Page 600 of 653 FirstFirst ... 100500550590596597598599600601602603604610650 ... LastLast
Results 14,976 to 15,000 of 16323

Thread: KK Budućnost

  1. #14976
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,729
    Thanks Thanks Given 
    1,115
    Thanks Thanks Received 
    896
    Thanked in
    555 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Glupost je da dvije ekipe u regionu drže monopol titula aba lige. To nije kosrisno za razvoj košarke ali ne kapiraju to ljudi. Uostalom, koja je poenta osvajanja i učešća u EL ako niko sa ovih prostora ne može da napravi ozbiljan rezultat u trci sa jakim timovima. Jedino je Partizan jedne sezone bio blizu ali se u njega sipalo i sipalo... Zvezda je samo bljesnula sa Radonjom a rezultati u EL su bili ne baš zadovoljavajući. Budućnost je tek izašla na ovu jaku euro scenu i rezultati su znamo svi kakvi.
    Ja sam zadovoljan rezultatima Budućnosti u Evroligi kako sam i ranije napisa`.
    Pale su velike ekipe, bilo je nekih dobrih utakmica i napravljen je jedan rekord.
    Sve u svemu uspješan povratak.
    Što se tiče mjesta u Evroligi, tu se slažem da bi trebalo da budu 2 mjesta.
    Jednostavno je malo jedno mjesto i nepravedno.

  2. #14977
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    804
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    Pisa li iko od ovih usljivih kvazi novinara šta bi u BG, tamo se kao nije igralo. Usljive tzv. vaske novinarske, budite makar i malo objektivni

    Sent from my MI 8 using Tapatalk

  3. #14978
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Biće zajebano sada kada i Olimpijakos uđe u ABA ligu kako se najavljuje.

  4. #14979
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    804
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Biće zajebano sada kada i Olimpijakos uđe u ABA ligu kako se najavljuje.
    Što, oni imaju wc za EL na ne znam koliko godina još.

    Sent from my MI 8 using Tapatalk

  5. #14980
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,511
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    702
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Viđeh sinoć Čović poslao RSB da sve snima.
    Šta bi tek bilo da je neko ispred Budućnosti snimao sve one gadosti u Bg.
    Mogao je bar Šofro , jbm ga u usta , bio je gore.

  6. #14981
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Mi smo masovno iz kvarta išli na utakmice , među mojim drugovima iz djetinjstva je bilo i onih koji su navijali za Partizan, tada Zvezda nije bila toliko jaka u košarci. Išli smo veoma često, ne samo da gledamo Budućnost, znali smo iz zajebancije da idemo da gledamo Zetu u fudbalu itd... Itekako dobro pamtim mnoge stvari, što su činjeli Mitrović i kompanija u tunelima, što se radilo po svlačionicama od prijetnji, koliko samo uvreda iz publike, to je bilo itekako izraženo ali nisu mediji i internet bili toliko rasprostranjeni kao sada da bi se o tome pričalo, nije bilo pametnih telefona da se snimi... Sve to znam što se dešavalo unutra jer vazda imate nekoga iz prve ruke , da li je to neko iz policije , obezbjeđenja, iz samog kluba koji to može da vam prenese jer je prijatelj sa nekim od društva. No ajde... nisu se od toga pravile španske sapunice a trebale su još tada, manje bi bilo danas ovoga.
    Kakve gluposti naprica druze, vidi se da si latentni gan.
    Radilo se ni 5% sto su radili BG klubovi. Drugo sala je bila poluprazna dok nisu varvari se vratili i onda posle radonje buducnost pocela da ulazi u PO godinu za godinom.
    Pa nije bilo ni navijanja niti dobacivanja, no tapses u napadu i to je to. Trebamo li da podsjecamo na vremena gdje je na BG klubove ovdje sala bila 60:40 za BG klubovi i opet nije bila puna.
    Nijednom ali nijednom u moraci se nije nacionalisticki uzvikivalo kao sto se radilo u BG, oni sovinisticki povici
    Podgorica Podgoricanima!

  7. #14982
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    2,915
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    54 Posts

    Default


    Na 4:40

  8. #14983
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,587
    Thanks Thanks Given 
    3,546
    Thanks Thanks Received 
    8,589
    Thanked in
    4,638 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Isak View Post
    Viđeh sinoć Čović poslao RSB da sve snima.
    Šta bi tek bilo da je neko ispred Budućnosti snimao sve one gadosti u Bg.
    Mogao je bar Šofro , jbm ga u usta , bio je gore.


    pa pogledaj ti ovaj tekst



    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  9. #14984
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    2,915
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Još si ti zelen latentni bokan ultrasu. Sve ovo o čemu sam pisao je suva istina. Znam da vama nije svojstveno da se koristite istinom ali je tako kako jeste.
    Evo ja nisam zelen, redovan sam bio i na zelenoj podlozi i žutim stolicama što su lijepo puckale, ali se ne sjećam tih šovinističkih povika. Navedi mi kako je bar jedan glasio?

  10. #14985
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,511
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    702
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    .

  11. #14986
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    803
    Thanks Thanks Given 
    16
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Glupost je da dvije ekipe u regionu drže monopol titula aba lige. To nije kosrisno za razvoj košarke ali ne kapiraju to ljudi. Uostalom, koja je poenta osvajanja i učešća u EL ako niko sa ovih prostora ne može da napravi ozbiljan rezultat u trci sa jakim timovima. Jedino je Partizan jedne sezone bio blizu ali se u njega sipalo i sipalo... Zvezda je samo bljesnula sa Radonjom a rezultati u EL su bili ne baš zadovoljavajući. Budućnost je tek izašla na ovu jaku euro scenu i rezultati su znamo svi kakvi.
    Za ovu prvu recenicu sram te bilo,eto tako... Vjerovatno si poceo da pratis kosarku od uppr pa ti je neko sve te informacije insertovao u mozak zadnjih par godina...
    Sto se ove druge tice recenice.. Sto si ti ocekivao ? Da osvoje EL ? Ili da prodju CSKA u cetvrtfinale? Ozbiljan rezultat nije mogao da napravi Fenerbahce u pocetku sa Zeljkom Obradovicem nego je trebao kontinuitet ,par godina.. A odje narod misli da se moze sve odmah. Dajte malo realnosti ljudi...

  12. #14987
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,511
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    702
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Prikriveni su otkriveni

  13. #14988
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,927
    Thanks Thanks Given 
    4,774
    Thanks Thanks Received 
    9,795
    Thanked in
    3,715 Posts

    Default

    Eto tako, no da se vratimo temi, evidentno je da CZ ima problema prilikom prenošenja lopte u nedostatku pravog pleja tako da se nadam da će pritisak biti još jači, valjda je Repeši jasno da Pop tu može itekako biti koristan!
    War. War never changes.

  14. #14989
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,729
    Thanks Thanks Given 
    1,115
    Thanks Thanks Received 
    896
    Thanked in
    555 Posts

    Default

    Kad se malo stisne kako se može.
    Jeste viđeli.
    Pritisak, odma greške igrača Zvijezde.
    Koti Klark, kakav je bikac.
    Samo nekad prećera.
    I Džekson je fino odbranu odigra`.
    Ovaj Čović jes borben ali je ograničen s fintama.
    Treba to iskoristit i narednu.
    Isprovocirali su ga bili dobro bgm.

  15. #14990
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Eto tako, no da se vratimo temi, evidentno je da CZ ima problema prilikom prenošenja lopte u nedostatku pravog pleja tako da se nadam da će pritisak biti još jači, valjda je Repeši jasno da Pop tu može itekako biti koristan!
    Dobra odbrana ipak, konacno se iskoristilo ono sto im se prica izgleda na pripremama za utakmice. Problem i dalje napad, 35 poena onako losoj zvezdi u drugo poluvrijeme je malo. Cole i Earl i dalje guse loptu i bitadze kad se izvuku na 6.75
    Podgorica Podgoricanima!

  16. #14991
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    803
    Thanks Thanks Given 
    16
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Problem je sto nece pustit u eventualnoj petoj isti kriterijum sudjenja nego ono sto njima odgovara... Napokon je Repesa ukapirao da ima sa cim presing da igra po cijelom terenu

  17. #14992
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DaniloR View Post
    Problem je sto nece pustit u eventualnoj petoj isti kriterijum sudjenja nego ono sto njima odgovara... Napokon je Repesa ukapirao da ima sa cim presing da igra po cijelom terenu
    E ako je repesa ista ukapirao no aj.
    Napunili barovica licnim a bitadze nikakav pa ubacio onu petorku slicnu sto je dzikic igrao, sto da je spacing, pa se izvlacio ojo napolje. Mada ojo odlicno preuzima. Trebao je gordic da igra vise sa tom petorkom da se iskoristi to i ide na ulaz i stvara visak ali dzaba
    Prvo poluvrijeme sve isto, iste greske, ista petorka ista rotacija, izmjene. Ama bas nista promijenjeno nije
    Podgorica Podgoricanima!

  18. #14993
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,927
    Thanks Thanks Given 
    4,774
    Thanks Thanks Received 
    9,795
    Thanked in
    3,715 Posts

    Default

    Još jedna stvar, ne mogu da vjerujem da svi moramo da se molimo da Izija aka "duga dvojka" krene šut, jer će on u svakom slučaju uzet tih 8-9 šuteva jer ga "sleduju" izgleda. Gorda je takođe jako loše šutirao sinoć i iako je imao otvoren šut u jednom momentu je asistirao Kotiju jer je to logično bila bolja i sigurnija opcija nego da "sili". Bože sačuvaj da je to Iziju palo na pamet koji put a bilo je situacija đe je mogao loptu da "spušti".
    Last edited by BiTrAtE; 18-04-19 at 13:23.
    War. War never changes.

  19. #14994
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,456
    Thanks Thanks Given 
    158
    Thanks Thanks Received 
    1,245
    Thanked in
    636 Posts

    Default

    Ono što sam ja pričao kad Zvezda naiđe na dobru odbranu nemaju plan B osim poperanja na trojku i prangijanja do besvijesti.Sinoć se vidjelo u trećoj četvrtini i veći dio četvrte kad ih ne krene šut koliko budu limitirani, Budućnost je i u prvom igrala solidnu odbranu ali ovima je sve ulazilo, takođe vidi se kad Budućnost nađe ritam da je to samo na momente igra ekipe koja je trebala da bude od početka sezone, ono što me nervira je količina gluposti koje pravimo u napadu,, ona ladovina od Erla sa kojim nikad ne znaš oće li ubačiti 20 ili nijedan koš i ona tehnička Goge i Gaša taman što smo uhvatili ritam nevjerovatno mi je bilo da se onakva glupost napravi u tako bitnom trenutku.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  20. #14995
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,729
    Thanks Thanks Given 
    1,115
    Thanks Thanks Received 
    896
    Thanked in
    555 Posts

    Default

    Ne vole ga ni tamo.
    On je remetilački faktor stabilnosti
    Kad su bile sinoć one 2 tehničke, rekoh gotovo.
    Malo se onaj mali Bitadze glupira, treba mu skrenut pažnju.
    Zajebaće ne onako u neku utakmicu.

  21. #14996
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Maloprije sam sjedio sa gostom iz Srb,tachnije gradonachelnikom Topole,neprekidno su mu stizale sms i por na Viber o sinoshnjoj utakmici,e vjerovali ili ne kad mu rekoh a dobro care,kako je nama bilo u tom tunelu i ko je kriv za sve ovo dizanje tenzije...samo spusti glavu i lagano izusti Chovic,a rekoh eto tako.
    Ja pricah sa drugom iz BG, navija za Zvezdu, veli po ovome sa TV sto je gledao nije ni 10% kako je bilo u Pionir
    Podgorica Podgoricanima!

  22. #14997
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    2,915
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Nema njima bez full court press. Davidovac izgubi lopti na prenosu kao Gordić u najgorim EL danima ove godine. Čović je idealan da se pritisne i udvoji. Sudiše mu faul onamo a komotno su mogli bez, kontakt je bio jer se sam zabo u statičnog Gordića. Beron kad igra na pleja udaviti ga pritiskom da poslije nema snage ni da šutne. Od starta tako, nema šta da se čeka. Zvezda vrišti kao Seka Aleksić - iskoristi moje mane. Imamo veću širinu za takvu igru. Ubaci Seada i Popa za to.
    To nam je i donijelo pobjedu sinoć, ne naša sjajna igra. Crkli su i promašivali i otvorene šuteve.

    Pogledajte nam samo napade u zadnjoj četvrtini. Plej uzme loptu, ostalih 4 se ukopaju i čekaju neku magiju. Forsira se Earl i kad je očigledno da on nema odgovor za Zvezdinu odbranu. Šest utakmica je dovoljan uzorak da se izvuče neki zaključak. Nikolić očigledno ima veći impakt na igru u napadu od njega. Goga se ne koristi u napadu. Nemamo akcije da se on dovede u situaciju da iskoristi svoju okretnost u jedan na jedan. A inače njemu treba jedan psiholog da nauči da kontroliše emocije jer ga prilično limitiraju i zaglupljuju. Noris je radio ono što najbolje radi. Probijao i po cijenu blokade, bolesnu tranziciju i par ludih asistencija. Kad on igra tako,mnogo je lakše ispeglati naše mane.

    Očekujem da ovu sad još lakše dobijemo. Njihova potrošnja je veća, širina manja, bez Stratosa su bez ključnih poena. Pa tamo da odu spremni za odgovor na igre van terena. Bez Stratosa i Raglanda, nije to ista Zvezda. Mogu im lako one dvije preubjedljive pobjede biti mač sa dvije oštrice ako se dođe do majstorice.

  23. #14998
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,019
    Thanks Thanks Given 
    5,026
    Thanks Thanks Received 
    2,431
    Thanked in
    1,309 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by .Bole View Post
    Ja pricah sa drugom iz BG, navija za Zvezdu, veli po ovome sa TV sto je gledao nije ni 10% kako je bilo u Pionir
    Isto mi reche i ovaj Dragan shto ga pomenuh a chak se i njegov vozach-pratilac slozio sa time,da ovo nije nishta u odnosu shto se tamo deshavalo,nikakve potrebe nisu imali da to kazu iz kurtoazije,nego je tako kako je.
    ...

  24. #14999
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,729
    Thanks Thanks Given 
    1,115
    Thanks Thanks Received 
    896
    Thanked in
    555 Posts

    Default

    Ako dođe do majstorice (a nadam se da oće) čeka ne pakao tamo neviđeni.
    Ne bi me čudilo da se prekine utakmica i da neka muka bude.
    Ovo od sinoć ih je dodatno iznerviralo a ako se dobije i naredna to bi bila ludnica.
    Ne sviđa mi se nikako ovakvo zakuvavanje situacije i podizanje tenzija (nepotrebnih) jer su se granice prešle i gubi se draž košarkaške igre i sporta generalno.

  25. #15000
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    2,915
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jokaš View Post
    Ako dođe do majstorice (a nadam se da oće) čeka ne pakao tamo neviđeni.
    Ne bi me čudilo da se prekine utakmica i da neka muka bude.
    Ovo od sinoć ih je dodatno iznerviralo a ako se dobije i naredna to bi bila ludnica.
    Ne sviđa mi se nikako ovakvo zakuvavanje situacije i podizanje tenzija (nepotrebnih) jer su se granice prešle i gubi se draž košarkaške igre i sporta generalno.
    Ako se dođe do majstorice, važniji je duel van terena nego na terenu i nema izbjegavanja istog. Čovketu se moraš suprostaviti fukarski e te svakako provuče kroz blato. Ne treba puno namazanosti da se sav naboj i atmosfera koja će biti iskoristi. Malo razmišljanja na temu kako isprovocirati već razularenu rulju, kako bi sama sebe izbacila sa tribina, ili napravila veći pičvajz i prekid, ne bi trebao da bude prevelik napor za glave koje bi imale način da nešto urade po tom pitanju.

Page 600 of 653 FirstFirst ... 100500550590596597598599600601602603604610650 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Budućnost EU?
    By uzitulovac in forum CdM Arhiva
    Replies: 7
    Last Post: 22-04-14, 21:37
  2. SD Budućnost
    By Mr_Gospodin_Signore in forum Ostali sportovi
    Replies: 73
    Last Post: 26-08-11, 15:10
  3. KK Budućnost
    By rain_wind_storm in forum Ostali sportovi
    Replies: 1
    Last Post: 13-02-11, 11:53

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •