Page 618 of 653 FirstFirst ... 118518568608614615616617618619620621622628 ... LastLast
Results 15,426 to 15,450 of 16323

Thread: KK Budućnost

  1. #15426
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,788
    Thanks Thanks Given 
    10,934
    Thanks Thanks Received 
    5,158
    Thanked in
    2,406 Posts

    Default

    Toliko o ljubavi prema klubu iz grada.
    Izgleda da je protiv CZ,Partizana,Reala,Fenera...bilo 4.500 Amara,a mi ga napadosmo okle on na 3.utakmicu finalne serije
    P.S.Pravda za Amara

    Sent from my room
    Last edited by joni; 25-04-19 at 22:10.

  2. #15427
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Pogledah Pajovica. Ne djeluje mi kao da ce se opet odje neki veci novac ulozit. EL su, cini mi se, shvatili vise kao problem nego neku privilegiju. Cega sam se i plasio.

  3. #15428
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    2,915
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by samson View Post
    Pogledah Pajovica. Ne djeluje mi kao da ce se opet odje neki veci novac ulozit. EL su, cini mi se, shvatili vise kao problem nego neku privilegiju. Cega sam se i plasio.
    Pajović se inače za to pita koliko ja i ti

  4. #15429
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,667
    Thanks Thanks Given 
    476
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by samson View Post
    Pogledah Pajovica. Ne djeluje mi kao da ce se opet odje neki veci novac ulozit. EL su, cini mi se, shvatili vise kao problem nego neku privilegiju. Cega sam se i plasio.
    To je realnost. Nikakvu korist od Evrolige ne vidim. Sa drugr strane uz pravi rad sa ovim momcima i zdravlje, za dvije godine se mislim opet legitimno moze napasti titula u ABA ligi, sa pola ovosezonskog budzeta....

    Sent from my Mi MIX 2S using Tapatalk

  5. #15430
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,356
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Sinoc nas je u salu bilo vise sa Ct nego iz Pg..


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

  6. #15431
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,667
    Thanks Thanks Given 
    476
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    Vazda je tako, brojao sam prije cetiri godine, polufinale plej ofa je bilo, 37 gledalaca je bilo. Mislim da je ABS primorje bilo protivnik.

    Sent from my Mi MIX 2S using Tapatalk

  7. #15432
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,788
    Thanks Thanks Given 
    10,934
    Thanks Thanks Received 
    5,158
    Thanked in
    2,406 Posts

    Default

    Više je bilo poena no navijača.
    Svakom navijaču mogu po koš posvetiti.

    Sent from my room

  8. #15433
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pumba View Post
    To je realnost. Nikakvu korist od Evrolige ne vidim. Sa drugr strane uz pravi rad sa ovim momcima i zdravlje, za dvije godine se mislim opet legitimno moze napasti titula u ABA ligi, sa pola ovosezonskog budzeta....

    Sent from my Mi MIX 2S using Tapatalk
    Ja bih iz ovog intervjua Pajovića posebno izdvojio dio "zašto ne bismo vratili Todorovića". Zaista bih volio da vratimo crnogorske igrače koje je finansijski moguće vratiti i ponovo na zdravim osnovama graditi tim. Uz par stranaca đe se ne smije pogriješiti i forsiranjem Žugića.

    Evroliga je teret za koji nijesmo bili spremni niti ćemo biti spremni sigurno godinu-dvije. Ovo je bukvalno ispalo nenadano, nijesmo se snašli i to je to. Sa druge strane, Evroliga je bila značajna jer je grad živio za klub, posjećenost ogromna, a u Morači su padali najveći tako da će nam ipak ostati u lijepom sjećanju.

    Znam da će ova priča zasmetati domaćim megalomanskim očima i ušima, ali to nije do mene.
    Dick Laurent is dead!

  9. #15434
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by amnesiac View Post
    Ja bih iz ovog intervjua Pajovića posebno izdvojio dio "zašto ne bismo vratili Todorovića". Zaista bih volio da vratimo crnogorske igrače koje je finansijski moguće vratiti i ponovo na zdravim osnovama graditi tim. Uz par stranaca đe se ne smije pogriješiti i forsiranjem Žugića.

    Evroliga je teret za koji nijesmo bili spremni niti ćemo biti spremni sigurno godinu-dvije. Ovo je bukvalno ispalo nenadano, nijesmo se snašli i to je to. Sa druge strane, Evroliga je bila značajna jer je grad živio za klub, posjećenost ogromna, a u Morači su padali najveći tako da će nam ipak ostati u lijepom sjećanju.

    Znam da će ova priča zasmetati domaćim megalomanskim očima i ušima, ali to nije do mene.
    Sasvim realna prica i istinita

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  10. #15435
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,667
    Thanks Thanks Given 
    476
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by amnesiac View Post
    Ja bih iz ovog intervjua Pajovića posebno izdvojio dio "zašto ne bismo vratili Todorovića". Zaista bih volio da vratimo crnogorske igrače koje je finansijski moguće vratiti i ponovo na zdravim osnovama graditi tim. Uz par stranaca đe se ne smije pogriješiti i forsiranjem Žugića.

    Evroliga je teret za koji nijesmo bili spremni niti ćemo biti spremni sigurno godinu-dvije. Ovo je bukvalno ispalo nenadano, nijesmo se snašli i to je to. Sa druge strane, Evroliga je bila značajna jer je grad živio za klub, posjećenost ogromna, a u Morači su padali najveći tako da će nam ipak ostati u lijepom sjećanju.

    Znam da će ova priča zasmetati domaćim megalomanskim očima i ušima, ali to nije do mene.
    A to je buducnost budućnosti, zato sam gore i pomenuo Zvezda, jer bi to bila višestruka korist. Ipak realnije je da ce morati da napusti i klupu reprezentacije. Ono što me odusevljava jeste da imamo plejadu vrhunskih trenera, dva u Evroligi iduće sezone.

    Mislim da bi Petrov ostanak mogao biti dobro rjesenje. On ie mlad, vrijedan, voli da uči, zna te momke. Uz njega da pajovic ili neko se potrudi za skauting i da se krene. Potencijala ima...

    Sent from my Mi MIX 2S using Tapatalk

  11. #15436
    Join Date
    May 2018
    Posts
    585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Sve ove price smo vec apostrofirali ranije...i kontinuitet trenera, igraca...domaci igraci.. Istina je uvijek negdje izmedju. Ono sto mi moramo da imamo je mnogo veci rad i profesionalizam. Ono sto bih ja uradio da sam na Bokanom mjestu je angazovanje kosarkaskih savjetnika ili nekog da ga nazovem mozga kluba. Bivsi nasi igraci i kosarkaski radnici koji su dovoljno inteligentni i vole klub, ne da se mijesaju u rad operativne struke, samo da uz dogovor struke i uprave pojacaju rad svih struktura. Da nam se ne desava jedan korak naprijed pa dva unazad.
    Takodje , jasno je da mi ne mozemo sa samo domacim igracima biti konkurentni u aba ligi svake godine. Mora biti padova. Kao nadogradnju domacim igracima , uvijek sam prvo za igrace iz regiona, mlade talente koji karijera ide uzlaznom putanjom...tipa Miskovic iz Mege. Sve to treba pratiti, analizirati....imati sliku u glavi sta zelimo...sve zavisi od nas i naseg rada. Ja vjerujem da mi kao grad imamo kapaciteta u ljudima koji bi umjeli da rade dobar posao u klubu, nazalost pametni ljudi nisu nametljivi tako da je na upravi da ih pronadje....

  12. #15437
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,356
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Pretpostavljeni najbolji moguci scenario:
    Zugic se razvije u strasnog igraca i sa 17-18 godina bude Doncicev nivo od zadnje godine Evrolige.. On opet ide iz Buducnosti a da nije ni krenuo da igra..


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

  13. #15438
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    803
    Thanks Thanks Given 
    16
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Jel istina to sto se prica da ce mozda u Zvezdu?

  14. #15439
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DaniloR View Post
    Jel istina to sto se prica da ce mozda u Zvezdu?
    Vrati se jadan ovamo pa ćemo ti reći

  15. #15440
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,150
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    584
    Thanked in
    407 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DaniloR View Post
    Jel istina to sto se prica da ce mozda u Zvezdu?
    u zvezdu nece sigurno, posle ovoga. znaju predstavnici buducnosti da budu 'vatreni' u ubjedjivanju.
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  16. #15441
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,040
    Thanks Thanks Given 
    5,048
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Gudurić ce im doc,da ih popravi i igrachki i shto se tiche estetike,shto jes jes.
    ...

  17. #15442
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,667
    Thanks Thanks Given 
    476
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    Dje guduric?

    Sent from my Mi MIX 2S using Tapatalk

  18. #15443
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,108
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Bokan eo prica kako Buducnost nece vise da igra ABA ligu i ostale standardne price, al dio izjave `Uoči finalne serije sam razgovarao sa Đordijem Bartomeom, i dogovorili smo se da Budućnost aplicira za "vajld-kard" ...

    Prije finala je vec pricao sa Djordijem da Buducnost aplicira za vajld kard ??
    budim se ujutro, a ono pet popodne

  19. #15444
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Koliko je Bokan nedorastao poziciji koju pokriva. Ne moze on da ucjenjuje nikog. Nije u poziciji. Bez ABA lige Buducnost je mrtav klub.

  20. #15445
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,518
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    702
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    A vala red je da konačno neko , pa makar i Bokan , pokrene inicijativu za sređivanje Aba lige.

  21. #15446
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Budva, Montenegro
    Posts
    224
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Samsone, Buducnost je pretedent na top4 otkad postoji Aba liga skoro. Ko je to u boljoj poziciji od nje? Ili te bije neki animozitet?

    Sto se tice izjave, finalna serija nema sanse da se ponisti, ali preispitati Aba ligu...pa jos koliko mislite da ce Hrvati igrati u ovoj ligi koja im nista ne donosi? Cini mi se da je i ovaj iz Cedevite rekao negdje da se ne isplati ulagati kad ima posla protiv drzavnih projekata(Bud/Czv)
    Pozdrav

  22. #15447
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Bez ABA odje nema kosarke. Jer kosarka ne donosi novac, nije profitabilna. Nema 3stabilna kluba na prostoru citave Jigoslavije.
    Bokan kaze..ako se ne ponisti finale..ABA ne postoji. Sto ce mu ta prica?
    Sve da se ponisti..nema termina za finale ponovljeno. Otisli su gore sa namjerom da mec ne igraju. Pritisak moze da se vrsi na drugi nacin, ali ne ovako da se blamira.

    Ja sam za to da se ovo nikad ne ponovi. Jer mi je ogadilo kosarku. Ali nije Bokan u poziciji da on bilo sta zahtijeva.
    Da ga nece Mornar podrzat? Aha.. Da nece Mornar istupiti zbog njega?

    Vidji..treba biti posten. Bokan placa sudije odje. Covic ne placa, nego vrsi pritiske..i prijeti kroz odredjene ljude.

    Bokan i Covic su zajedno sjedjeli dok nije krenuo Bokan da malo ambicioznije ucestvuje u ligi. Tj..dok nije poceo da utice na sudije. Jos je toliko glup pa se time prosle godine hvali. Alooo ima li to dje.
    Ko je slusao njegovu pricu sa knezevicem..da nikad cuo za njega nije..rekao bi "kakav telac".

    Bokan mora da shvati da on sa Covicem ne moze da ratuje. Niti nasi navijaci mogu biti "gori" od navijaca Zvezde. Mi to ne znamo kako se radi..oni znaju.
    Covicu odgovara ovakva atmosfera zato je stvorena. To kad shvatite bice vam mnogo toga jasnije.


    Bokan fino treba da nadje savjetnika. Onda da prizna sebi da ga je ovaj namagarcio kao i mnoge prije njega. Da prizna poraz i zavrsi sa ovim cirkusom. Buducnost je klub velike tradicije..ne ide mu u korist imidz na kojem rade ljudi na celu.

  23. #15448
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,667
    Thanks Thanks Given 
    476
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    A nijesi razumio, ne traži on da se igra opet, vec da se rezultati ne priznaju i da se oba tim kazne, da u EL idu par ili ced.

    Sent from my Mi MIX 2S using Tapatalk

  24. #15449
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Jos besmislenije.
    Podsjeca na pricu Covica od prosle godine. Samo sto je Covic na vrijeme stao i prihvatio poraz. Ove godine se spremio..ali mu je vise u tome pomogla garda odje. Isto onako kako je prosle godine Alimpijevic pogurao Buducnost.

    Od svega toga biti nece nista.
    Ja bih licno volio da ABA izgubi i to jedno mjesto u EL. Pa bi se odje normalnije sve odvijalo i mozda bi bio vise akcenat na kosarci.

  25. #15450
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,667
    Thanks Thanks Given 
    476
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    Nije realan zahtjev, ali bih volio da istraju. Samo onaj izvjestaj delegata sto ne pročitao sa drugog meča, a zvezda nije kaznjena sve govori. Ne iz ugla budućnosti nego i ostalih ekipa, sto ima više tu da se priča...

    Sent from my Mi MIX 2S using Tapatalk

Page 618 of 653 FirstFirst ... 118518568608614615616617618619620621622628 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Budućnost EU?
    By uzitulovac in forum CdM Arhiva
    Replies: 7
    Last Post: 22-04-14, 21:37
  2. SD Budućnost
    By Mr_Gospodin_Signore in forum Ostali sportovi
    Replies: 73
    Last Post: 26-08-11, 15:10
  3. KK Budućnost
    By rain_wind_storm in forum Ostali sportovi
    Replies: 1
    Last Post: 13-02-11, 11:53

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •