Page 545 of 653 FirstFirst ... 45445495535541542543544545546547548549555595645 ... LastLast
Results 13,601 to 13,625 of 16323

Thread: KK Budućnost

  1. #13601
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Nista o popu i sehovicu i skraceno rotaciji?
    Nista o odbrani losoj za 3 poena, nego samo o Dibartolomeu.
    Takodje bacanja su losa bila
    Podgorica Podgoricanima!

  2. #13602
    Join Date
    May 2018
    Posts
    585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Neka nastave da rade. Jako rade. Nadam se da Goga nece imati nekih posledica zbog one povrede zgloba. Da ce i on moci da trenira.

    Drago mi je sto sto su objavljeni budzeti timova iz EL, makar priblizni budzeti ako i nisu 100% tacni, to je tu negdje. Da padnu price koje prosipaju dusmani a nazalost i oni koji se deklarisu kao navijaci Buducnosti. Mislim i da klub nije uradio sve kako bi zastitio igrace i usmjerio ih da misle o sitnim stvarima , o detaljima, kako bi bili psihicki jaci. Neka je losa atmosfera stvorena i oko kluba i u navijacima. Ne zelim da dublje ulazim u analizu, to cemo na kraju sezone.

    Ovaj tim samo navijaci mogu da podignu podrskom do ludila, beskrajnom. Bojim da ako ne bude toga, ludacke podrske, nece nam nista pomoci.

    I svaki onaj koji se usudi da zvizdi ili proziva i psuje igrace, za mene nije navijac Buducnosti. To kako ko igra i da li neko treba da igra manje ili vise je pitanje za klub i trenera, a ne kojekakve mamlaze koji misle da su iznad kluba.
    Last edited by CikoPero; 09-01-19 at 23:32.
    Nema toshkale prije rupe!!!!

  3. #13603
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Mene cudi od repese koji sjedne skoro svakoga koji nas busi osim Dzeksona.

    Da li dzekson ima neki posebni ugovor sa klubom gdje mu je zacrtana minutaza ili nesto, o cemu se radi?
    Posto za razliku od dziloua on sjedne Earla, Gordica i ostale kolko tolko ali Dzeksona ne.

    http://sportklub.rs/Kosarka/Euroleag..._aGlXsLTJ9fj_I
    Last edited by .Bole; 09-01-19 at 23:47.
    Podgorica Podgoricanima!

  4. #13604
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,356
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    kad sam igrao basket, original sam isto igrao kao džekson. al sam zamišljao da sam ajverson.
    tek sad vidim kako sam ljudima išao na živce

  5. #13605
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,356
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by .Bole View Post
    kao sto sam rekao njegove, dzeksonove a onda gordiceve pogubljenosti kod odbrane pick-a
    Pogledajte svaku, uvijek ista prica i isti ljudi, dzaba
    od takvih igrača najčešće profitira neki perperoglu, a mi se ljutimo na nekog šehovića

  6. #13606
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,745
    Thanks Thanks Given 
    10,862
    Thanks Thanks Received 
    2,117
    Thanked in
    1,079 Posts

    Default

    800 postova sam obrisala...ljudi, vi nijeste normalni! Od 28.decembra!!! Molim vas da mi napišete ko su ti botovi ko su ti koji dolaze samo radi provokacija da propratim...
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  7. #13607
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    800 postova sam obrisala...ljudi, vi nijeste normalni! Od 28.decembra!!! Molim vas da mi napišete ko su ti botovi ko su ti koji dolaze samo radi provokacija da propratim...
    Hvala zvoncice, ja sam neke reportovao prije i nastavicu

    @glup_ka_tocak Pa i profitirao je svaku utakmicu dosad na istu foru, i sledece ce ako ovi igraci ne shvate sto im se prica vise, ali oni su dosli da uzmu pare a ne da odbrane titulu ABA lige buducnosti, zbog toga ih boli uvo.
    Vazno je da dzekson izigrava najboljeg igraca buducnosti
    Podgorica Podgoricanima!

  8. #13608
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,029
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Sjeća li se neko Mekejleba i kako je gurao Partizan do FF EL a posle Makedoniju do pulufinala EP ??? Kol je dobar igrač ali da bi bio pravi mora preuzimat odgovornost u završnici što do sad nije slučaj uopšte !!! Ekipa igra bolje ali prosto nema hemiju dje se tačno zna za koga se pravi napad nego su nekako kao šalterski radnici koji primaju platu po učinku i tako se svi ispucavaju što u košarci i nije baš najbolja varijanta kad se lomi rezultat ...
    deuscroix

  9. #13609
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Odgledah malo armani barselona sad.
    Kako smo mi ukanalili Omica, raspada se doslovno
    Proveo je cini mi se skoro 10minuta na terenu bez poena, cini mi se da je imao mozda 1 ili 2 skoka, kanal
    Podgorica Podgoricanima!

  10. #13610
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    2,915
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Earlu bih zabranio duge dvojke preko ruke iz driblinga. Najiritantniji i najgluplji šut a to mu je trade mark. Skoro svaki put kad krene licem ka košu napravi nešto korisno jer ima dosta dobar ulaz i tehniku. Nego očigledno ima alergiju na kontakt i krljanje pa i odbranu iz tog razloga često igra u rukavicama. Ili igraj muški, ili grij malo više klupu, D ingospo naš. Pozdravio bih njega uz Jacksona ali smo osuđeni na njega jer ga nema ko zamijeniti bez Nikolić koji je još veća rupa u odbrani.
    Zato mnogo više gotivim Cotyja. Mogao bi i on da se ispucava uz ništa gore procente, ali on se, naprotiv, lijepo oznoji za svaki poen. I ako promaši, znaš da je uz kontakt i da je zidao do obruča. U odbrani je bikac koji će uštopati svakog igrača do petice, sem izuzetno pokretljivih koje ne može ispratiti najbolje. Njemu bih malo mijenjao ulogu na uštrb Earla. Više vremena i njegovih šuteva.
    Jackson je igrač za 10-15 minuta, da odmori nekoga, da mu se izgradi otvoreni šut, ali ga sigurno nismo za to doveli, a bogami ni platili. Ne vidim da to što on donosi nemamo materijala da kompenzujemo i sa ovakvim rosterom.
    Sa Norisom izgleda da nema greške, i drago mi je što preuzima volan ove ekipe, pogotovo kad vidi da je većina tima u kanalu. Ima poene u rukama, umije da ih izmisli i to je opcija koju uvijek valja imati na raspolaganju, pogotovo za tim sklon žutim minutama. No, ne može se očekivati da nas uvijek vadi iz tih minuta.
    Gordić se mora pomiriti da jednostavno nije kalibar za prvu violinu. Još manje pored Cola. Mora prihvatiti ulogu zamjene i mora te minute igrati sigurnije i jednostavnije. Kad ima prostor za ulaz, neka forsira, jer je tu najjači. Sve ostalo neka dozira.
    Goga je već sad kalibar za EL i baš mi ga je milo gledati u našem dresu. Žao mi je samo što nećemo i sledeći godine kad sakupi ovo iskustvo koje mu treba i popravi neke stvari koje mu nedostatak istog kvari. Pravo osvježenje pored limitiranih opcija na koje smo navikli. Pokretan, skočan, dobar šut i želja, često i neartikulisana, ali lagano, simpatično je i to vidjeti. Bolje nego Omićevu kamuflažu u razgranato drvo. Samo on i Cole dovoljni su da pokažu koliko je prvi roster bio užasno selektiran, jer su oni unaprijedili našu igru bar za 70% i konačno to liči na nešto.
    Bell, još uvijek kao trinaesto prase u organizaciji igre. U odbrani dobro zapinje pa treba imati strpljenja da sačekamo taj šut, ali ostalo ne treba očekivati od njega. Vidi se kad uzme da nešto kreira sam da to nesrećno izgleda. Fali Ivanović, i da se, ako ovo noćas nije neka taktika sa fizičkom spremom i svježinom ekipe, daju minuti Popu i Suadu jer su pokazali da ih zaslužuju, i više nego što imaju, e mi je milije njih gledat nego Jacksona, a mogu samo bolje.
    Makabi je bio slab noćas na startu i kada to ne iskoristismo za solidnu dvocifrenu razliku, znao sam da nema šanse da u egal utakmici izvučemo pobjedu. Ni sudije to ne bi dozvolile. Ali lijepo je bilo, za promjenu, vidjeti jednu takmičarsku tekmu bez skidanja gaća, do zadnjeg minuta.
    Sad u petak očekujem pobjedu. Prvi put da nas vidim kao izrazite favorite i uz dobru atmosferu očekujem bar + 10.



    Sent from my iPhone using Tapatalk

  11. #13611
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Jedan od problema u nasoj igri sto se vuce od dzikica je to sto Jackson prvi preuzima loptu od pleja u napadu, ne izgradjuju mu poziciju u napadu nego on individualno treba da odradi posao (a ocajan mu dribling i vodjenje lopte, ocajnooo) ili treba da odradi pas ka nekom u cosku. Ako pokusa individualno to se zavrsi nekim naskokom za sut za dva poena sto on vrlo lose pogadja ili nekim njegovim air ballom preko ruke sa linije za 3 poena. On jednostavno treba da igra ono sto igra Stratos u zvezdi, sto manje kontakta sa loptom da ulazi sa klupe i pogura ekipu sutem svojim i izgradjenih situacija. A to se moze desiti ako se on stavi na 3. a gorda i cole i ivanovic da se smjenjuju u organizaciji igre i stvaraju situacije sa centrom za jacksona.
    Nazalost i da se jacksonu napravi izgradjena pozicija dzaba, kad promasuje sve u poslednje vrijeme
    Podgorica Podgoricanima!

  12. #13612
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Drugi problem je Gordic i njegovo direktno davanje lopte protivniku u ruke. I to obavezno bar 3 puta tokom utakmice, em izgubis napad em popijes kontru.
    Bukvalno je postao kancer ekipe, i nije mi jasno sto Popović nije dobio njegove minute.
    Garantujem da ne bi gori bio, em je pop bolji u odbrani

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  13. #13613
    Join Date
    May 2009
    Posts
    393
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    12
    Thanked in
    9 Posts

    Default

    https://www.instagram.com/p/BsYw7Z-n...id=z2u5nu8e5wl ovako se navija! Na -24

    100% istina

  14. #13614
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,001
    Thanks Thanks Given 
    5,016
    Thanks Thanks Received 
    2,423
    Thanked in
    1,305 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Illuminated View Post
    Je li moguce da nas je samo 51 potpisalo odavde???
    A blago nama s nama cccccccccccc
    ...

  15. #13615
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,914
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Osnovni problem u svemu odje je neka negativa koja se stvorila oko kluba,bojim se i nekim dijelom propraceno politikom.
    Ako je ovo i priblizno tacno(ovi podaci za budzete EL ekipa),skidam kapu i Bokanu i svima koji su za ove pare napravili ovako dobar tim...Po mom misljenju igracki bolji od 6-7 ekipa iz El sigurno.Nit sam navijac Buducnosti,nit CZV,ali ako ove godine opet Buducnost ne uzme Aba ligu,bataljujem pracenje sporta uopste.
    1908.

  16. #13616
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    974
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    4 Posts

    Default



    Kako ne dovedosmo ovoga covjeka, mada i pitanje je kako bi to izgledalo, mora bi nervno popustit jer imamo najmanje atleticizma u evroligi, oni nasi ne mogu da istrce backdoor a kamoli da ufate ove akcije i kretnje..

    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

  17. #13617
    Join Date
    May 2018
    Posts
    585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by lak1 View Post
    Osnovni problem u svemu odje je neka negativa koja se stvorila oko kluba,bojim se i nekim dijelom propraceno politikom.
    Ako je ovo i priblizno tacno(ovi podaci za budzete EL ekipa),skidam kapu i Bokanu i svima koji su za ove pare napravili ovako dobar tim...Po mom misljenju igracki bolji od 6-7 ekipa iz El sigurno.Nit sam navijac Buducnosti,nit CZV,ali ako ove godine opet Buducnost ne uzme Aba ligu,bataljujem pracenje sporta uopste.
    Nije vezano nista za politiku, mada je cinjenica da su neki politicari poceli da dolaze od ove sezone i da se "dice" necim zbog svojih interesa. Ali to su potpuno ne bitne stvari. Atmosfera se stvorila "takva" jer su ove godine nesto novca ulozili neke firme koje do sad nikad nisu finansirale nista i vjerovatno im je strano sve u sportu pa razmisljaju ono u pravcu "kako ja dadoh onih 200 000 a mi gubimo i nismo sampioni evrope". Takodje, opet su se neke strukture u kosarci (citaj vesko barovic i ekipa) , pocele da se mijesaju Bokanu u posao. Pitanje je samo koliko ce imati snage da odbije te napade i da vodi klub kako misli da treba. Znas,odje se uspjeh ne prasta. Uz to su im rezultati kluba , narocito u Aba ligi dali pravo za kojekakve price. Nazalost.

    I ponavljam, publika i navijaci su na velikom ispitu. ukoliko pokazu fanaticnu privrzenost i ludacku podrsku ekipi, mozda to bude prekretnica da i igraci dobiju na samopouzdanju. Mozda.
    Nema toshkale prije rupe!!!!

  18. #13618
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Podrska je obavezna. Ova sezona je, ispada, neka prekretnica. Ako bi se igrala i do godine EL, sa iskustvom ove sezone, bila bi sansa za jos veci iskorak i stabilizaciju potpunu kluba.
    Sto se tiče igraca, imamo Kola koji def za 2 koplja ispred ostalih po kosarkaskom znanju, a i ima dobar pristup - takmicarski. Bitadze je supertalenat. Ofanzivno potrebna je jos po koja opcija da proradi. Vjerovatno Earl i Bell koji igra vrhunsku odbranu, mozda najbolju u timu. I definitivno jos jedan centar, po mogucnosti iskusniji. Vremena ima, a vrijeme je i da nam krene. Napatismo se ove godine!

    Sent from my MHA-L29 using Tapatalk

  19. #13619
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Sto cine ***** iz fos medije. Svaki put.
    Ovakva sranja je i bokan rekao da nam samo lose stvari donose. Ovo drugi klubovi nemaju

    https://fosmedia.me/sport/sport-kolu...uhu-buducnosti

    Lik kida u odbrani i oni nakon 5 utakmica nasli ovo da rade, strasno

  20. #13620
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    2,529
    Thanks Thanks Given 
    1,019
    Thanks Thanks Received 
    260
    Thanked in
    174 Posts

    Default

    Jao kakav tekst, kakve neznalice.

    Sent from my SM-A520F using Tapatalk

  21. #13621
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Svako li je sportski novinar ovih dana...

    Sent from my MHA-L29 using Tapatalk

  22. #13622
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    I onda i kosarkaski portali preuzmu jos ovaj tekst.
    Lik ni ne zna koju poziciju igraju nasj igraci.
    Ovako negativan tekst je tako nestrucno napisano

  23. #13623
    Join Date
    May 2009
    Posts
    393
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    12
    Thanked in
    9 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Je li moguce da nas je samo 51 potpisalo odavde???
    A blago nama s nama cccccccccccc
    Ajmo svi!
    Quote Originally Posted by .Bole View Post
    Sto cine ***** iz fos medije. Svaki put.
    Ovakva sranja je i bokan rekao da nam samo lose stvari donose. Ovo drugi klubovi nemaju

    https://fosmedia.me/sport/sport-kolu...uhu-buducnosti

    Lik kida u odbrani i oni nakon 5 utakmica nasli ovo da rade, strasno
    Bas bezobrazluk. Ovo samo kod nas moze proc... Nego ajde to je 'sloboda stampe'

    100% istina

  24. #13624
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Ovo ne postojj u BG-u
    Nego su svi digli hvalospjeve nakon pobjede protiv albe a niko ne prica o porazu zvezde nego ajde.
    Samo odbranom titule da odgovorimk dusmanima

  25. #13625
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Da igraju earl gordic i dzekson odbranu manje energije bi trosio bell u odbrani i napad bi bio bolji
    Sa druge strane nasoj ekipi je mali jedna lopta, sve staticni igraci koji cekaju loptu, ne moze ni bell doci do izrazaja kad igrami samo na dzeksona ili earla u napadu

Page 545 of 653 FirstFirst ... 45445495535541542543544545546547548549555595645 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Budućnost EU?
    By uzitulovac in forum CdM Arhiva
    Replies: 7
    Last Post: 22-04-14, 21:37
  2. SD Budućnost
    By Mr_Gospodin_Signore in forum Ostali sportovi
    Replies: 73
    Last Post: 26-08-11, 15:10
  3. KK Budućnost
    By rain_wind_storm in forum Ostali sportovi
    Replies: 1
    Last Post: 13-02-11, 11:53

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •