Page 346 of 653 FirstFirst ... 246296336342343344345346347348349350356396446 ... LastLast
Results 8,626 to 8,650 of 16323

Thread: KK Budućnost

  1. #8626
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,731
    Thanks Thanks Given 
    1,117
    Thanks Thanks Received 
    896
    Thanked in
    555 Posts

    Default

    Naši nemaju organizatora igre...

  2. #8627
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Sta ima tu da se organizuje kad se izolacije igraju kod Dzikica. Iznude se preuzimanja i onda ide se na prodor. Prosle sezone smijesno malo asistencija, ova je pocela jos losije po tom pitanju.
    Ja sam rekao na ABA topiku, da nijesu imali 40 slobodnih ne bi 55p prebacili.

  3. #8628
    Join Date
    May 2018
    Posts
    585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Polako te ljudi, nije secer u vodu. Ja sam prilikom potpisivanja odredjenih igraca dao svije misljenje na osnovu odredjenog broja odgledanih meceva tih igraca. Nakon posprdavanja od strane dosta forumasa kako cemo da se setamo kroz Abu, ucutao sam. Ne zelim da se vracem na to. Ne zelim da se vracem u proslu sezonu niti da spominjem Landrija i Gibsona.
    Vaspitan sam da podrzim bliznje kad je tesko. Smatram da je to nasa osnovna obaveza. Zato mi je pjesma Varvara nocas uljepsala noc jer ako vec gubimo na ovakav sramotan nacin i ginemo neka ginemo sa pjesmom da ostane za nauk svima.
    Varvari su jedini nocas pokazali karakter i svaka im cast.

  4. #8629
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Ulan Bator
    Posts
    397
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default KK Budućnost

    Quote Originally Posted by Manu View Post
    Primjecuje li ko, Gordic loptu dijeli saigracima jedino kad igra na parket sa ovima od prosle godine, kad su novajlije tu ne daje je nikome. Kako i nece kad prosle godine budes glavni igrac ekipe koja je dobila Evroligasku CZ i ove godine docekas da ti Earl Klark kenja sav rad sa sutevima sa 6 metara i nezalaganjem. Mene je samo strah da nece nikog moc da dobiju u Evroligu, kad te ekipe poput Gran Kanarije i Bajerna koje nisu jake na stranu su objektivno duplo jace od ove Zvijezde, da ne pricamo o Feneru, CSKA, Realu i ostalima iz vrha..


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ti nemas pojma! Gran kanarija i bajern jaci od Zvijezde?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by Morph; 07-10-18 at 21:47.

  5. #8630
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    6,074
    Thanks Thanks Given 
    514
    Thanks Thanks Received 
    428
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    Polako...Ekipa je sastavljena prije 10dana bulvalno..
    Lose je to sto treba da igraju citavu sezonu da sledece nesto bude.Ali vj ce se raspasti na kraj sezone i to je problem.
    Niko nema zagarantovan ugovor i vj te mi nije im svejedno.Na pola sezone da vas mrsnu.Bez kluba i bez igranja oststak sezone..Treba citavu ovu da igraju da iduce to bude to.Ali bojim se da tad bude kasno.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

  6. #8631
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    2,536
    Thanks Thanks Given 
    1,029
    Thanks Thanks Received 
    263
    Thanked in
    175 Posts

    Default

    Vi svi zaboraviste jednog igrača, najbitnijeg od prošle sezone... koji je donio prevagu i na iskustvo nas lansirao u EL.

    Sad zvezda ima sličnog igrača.. Stratosa Perperoglua..

    A mi smo imali DZASTINA DOLMENA!

    Ps. Gibson juče protiv Fenera 15+ poena.

    Loša završnica sezone ne osporava njegovu sjajnu igru do početka plejofa, odličan košgeterski učinak te sjajnu odbranu i trud.

    Nisam ga ni ja kao i mnogi volio nakon onakvog plej ofa, ali sam itekako želio da ostane baš zbog ovakvog scenarija.

    A sad kad treba neko da preuzme odgovornost, oće li to Koti da bude, čovjek koji ide ledjima dje drugi normalni idu okrenuti licem? Oće li to da bude Kraft, čovjek koji je defanzivac, ili će to pak da budu lijenivci Dzekson i Earl, koji smatraju vjerovatno da su iznad ovog nivoa košarke i kluba?

    A nakon osvajanja ABA lige, ni hvala nije otišlo kako treba Gibsonu, Lendriju i Dolmenu. Pogotovo prvoj pomenutoj dvojici, makli su ih iz kluba bez ijedne riječi, kao da nisu ni postojali (i pored jasno izrazene želje da igraju EL ove sezone).

    Eto moji prijatelji, ne znam kome da se zahvalimo za ovo, možda istom čovjeku koji je do prije 2 nedelje smatrao da nam ne treba centar, ili pak nekome drugom.

    Ne znam, biće bolje vele.

    Sent from my SM-A520F using Tapatalk

  7. #8632
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ako ljudima nije jasno da su prosle godine Gibson i Lendri bukvalno ginuli po terenu za ovaj klub i radili svoj dio posla korektno a da to nije slucaj sad sa vecinom ovogodisnjih "pojacanja", tesko je sad ocekivati da ce se to vremenom promjeniti. Meni je najzalije sto se ogrijesismo o njih dvojicu nakon onakve sezone a sjutra bi Duska zvao da nekako trejduju nazad Earla za Gibsona. Njega bar nije bilo strah da sutne za 3, nije bilo neke alibi kosarke dje dobijes loptu na drive & kicku i tu uzmes da odradis par driblinga ne napravis nikakvu prednost i vratis loptu nazad na isteku napada ili jos gori sut uzmes nego sto si mogao kad si prvenstveno i dobio loptu. Najtuznije je sto je Dzikic ove tipove birao koji se uopste ne uklapaju u ono sto je igrao prosle sezone i sto vjerovatno planira da igra i ove.

  8. #8633
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    2,536
    Thanks Thanks Given 
    1,029
    Thanks Thanks Received 
    263
    Thanked in
    175 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MrTwister View Post
    Ako ljudima nije jasno da su prosle godine Gibson i Lendri bukvalno ginuli po terenu za ovaj klub i radili svoj dio posla korektno a da to nije slucaj sad sa vecinom ovogodisnjih "pojacanja", tesko je sad ocekivati da ce se to vremenom promjeniti. Meni je najzalije sto se ogrijesismo o njih dvojicu nakon onakve sezone a sjutra bi Duska zvao da nekako trejduju nazad Earla za Gibsona. Njega bar nije bilo strah da sutne za 3, nije bilo neke alibi kosarke dje dobijes loptu na drive & kicku i tu uzmes da odradis par driblinga ne napravis nikakvu prednost i vratis loptu nazad na isteku napada ili jos gori sut uzmes nego sto si mogao kad si prvenstveno i dobio loptu. Najtuznije je sto je Dzikic ove tipove birao koji se uopste ne uklapaju u ono sto je igrao prosle sezone i sto vjerovatno planira da igra i ove.
    I mene prijatelju sad neko da ponudi izmjenu

    Lendri - Earl
    Gibson- Dzekson

    Prihvatio bih rado.
    Znam makar da bih imao 2 igrača koji će se truditni naprijed i pozadi, i da se ne boje da šutnu kad treba da to urade.

    Džekson šuter-Ne šutira
    Earl forsira šut (ne moze leba u mlijeko)

    Sent from my SM-A520F using Tapatalk

  9. #8634
    Join Date
    Jun 2018
    Posts
    118
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I kad se bubnjevi ne budu culi,i od hladnog piva kad nas izda glas...nemoj se predati nemoj nas izdati jer nase srce uvjek kucace za vas.Svi protiv armanija!

  10. #8635
    Join Date
    May 2018
    Posts
    585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Twister , ziva istina sve. Uz to veoma pametni i mirni momci. Voljeni od strane igraca. Voljeni clanovi Tima. Ne mozemo vratiti vrijeme.

    Imamo problem. Veliki problem. Ko se razumije imalo zna koliki je.
    Taj problem moramo da rijesimo. Nocas smo naucili dosta stvari.

  11. #8636
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by CikoPero View Post
    Twister , ziva istina sve. Uz to veoma pametni i mirni momci. Voljeni od strane igraca. Voljeni clanovi Tima. Ne mozemo vratiti vrijeme.

    Imamo problem. Veliki problem. Ko se razumije imalo zna koliki je.
    Taj problem moramo da rijesimo. Nocas smo naucili dosta stvari.
    Nismo naucili nego se nagledali, a jesmo li naucili to cisto sumnjam sudeci po izjavi dzikica,a uvjericemo se u naredne dvije utakmice
    Podgorica Podgoricanima!

  12. #8637
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    2,489
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Pretpostavljam da ce se sacekati jos bar 3-4 utakmice, prije nego li dodje do nekih promjena u sastavu..realno, ne bi bilo posteno da se odmah reaguje..
    Ali Gordic nije ni sjenka igraca od prosle godine, koliko je samo dugih dvojki sutnuo, i jedno 5-6 trojki a jedan je gorih sutera..umjesto da forsira ulaz koji mu je najjace oruzje..ja bih mu zabranio da sutira duge dvojke, to bih trazio da radi Ivanovic jer ima bas dobar sut sa poludistance..sve nesto naopako..ovi stranci nisu pojacanja, posebno koti i jackson..kod earla se nazire kvalitet ali stav vrlo los..mislim da se zesce promasilo s ovom trojicom..zvezda je odradila odlican prelazni rok, na tome im svaka cast, bili bi kandidat za plej of EL, to garantujem..a tomic je legenda, rasturili nas u nas lokal i kaze: tek smo na 50%..niste brate, nego na 110%..a mozda i grijesim..

  13. #8638
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    664
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    nikakva igra i u napadu i u odbrani
    neki igraci dezorjentisani. koti klark ne zna u koju je drzavu.totalno izgubljen. od cega to? od atmosfere? pa ne mozes onako da igras drugaru. ma sta ja spominjem,90% tima pojma nema sto je radilo na terenu. erl klark u jednom trenutku igra pleja ostali ga gledaju niko da digne ruku da mu se otvori a ni on ne haje na to nego ide s loptom, oce covjek playa da igra...dzekson isfuran maksimalno a pojam nema a onda kad napravi totalnu glupost stane vrti glavom da pokaze publici da ni on ne zna kako je pogrijesio tako. ulazi zoran nikolic staje pokraj cirbesa,rukom brani da primi loptu a lopta jos nije bacena do sudije,cirbes ga gleda,prevrce ocima,lopta ulazi u teren,cirbes pravi 4 koraka i ostavlja nikolica iza sebe,kasnije prima loptu ispod kosa,sam,poentira....
    koga znamo da mozemo racunati na njih/njega ? to su kraft i omic.
    pocetak je,bice tesko.
    po meni dzikic snosi odgovornost,on je trener on je birao pojacanja ali bice tesko,tesko. nase je da dodjemo i podrzimo momke. i nema sto da placemo za lendrijem,gibsonom,dolmanom. nova je sezona, da vidimo sto ce da bude.armani za 5 dana. iskreno mislim za tih 5 dana ne vjerujem da mozemo nesto da postignemo,neki pozitivni pomak. ali idemo utakmicu po utakmicu.
    ostajem optimista u vezi ovog tima uprkos veoma veoma losoj partiji ali mislim kako bude odmicalo prvenstvo da cemo biti bolji. jedino nedaj boze da je neki sukob u klubu izmedju novajlija i starih igraca kao sto ovdje neki poentirase u komentarima. mislim da cemo kroz sledece utakmice da se pocnemo popravljati jer ispod ovog ljudi nema, ovo je dno. bice i sa igokeom frka siguran sam. ali i dalje mislim da je ova ekipa na svom najvecem piku definitivno bolja od zvezde...ako uzmemo 5 pobjeda u oktobru u aba i ligi sampiona ja pucam!

    u vezi sezonaca i ovih sto kupuju karte preko firmi.pored mene sjedjeli stariji bracni par 55 godina +.tisina. u crnogorsko narodno pozoriste je bucnije. dvorana puna,solidno navijanje ali ne kao i na plej off utakmicama. .dvije utakmice u aba ligi skoro 10 hiljada ljudi. stvarno nije lose! ali to treba odrzat.bolja igra buducnosti i imacemo navijace.losa i panucemo na proslu sezonu minimum.

  14. #8639
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    2,489
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Kad se spominju losi odnosi izmedju novajlija i starosjedilaca, jedna situacija mi je bas privukla paznju..zadnjih 10 sekundi 1/4, omic udara dvije rampe covicu, atmosfera se podigla do usijanja, i lopta dolazi do ivanovica koji je prenosi na nekih 4-5 sek do kraja i jackson sam na 3 kao gibson protiv cedevite u polifinalu, i bas mu ono trazi loptu i logicno je bilo da mu je da, ovaj se citavo vrijeme pravio da ga ne vidi i na kraju je popio i sam blokadu u zadnjoj sekundi..nije se ni okrenuo ka jacksonu koji je bio u fazonu 'je li moguce ovo'..sad kad neko spomenu ovaj potencijalni sukob, pade mi ovo napamet..

  15. #8640
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    410
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Neki čudan vajb se osjeća od igrača.. Ma ko god je bio u dvorani mislim da je osjetio. Bilo je i protiv krke ali bi pobjeda pa potisnuh..
    Kad kažem loš vajb.. Mislim tako loše energetsko stajanje na terenu i nekakva hemija koje nema.. U poređenju sa prošlom sezonom.. Nebo i zemlja..
    Poraz neka bude, ali sa ovim bljak osjećajem ne želim da izlazim posle meča..

  16. #8641
    Join Date
    Jun 2018
    Posts
    118
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ove sezone ce bit dosta ovakvih meceva. Mislim da smo nocas promasili previse,u napadu bez neke ideje,odbrana jako losa.Sve u svemu lose. Kad kazem da ce bit jos ovakvih meceva,jasno da ni 50 posto bolja partija protiv nekog fenerbahcea ne garantuje manje od 15 razlike.Moramo prihvatit ovo, a onda ce i pobjede kad dodju bit sladje. Bice teskih poraza,ali tada treba da damo jos jacu podrsku,i ako nije lako u tom momentu.

  17. #8642
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    664
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    a dobro mozemo nagadjat dal bi sa ilicem bilo bolje .i ja to mislim al lako je sad da izigravamo generale poslije bitke ali koti klark ljudi samo mi je njegova faca izgubljenosti ispred ociju. on ili pojma nema il se nije dobro uklopio u tim. neki je problem kod covjeka definitivno ili na kraj ima neku izgubljenu facu hahahhaha

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  18. #8643
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,517
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    702
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Ođe je najveći problem Džikić.
    On se čitav život odlično snalazio kad je "autsajder".
    Problem je nastajao kad je favorit i kad je pod pritiskom.

  19. #8644
    Join Date
    May 2018
    Posts
    585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by gravesen90 View Post
    Neki čudan vajb se osjeća od igrača.. Ma ko god je bio u dvorani mislim da je osjetio. Bilo je i protiv krke ali bi pobjeda pa potisnuh..
    Kad kažem loš vajb.. Mislim tako loše energetsko stajanje na terenu i nekakva hemija koje nema.. U poređenju sa prošlom sezonom.. Nebo i zemlja..
    Poraz neka bude, ali sa ovim bljak osjećajem ne želim da izlazim posle meča..
    Mora bit cudan vajb kad dovedes Dzeksona koji je stetocina i kroz cijelu karijeru gubitnik i nikakav u bitnijim utakmicama.....takvog igraca dovedes da ti bude nosioc, platis ga pola milke tj uvali ti ga menadzer koji je isto i trenerov menadzer. Dovedes covjeka koji ako je ikad imao svoj zenit karijere sigurno mu je prosao i koji je, emocije po strani, kosarkaski penzioner. Tri osnovne osobine koje treba izbjegavati kod pojacanja, da je ***** , da je glup i da je sebican, covjek posjeduje sve tri.
    Uz to svi koji skautiraju igrace i prate kosarku znaju kakva je njegova odbrana i individualna a narocita timska. Tvister je objasnio ranije vezano za preuzimanje odgovornosti prilikom izlaska iz izolacija i itd....

    Sigurno bih njega odmah otpustio za primjer drugima. Bas odmah bih ga ispratio. To sto on radi....to moze bilo koji igrac. Kako smo naivno ovo odradili a i Dzikica bih pitao par pitanja oko skautinga...
    Nema toshkale prije rupe!!!!

  20. #8645
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Podgorica
    Posts
    566
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zahvalio bih se ja ovim crnim pojacanjima.Radije bih gledao nase momke Sehovica,Ilica,Popovica.....Garantovano mogu koliko i ovi.Ako ne mogu bolje da dovedu daj nase momke koji makar vole i bore za nas klub.Zahvaljujuci njima smo tu dje smo.
    “Dodju tako ponekad vremena, kada pamet zacuti, budala progovori, a
    fukara se obogati.”

  21. #8646
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    747
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Sehovic nije vise ni za Aba 2 ligu. Samo po zasluzi nekoj drugo a ne sportskoj sjedi na klupu. Ubaci mu Perperoglu 10 poena u lice da nije ruke podigao. Lose skautirani stranci ili losa hemija. Licno vise bih dao prostora Popovicu Ivanovicu Nikolicu i Ilicu mladjim igracima jer bi se makar borili. Ono je zastidje sinoc. Pocev od "koreografije" navijaca do odnosa igraca prema terenu. I neka neko kaze varvarima da vise ne postavljaju one najelonske koreografije jer onako neuskladjeno je ruzno za gledat.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  22. #8647
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,471
    Thanks Thanks Given 
    3,826
    Thanks Thanks Received 
    3,064
    Thanked in
    1,301 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Problem je Džikić. Preveliko je ovo za njega i taj stav sam sumnjao dok se sinoć nijesam uvjerio.

    Trener treba da je autoritet i ako kaže oću krvava koljena biće krvava koljena a ne ovako sramno zalaganje pojedinih. Znači trener je fail.
    Ne može Coty od igrača sa 20 p u prosjeku imati za 20 minuta igre 0 poena u KKB osim ako mu nijesi dao ulogu koju nikad nije ranije igrao i izmišljaš toplu vodu.

    Problem je Džikić koji ne može da im pronađe mjesto, saigača, petorku, itd. Nama je ubjedljivo najbolji igrač za sada Danilo Nikolić.
    Da je lik juče preuzeo odgovornost na sebe A slovo ne bih ispisao ali on je ladno sramotno prebacio krivicu na igrače. EJJjjjjjjjj????

    Igrači su krivi što ne znaju 1 krštenu akciju da napreve i stvore višak, što se sve svodi na 1na1 igru i šuteve bez rezona, forsiranje Gordića kojem ne ide, uskraćivanje igre Ivanoviću koji NEĆE Džeksonu da baci loptu iako je sam pa je popio rampu itd.

    U 12 igrača je registrovao 3 centra plus Klark (evo se ponavljam) a htio je da igra samall ball prije nedelju dana... prije bih rekao da on ovu utakmicu nije ni vodio sa klupe nego Lidija milova.

    Uđe Kraft, mi se vraćamo u život on ga izvodi u ubacuje Gordića koji je počeo da jede velika govvna sa njegovim raspalim šutevima a u odbrani rupa. Trojku pogoditi ne umijemo, ali ne zato što smo loši šuteri već što ne umijemo sebi da izgradimo poziciju za šut.

    E.Kark izlazi iz igre, nakon serije grešaka i užasne igre Džika mu bača ruku ????!!!!!!
    A što mu se Džile ne izvičeš kao mrčenom Danilu koji se naguta njegove pljuvačke a najbolje igra.

    Imamo li novinara koji će da postavi ova pitanja? evo 2 nedelje ne znamo zašto Ilić ne igra poslije odličnih partija na pripremama?

    Otprilike Coty valjda ima najveću platu 750k, pa Earl oko 600, tu je neđe i Džekson... kraft je ispod njih malo više a najviše je dao. Kad se onako bori sve mu je oprošteno. Što je najače, vidio je da timu i poenterima ne ide i nije ga strah da preuzme na sebe i pogodi i posere im se svima na reputacije.
    Dje da stavim potpis i pecat?
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  23. #8648
    Join Date
    May 2018
    Posts
    585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Safra slazemo se svi oko 90% pitanja, nema price....Dzikic treba da pokaze da je veliki trener, on jeste dobar ali svi veliki treneri i veliki profesionalci u svakom poslu , su veliki izmedju ostalog i po tome sto uvide svoje greske i pokusaju da rijese problem. Greske su moguce svima. Dejo je imao greske sa zvijezdom u vidu mekela, debelog grka, tompsona i jos par njih. Resavao je to na vrijeme. Vidjecemo kako cemo mi to rijesiti. Da li jesmo ili nismo.
    Ja sam rekao da bih koliko jutros Dzeksona ispratio. To bih ja uradio po cijenu placanja penala iz ugovora.

    Ja sam se iskreno nadao prelaznom roku u smislu da cemo pronaci i skautirati neke igrace ispod radara koji ce za relativno malo novca biti otkrovenje (moj jedan pik je bio Lazic iz Mege , sada iz Olimpije)......napravili smo dosta losih kompromisa od zadrazavanja dvojice Sehovica pa do dovodjenja isluzenih igraca sa ociglednim nedostatkom hrabrosti i kosarkaske inteligencije....ali ajde da resavamo dok smo na vrijeme.
    Last edited by CikoPero; 08-10-18 at 09:57.
    Nema toshkale prije rupe!!!!

  24. #8649
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,712
    Thanks Thanks Given 
    1,258
    Thanks Thanks Received 
    884
    Thanked in
    578 Posts

    Default

    Vidio sam u Laktasima kakvu Zvezda ima ekipu i mogu vam reci da ce da osvoje ABA bez poraza. Sve su strance pokupovali i to brutalne. Nema je svako pojacanje, lise Omica, promasaj


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  25. #8650
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,680
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    A okle, Zvezda će u polusezoni imat makar 2 poraza. A nama ne gine gašenje od Cedevite, Olimpije i Partizana ako ovako nastavimo. A nisam siguran ni bi li mogli Megi što

    Sent from my p20 lite using Tapatalk
    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

Page 346 of 653 FirstFirst ... 246296336342343344345346347348349350356396446 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Budućnost EU?
    By uzitulovac in forum CdM Arhiva
    Replies: 7
    Last Post: 22-04-14, 21:37
  2. SD Budućnost
    By Mr_Gospodin_Signore in forum Ostali sportovi
    Replies: 73
    Last Post: 26-08-11, 15:10
  3. KK Budućnost
    By rain_wind_storm in forum Ostali sportovi
    Replies: 1
    Last Post: 13-02-11, 11:53

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •