Page 598 of 653 FirstFirst ... 98498548588594595596597598599600601602608648 ... LastLast
Results 14,926 to 14,950 of 16322

Thread: KK Budućnost

  1. #14926
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,116
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Idi vidji sto je vas kapiten rekao.
    Sram te bilo

  2. #14927
    Join Date
    Oct 2018
    Posts
    485
    Thanks Thanks Given 
    711
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by .Bole View Post
    Druze ada ja sam sjedio tu, necu da se raspravljam sa tobom i glupostima sto vi izbacate. Stvarno
    Ok...



    I ono oko klupe (drugi ugao):

    Jbg ako koza laže, rog ne laže.

  3. #14928
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,116
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Druze mozes da izbacas sto oces ja sam tamo bio.
    Pljuvanje i predmeti su bili, nikom nista nije falilo.
    Zovi lazica pitaj ga

  4. #14929
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,452
    Thanks Thanks Given 
    1,908
    Thanks Thanks Received 
    5,151
    Thanked in
    1,776 Posts

    Default

    Kao neko ko ne prati sport jer smatram da je to sve namješteno srxanje želim da izjavim za dnevnik, zar nismo svi Srbi, što znače ovi komentari šiptari, ustaše itd itd, razočaran sam, iznenaDJen i uvreDJen.

  5. #14930
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,116
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by običan View Post
    Zašto su pobegli onaj to na teren svi?

    Ali nije ni bitno, čestitke na pobedi.
    Druze haos je nastao, likovi sto su dosli nije ih obezbjednje htjelo udaljiti, a bili su iza koseva, i onda je nastalo guranje i haos i policija vazda nesposobna da ih makne, gurali su i nastao je stampedo kad su dosli do ispod loze.
    Samo je nastao haos, ovi na klupu nisu ni znali sto se desava pa su se sklonili.
    Ne citaj sve sto ti se suflira, kako su vam isprani mozgovi

  6. #14931
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,712
    Thanks Thanks Given 
    1,114
    Thanks Thanks Received 
    891
    Thanked in
    551 Posts

    Default

    Kol se napalio bio.
    Naćas je prelaznu ocjenu dobio ali to mora mnogo bolje.
    Džekson je solidan bio.

  7. #14932
    Join Date
    May 2004
    Location
    Podgorica - Cambodia
    Posts
    2,015
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    23
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mexiko View Post
    u tuuunjel je bilo frke, no niko ne prenosi.
    Svasta je bilo u Bg u tubelu. Goga,Noris i Dzekson su najgore prosli.
    Trazili smo da celnici Aba lige budu u tunel,i propadnici obezbedjenja.
    Onda zvanje na telefone u sobe svu noc.....
    Ali se ne pise o tome

    Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk
    Budućnost

  8. #14933
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,355
    Thanks Thanks Given 
    3,486
    Thanks Thanks Received 
    8,468
    Thanked in
    4,568 Posts

    Default

    iiii idemo

    https://sport.blic.rs/kosarka/domaca...vijaci/320rmyb

    "Bio sam za vreme rata i u Zagrebu, i u Hrvatskoj, ovakvu mržnju nisam video. Pogledajte, ovim su nas gađali (pokazao je na veliki metalni predmet). Ko je mogao da očekuje ovako nešto?!", rekao je u dahu Vlaisavljević.

    Ne znam šta da očekujemo od narednog meča, sada smo živu glavu izvukli! Previše je sveže da bih mogao da nešto kažem, ali živu glavu smo izvukli. Ispljuvani smo 40 minuta... Niko me u životu nije pljuvao, tako da pozdravljam (trenera Budućnosti, Jasmina) Repešu, što se tiče (njegovih komentara oko) pljuvanja. Bolje da ništa ne kažem više", istakao je Vlaisavljević.”

    ja ne znam kako su to oni mislili da će biti dočekani u PG posle onoga gore? 40min vrijedjanja po nacionalnoj osnovi, evo sad ovdje čitam da su i igrači napadani u tunelu. a iz Budućnosti to niko ne pominje jer neće tenziju da dižu


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  9. #14934
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,332
    Thanks Thanks Given 
    512
    Thanks Thanks Received 
    543
    Thanked in
    364 Posts

    Default

    Nakon dešavanja u BG, priča se još o kulturi
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  10. #14935
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    5,809
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    460
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    Niko gaša pajovica smrdu da pomene eee koje je ono magare..
    Zamalo nas utakmice mosta smrdica ta

  11. #14936
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,284
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    On i goga.
    Goga je ocajan sve tri tekme.


    Nego coty danas iscupao ,on je svojim kosevima pokrenuo ekipu u trecu dionicun




    Sent from my SM-G610F using Tapatalk
    Lezalo po zatvora, na sve spremno, sve probalo, na sve nauceno.

  12. #14937
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,116
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kupus View Post
    Niko gaša pajovica smrdu da pomene eee koje je ono magare..
    Zamalo nas utakmice mosta smrdica ta
    Zaradio platu odavno nije tehnicku dobijao
    Podgorica Podgoricanima!

  13. #14938
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,008
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    114
    Thanked in
    85 Posts

    Default

    Koju ste vi to utakmicu gledali pa je Goga bio najgori a momak je strašan košarkaš ili bolje rečeno "osoba" za ove utakmice dje se moraju pokazat zubi protivniku !!! Jeste da je ispao u 2-3 navrata kad se vršio presing ali je sa njim u igri reket bio zaključan uz ogroman presing da lopta ne dodje na centre !!! Nije mi jasno da niko nema muda reć Erl-u da batali sa onim forsiranjem i da ga posle 2-3 izgubljena napada pošalje na tuširanje jer prosto nema granicu kad ga ne krene ( kad ga krene onda je to već druga priča ) i naravno pobjednik večeri sa trojkom u poslednju četvrtinu koja je riješila utakmicu
    deuscroix

  14. #14939
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,120
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    Ja upravo pricam cijele sezone da stav Buducnosti ne sada nego oduvijek da se oko tih nekih stvari izvan terena ne talasa i da se dzentlmentski rjesavaju stvari ali ovo je Crvena Zvezda i ovo je Nebojsa Covic, klub i covjek koji ima problema sa svakim drugim klubom i rukovodstvom, Covic ne samo sa rukovodstvima nego sa svakom normalnom osobom u Srbiji, sta reci za covjeka koji je i jednog Dzajica izvao da ga osamari. To je njihov stil djelovanja i to se propustilo jos prosle sezone kada se cutalo na sve sta je radjeno protiv Buducnosti. Oni su toliko ubijedili svoje navijace i njima naklonjenu javnost da ne postoji sudijska trojka koja bi njima "posteno" sudila, ti se ljudi jos nijesu rodili.

    Ovdje kod nas i javnost i mediji i veliki dio navijaca Buducnosti ce osuditi neprimjerena ponasanja, kod njih apsolutno niko. Nas godinama ponizavaju gore nijedan ni tekst, ni izjavu, ni izvinjenje necete naci nego mi jos krijemo odredjene ispade da ne "talasamo" i stvaramo zlu krv dok bi oni spanske serije od toga napravili. Ovo nocas nije ni deseti dio onoga sta se sve desavalo u Pioniru. Dosta je bilo. Da vratimo seriju u Beograd pa nek tamo slave i neka prave haos, njima na obraz sa sve Covicem.

  15. #14940
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    1,712
    Thanks Thanks Given 
    336
    Thanks Thanks Received 
    919
    Thanked in
    468 Posts

    Default

    Žalosno je da se više možemo osloniti na Barovića nego na Gogu. Moguće da je zbog toga što je impulsivan, ali su mi neshvatljivi njegovi potezi, onako u prolazu i u trenutku kada vatamo priključak.
    Koti je dao nemjerljiv učinak sinoć, ali nemojmo se zavaravati, ono ne liči ni na šta, pa ljepši potezi su gledani na basketu u Blok V.
    Kol je takođe bio dobar, ali igra po principu toplo-hladno, pa čovjek nikad nije načisto što da očekuje. Džekson-odlična odbrana, napad dizaster.
    Jedino od Bela znamo što nas čeka, krvari u odbrani, a solidan u napadu, možda još malo slobode u šutiranju trojki bi donijelo rezultat.
    Naših momaka opet nema, fala Repeši i želim mu brz povratak svakodnevnim obavezama.

  16. #14941
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Ponašanje igrača i pomoćnih trenera&co nekog kluba mnogo govori o samom treneru. Ponašanje Goge i Gaša pakšu jasno govori da Jasmin nema nikakav autoritet. On ne smije da ih posijeda na klupu. Kako njima fali neko poput Željka Obradovića...

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  17. #14942
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,932
    Thanks Thanks Given 
    4,984
    Thanks Thanks Received 
    2,397
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Ja upravo pricam cijele sezone da stav Buducnosti ne sada nego oduvijek da se oko tih nekih stvari izvan terena ne talasa i da se dzentlmentski rjesavaju stvari ali ovo je Crvena Zvezda i ovo je Nebojsa Covic, klub i covjek koji ima problema sa svakim drugim klubom i rukovodstvom, Covic ne samo sa rukovodstvima nego sa svakom normalnom osobom u Srbiji, sta reci za covjeka koji je i jednog Dzajica izvao da ga osamari. To je njihov stil djelovanja i to se propustilo jos prosle sezone kada se cutalo na sve sta je radjeno protiv Buducnosti. Oni su toliko ubijedili svoje navijace i njima naklonjenu javnost da ne postoji sudijska trojka koja bi njima "posteno" sudila, ti se ljudi jos nijesu rodili.

    Ovdje kod nas i javnost i mediji i veliki dio navijaca Buducnosti ce osuditi neprimjerena ponasanja, kod njih apsolutno niko. Nas godinama ponizavaju gore nijedan ni tekst, ni izjavu, ni izvinjenje necete naci nego mi jos krijemo odredjene ispade da ne "talasamo" i stvaramo zlu krv dok bi oni spanske serije od toga napravili. Ovo nocas nije ni deseti dio onoga sta se sve desavalo u Pioniru. Dosta je bilo. Da vratimo seriju u Beograd pa nek tamo slave i neka prave haos, njima na obraz sa sve Covicem.
    Sve si pojasnio onima kojima do sad ovo jasno nje bilo,a takvih je dosta,ipak se nadam da ce neko iz tog tima naci za shodno da se izdigne kad bude trebalo i izbjegne neku katastrofu,napravio je gad takvu uzavrelu atmosferu i da su 90-te pa mnogo jada.
    ...

  18. #14943
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,838
    Thanks Thanks Given 
    4,708
    Thanks Thanks Received 
    9,700
    Thanked in
    3,671 Posts

    Default

    Dobro su Vijesti mrtve potrčale na naslovnu da stave kako je navijač Budućnosti uhvaćen kako pljuje igrače CZ i kako je to vulgarno i primitivno.

    A mrš mater li vam *****, đe ste sa tako detaljnim opisom i tekstovima o dešavanjima iz Pionira, raspadi raspali!

    Sent from my Galaxy S9+ using Tapatalk
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  19. #14944
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,712
    Thanks Thanks Given 
    1,114
    Thanks Thanks Received 
    891
    Thanked in
    551 Posts

    Default

    Ali one 2 lika "infiltrirani navijači" još stavili sliku na Insta...
    Haha, kakvi botovi...

  20. #14945
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,868
    Thanks Thanks Given 
    3,187
    Thanks Thanks Received 
    5,533
    Thanked in
    2,243 Posts

    Default

    Sjutra pobjeda, pa onda da ih u Bg dokosurimo. Ovo je samo stvar muda, ko ima veca.

    Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

  21. #14946
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Ja upravo pricam cijele sezone da stav Buducnosti ne sada nego oduvijek da se oko tih nekih stvari izvan terena ne talasa i da se dzentlmentski rjesavaju stvari ali ovo je Crvena Zvezda i ovo je Nebojsa Covic, klub i covjek koji ima problema sa svakim drugim klubom i rukovodstvom, Covic ne samo sa rukovodstvima nego sa svakom normalnom osobom u Srbiji, sta reci za covjeka koji je i jednog Dzajica izvao da ga osamari. To je njihov stil djelovanja i to se propustilo jos prosle sezone kada se cutalo na sve sta je radjeno protiv Buducnosti. Oni su toliko ubijedili svoje navijace i njima naklonjenu javnost da ne postoji sudijska trojka koja bi njima "posteno" sudila, ti se ljudi jos nijesu rodili.

    Ovdje kod nas i javnost i mediji i veliki dio navijaca Buducnosti ce osuditi neprimjerena ponasanja, kod njih apsolutno niko. Nas godinama ponizavaju gore nijedan ni tekst, ni izjavu, ni izvinjenje necete naci nego mi jos krijemo odredjene ispade da ne "talasamo" i stvaramo zlu krv dok bi oni spanske serije od toga napravili. Ovo nocas nije ni deseti dio onoga sta se sve desavalo u Pioniru. Dosta je bilo. Da vratimo seriju u Beograd pa nek tamo slave i neka prave haos, njima na obraz sa sve Covicem.
    Zanima me od kada pratiš KK Budućnost? Ovo pitam jer ja pamtim(i ne samo ja nego mnogo momaka iz kvarta koji smo decenijama aktivni bili sa praćenjem sporta) kako su od kada je Milaš pruzeo klub rješavali mnoge pobjede isti ovi za koje ti sada kažeš da se ponašaju džentlmenski. Pamtim ja mnogo toga ružnog, pamtim itekako teške uvrede i skandiranja na nacionalnoj osnovi pa se nikad niko nije ne izvinio, nego su likovali nad svojim prljavim postupcima. Nisu ove tenzije od juče, nego traju a upravo zato jer je tačno da je iza Budućnosti stao državni vrh koji je u godinama pripreme terena za referendum i nezavisnost od kluba napravio politički projekat u kojem smo masovno gledali često ulijetanje igrača da ljube guzicu gospodaru u sred tribina, nakon što pobijede neki njima omraženi klub koji je po defoltu bio iz Srbije. Ko je pravio špansku seriju i prošle godine , pa i poslije dvije utakmice u Beogradu najbolje se vidi po tome što je jedan kapiten gostujućeg kluba okarakterisao atmosferu u pozitivnom svijetlu iako je isti taj kapiten trpio psovke i uvrede tokom zagrijavanja i to od strane puštenih provokatora koje niko nije spriječio da uđu na teren.
    Poslije sinoćnjeg meča, a i ako se ponovi slično u petak, mislim da je jasno kakva će tenzija onda tek biti u poslednjem meču… To je taj rad. Pravi se lud da se ništa ne dešava a dešava se i onda ispušti suzu kada ti se vrati istom mjerom.

  22. #14947
    Join Date
    Oct 2018
    Posts
    485
    Thanks Thanks Given 
    711
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kambodza View Post
    Svasta je bilo u Bg u tubelu. Goga,Noris i Dzekson su najgore prosli.
    Trazili smo da celnici Aba lige budu u tunel,i propadnici obezbedjenja.
    Onda zvanje na telefone u sobe svu noc.....
    Ali se ne pise o tome

    Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk
    Čemu laži? Kao da ne bi novinari to pustili? Pa ti misliš da se "iz tunela" mogu sakriti stvari? Vidiš snimke članova uprave Crvene Zvezde i sve ti je jasno. To oko pendreka je nka lobanja namerno pustila kako bi mobilizirala iste takve lobanje a rezultat je već pri ulasku igrača Crvene Zvezde viđen.
    Možete vi i dalje da sebe lažete i ubeđujete nikakav problem.

  23. #14948
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,712
    Thanks Thanks Given 
    1,114
    Thanks Thanks Received 
    891
    Thanked in
    551 Posts

    Default

    Ima nas navijača koji smo i prije "ovih" pratili Budućnost od malena i koji nemamo veze s "projektima" državnim i td.
    Prošlogodišnja pobjeda i osvajanje je izazvalo toliki gnijev protivnika da su napravili što su napravili u prve dvije utakmice jer to prelazi sve granice.
    Ovđe su uzvratili slično (za što ja nijesam bio) ali opet ne u tolikoj mjeri ka` gore.
    Valjda su očekivali da će lagano ovu pobjedit i završit posa`.
    Kako ne...

  24. #14949
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Ulan Bator
    Posts
    397
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jokaš View Post
    Ima nas navijača koji smo i prije "ovih" pratili Budućnost od malena i koji nemamo veze s "projektima" državnim i td.
    Prošlogodišnja pobjeda i osvajanje je izazvalo toliki gnijev protivnika da su napravili što su napravili u prve dvije utakmice jer to prelazi sve granice.
    Ovđe su uzvratili slično (za što ja nijesam bio) ali opet ne u tolikoj mjeri ka` gore.
    Valjda su očekivali da će lagano ovu pobjedit i završit posa`.
    Kako ne...
    A bio si gore pa znas? Ili je to ona prica “rekla/kazala”?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  25. #14950
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,542
    Thanks Thanks Given 
    7,409
    Thanks Thanks Received 
    4,496
    Thanked in
    1,747 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    To je taj rad. Pravi se lud da se ništa ne dešava a dešava se i onda ispušti suzu kada ti se vrati istom mjerom.
    Upravo ovo rade iz Zvezde... Napravili su haos u 2 meča u Bg i vratilo im se istom mjerom... Je li trebalo, nije... Jesu li zaslužili, jesu i to debelo...

    Sent from Tapatalk
    #fakenews

Page 598 of 653 FirstFirst ... 98498548588594595596597598599600601602608648 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Budućnost EU?
    By uzitulovac in forum CdM Arhiva
    Replies: 7
    Last Post: 22-04-14, 22:37
  2. SD Budućnost
    By Mr_Gospodin_Signore in forum Ostali sportovi
    Replies: 73
    Last Post: 26-08-11, 16:10
  3. KK Budućnost
    By rain_wind_storm in forum Ostali sportovi
    Replies: 1
    Last Post: 13-02-11, 12:53

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •