Page 347 of 653 FirstFirst ... 247297337343344345346347348349350351357397447 ... LastLast
Results 8,651 to 8,675 of 16323

Thread: KK Budućnost

  1. #8651
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    pg
    Posts
    2,314
    Thanks Thanks Given 
    366
    Thanks Thanks Received 
    38
    Thanked in
    15 Posts

    Default

    Sve je rečeno u postovima gore, pa da ne ponavljam.

    Samo jedna informacij aoko Gibsona, vjerovatno ljudi ne znaju - momak je citav play-off igrao sa povredom lakta što objašnjava manji doprinos u završnici sezone.

  2. #8652
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Pricah sa jednim od mladjih kosarkasa, necu otkrivati kojim. Rece mi nemoj mi se kladiti na nas duzi period, kaze nesto se cudno desava u ekipi kao da smo se sastavili juce, ocekuje da ce da izgube i narednih par utakmica sigurno, nije mi htio otkriti sto se tacno desava, ali jeste neka ozb frka.
    Da li je problem u svlacionici, jer juce nikakve komunikacije nije bilo ili to sto su pripreme izgleda nikakve bile, ko zna

  3. #8653
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,731
    Thanks Thanks Given 
    1,117
    Thanks Thanks Received 
    896
    Thanked in
    555 Posts

    Default

    Ja bih se složio s ovim da je potrebno više vremena da bi se "jak" i konkurentan tim napravio za 2 jaka fronta, posebno kad se radi o izmjenama većine igrača u timu...
    A što je najgrđe izgubila se neka dobra atmosfera kod naših momaka...

  4. #8654
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Jako je ovo sve kompleksno bogami da bi iko od nas mogao sto pametno napisati...
    Tu se javlja mnogo stvari ove sezone, na koje mi realno nismo navikli... izgleda da je uzeti sut, nikad teze... a za to opet vjerovatno postoji mnogo razloga itd itd...
    Sve u svemu, jedan od problema je sto npr Gordic - Ivanovic tacno vidis nemaju slobodu kao prije... i to opet pravi problem.. svi su u nekom grcu, stegnuti... Crnci jako jako jako daleko od onoga sto se od njih ocekuje... ali evo da vidimo, ne bih se ovako zalijetao sa izjavama kao pojedini, da sve treba odma *****vom metlom... polako, ovo je proces... i na kraju oktobra cemo tek ja mislim znati dje smo i sto smo...

    AL da je dobor, bogami nije....
    F.C.F.

  5. #8655
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,958
    Thanks Thanks Given 
    4,800
    Thanks Thanks Received 
    9,846
    Thanked in
    3,735 Posts

    Default

    Neko je ođe lijepo rekao bio - ne može igra da se bazira na pojačanjima. Gordić, Ivanović, Pop i ostali su donijeli titulu, imali smo neku prepoznatljivu igru i umjesto da se biraju pojačanja koja će popuniti nedostake koje smo imali (prije svega mislim u skoku i pod košem, tu smo bili krimi, da se zadrži neka osnova) dovela se skupina istripovanih crnaca i odmah se stvorila slika da se bukvalno ne zna ko pije ko plaća, što u napadu to rezultira da gledamo mučne step-bekove Gordića koji indisponiran vola u kupusu ubos' ne može, dok u odbrani je tek posebna priča - užas živi, nenormalna promaja, bez ikakvih preuzimanja.

    Ođe ne prolazi priča kako je početak sezone, neuigranost i slilčno, no vjerujem da će se više znati u narednih par dana, odlično ako je istina da su postavili Džikiću neki ultimatum... Najgore je prihvatit sve ovo kao "normalno" , da "nalegnu kockice" i slično...
    War. War never changes.

  6. #8656
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,731
    Thanks Thanks Given 
    1,117
    Thanks Thanks Received 
    896
    Thanked in
    555 Posts

    Default

    Ako ćemo pravu nijesmo ni prošle godine imali neku igru no su Zvijezda i Partizan nikakvi bili.
    Igra ni se zasnivala na šutu za tri i na individualne poteze: Gordića, Ivanovića i Dolmena.
    Sve se poklopilo, bila je simpatična ekipa i borbena i zaslužili su da budu tu đe jesu.
    Ubijeđen sam da bi ona Budućnost od prošle godine dobila ovu Zvijezdu od sinoć.

  7. #8657
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Трст
    Posts
    3,511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Samo polako, imaju ovi momci sto da pokazu, nadam se da ce kod Dzonija proradit inat i povuc ovu lokomotivu, jer njemu ovo sigurno najteze pada. Vrijeme je da se stvari posloze, autoritet samo da se postavi i krecemo. U slucaju kurcobolje protiv Milana, svi na prangijanje kod navijaca, a to ocekujem i od Varvara, ma koliko to nekom smetalo da se igraci posle poraza peru pred tribinom, al njima ocigledno neko treba da kaze da bez krvavih koljena platu ovdje nece zaradit. Idemo dalje!

    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
    Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...

  8. #8658
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ja mislim da ne bi...
    Iskreno... FMP nije izgledao bolje od kad ja pamtim... ne samo veceras, nego inace... samo su podbacili protiv Cibone...
    Ostale tekme sve sto su igrali je cista poezija od kosarke, uboli su brutalno pojacanja, a Tomic ih jos brutalnije povezao... sve im se slozilo...
    Ja npr TVRDIM da bi CZ sa trenutnom formom, opeglala 50% evroligasa... kazem, sa trenutnom formom... jer nije normalno da su ovako tempirani u ovom periodu.. naravno, ide tu dosta i nama na racun, jer smo dozvolili... ali kazem vam vidjecete... i kroz Evrokup itd.. Zvezda je nevjerovatna ekipa sad za sad ove godine...
    Jedino se nadam da ce forma da dodje do pada, dje gledam posle nasu sansu, ako je to uopste realno...

    A sto se nas tice, mislim da sam sve rekao.... ima tamo 200 problema, i moraju se rijesavati pod hitno, dok ne bude kasno...
    F.C.F.

  9. #8659
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,465
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,262
    Thanked in
    638 Posts

    Default

    Najgore je ako su se pojavili klanovi starosjedjelaca i pridošlica pa neće jedni sa drugima da sarađuju tu treba trener da prelomi neke stvari.Inače da ne bude da su stranci krivi ni ovi naši se nešto nisu pokazali od kad su pazarili nove ugovore
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  10. #8660
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ne znam je li ikome palo na pamet, da su možda Gorda i Ivanović prošle godine odigrali sezonu života.
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  11. #8661
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ajmo da vidimo sad u petak protiv Armanija, mozda nas prijatno iznenade... ko zna
    F.C.F.

  12. #8662
    Join Date
    Sep 2018
    Posts
    42
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Prosto je nevjerovatno da nijedan igrač Budućnosti nije u formi. Ovo još nisam gledao. Pažljivo sam odgledao reprizu danas i stekao sam utisak da igra nije bila toliko loša kao što je sinoć izgledalo ali sa onakvim procentom šuta sa svih pozicija odlična zvijezda se ne može dobiti. Nemoguće je da onako loše šutiramo trojke a imamo odlične trojkaše.
    Očigledno taj psihološki momenat nije najbolji, stegnuti su, bez samopouzdanja. Džikić i uprava moraju da rade na tome da im skinu taj teret i da im vrate vjeru u sebe. Ja mislim da imamo kvalitet, evo vidjećete da će brzo eksplodirati i vratiće se svi oni promašeni šutevi.
    Moramo biti uz njih, vjerujte igračima je sad najteže i nije se lako izvući iz tog stanja.
    Što se tiče zvijezde, u odlučnoj su formi, sve im je ulazilo, pucaju od samopouzdanja a to je u sportu najvažnije.
    Pašće i oni, a mi ćemo se uzdići.
    Naprijed BUDUĆNOST!

  13. #8663
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,432
    Thanks Thanks Given 
    94
    Thanks Thanks Received 
    149
    Thanked in
    84 Posts

    Default

    Nisam gledao utakmicu ali vidim po kretanju rezultata da je utakmica bila slična onoj u Laktašima što znači da ono nije bila slučajnost, neuigranost i slično. Imaće Džile posla da ovo organizuje, no mi se čini da će on prvi da nastrada ako se nastave loše igre i dođu porazi u nizu.

    Inače, je li istina da je neka grupa momaka skočila da bije nekog starijeg čovjeka sa sinom zato što je tapšao kad Zvezda da koš? Blago im u pamet ako jeste.
    Nije normalno da ti neko u PG 2018. godine brani da kao običan navijač normalno navijaš za protivnički klub i još te napadne zbog toga sa cijelom ekipom istomišljenika. No se svakakve frustracije liječe na tribinama pa me više ništa ne čudi, ali bih tužio i njih i klub da sam na mjestu dotičnih, ako se to desilo. Ne volim neiživljene divljake pa makar mi iz kuće dolazili.




    Послато са E6653 уз помоћ Тапатока
    "K'o mi, kad zovemo velikim čovjeka sitne duše,
    a ko zna koliko je tihih što divovi u njima čuče."

  14. #8664
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,287
    Thanks Thanks Given 
    2,793
    Thanks Thanks Received 
    4,614
    Thanked in
    2,431 Posts

    Default

    Sledeci post(ovi) vezani za politiku kao i klubove koji ne pripadaju ovoj temi bice obrisan(i) a autor(i) ce sa sobom odnijeti zlatnu infrakciju. 3, 4, sad.
    Last edited by Fidel Castro; 08-10-18 at 16:27.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  15. #8665
    Join Date
    May 2006
    Posts
    787
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Što je najgore nema mjesta za neki veći rad kojim je jedino moguće ukomponovat tim. U petak Armani, u nedjelju se ide za Banja Luku, utorak Darušafaka i sledeći četvrtak dolazi Makabi. 4 nimalo lake utakmice u 6 dana.


  16. #8666
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,661
    Thanks Thanks Given 
    3,566
    Thanks Thanks Received 
    8,630
    Thanked in
    4,659 Posts

    Default

    imala je Zvezda sličan problem prije 2 sezone čini mi se kada je gubila od Reala i Himkija po 25+ razlike ali imali su sreću sa Milerom i Dejo je uspio da ispegla stvari. ne znam da li Budućnost može da rizikuje sa strancima novim a i pitanje je da li je Džikić trener koji ima plan B


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  17. #8667
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    imala je Zvezda sličan problem prije 2 sezone čini mi se kada je gubila od Reala i Himkija po 25+ razlike ali imali su sreću sa Milerom i Dejo je uspio da ispegla stvari. ne znam da li Budućnost može da rizikuje sa strancima novim a i pitanje je da li je Džikić trener koji ima plan B


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Dejo je klasa za Dzikica iskreno, nije Dzikic za ovo
    Podgorica Podgoricanima!

  18. #8668
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Koliko nepoštovanja prema Aleksandru Džikiću, sad me već malo zabrinjava sve ovo.
    Čovjek je doveo KK do istorijske titule regionalnog šampiona, a sad ne valja. Brzo li ste zaboravili kakve smo epizode imali sa Jovovićem, Lukom Pavićevićem, da ne spominjem Zurosa kojeg se danas slabo ko uopšte i sjeti da je bio trener Budućnosti. Ako ko ima kredit u KK-u to je Džikić. Samo on. Shvatite to i poštujte čovjeka.

  19. #8669
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,785
    Thanks Thanks Given 
    619
    Thanks Thanks Received 
    1,002
    Thanked in
    522 Posts

    Default

    Vala ja kao navijac Zvijezde ne mogu se cudom nacuditi ovolikoj malodusnosti.
    Jedna utakmica i to ligaska pocetak prvenstva tek-zaista ne vidim razloga za ovoliku dramu.
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

  20. #8670
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,963
    Thanks Thanks Given 
    1,363
    Thanks Thanks Received 
    1,673
    Thanked in
    951 Posts

    Default

    Kakav fail, cijelu noc nisam mogao rezultat vidjeti.

  21. #8671
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    782
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    80
    Thanked in
    40 Posts

    Default

    Sto je ova skalamerija?

  22. #8672
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    664
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    @safra slazem se sa tvojim komentarom oko problema u klubu,pogodio si u centar sa njim
    Last edited by Fidel Castro; 08-10-18 at 18:21.

  23. #8673
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    110
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ovo trolovanje i analiza meča je u drugi plan bacila jednu bitnu stvar.

    Naime, Podgorica/Morača je jedina sredina osim Pionira đe SVI ljudi navijaju za svoj klub. Pogledajte sve druge sale u Aba kad gostuju beogradski klubovi, uključujući i Zagreb, osjećaju se kao kod kuće, što je za košarku kao takmičarski sport bezveze. Realno, SC je nekada bio jako vruć teren i ta vremena su se evo vratila. Nažalost, tu lekciju je na bolan način naučio odrastao čovjek koji je sa sinom sjeo pored vatrenih navijača sa šalom Zvezde, ispisao sebi i familiji recept za batine, dao dobar primjer sličnim tupoglavcima tako da će bilo ko od njih teško ponoviti takvu glupost.

    Varvari su sinoć bili sjajni, za mene najbolji ikada (čak i bolji nego na finalu) jer su nosili klub svo vrijeme, završili na jačoj noti nego na početku tekme i objasnili smartfon-instagram dijelu publike đe su došli i kako se navija. Tako su prenijeli energiju na veliku većinu sale, da su igrači imali i malo inspiracije krenulo bi stizanje, siguran sam u to.

    Ti si naša prva ljubav!

    Sent from my SM-N950F using Tapatalk

  24. #8674
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vlado View Post
    Koliko nepoštovanja prema Aleksandru Džikiću, sad me već malo zabrinjava sve ovo.
    Čovjek je doveo KK do istorijske titule regionalnog šampiona, a sad ne valja. Brzo li ste zaboravili kakve smo epizode imali sa Jovovićem, Lukom Pavićevićem, da ne spominjem Zurosa kojeg se danas slabo ko uopšte i sjeti da je bio trener Budućnosti. Ako ko ima kredit u KK-u to je Džikić. Samo on. Shvatite to i poštujte čovjeka.
    Zouros je preuzeo onu kantu od tima koja je bila toliko isjecena povredama i dje nije mogao 2 mjeseca skoro trening normalno da odrzi, i gdje je igrao uz Capina najgori PG Buducnosti u skorije vrijeme doveo do toga da je ekipa imala glavu i rep i znalo se u svakom trenutku sto i kako se mora igrati, cak je i onog nepomenika uspio da sakrije u odbrani da ne bude toliki balast. Meni je prvom bilo zao sto nije mogao da nastavi jer je rijec o ozbiljnom treneru i u kakvom trenutku je dosao, odradio je odlican posao.

  25. #8675
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    1,456
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Zouros je veliki stručnjak i ne bi ništa slabiji bio od Džikića, kojem se posrećilo već u prvoj sezoni.
    Meni ne ide u glavu da cijela ekipa je van forme... Kao da nisu pripreme imali...

Page 347 of 653 FirstFirst ... 247297337343344345346347348349350351357397447 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Budućnost EU?
    By uzitulovac in forum CdM Arhiva
    Replies: 7
    Last Post: 22-04-14, 21:37
  2. SD Budućnost
    By Mr_Gospodin_Signore in forum Ostali sportovi
    Replies: 73
    Last Post: 26-08-11, 15:10
  3. KK Budućnost
    By rain_wind_storm in forum Ostali sportovi
    Replies: 1
    Last Post: 13-02-11, 11:53

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •