Page 614 of 653 FirstFirst ... 114514564604610611612613614615616617618624 ... LastLast
Results 15,326 to 15,350 of 16322

Thread: KK Budućnost

  1. #15326
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,445
    Thanks Thanks Given 
    5,238
    Thanks Thanks Received 
    3,745
    Thanked in
    1,494 Posts

    Default

    Vala ne mojte molim vas da pripisujete ovaj debakl atmosferi.
    Dakle dva meca gubimo po 45 razlike alo.
    Sad da me pitas da nas dobije golden state 60 razlike rekao bih vala sramota brate.
    Da se razumijemo, za prave igrace i pravi tim ovakav mec posle svega bi bio izazov i izginuli bi da ga dobiju ili izgube ali kao heroji.
    Ove ***** raspale su komplet ovako sezonu odigrale.

    Ovako skup tim a sastavljen od totalnih promasaja vidio nisam. Bela neka ostave i ostalo sve nek ceraju. Komplet sve

    Sent from my Redmi 6 Pro using Tapatalk

  2. #15327
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    1,466
    Thanks Thanks Given 
    129
    Thanks Thanks Received 
    289
    Thanked in
    190 Posts

    Default

    nisam ljubitelj buducnosti(navijam za zabjelo) i to je to.ali navijat za klub iz druge drzave u odnosu na buducnost i pominjat mila i bokana i ostale i tjesit se da je to zbog njih je velika glupost,onda ti ne volis svoju zemlju.istu tu zvijezdu pomaze srbijanska drzava i vucic i covic a za njih niko malo ko ima lijepu rijec

  3. #15328
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,911
    Thanks Thanks Given 
    1,345
    Thanks Thanks Received 
    1,636
    Thanked in
    929 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    Vala ne mojte molim vas da pripisujete ovaj debakl atmosferi.
    Dakle dva meca gubimo po 45 razlike alo.
    Sad da me pitas da nas dobije golden state 60 razlike rekao bih vala sramota brate.
    Da se razumijemo, za prave igrace i pravi tim ovakav mec posle svega bi bio izazov i izginuli bi da ga dobiju ili izgube ali kao heroji.
    Ove ***** raspale su komplet ovako sezonu odigrale.

    Ovako skup tim a sastavljen od totalnih promasaja vidio nisam. Bela neka ostave i ostalo sve nek ceraju. Komplet sve

    Sent from my Redmi 6 Pro using Tapatalk
    Istina živa...

    Erl i Koti se pljuju od prvog dana a bgm i Dzekson
    ..

  4. #15329
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,120
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    I nesto kosarkaski da kazemo na ovu temu. Zvezda je apsolutno zasluzeno osvojila ovu titulu bez obzira na desavanja pored terena. Sest puta nas je odvalila, znali su sta hoce, ukoponovali tim, igrali na momente lijepo sa jakom odbranom tako da cestitke njima na tituli.

    Neke emocije ostaviti po strani i poslije vidjeti sta sjutra nosi. Bokanu je najlakse povuci se sada ali on je covjek koji donosi stabilne finansije. Treba se vratiti projektu od prosle godine i ulagati u mladje kategorije. Zali Boze bacenih para od ove godine.

  5. #15330
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,116
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Dobro cu da razmislim ocu li vise da idem u Moracu, isao sam svake godine vec 13godina, a dobro cu da razmislim zbog uprave da li da idem vise.
    Najvise zbog sramnog saopstenja nakon kojeg izlazis na teren?
    Kako mislis da ti dolaze vise igraci u klub kad ih ne zastitis nego ih naceras da izadju na teren opet a ovamo pricas da su povrijedjeni, udareni itd.....

    Eto pa neka Amar i kompanija sjedi koji nisu zajedno 2 utakmice bili ovih godina
    Podgorica Podgoricanima!

  6. #15331
    Join Date
    May 2004
    Location
    Podgorica - Cambodia
    Posts
    2,015
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    23
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    ABA_League that was the worst most unprofessional game/environment!! The worst!!

    Evo sto veli Cole na Twitter.

    Sent from my Redmi Note 4x using Tapatalk
    Budućnost

  7. #15332
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Ajmo na temu. Banovana većina provokatora.
    Dick Laurent is dead!

  8. #15333
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,108
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    http://www.vijesti.me/sport/kosarka/...ace-buducnosti

    Eto sto se tice famozne `cigle` vijesti su `ispravile` vijest i samo rekli jebiga greska, nije cigla no kokice. Klasicni pokazatelj kako neki medij sa potpuno laznom vijesti moze da napravi pometnju i da se ta neistina prosiri u roku od 10 minuta da svi pricaju o tome... Nevjeovatno ...

    Sto se tice utakmice Repesu prvo treba dooobro da je sramota, a igrace koji su igrali EVROLIGU, da ovako .................. eto tako...
    budim se ujutro, a ono pet popodne

  9. #15334
    Join Date
    Sep 2015
    Location
    podgorica
    Posts
    2,071
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    142
    Thanked in
    92 Posts

    Default

    Zvezdi svaka cast. Potpuno zazluzeno, sezona u abi gotovo impresivno.
    Cim su krocili na teren nemaju sta vise da komentarisu u vezi nereda, vec samo teren. Razbijeni u sva 3 meca.
    Valjalo bi neko iz kluba da izadje i da sumira cijelu sezonu i da se IZVINI svim pravim i iskrenim navijacima buducnosti. Jer ovo je debakl i sramota ...

    Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока
    ПОДГОРИЧКА БУДУЋНОСТ !

  10. #15335
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,624
    Thanks Thanks Given 
    10,577
    Thanks Thanks Received 
    5,019
    Thanked in
    2,339 Posts

    Default

    Ko i kako sad odigrati CKL? Ima da se izređaju Mornar,Lovćen i Sutjeska na nas.Jedinstvo možda nas pušti zbog Šehovića.

    Sent from my room

  11. #15336
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,445
    Thanks Thanks Given 
    5,238
    Thanks Thanks Received 
    3,745
    Thanked in
    1,494 Posts

    Default

    Sehovici, popovic, barovic, zoran ilic, starovlah po 40min

    Sent from my Redmi 6 Pro using Tapatalk

  12. #15337
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Ne znam ko ce uzet ovoga Erla Klarka. Ko ce se zajebat.

    Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
    Bio ti je dobar prošlu. Aj ti igraj dok te gađu svim i svačim

    Sent from my Mi A2 using Tapatalk
    Last edited by Rakun; 22-04-19 at 23:14.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  13. #15338
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    22
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    I nesto kosarkaski da kazemo na ovu temu. Zvezda je apsolutno zasluzeno osvojila ovu titulu bez obzira na desavanja pored terena. Sest puta nas je odvalila, znali su sta hoce, ukoponovali tim, igrali na momente lijepo sa jakom odbranom tako da cestitke njima na tituli.

    Neke emocije ostaviti po strani i poslije vidjeti sta sjutra nosi. Bokanu je najlakse povuci se sada ali on je covjek koji donosi stabilne finansije. Treba se vratiti projektu od prosle godine i ulagati u mladje kategorije. Zali Boze bacenih para od ove godine.
    Bravo za komentar.
    Ono što ću dodati da je Budućnost igrala sa najboljim timovima Evrope ove sezone i igrala na jednu utakmicu za osvajanje Aba lige. Naravno da posle ovakve igre večeras sledi razočarenje i plus je tenziju stvorila ova atmosfera van terena.
    Hladne glave sumirati utiske, lako je sada praviti se pametan i reći da je smena Džikića pogrešan potez, ali da je ostao a da nije osvojio Aba ligu verovatno bi ista osuda bila kao sad za Repešu, koji je od traženijih trenera u evropi sa ovih prostora. Čak i da je doveden Kevin Durent za ovu završnicu (tj kratko vreme) takođe vam nebi bila garancija za siguran uspeh. Zvezda je stabilizovala igru tek u finišu ovog takmičenja, kad se sastav uigrao.

  14. #15339
    Join Date
    Apr 2019
    Posts
    1
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by amnesiac View Post
    Ajmo na temu. Banovana većina provokatora.
    Banovani svi koji nemaju isto misljenje kao Vi cijenjeni moderatoru,sila Boga ne moli samo udri ...Cije ovce njegova i planina!

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

  15. #15340
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,658
    Thanks Thanks Given 
    470
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    U pravu si, amnesiac je poznat po tome. Vrlo zeban lik i privatno i forumski. Put pod noge...

    Sent from my Mi MIX 2S using Tapatalk

  16. #15341
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,116
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Dosta sam pisao na ovoj temi ove godine kao i na slacku. Svi su mi govorili da crnjacim previse. Na kraju masu stvari sto rekoh ispade tacno.
    Kao i ovo da ce domaci igraci presuditi ovaj PO. Jednostavno moraju domaci

    Prevashodno zbog ovoga.
    Podgorica Podgoricanima!

  17. #15342
    Join Date
    May 2018
    Posts
    585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Uh uh uh....ne znam odakle da pocnem...mozda je bolje da se prenoci s mirom.... Evo samo poruka za mladje generacije...nikad nemojte da dozvolite sebi da mislite da smo najbolji (da smo boga za muda ufatili) ....uvijek budite spremni na patnju i zrtvu...mi smo odabrali da navijamo za ovaj klub iz naseg krsa, iz naseg grada....da smo htjeli da navijamo za uspjesne ....izabrali bi smo....ali smo odlucili da navijamo i da se borimo za ovo sto imamo.... E kakl bi to sto imamo bilo bolje i bolje...ne budite prijeki i nervozni....samo podrzite...bice opet slatkih momenata....ovo je nas klub iz malog grada...nasa Buducnost...."domace izdajnike" maltretirajte na svakom koraku...protivnike prave postujte...nikad strah od nikog , nikad potcjenjivanje nikog....
    Nema toshkale prije rupe!!!!

  18. #15343
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,284
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    KK Buducnost da preimenuje ime u KK Saopstenje.


    Nakon napada kojeg su zabilježile kamere i prenijeli svi mediji uključući i srpske, a koje su snimili i članovi naše delegacije, kada su igrači gađani upaljačima, drškama, stolicama i drugim predmetima i kada su napadnuti od strane velikog broja navijača na terenu, povukli su se u svlačionicu, spašavajući se od agresije, potpuno nezaštićeni od strane policije i pored obećanja koje je policija danas poslala Klubu u zvaničnom saopštenju. Povrijeđeni su igrači Noris Kol, Suad Šehović, a Nemanja Gordić je pogodjen stolicom. Svjesni da je atmosfera takva da nema uslova da se odigra utakmica, od čelnika ABA lige, za koje smo dobili informaciju da su ucjenjeni od strane Crvene zvezde, tražili smo da se isprazni dvorana ili da se utakmica odigra sutra. Na žalost, mada su Novosel i Čabarkapa vidjeli da su naši igrači u pravom smislu riječi jedva izvukli živu glavu i da bi došlo do ozbiljih povreda košarkaša i stručnog štaba, sa potencijalno smrtnim ishodom da su još par minuta ostali na terenu, insistirali su na tome da se za pet minuta vrate na teren, sa prijetnjom da će se utakmica registrovati sa službenim rezultatom od 20:0 u korist Crvene zvezde. Mada svjesni da u toj situaciji možemo biti samo poraženi, prihvatili smo da bi sačuvali igrače i stručni štab. Ponosni smo na naš tim što su u takvoj situaciji ipak izašli na teren. O svim dešavanjima ćemo detaljno i sa dokazima informisati klubove vlasnike ABA lige, jer sa ljudima koji su nas doveli u ovu neprihvatljivu i ponižavajuću situaciju, ABA liga od večeras ne postoji. Očekujemo njihovu smjenu.
    Lezalo po zatvora, na sve spremno, sve probalo, na sve nauceno.

  19. #15344
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    3,659
    Thanks Thanks Given 
    570
    Thanks Thanks Received 
    296
    Thanked in
    182 Posts

    Default

    Realno, Buducnost ove sezone nijednu značajniju utakmicu u gostima nije odigrala dobro. Čak i treća protiv Cedevite je bila na nekom prosjecnom nivou. Nevezano za atmosferu i kolektivnu histeriju, mislim da bi opet pukli u pioniru sve da je bila i koncertna odn. što bi Džile rekao, pozorišna atmosfera.

    Suština je da Buducnost trenutno nije veliki klub. Jeste uložen novac, renoviran sportski, podignut kolektivni osjećaj pripadanja klubu (uprkos lokalnim dusebriznicima i mrziteljima svega lokalnog) ali mislim da treba žestoko spustiti očekivanja za ubuduce. Znam da to zvuči kao otrcana fraza, ali stvarno treba dovesti trenera koji zna da radi sa mladim igračima i forsirati svoje snage i neafirmisane igrače. U aba ligi mislim da se sa takvim konceptom može doći do 4-og mjesta a u plej ofu možda i porastu mooda mladim igračima pa se možda i napravi nesto. Nije Buducnost pretplacena da svake sezone igra Evroligu a kako je sezona krenula titula aba lige kao da od starta nije bila prioritet. Nije mi jasno da se u Evroligi nisu više forsirali Popovic, Nikolic, oba Šehovica, Starovlah. Trener je izgleda tražio rezultate da bi opravdao to što je doveden a tu mislim da je propuštena šansa za sticanje iskustva i podizanje nivoa za veće mečeve u Aba ligi.

    Vrhunac sezone mi je četvrta tekma finala, ne zato što je Budućnost izjednacila na 2:2, već zato što je napravljena u dvorani atmosfera kojom se publika izdigla iznad kolektivne histerije linca koja je preovladala u preostala 4 meča. I ta je atmosfera podigla igrače da daju više od očiglednog umora koji ih je stigao. Negdje mislim da uz takvo navijanje i mladi neafirmisani igrači mogu brže da dodju do nekog većeg nivoa ukoliko im se pruži šansa.

    ...I’ll always be that kid
    With the rolled up socks...





  20. #15345
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    33
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goldfinger View Post
    Frustracija je cudo, prosto bih volio da sledece godine nabavimo kakvog albanskog kosarkasa da ih nerviramo kvalitetno
    Nemoj tako prijatelju. Treba imati što više u našim timovima domaćih igrača

  21. #15346
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,483
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    698
    Thanked in
    405 Posts

    Default

    "The game shouldn’t have been played. But they threatened we would forfeit the championship if we didn’t return to the court.”

    https://www.eurohoops.net/en/aba/866...source=Twitter

  22. #15347
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Vruce glave se pisu saopstenja.
    Buducnost je klub sa bogatom tradicijom ovakva saopstenja su sramota. Sta ce ovo preuvelicavanje i spominjanje "smrtnih ishoda".

    Ako se zeli udarat na ABA zna se kako to treba raditi. Ne treba sramotiti klub. Saopstenje ka' da ga Bokan sam pisao.
    Ovakva liga, sa ovakvim dijabolama i ne treba da postoji. Ali blamirati se ovako, ne znam cemu to.

  23. #15348
    Join Date
    May 2018
    Posts
    585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Nema stari...ne moze se sa beogradskim blizancima ulaziti u frku na ovakav nacin...mi smo ljacise...mi se primamo...oni u ovome plivaju cijeli zivot.....sa njima....moras biti duplo marljiviji...duplo hrabriji...duplo pametniji....

    Mi smo sebi najveci neprijatelji....uzeli smo titulu i odma nas je euforija udarila po nosu...mi ovo ono..dza bu...mi najjaci..mi ...ubit/zaklat....

    Jos jednom da se zahvalim onim velikim pljuvacima...koji su od prvog dana ove sezone poceli da pljuju...jer su se ufurali da smo mi mnogo bitni...i da je sve osim titule prvaka NBA ispod naseg nivoa...da se zahvalim od pocetka sezone.....pogotovo ovima sto su doveli i insistirali da dovedu Gos. Repesu zvanog...lijepo zborim na konferencijama za stampu....nema veze sto me igraci ne fermaju dva posto..ja sve to lijepo kazem..

    Jedno za vazda da naucimo ....svaki posao pa samim tim i za kosarku...moraju se pitati ljudi iz kosarke..na osnovu njihovog osjecaja zasnovanog na nekim analizama i znanju....

    Zivot ide dalje...poraz ka poraz...makar mi smo se za ovih 50 godina...nagledali svega i svacega...vise tuzno nego veselo...ali zivimo za i umiremo sa nadom...
    Nema toshkale prije rupe!!!!

  24. #15349
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,116
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Nadam se da cu gledati barem pristojnu kosarku za razliku od ove godine, sledece godine. Pa neka budemo van PO, ali da barem uzivam u kosarci, jer zbog toga idem da gledam
    Podgorica Podgoricanima!

  25. #15350
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Трст
    Posts
    3,511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Lijepo rece moj drug nocas. Slusaj ti ovo, ovo ti je zvuk isfrustriranih ljudi zadnjih 20 godina. Nije im ga lako.

    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
    Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...

Page 614 of 653 FirstFirst ... 114514564604610611612613614615616617618624 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Budućnost EU?
    By uzitulovac in forum CdM Arhiva
    Replies: 7
    Last Post: 22-04-14, 22:37
  2. SD Budućnost
    By Mr_Gospodin_Signore in forum Ostali sportovi
    Replies: 73
    Last Post: 26-08-11, 16:10
  3. KK Budućnost
    By rain_wind_storm in forum Ostali sportovi
    Replies: 1
    Last Post: 13-02-11, 12:53

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •