Page 594 of 653 FirstFirst ... 94494544584590591592593594595596597598604644 ... LastLast
Results 14,826 to 14,850 of 16323

Thread: KK Budućnost

  1. #14826
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    HAhahahah ouuuukej, to nije isto, čini mi se, iz dosta razloga, ali ulazimo u preširoku raspravu, to nije tema.

  2. #14827
    Join Date
    Apr 2019
    Posts
    25
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    bas koliko Niksicana realno navija za Buducnost ? nesto imam dojam da ih puno vise navija za CZ ili Partizan

  3. #14828
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,563
    Thanks Thanks Given 
    1,963
    Thanks Thanks Received 
    2,568
    Thanked in
    1,103 Posts

    Default

    Realno niko, ali ako vec pricamo o ovom duelu sad prije cu navijati za bud nego cz.

    Sent from my SM-G965F using Tapatalk
    Tu es mon héro!

  4. #14829
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,801
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    3,409
    Thanked in
    1,502 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by no-mercy View Post
    Realno niko, ali ako vec pricamo o ovom duelu sad prije cu navijati za bud nego cz.

    Sent from my SM-G965F using Tapatalk
    Nisi ti onda pravi navijac :lolblue::lolblue::lolblue:
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  5. #14830
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,563
    Thanks Thanks Given 
    1,963
    Thanks Thanks Received 
    2,568
    Thanked in
    1,103 Posts

    Default

    A i realno, ko bi iz nk navijao za bilo sta iz pg no smo razumni ljudi

    Sent from my SM-G965F using Tapatalk
    Tu es mon héro!

  6. #14831
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,731
    Thanks Thanks Given 
    1,117
    Thanks Thanks Received 
    896
    Thanked in
    555 Posts

    Default

    Vi iz NK ne navijate ni za klubove iz svojeg grada a kamoli iz PG

  7. #14832
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,760
    Thanks Thanks Given 
    2,124
    Thanks Thanks Received 
    4,661
    Thanked in
    2,485 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jokaš View Post
    Vi iz NK ne navijate ni za klubove iz svojeg grada a kamoli iz PG
    Nismo mi podgoricani :-D
    Forever young, i want to be forever young

  8. #14833
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,963
    Thanks Thanks Given 
    1,363
    Thanks Thanks Received 
    1,673
    Thanked in
    951 Posts

    Default

    Bgm 2 druga iz nk, znam da mrze pg al kazu da su navijali za Bud.. Zato i gubimo

  9. #14834
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,760
    Thanks Thanks Given 
    2,124
    Thanks Thanks Received 
    4,661
    Thanked in
    2,485 Posts

    Default

    Nista, zamoli ih ovu trecu da se presaltaju na CZ :-D
    Forever young, i want to be forever young

  10. #14835
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,284
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    Ja samo cekam da mene neko objasni kako uzarena atmosfera i sovinisticko navijanje moze dovesti da izgubis 38 razlike ?
    Lezalo po zatvora, na sve spremno, sve probalo, na sve nauceno.

  11. #14836
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,665
    Thanks Thanks Given 
    3,567
    Thanks Thanks Received 
    8,636
    Thanked in
    4,659 Posts

    Default

    poenta priče nije da je onakvo navijanje dovelo do poraza od 38 razlike. Zvezda je bolji tim bila u 2 meča i zasluženo dobila, usput se to poklopilo da strance iz Budućnosti boli ona rabota čim kola krenu nizbrdo.
    onakva seljanija je samo pokazatelj kakav je ovo prostor. kad ti u 2019. godini ne znaš drugačije da podržavaš svoj tim nego vrijedjam po nacionalnoj osnovi 40min. klasičan primjer idiotizma, naravno sve je to radjeno planski.
    usput, evo izgleda da se i bek reprezentacije pridružio skandiranju onom. momentalno bi mi letio iz reprezentacije

    prije 2 godine, Željko Obradović je vrijedjan od strane navijača. najbolji trener Evrope došao u svoju zemlju i dočekao da ga ljudi sa IQ na nivou sobne temperature vrijedjaju.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  12. #14837
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,801
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    3,409
    Thanked in
    1,502 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    poenta priče nije da je onakvo navijanje dovelo do poraza od 38 razlike. Zvezda je bolji tim bila u 2 meča i zasluženo dobila, usput se to poklopilo da strance iz Budućnosti boli ona rabota čim kola krenu nizbrdo.
    onakva seljanija je samo pokazatelj kakav je ovo prostor. kad ti u 2019. godini ne znaš drugačije da podržavaš svoj tim nego vrijedjam po nacionalnoj osnovi 40min. klasičan primjer idiotizma, naravno sve je to radjeno planski.
    usput, evo izgleda da se i bek reprezentacije pridružio skandiranju onom. momentalno bi mi letio iz reprezentacije

    prije 2 godine, Željko Obradović je vrijedjan od strane navijača. najbolji trener Evrope došao u svoju zemlju i dočekao da ga ljudi sa IQ na nivou sobne temperature vrijedjaju.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Nemamo mi onda o cemu dalje pricamo. Primitivizam i idiotizam najnize vrste.
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  13. #14838
    Join Date
    May 2018
    Posts
    585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    poenta priče nije da je onakvo navijanje dovelo do poraza od 38 razlike. Zvezda je bolji tim bila u 2 meča i zasluženo dobila, usput se to poklopilo da strance iz Budućnosti boli ona rabota čim kola krenu nizbrdo.
    onakva seljanija je samo pokazatelj kakav je ovo prostor. kad ti u 2019. godini ne znaš drugačije da podržavaš svoj tim nego vrijedjam po nacionalnoj osnovi 40min. klasičan primjer idiotizma, naravno sve je to radjeno planski.
    usput, evo izgleda da se i bek reprezentacije pridružio skandiranju onom. momentalno bi mi letio iz reprezentacije

    prije 2 godine, Željko Obradović je vrijedjan od strane navijača. najbolji trener Evrope došao u svoju zemlju i dočekao da ga ljudi sa IQ na nivou sobne temperature vrijedjaju.



    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Naravno da nije onakvo navijanje dovelo do ovakvog poraza. Ko nam je kriv sto "ekipa" nema tu dozu namazanosti i smekerluka da uziva u onakvoj atmosferi. Jer znate sto, kada si ti svjestan da u slucaju fizickog napada na igrace utakmica se prekida i bice registrovana pobjedom gostiju, treba da pokazes ekstra kvalitet i da nemas straha, nego da to preokrenes u tvoju korist. Ja bih , da sam na njihovom mjestu, uzivao i trudio se da svakim svojim kosem dodatno razbjesnim navijace. Medjutim, mi prije svega mozda i nemamo kvalitet da im se suprostavimo i bez publike a kamo li sa publikom.

    Ono sto istinski zelim je da ova serija ako ikako moze udje u majstoricu. Tu bih uzivao.
    Nema toshkale prije rupe!!!!

  14. #14839
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,665
    Thanks Thanks Given 
    3,567
    Thanks Thanks Received 
    8,636
    Thanked in
    4,659 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mexiko View Post
    Nemamo mi onda o cemu dalje pricamo. Primitivizam i idiotizam najnize vrste.
    evo ovako - http://www.novosti.rs/vesti/sport.29...u-moja-bratija

    dakle navijači Zvezde su ovako dočekali igrača koji igra za klub koji oni podržavaju. vrijedjali su momka po nacionalnoj osnovi. dakle pametnom dosta.
    dalje Željko Obradović je fino rekao da niko iz Zvezde nije ni pokušao da spriječi vrijedjanje.

    Quote Originally Posted by CikoPero View Post
    Naravno da nije onakvo navijanje dovelo do ovakvog poraza. Ko nam je kriv sto "ekipa" nema tu dozu namazanosti i smekerluka da uziva u onakvoj atmosferi. Jer znate sto, kada si ti svjestan da u slucaju fizickog napada na igrace utakmica se prekida i bice registrovana pobjedom gostiju, treba da pokazes ekstra kvalitet i da nemas straha, nego da to preokrenes u tvoju korist. Ja bih , da sam na njihovom mjestu, uzivao i trudio se da svakim svojim kosem dodatno razbjesnim navijace. Medjutim, mi prije svega mozda i nemamo kvalitet da im se suprostavimo i bez publike a kamo li sa publikom.

    Ono sto istinski zelim je da ova serija ako ikako moze udje u majstoricu. Tu bih uzivao.
    meni je to krivica trenera. morao je da pripremi ekipu na sve što ih čeka gore. da ih motiviše da odigraju u inat svima. ali teško ti to strancima možeš objasniti. sportisti sa Balkana su uvijek imali tu dozu drskosti i inata da odigraju najbolje kad su svi protiv njih. Djoković je najbolji primjer za to.
    i dalje mislim da Budućnost može do pobjede odje u oba meča jer ni Zvezda nije baš toliko dobra kad igra van svoje dvorane. a u eventualnoj majstorici sve je moguće


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  15. #14840
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    1,758
    Thanks Thanks Given 
    170
    Thanks Thanks Received 
    297
    Thanked in
    99 Posts

  16. #14841
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    5,809
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    460
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by CikoPero View Post
    Naravno da nije onakvo navijanje dovelo do ovakvog poraza. Ko nam je kriv sto "ekipa" nema tu dozu namazanosti i smekerluka da uziva u onakvoj atmosferi. Jer znate sto, kada si ti svjestan da u slucaju fizickog napada na igrace utakmica se prekida i bice registrovana pobjedom gostiju, treba da pokazes ekstra kvalitet i da nemas straha, nego da to preokrenes u tvoju korist. Ja bih , da sam na njihovom mjestu, uzivao i trudio se da svakim svojim kosem dodatno razbjesnim navijace. Medjutim, mi prije svega mozda i nemamo kvalitet da im se suprostavimo i bez publike a kamo li sa publikom.

    Ono sto istinski zelim je da ova serija ako ikako moze udje u majstoricu. Tu bih uzivao.
    isto i ja mislim, cega imas da se bojis realno?
    Cini mi se kad bi poceli da se deru go bi se skinuo hahaha

    mada jbg nismo nikad bili u takvoj situaciji pa mozemo prdnjavit

  17. #14842
    Join Date
    May 2018
    Posts
    585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Krenuh da slusam Repesin press ali nemam zivaca za to. Ne volim trenere koji sve fino objasnjavaju i trude se da novinarima sve objasne na lijep nacin, volim trenere koji su ludi,luckasti i za laike ne shvatljivi. Vidjecemo ga sjutra, ali ono sto mene buni da li je moguce da covjek nije ukapirao odredjene zakonitosti kako se nasa ekipa ponasa u zavisnosti od petorke i rezultata. Mislim da svi vidimo da je petorka u kojoj igraju Erl, Dzekson i Kol.....kuku majko, kuku ovoj drugoj dvojici koji su sa njima u petorku u oba pravca. To se ponavlja cijele sezone, i ti svaku utakmicu pocinjes sa petorkom u kojoj su ti ta tri igraca. Ne treba mi "ljepozboranje" na pressu ....to ne igra utakmice. Jos dosta zakonisti koje se ponavljaju cesto ali nadam se da ce covjek napokon uvidjeti nesto.
    Nema toshkale prije rupe!!!!

  18. #14843
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,040
    Thanks Thanks Given 
    5,048
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Ako ne bih Brana stavio danas za trenera sve mi yebi!
    ...

  19. #14844
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    429
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    poenta priče nije da je onakvo navijanje dovelo do poraza od 38 razlike. Zvezda je bolji tim bila u 2 meča i zasluženo dobila, usput se to poklopilo da strance iz Budućnosti boli ona rabota čim kola krenu nizbrdo.
    onakva seljanija je samo pokazatelj kakav je ovo prostor. kad ti u 2019. godini ne znaš drugačije da podržavaš svoj tim nego vrijedjam po nacionalnoj osnovi 40min. klasičan primjer idiotizma, naravno sve je to radjeno planski.
    usput, evo izgleda da se i bek reprezentacije pridružio skandiranju onom. momentalno bi mi letio iz reprezentacije

    prije 2 godine, Željko Obradović je vrijedjan od strane navijača. najbolji trener Evrope došao u svoju zemlju i dočekao da ga ljudi sa IQ na nivou sobne temperature vrijedjaju.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Da je Zeljko veliki trener to je dokazao a da je bas neki veliki patriota i covjek to i nije. On mrzi Zvezdu tacno onoliko koliko i zvezdasi mrze njega. Prije tog skandiranja on je na utakmici protiv Zvezde u Turskoj pokazivao nekom svom igracu cini mi se Datomeu da na 30+ poena u zadnjem napadu ide na kos. Ako oces da te navijaci postuju moras da budes harizmatican i da nikako ne ceras inat sa njima. Primjer Divac, igrao i za jedne i za druge, veliki grobar a vole ga i jedni i drugi navijaci. I ovo sto se desilo u BG je bez sumnje ludilo koje ne bi smjelo da se desava ali ni jedna ni druga strana ne gledaju kako to da smire nego kako jos vise da ga raspale. Sad ovi ostrasceni jedne strane ce cut samo sto delije vicu ovi drugi opet samo ono sto varvari vicu a istina je po meni da je to uvjek pata-pata i tako je na svim velikim utakmicama.

  20. #14845
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,665
    Thanks Thanks Given 
    3,567
    Thanks Thanks Received 
    8,636
    Thanked in
    4,659 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pavle_23 View Post
    Da je Zeljko veliki trener to je dokazao a da je bas neki veliki patriota i covjek to i nije. On mrzi Zvezdu tacno onoliko koliko i zvezdasi mrze njega. Prije tog skandiranja on je na utakmici protiv Zvezde u Turskoj pokazivao nekom svom igracu cini mi se Datomeu da na 30+ poena u zadnjem napadu ide na kos. Ako oces da te navijaci postuju moras da budes harizmatican i da nikako ne ceras inat sa njima.
    kako to da nije veliki patriota i čovjek? to su svi potencirali posle tog incidenta. ka’ da ga znaju lično pa mogu sudit’ kakva je osoba. Obradović je jedan od najboljih na svijetu u svom poslu, a to nije postao tek tako. dijelom zbog toga što traži da se igra do kraja. pa u PG se nervirao što mu igrači gube lopte na 15-16 razlike. njega svi poštuju, rezultati i titule govore za njega, od grupe gradjana bi šampione sastavio.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  21. #14846
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    429
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Nemojmo. Što se kvaliteta tiče, Željko je bez konkurencije najbolji trener Evrope. Ta mržnja između Zvezde i Partizana ima svoje granice a ne mislim da je Željko prešao granicu svojim ponašanjem ikada. To što ga mrze ili kako navodiš što je navodno tjerao igrača da na 30+ ide do kraja meni nije nikakav minus. Gledao sam ga u SC Morača i nije stao cijelu utakmicu, to se zove profesionalac. Zvezda je klub koji volim ali nemojmo… Ovo što se dešavalo u Beogradu nema nikakvo opravdanje iako je tačno da su reakcije isprovocirane višegodišnjim dešavanjima. Nažalost, čim se Milo uvukao otvoreno u savez košarkaški i stoji otvoreno toliko godina iza KK Budućnost, ne može a da ne bude zabrljano njegovim prisustvom. Isto važi z aČovića i sve ljude iza njega iz svijeta politike… Kami lijepe sreće da niko od ovih nije nikada kročio u političke vode, cijeli bi region bio miran.
    Za sve se slazem osim za ovo da nije zamjerka cerat igraca da ide na kos a vodis 30 razlike. To nije ni sportski ni posteno a ni u duhu fer-pleja pa da igras sa najvecim krvnikom a ne sa klubom iz svoje zemlje.
    Elem jos ovo i necu vise klapose*at u BG na utakmici Zvezda-Real se neko drznuo da Doncica momka koji to ama bas nicim nije zasluzio pogode bocom tako da svaka dalja prica je suvisna. I ja simpatisem Zvezdu ali ono sto nije u redu nije ali ima i onih stvari kad ljudi sami doprinesu tome da budu na zub navijaca.

  22. #14847
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pavle_23 View Post
    Za sve se slazem osim za ovo da nije zamjerka cerat igraca da ide na kos a vodis 30 razlike. To nije ni sportski ni posteno a ni u duhu fer-pleja pa da igras sa najvecim krvnikom a ne sa klubom iz svoje zemlje.
    Elem jos ovo i necu vise klapose*at u BG na utakmici Zvezda-Real se neko drznuo da Doncica momka koji to ama bas nicim nije zasluzio pogode bocom tako da svaka dalja prica je suvisna. I ja simpatisem Zvezdu ali ono sto nije u redu nije ali ima i onih stvari kad ljudi sami doprinesu tome da budu na zub navijaca.
    Preuveličava se ta priča i ko zna da li je tačna. Željku je najveća mana to što je uspio a ođe i ne vole baš uspjehe drugih, bliskih, takav smo narod. Ođe ne mogu ni Đokovića da poštuju zbog mržnje neke meni neobjašnjene...

  23. #14848
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    429
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    kako to da nije veliki patriota i čovjek? to su svi potencirali posle tog incidenta. ka’ da ga znaju lično pa mogu sudit’ kakva je osoba. Obradović je jedan od najboljih na svijetu u svom poslu, a to nije postao tek tako. dijelom zbog toga što traži da se igra do kraja. pa u PG se nervirao što mu igrači gube lopte na 15-16 razlike. njega svi poštuju, rezultati i titule govore za njega, od grupe gradjana bi šampione sastavio.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Po meni odredjene teske situacije u zivotu ti odredjuju kakav si covjek. Istina ne poznajem ga licno i mozda ne bi trebalo da pricam o tome kakav je covjek ali ja ga takvog dozivljavam. Ne samo zbog toga u Istambulu, ima jos situacija dje mi je Zeljko izjavama bas ispao sitan ali ne bih vise oko toga dosadjivao. I samo da se zna, za zapisnik da se slazem da bi od Branove grupe gradjana napravio ekipu za EL.

  24. #14849
    Join Date
    Dec 2018
    Posts
    156
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Sjutra svi u Moracu, svi cemo uci, a kulturu ostavite kuci !!

  25. #14850
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Ako ovaj tim nije sposoban da dobije Zvezdu bez Reglanda i Perperoglua u dva meca u Moraci najkrivljiji ce biti Repesa. Niti ih umije psiholoski spremiti za utakmicu, niti mu je jasan raspored minuta i ko ih zbog cega zaradjuje, jos vise je deformisao inace nakaradno sastavljenu ekipu ove godine a potpuno je sa svojom koncepcijom i treninzima ubio ono jedino sto su jos imali na mahove a to je sut spolja. Da vratimo seriju u Beograd pa nek tamo slave ako im basta...

Page 594 of 653 FirstFirst ... 94494544584590591592593594595596597598604644 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Budućnost EU?
    By uzitulovac in forum CdM Arhiva
    Replies: 7
    Last Post: 22-04-14, 21:37
  2. SD Budućnost
    By Mr_Gospodin_Signore in forum Ostali sportovi
    Replies: 73
    Last Post: 26-08-11, 15:10
  3. KK Budućnost
    By rain_wind_storm in forum Ostali sportovi
    Replies: 1
    Last Post: 13-02-11, 11:53

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •