Page 435 of 653 FirstFirst ... 335385425431432433434435436437438439445485535 ... LastLast
Results 10,851 to 10,875 of 16323

Thread: KK Budućnost

  1. #10851
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    CSKA se treba ispostovati ali Zadar je jos jedna utakmica dje se mora pokazati da ova ekipa moze da izdrzi pritisak
    Ako ne, pocerati strance dovesti neke nase jeftine i novog trenera i cao
    Podgorica Podgoricanima!

  2. #10852
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by .Bole View Post
    CSKA se treba ispostovati ali Zadar je jos jedna utakmica dje se mora pokazati da ova ekipa moze da izdrzi pritisak
    Ako ne, pocerati strance dovesti neke nase jeftine i novog trenera i cao
    Pa da se izbori taj opstanak u Aba! Super ideja, dovesti "nase jeftine". Kakve su ovo price iz kladionice. Isti smo ka navijaci Zvezde, sad im trener i stranci nista ne valjaju, a na pocetku sezone hvalospjevi. Sve mora sad i odmah. Ovoj ekipi treba pojacanje ako moze da se dovede, pozeljno na pleja i 4 ili 5. Rascerat strance i trenera ne znam sta bi pomoglo, da Barovic nosi igru?

    Sent from my MHA-L29 using Tapatalk

  3. #10853
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,680
    Thanks Thanks Given 
    3,570
    Thanks Thanks Received 
    8,647
    Thanked in
    4,661 Posts

    Default KK Budućnost

    kako se odje mišljenja mijenjaju, od 1. kola EL pljuvanje onda mali prekid zbog pobjede protiv Baskonije pa onda danas opet isto. još ako ovi iz CSKA budu raspoloženi odje će fešta bit’. neka završe EL sa 1-29 al’ i dalje mogu da uzmu Aba ligu. što je i cilj ekipe bio vjerovatno. a odje se maštalo o nekih 10 pobjeda itd.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  4. #10854
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    10,603
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    362
    Thanked in
    269 Posts

    Default

    Ljudi odlicno je ovo, himki je top ekipa, tek ce oni da pobjedjuju. Treba igraci da se dokazuju da se prodaju, evroliga je ovo.

    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

  5. #10855
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Niko ovdje nije mastao o EL i ostalom, ali samo ce biti pakao kad dodjemo do play offa sa ovakvom igrom a tada cemo jos umorniji biti nego sad nakon 15tak utakmica
    Podgorica Podgoricanima!

  6. #10856
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Dzikic rece da nije zadovoljan sa fokusom nasih igraca, sto i jeste, vecina je izasla danas kao da im se ne igra.
    Sa druge strane priznao je da nas je markovic ubio sto i jeste opet tako, jer cini mi se Markovic ima prosjek nedje oko 7 poena ili tako nesto dosad
    Podgorica Podgoricanima!

  7. #10857
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    1,284
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Imao je 3 poena prosjek do danas.

  8. #10858
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    40
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bole nemas veze brate eo 2h lupas gluposti.
    Svi volimo kkb ali daj malo objektvnosti.

  9. #10859
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,356
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Pada CSKA

  10. #10860
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,356
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    a ako ne, džikiću odlazi

  11. #10861
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo taj Zalgiris u produzetke ode u Moskvi, i to ih CSKA jedva izvuce!

    Sent from my MHA-L29 using Tapatalk

  12. #10862
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    410
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Nisam stigao gledati ful, sve sa telefona ne preskoke. Ali mi se cini da su zadovoljni ovim hat-trickom i da su noćas odigrali radi reda.
    Možda ima veze što su sinoć stigli kasno, jer su krenuli preko tivta, pa nema aviona, pa nazad za pg. Nisu imali trening pred meč.
    Može li se kako ovaj Jennings uzet, makar do kraja play off-a Abe. Da se puknu te pare, ovamo mu nema tate i sina, ako ne računamo Dzikic i Earl.
    Stop the world I wanna get off.

  13. #10863
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Da dobije Buducnost Zadar pa cemo lako za ostalo. Da ne pominjem da ce samo izmedju 10 i 20 decembra igrati pet utakmica. Na svaka dva dana po jednu bukvalno a pred Novu godinu igramo sa Zvezdom u Beogradu. Sada ide pakleni decembar sa ogromnim brojem utakmica koje treba odraditi sa sto manje turbulencija. Sto se EL tice Buducnost sljedecu pobjedu moze traziti protiv Gran Kanarije. Inacu uz nju i Darusafaku to su i tri najgora tima EL.

  14. #10864
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Objektivno je Himki jaci za 15-20 razlike u Moskvi. Nista spektakularno se nije dogodilo. Ide se dalje...

  15. #10865
    Join Date
    May 2018
    Posts
    585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Da dobije Buducnost Zadar pa cemo lako za ostalo. Da ne pominjem da ce samo izmedju 10 i 20 decembra igrati pet utakmica. Na svaka dva dana po jednu bukvalno a pred Novu godinu igramo sa Zvezdom u Beogradu. Sada ide pakleni decembar sa ogromnim brojem utakmica koje treba odraditi sa sto manje turbulencija. Sto se EL tice Buducnost sljedecu pobjedu moze traziti protiv Gran Kanarije. Inacu uz nju i Darusafaku to su i tri najgora tima EL.
    Pa da, to bi bilo to. Mislim ja bih volio da mozemo na dva fronta da budemo konkurentni medjutim realnost nije takva. Da nismo osvojili Aba ligu nisam siguran da bi iko od nasih igraca igrao EL ikad. Pritom ne mislim na strance. Ovo je skola i za igrace i za klub. Takodje i za nas navijace i ljubitelje kosarke. Ovo je skola za klub i u smislu razvoja mladih igraca iz svoje skole da vidi u kom smjeru treba skolovati igrace , sa kakvim fizikalijama,koji je potreban nivo vjestina za top kosarku.
    Last edited by CikoPero; 21-11-18 at 23:49.
    Nema toshkale prije rupe!!!!

  16. #10866
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    Eeeeh, valjalo bi kad bi se takva pouka izvukla iz svega ovoga, ali se bojim da neće, nažalost.

    Kriminalan skok protiv mrtvog Partizana, sinoć isto. Amaterski.

  17. #10867
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,467
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,262
    Thanked in
    638 Posts

    Default

    Buducnost je sinoć mogla ili da pusti Šveda da šutira i da se nada da neće imati svoje veče i da zatvori ostale igrače Himkija ili da proba da odigra odbranu na Švedu a da ostale igrače puštaju da uzimaju šuteve.Izabrali su ovo drugo zato je Marković koji inače je igrač odbrane sinoć šuterski došao do izražaja.Očekivano obzirom da mi jedino kad igramo srcem kao u meču protiv Baskonije možemo nadoknaditi to što nemamo smislenu odbranu a ni napad.
    Svaki malokrvni pristup kao sinoć će se završiti ubedljivim porazom i to onim potcjenivačkim đe nas koriste za razigravanje igrača i za nabijanje statistika
    Izdušena je priča da nam je skok rak rana viđelo se i sinoć kao i protiv Partizana da nemamo skok timovi nam vežu po dva tri napada zaredom zbog lošeg skoka.Centar skakač nam je potreban a i kako god nama je centar potreban jer Omić ne može ni 20 minuta odigrati da ne krepa a Barović je centar koji može služiti za junk time ili da pravi faulove njegov nivo igre je daleko i od prosječnih EL centara.
    Plej se takođe javio kao problem jer mi ni tu nemamo igrača koji može ubrzati igru u tranziciji obično ono što gledamo od naših plejeva je vuči loptu od našeg do njihovog koša potroši 10-15 sekundi na to i onda ili driblaj ili okini trojku ili vruć krompir pas najbližem igraču prije isteka vremena.Mnogo stvari fali za ozbiljnu ekipu ali nije još kasno da se kockice poslože.
    Last edited by goldfinger; 22-11-18 at 08:41.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  18. #10868
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Fali Ilic masu da kupi te lopte! Bas bi nam znacio u tom segmentu sa onakvim odrazom. Bas steta za njegovu povredu.

    Sent from my MHA-L29 using Tapatalk

  19. #10869
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Mene zanima samo zasto je covjek zabranio ulaze ivanovicu i gordicu ove godine? Sto se radi, kao da je vaznije dati lob pas kotiju da odigra ledjima ili earl da sutne dugu dvojku?
    Pa nama su ti proboji donijeli titulu prosle godine?
    Takodje nije problem izgubiti, ali je ekipa juce opet sramotno izgledala i pogubljeno

  20. #10870
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Pa ne bi se složio da su bas toliko pogubljeni bili, isto nije ono ekipa za podcijeniiti a i kad se lomio rezultat ušli su im neki šutevi preko ruke ili još glavom npr.
    Dok su nama standardni izlazili iz kosa lopte , par ne sudjenih faulova i sl.


    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  21. #10871
    Join Date
    Jun 2017
    Posts
    27
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ima li ikako sanse da se ovom Boletu uskrati pisanje odje jer covjek ne zna sto je kosarka majke mi ... Sto kazes,trener im zabranio ulaze pod kos ? hahaha e moj prijatelju svasta sam cuo al tako nesto nikad ...
    Objektivan rezultat,ja nisam ocekivao previse,dosta glupih gresaka,protivnik to lagano kazni,ono sto sam pricao,Shveda kad udvajaju tip izbaci pravi pas u pravo vrijeme i to je visak i poeni.Inace Isak,pozdravio te Shved hahahha,kaze brat bolje je da igra Shved nije koristan hahahha,index mu onako bzvz pisu pijani ruski statisticari.Morace svi evropski igraci koji trenutno igraju Evroligu da se najedu puno puno leba i mlijeka pa da budu kao Shved.

  22. #10872
    Join Date
    May 2018
    Posts
    585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Sjutra CSKA , da vidimo jednu od najboljih odbrana u EL. Gledao sam ih u Minhenu, Bajern je izgledao slicno kao i mi protiv Khimkija. Treba da uzivamo svi sto imamo priliku da igramo protiv takvih klubova a nadam se i da nasi igraci imaju slican stav. Nasi igraci mogu da dobiju mnogo od ovakvih duela ukoliko udju bez respekta sa dobrom pripremom meca. Jako, grubo i jos grublje. Steta sto Dzile ne voli da rizikuje i da eksperimentise ali ja bih lagano stavio Starovlaha na npr De koloa makar 5 min sa jasnim zadatkom da ga "bije" cijelo vrijeme.
    Nema toshkale prije rupe!!!!

  23. #10873
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Planet Earth
    Posts
    7,967
    Thanks Thanks Given 
    598
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Ahahahahhahahahahhahahahaha pa ovo je doktorat sto se sve pise odje 🤣🤣🤣🤣🤣

    Sent from my SM-A520F using Tapatalk

  24. #10874
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Ko su ovi accounti sto se pojavljuju ovdje a sve isto pisu, aj druze polako, nego ti znas kosarku bjezi.

    Da gledas malo Buducnost ove godine a manje beogradske klubove, vidio bi kolika razlika nasih plejeva u igri u odnosu na proslu godinu, jedva da daju 2 poena po utakmici iz prodora na polaganje. Gordicev prodor se par puta zavrsio sa vracanjem lopte u zadnjim sekundama napada na nikolica ili clarka, koji pogode ili ne pogode i to je to.
    Ivanovic nije ni pokusavao ove godine prodorom, pogotovo u EL.
    Malo gledaj pa onda komentarise strucnjace.
    Nisam samo ja to primijetio nego i safra i ostali.
    Nema logike da ljudi nece da rade to, nego se jednostavno takva igra gradi po dzikicevim instrukcijama a to se lagano moze vidjeti, jer tonu lopti dajemo kotiju i to lob pasova koji cesto i zavrse u rukama protivnika ili u out kad se odbije, ista stvar sa clarkom, samo sto je clark odma sutne (duga dvojka). Cim nam ne ide to, mi odma zaostajemo za protivnikom
    Podgorica Podgoricanima!

  25. #10875
    Join Date
    Jun 2017
    Posts
    27
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Cool

    Quote Originally Posted by .Bole View Post
    Ko su ovi accounti sto se pojavljuju ovdje a sve isto pisu, aj druze polako, nego ti znas kosarku bjezi.

    Da gledas malo Buducnost ove godine a manje beogradske klubove, vidio bi kolika razlika nasih plejeva u igri u odnosu na proslu godinu, jedva da daju 2 poena po utakmici iz prodora na polaganje. Gordicev prodor se par puta zavrsio sa vracanjem lopte u zadnjim sekundama napada na nikolica ili clarka, koji pogode ili ne pogode i to je to.
    Ivanovic nije ni pokusavao ove godine prodorom, pogotovo u EL.
    Malo gledaj pa onda komentarise strucnjace.
    Nisam samo ja to primijetio nego i safra i ostali.
    Nema logike da ljudi nece da rade to, nego se jednostavno takva igra gradi po dzikicevim instrukcijama a to se lagano moze vidjeti, jer tonu lopti dajemo kotiju i to lob pasova koji cesto i zavrse u rukama protivnika ili u out kad se odbije, ista stvar sa clarkom, samo sto je clark odma sutne (duga dvojka). Cim nam ne ide to, mi odma zaostajemo za protivnikom
    Prika ja odje pisem komad vec,sta ti nije jasno ? Kakvi beogradski klubovi,sto te spopalo ...
    Pokusacu da ti objasnim posto sam igrao kosarku,kad se radi pozicioni napad ili neke akcije na trening,sto predstavlja vjezbu za utakmicu,trener moze da ti sugerise kretnju ili ko i kad i sa kim igra pik,izbor kako ces ti da realizujes napad,kako ces da iskoristis prostor,oli sutirat,oli probit itd. to nema nikakve veze s trenerom,to je stvar tvoje percepcije,sposobnosti i prepoznavanja praznog prostora,ti radis ono sto najbolje znas i umijes ... Ne moze ti trener rec ne smijes da probijas,iskljucivo treba da sutiras itd itd.On moze sugerisat posle da li je to sto si napravio bila dobra odluka ili ne,ako oces da me razumijes,ako ne ko te j***,gledaj kosarku svojim ocima,trcanje i sutiranje ... :P

Page 435 of 653 FirstFirst ... 335385425431432433434435436437438439445485535 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Budućnost EU?
    By uzitulovac in forum CdM Arhiva
    Replies: 7
    Last Post: 22-04-14, 21:37
  2. SD Budućnost
    By Mr_Gospodin_Signore in forum Ostali sportovi
    Replies: 73
    Last Post: 26-08-11, 15:10
  3. KK Budućnost
    By rain_wind_storm in forum Ostali sportovi
    Replies: 1
    Last Post: 13-02-11, 11:53

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •