Page 259 of 653 FirstFirst ... 159209249255256257258259260261262263269309359 ... LastLast
Results 6,451 to 6,475 of 16322

Thread: KK Budućnost

  1. #6451
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,477
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    696
    Thanked in
    403 Posts

    Default

    Džonson ima podstanare u glavu
    I ne znam zašto svaki put preskaču u toj priči oko domaćih igrača Đurišića.

    Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока

  2. #6452
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,834
    Thanks Thanks Given 
    4,707
    Thanks Thanks Received 
    9,698
    Thanked in
    3,670 Posts

    Default

    Pa rekoše danas za Đurišića da je odbio Budućnost prošle godine, tj. liga mu nije bila interesantna.

    Sent from My Galaxy S9+ using Tapatalk
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  3. #6453
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,477
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    696
    Thanked in
    403 Posts

    Default

    To nijesam znao. A legao bi odlično. Možda mu Evroliga bude interesantna

    Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока

  4. #6454
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Bokan je neđe skoro pričao da mu je žao što Đurišić nije dio ove priče. Ja se nadam da bi mogao sljedeće sezone, fino bi pao.

  5. #6455
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    782
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    80
    Thanked in
    40 Posts

    Default

    Lamont Dzons, nikols i omic bi po meni bila tri dobra, a ne toliko skupa pojačanja i rijesila bi dosta.

  6. #6456
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    10,581
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    359
    Thanked in
    266 Posts

    Default

    Ima i musa mada ga varvari ne vole

    Послато са LG-D858HK уз помоћ Тапатока

  7. #6457
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    803
    Thanks Thanks Given 
    16
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Kakav Musa, divljak...

  8. #6458
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Mislim da ce gledati prvo domaće pa tek onda strance, a sad kad se igra Evroliga onda je mnogo interesantnija nego prije.
    Cak ce bolja imena doci za manje pare jer ce se lakse prodati poslije.
    Ja bi zahvalio Sehovicu prvom

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  9. #6459
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,834
    Thanks Thanks Given 
    4,707
    Thanks Thanks Received 
    9,698
    Thanked in
    3,670 Posts

    Default

    Koji crni Musa, kako precijenjen igrač, ali eo vrijeme će pokazati, živi bili pa viđeli.

    Sent from My Galaxy S9+ using Tapatalk
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  10. #6460
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    803
    Thanks Thanks Given 
    16
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Bitno je da ojačaju centarsku liniju, dovedu dobrog beka i nisko krilo, ovo ostalo je manje vise dobro. Mislim da bi se trebalo zahvaliti obojici Sehovica i Danilu Nikoliću, pa možda i Lendriju, previše mi je mekan on za jake utakmice... Mada ako Dzikic ostane mislim da će i Lendri jer on voli te stretch četvorke koje mogu da odigraju po malo i na poziciji 5.

  11. #6461
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Sezona još nije gotova. Još će biti krljanja sa Mornarom za tutulu prvaka Crne Gore. Sekundarno, ali bi valjalo zaokružit sezonu.

  12. #6462
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Problem sa Simonovicem je sto je momak proslog ljeta umjesto da saceka malo i ode u neki bolji klub, dok je bio projektovan za prvu rundu ovogodisnjeg drafta na osnovu talenta i dobrog turnira sa reprezentacijom na u18 takmicenju, on potrcao za nesto malo vise kesa da igra u 2 italijansku ligu dje ga sad Buducnost ne moze uzeti bez da plate obestecenje (Sieni ako se ne varam) koje moze biti koliko god ga oni stave, dok je za klubove unutar Italije nize i fiksno. Oni su bili svjesni cinjenice da momak moze biti draftovan i da ce moci zaraditi na njemu ali je igrao neredovno i promjenljivo u ekipi dje se uglavnom kao i u svakoj drugoj u toj ligi za sve pitaju 2-3 amerikanca koji igraju najvise minuta i uzimaju najvise suteva. Buducnost ga je htjela dovesti ali je na kraju on izabrao Italiju, i dobro se zajebo ako mene pitate.

  13. #6463
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,116
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    http://scsport.ba/hrabro-srce-i-ruke...avno-zasluzio/
    Nemanja fakin Gordic
    Dic mu spomenik

  14. #6464
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    796
    Thanks Thanks Given 
    711
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    56 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Isak View Post
    Prvi put čujem za momka.
    Dobro je kad ne razmišljaju o onom panjatu starom

    Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
    Mnogo fin momcic. Popricah sa njim jednom i vidi se da je dijete (lise visine).

  15. #6465
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    1,456
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Hoće li ko objasniti onaj govor Skočka i onog drugog lika??? wtf

  16. #6466
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,834
    Thanks Thanks Given 
    4,707
    Thanks Thanks Received 
    9,698
    Thanked in
    3,670 Posts

    Default

    Koji govor?

    Btw, Dolmenu istekao ugovor i neće mu se produžavati, tj. dogovor je bio svakako samo da pomogne u finišu sezone. Po meni je opravdao očekivanja, trebalo mu je vremena da se uhoda malo ali je tempirao formu taman kad je najviše trebalo i odigrao fine mečeve u play-offu.
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  17. #6467
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,711
    Thanks Thanks Given 
    1,471
    Thanks Thanks Received 
    4,351
    Thanked in
    1,680 Posts

    Default

    CDM
    Dječak iz Šargarepe ispunio svoje snove

    “Znaš onaj beton iza “Šargarepe”, dolje kod Doma vojske…” za razgovor sa Nikolom Ivanovićem uvijek vam treba neki rječnik lokalnih, podgoričkih izraza. I atlas intimne geografije. Čak i pola sata nakon osvajanja ABA titule…

    Heroj ABA finala najmanje je, u noći istorijskog trijumfa, oko ponoći, tu ispred svlačionice Budućnost Volija želio da govori o sebi. Nikola je pobjednik, jer dok govori o ona dva pogotka polaganje u kontri 70 sekundi prije kraja četvrtog finalnog meča i skok šut u posljednjem minutu protiv Zvezde u ,,Morači, ne može da sakrije malo dječačke stidljivosti i skromnosti koja je odraz dobrog vaspitanja. Kao da te šuteve nije izbacio on sam nego i svi oni koji su, od početka, bili dio njegove karijere.

    “Početak? Mnogo prije prvog treninga. Ima taj jedan betonski teren iza ,,Šargarepe”, moje zgrade, starog podgoričkog kvarta. Eto tu, sa ekipom iz zgrade sam počeo. Sa pet ili šest godina… Sa društvom, ali često i sam. Sjećam se, bez majice, pa gorim na 40 ljetnjih stepeni i šutiram… Mršav, nizak, ,,kost i koža. Ta lopta i taj teren, to su moje prve utakmice i velike borbe”, prisjećao se Nikola, tu ispred svlačionice, na stepeništu kod tunela, izlaza na teren ,,Morače.

    Nikolu Ivanovića sada porede sa velikim evropskim bekovima. Skok-šut, stepbek dribling za trojku, kao Spanulis? Floter ili ulaz kao Navaro? Odbrana na loptu kao Rubio? Podgoričanin je prototip modernog evropskog beka, igrač apsolutno za Evroligu. I interesantno je pitati ga, ko mu je uzor u karijeri.

    “To je lako pitanje! To je Alen Šofranac, legenda podgoričkog basketa, njegove poteze sam prvo ,,skidao… Alen je imao sve, tehniku, stav. Sve što treba da jedno dijete, tu pored terena kod ,,Šargarepe”, zavoli košarku. Zato mi je mnogo bitna ta ekipa, moj kvart. Mnogo toga sam na teren ,,Morače” odatle ponio”, kazao je Ivanović.

    Ekipa Budućnost Volija je u ključnom, četvrtom meču ABA finala protiv Crvene zvezde bila bez poena iz igre od 35. do 39. minuta. Do te ukradene lopte Ročestiju, Nikoline kontre, pa onda šuta iz teške pozicije preko ruke u posljednjem minutu… Nikola ne želi da ističe svoj kvalitet i učinak. Ali, želi da govori o inspiraciji.

    “Nema lažne skromnosti, nije to stvar prostog kvaliteta… Ali, reći ću: nikom od mojih saigrača nije bilo stalo toliko do ovih pobjeda kao meni. A znam da je i njima bilo ovo veoma važno! To finale u ,,Morači, ljudi koje znam cijelog života pored terena ili na tribinama… To je kao da igram u svojoj kući. Odatle i ta sigurnost”, rekao je Nikola.

    U Budućnost Voli prošlog ljeta vratio se kao mlad igrač koji talenat tek treba da ostvari. Sada je u regionalnoj košarci prepoznat kao pobjednik.

    “Vratile su se godine rada, sve dobre i loše stvari, godine u Megi, Grčkoj, Italiji… I sve se poklopilo u pravom trenutku. Za mene, ali prvo za cijeli tim. Da nijesmo bili prava cjelina, ja ne bih došao u situaciju da ostvarim ovaj san. Tamo kod ,,Šargarepe, svaki je šut bio kao u posljednjoj sekundi za titulu Budućnosti-Gašov, Šćepov… Ali, ovo nije kraj, titulu vidim kao početak”, istakao je Ivanović.

    U Podgoricu će naredne sezone dolaziti sve sami velikani: Fenerbahče, Real, Olimpijakos, CSKA… Nikolu potencijalno čekaju dueli sa De Koloom, Spanulisom, Vilbekinom. Ne bira najdražeg rivala.

    “Ma, idemo u Evroligu, svaki meč biće kao finale! I zaista želimo da u svakom nastupimo sa stavom kao da igramo neki od ovih mečeva za ABA titulu. Predstavljaćemo grad i državu i igrati sa ponosom”, kazao je Nikola.
    FOS
    U svom gradu našao zvijezdu sreće: Nikola "Ovo je moja kuća" Ivanović (VIDEO)
    Last edited by ASC; 16-04-18 at 11:45.

  18. #6468
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Dzoni je iz "Sargarepe"? Nijesam znao. Sad mi je jos miliji. Za taj dio Podgorice me vezu mnoge uspomene iz mladosti. Alena Sofranca sam znao kao malog decka. Bio je jako sladak. Sad vjerovatno ima oko 30 godina. Nijesam znao da je tako dobar basketas. Znao sam mu i roditelje. Evo, uhvati me nostalgija za tim vremenima;-)

    Ajd kad sam se vec javio, jos dvije-tri stvari. Zvezdina prica da im nije bilo dozvoljeno da pobijede je vrlo suplja. I glupa. Ko je zasmetao Feldinu da promasi cist sut u trecoj utakmici, a onda Lesaru da promasi cist zvicer u prakticno zadnjoj sekundi. Sudije? Ajde? Da je jedan od njih dvojice pogodio sad bi se pjevale neke druge pjesme.

    Pohvale za Varvare. Napravili su odlicnu atmosferu.

    A ono radovanje Gordica, Dzonija i ostalih na kraju utakmice...priceless....ono se pamti.

    Moram jos jedno. Onaj "upad" na konferenciju za medije mi je bio jako simpatican. Tipican podgoricni duh.

    Svaka cast, momci.

  19. #6469
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,711
    Thanks Thanks Given 
    1,471
    Thanks Thanks Received 
    4,351
    Thanked in
    1,680 Posts

    Default





    Treći dan od utakmice, a gledam đecu kroz grad i dalje u dresove Budućnosti.
    Last edited by ASC; 16-04-18 at 16:06.

  20. #6470
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ASC View Post
    Treći dan od utakmice, a gledam đecu kroz grad u dresove Budućnosti.
    Dje se mogu kupiti ti djecji i posto su??

    Sent from my SM-J320F using Tapatalk

  21. #6471
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,711
    Thanks Thanks Given 
    1,471
    Thanks Thanks Received 
    4,351
    Thanked in
    1,680 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Dje se mogu kupiti ti djecji i posto su??

    Sent from my SM-J320F using Tapatalk
    Legea ispod stadiona ima dresove fudbalske. Valjda bi trebalo da ima veličina i za djecu.
    Što se košarkaških dresova tiče tu ti već veze nemam.
    Last edited by ASC; 16-04-18 at 16:18.

  22. #6472
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    10,581
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    359
    Thanked in
    266 Posts

    Default

    Pricao sam sa nekim ljudima iz budućnosti, stvorice se taj budzet i igrace se evroliga.

    Послато са LG-D858HK уз помоћ Тапатока

  23. #6473
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,910
    Thanks Thanks Given 
    1,345
    Thanks Thanks Received 
    1,636
    Thanked in
    929 Posts

    Default

    Sad je 1.6m valjda... tako da oce

  24. #6474
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Kosarka u Evropi je neprofitabilna. Dobijes od EL nekih 300k + karte + pobjede(40k).

    Moraju se ukljucit i ostali iz CG. Ne znam trenutni budzet kluba, ali mislim da nije sjajan.
    Ima tu dosta u vezi finansija da se odradi. Postoji i najmanji moguci budzet propisan od El.

    Koliko je to lose odje uporedite sa Makabijem. Koji uzima od tv prava i prodaje karata preko 10m.

  25. #6475
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,031
    Thanks Thanks Given 
    79
    Thanks Thanks Received 
    855
    Thanked in
    537 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Dzoni je iz "Sargarepe"? Nijesam znao. Sad mi je jos miliji. Za taj dio Podgorice me vezu mnoge uspomene iz mladosti. Alena Sofranca sam znao kao malog decka. Bio je jako sladak. Sad vjerovatno ima oko 30 godina. Nijesam znao da je tako dobar basketas. Znao sam mu i roditelje. Evo, uhvati me nostalgija za tim vremenima;-)

    .
    Alen je na forumu ako se ne varam. A poznaćeš ga po gradu po visini i što vazda ima CC crnog pored sebe. Više nije mali dečko

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Ima li ko da zna detaljno koliko se može zaraditi od Eurolige?

    Znam da je pobjeda u regularnom dijelu 40k...u opticaju je 30 utakmica a da na final 8 pobjeda vrijedi 70k. Koliko se može uzeti za TV prava? Koliko za karte? Kako ide to sa sponzorima itd. Ako ima neko kompetentniji da napiše unaprijed sam mu zahvalan
    Nešto ne vidim preveliku finansijsku korist ako uzmemo uslov Eurolige da morate imati budžet 5 miliona

    Skoro ne neko kačio tekst, jedno od najslabije plaćenih takmičenja, u rangu rukometa valjda. 40miliona je ukupni godišnji budžet pa je za doste klubove čist minus igranje iste

Page 259 of 653 FirstFirst ... 159209249255256257258259260261262263269309359 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Budućnost EU?
    By uzitulovac in forum CdM Arhiva
    Replies: 7
    Last Post: 22-04-14, 22:37
  2. SD Budućnost
    By Mr_Gospodin_Signore in forum Ostali sportovi
    Replies: 73
    Last Post: 26-08-11, 16:10
  3. KK Budućnost
    By rain_wind_storm in forum Ostali sportovi
    Replies: 1
    Last Post: 13-02-11, 12:53

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •