Page 593 of 653 FirstFirst ... 93493543583589590591592593594595596597603643 ... LastLast
Results 14,801 to 14,825 of 16323

Thread: KK Budućnost

  1. #14801
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,020
    Thanks Thanks Given 
    5,028
    Thanks Thanks Received 
    2,431
    Thanked in
    1,309 Posts

    Default

    Koliko vidim,Repesha je gospodin,i najiskrenije je na pressu isprichao svoje iskustvo i stanje u familiji,tako da ga je ovo pogodilo itekako i ne smatram to vadjenjem za bruku od igre,ne nikako,pa brate slatki svakome je jasno kad te neko odvali 40 razlike da se nema shta analizirat.
    ...

  2. #14802
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Nije mi iz familije... niti radim kod njega...

    Ali da neciji mozak ko voli buducnost 1% pomisli da treba cerati Bokana, po***** mu se u cijeli mozak
    Eto toliko... Cojek je uradio "nemoguce", ovo je samo jos jedna lekcija u odrastanju naseg kluba... samo polako... idemo u srijedu po pobjedu
    F.C.F.

  3. #14803
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    2,531
    Thanks Thanks Given 
    1,024
    Thanks Thanks Received 
    260
    Thanked in
    174 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Zbilja, što vi je Bokan kriv? Uletio čoek sa kešom, obnovio sportski centar koji će tu bit i posle njega. Uložio je čoek grdilo, ne ulazim u to je li mora' ili ne, sa aspekta navijača mi šište jajca klase S za to

    Krivite Gaša & Co, nije Bokan skautira Repešu i crnce no oni...

    Sent from my Galaxy S9+ using Tapatalk
    Država je obnavljala sportski a ne Bokan (ispravite me ako griješim, a mislim da ne griješim) jer to nije dom košarkaša, već i rukometaša/šica, odbojkaša/šica itditd. Državna dvorana


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  4. #14804
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,800
    Thanks Thanks Given 
    2,224
    Thanks Thanks Received 
    3,409
    Thanked in
    1,502 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fitnespro View Post
    Država je obnavljala sportski a ne Bokan (ispravite me ako griješim, a mislim da ne griješim) jer to nije dom košarkaša, već i rukometaša/šica, odbojkaša/šica itditd. Državna dvorana


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    "Za rekonstrukciju i modernizaciju Sportskog centra “Morača” u Podgorici biće uloženo više od četiri miliona eura a novac je obezbijedila država uz pomoć sponzora, kazao je predsjednik Košarkaškog saveza Crne Gore Milo Đukanović."
    Izvor:

    https://investitor.me/2018/05/17/za-...-miliona-eura/
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  5. #14805
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,667
    Thanks Thanks Given 
    476
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    Nije to to, ovdje su uračunata i dva miliona za malu salu sto je na mjestu starog bazena.
    https://m.cdm.me/sport/kosarka/pogle...o-za-evroligu/

    Mislim da su 4 miliona za dvije dvorane i jos nesto....

    Sent from my Mi MIX 2S using Tapatalk

  6. #14806
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Evo Valensija izgleda osvaja Eurocup. Kakva ce sada pomama da nastane za wildcard.

  7. #14807
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,800
    Thanks Thanks Given 
    2,224
    Thanks Thanks Received 
    3,409
    Thanked in
    1,502 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/sport/kosarka...sto-u-evroligi

    "Košarkaški super-agent Miodrag Ražnatović" :lolblue::lolblue::lolblue::lolblue:
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  8. #14808
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,074
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    871
    Thanked in
    550 Posts

    Default

    Ko dolazi u obzir? Kako sam shvatio Rusi, Turci i eventualno Balkanci(najmanje šansi). Ove jače lige već imaju max broj predstavnika.

  9. #14809
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,741
    Thanks Thanks Given 
    2,109
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Realno bi bilo ABA-i da se da to mjesto. Kako bi se uzdigla liga, bilo bi extra takmicenje.
    Forever young, i want to be forever young

  10. #14810
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,074
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    871
    Thanked in
    550 Posts

    Default

    Moguće, svakako da bi se više ulagalo. Tipa ove godine da odu finalisti, dogodine bi svi dignuli budžete i klali se za fajnal four. Cedevita je pred lomom dal da smanji finansije, ovo bi ih natjeralo da se predomisle. Takođe bi možda Slovenci i još neka hrvatska ekipa se uključili u to. Ali opet, pored bogatih Rusa, malo mi je daleko da ABA to dobije.

  11. #14811
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,020
    Thanks Thanks Given 
    5,028
    Thanks Thanks Received 
    2,431
    Thanked in
    1,309 Posts

    Default

    Pa...ako ovaj Mishko podmaze dje treba,a kako i sam veli da bi on imao najvishe koristi,sasvim realna opcija je onda da dobijemo dvije ekipe.
    ...

  12. #14812
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    763
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    onoliku tenziju nevidjenu do sad je napravio fashista&lopov Chovic,zato bih volio da se sva nasha dobrodoshlica usmjeri samo i iskljuchivo samo prema njemu,nikako ni prema kome ostalom,jer su ni krivi ni duzni.
    A zaboravio si da bi, pored Čovića, dobrodošlica trebala da se usmjeri i prema gledaocima koji bi u SC Morača pokušali da se raduju Zvezdinim koševima. Valjda su i oni i krivi i dužni, a ne samo Čović? Zar nije onaj zvezdaš na prošlu utakmicu u Morači izudaran zato što je bio i kriv i dužan? A možda bi ipak mogla dobrodošlica da se usmjeri i prema nekom igraču Zvezde, pa ako nema Marjanovića da mu se krevelje u lice i skandiraju “nakazo” (ili Omića da ga provociraju po nacionalno-političkoj osnovi), nije valjda da se ne može pronaći neki razlog i neki igrač da posluži svrsi? Recimo Filip Čović, zato što je patuljast (i ćelav), ili Dobrić što nema lijepo formirane zube itd.


    Quote Originally Posted by kupus View Post
    Meni su najbolji ovi sto kazu kako ne mogu da navijaju protiv partizana i zvijezde jer ih vole od kad su mali bili
    A meni ste najbolji vi koji smatrate da je u redu da navijač nekog kluba navija protiv tog svog kluba ...i da je normalno da se nekad prestane navijati za neki klub.
    Kakav je to navijač koji prestane da navija za svoj klub? To onda i nije (pravi) navijač.
    Pošto si navijač Budućnosti, da li možeš da zamisliš sebe da navijaš za protivnika Budućnosti?
    Ako si pravi navijač onda bi trebalo da znaš što to znači, da razumiješ i poštuješ nečije pravo i opredjeljenje da voli svoj klub i da uvijek navija za njega, u svakoj utakmici.
    Zbog čega bih ja kao navijač Zvezde trebao da navijam za ekipu protiv koje Zvezda igra, znači da navijam za Budućnost protiv Zvezde? Zato što se Crna Gora odvojila od Srbije? E pa izvini, ja za Zvezdu ne navijam zbog politike, niti sam prije 40 i kusur godina zbog politike počeo da navijam za Zvezdu (niti zato što je Zvezda iz Srbije), pa neću ni da me ni sada ni ubuduće politika usmjerava da li ću ili neću navijati za neki tim.

    Zato i ne mrzim Budućnost i pored politike koja se uplela u taj klub -taj dio priče me ne zanima kad posmatram utakmicu, jer sve gledam samo sa čisto sportske strane. Volim sport, volim košarku i to je to. Ja sam za Budućnost navijao i išao u sportski centar još od kada se on izgradio i Budućnost ušla u prvu ligu SFRJ ...i sve tako do danas.

    Ja navijam za Zvezdu i to je to i ne smetaju mi navijači Budućnosti. Zašto bi se navijači Budućnosti miješali u navijačka opredjeljenja drugih ljudi, da određuju ko za koga treba da navija ...i da kažnjavaju zbog toga. Evo dočekasmo da ovđe nije prihvatljivo biti navijač Zvezde (ili Partizana) i treba ih vrijeđati i tući i braniti im da navijaju, ali zato je ok da se navijači Engleske ostave na miru da se šire po podgoričkim ulicama i kafićima i da se uspostavi fino navijačko nadmetanje sa njima, čak i druženje na ulici. Ali, tako je to kad politika i nacionalno-politička razmišljanja upletu prste, pa je problem što postoje navijači Zvezde i Partizana.

    Ja sam prije neki mjesec nešto o tome napisao (o mržnji kao pokretaču “navijanja”) i postavio jedno pitanje, ali nisam dobio odgovor:
    Quote Originally Posted by hop View Post
    Nekada bio lijepi rivalitet. Nažalost, sada u SC Morača preovladava jedna sasvim drugačija atmosfera. Naravno ima i dalje i među gledaocima koji navijaju za Budućnost pravog sportskog duha, koji ove utakmice doživljavaju kao sportski rivalitet, ali je u dvoranu politika prenijela crv mržnje.

    Bio sam na svim utakmicama i EL i ABA. Posle utakmice sa Zvezdom čudili su se ovđe neki kako je atmosfera bila mlaka, kako dvorana nije više učestvovala u navijanju. Pa što mislite, da li je u dvorani bilo navijača Zvezde, ili su svi do jednog bili navijači Budućnosti? Bilo je dosta zvezdaša... ali bitno je da se zvezdašima ućera strah u kosti da ne smije ni da se zna da su zvezdaši, a kamoli da aplaudiraju Zvezdinom košu, ili ne daj bože da pušte neki glas radosti. I tako je strašan uspjeh što su prebijena dvojica zvezdaša na tribini. A to svakako nije bilo zbog onog čuvenog sportskog rivaliteta, neko isključivo zbog mržnje. I ubijeđen sam da nije u pitanju sportska mržnja, nego političko-nacionalna. Na svakoj EL utakmici je bio poneko sa obilježjem protivničkog kluba u ćošku dvorane. Što se ne zalećeše veliki zastupnici navijačke moći Budućnosti na te ljude, da im maknu šalove, da ih ućutkaju? Samo mi nemojte sada teorije kako je to zbog toga što oni nisu odavde, tj. kako nije isto kad neko odavde navija za Zvezdu (ili Partizan)... jer upravo sa tim rezonovanjem zalazite u politikanstvo. A o tome nemam volju da sada diskutujem.
    Prije ovog mog citiranog posta igrano je 5 EL utakmica u Morači. Ista priča je bila i nakon toga -prisutni su bili protivnički navijači sa obilježjima svojih klubova, ali niko se nije zalećao da ih udara, niti im oduzimao šalove, niti im zabranio da navijaju. Samo neko negodovanje prema njima, zvižduci i tako to. A primijetno je bilo da je (od svih 15 protivničkih timova) najviše negodovanja i busanja i mlaćenja rukom na daljinu ispoljeno prema navijačima CSKA. Nije to odraz aktuelne politike? Neeee.

    Naravno da i Zvezdini navijači na utakmicama u Beogradu nisu cvećke što se tiče nacionalno-političkog uplitanja u navijanje (generalno govoreći, za sve utakmice, a ne samo za utakmice Zvezde protiv Budućnosti), ali sada govorim o “situaciji u našem dvorištu”. I o “kukanju” kako nije u redu da se Budućnosti skandira “Šiptari”, ali je valjda u redu da se u navijačkom naletu bijesa u Morači Zvezdi skandira “Cigani”? Ili je možda “Šiptari” uvreda, a “Cigani” nije? Ili su time možda navijači Budućnosti htjeli da pruže podršku ekipi Zvezde, računajući da će to Zvezda shvatiti kao da se sa tribina Morače skandira neformalni naziv Zvezdinih navijača? Ali, ako je to sa “Cigani” bilo ispoljavanje podrške Zvezdi od strane navijača Budućnosti, što onda znači kad navijači Budućnosti pjevaju “j€bi Cigaaneeeee”? Ili je i to ok da se skandira? Ili “ubij Cigana”, ili “sisaj...” itd?

    I tako, kolega forumaš “kupus”, koji se čudi zašto bi neko ko je nekad volio Zvezdu i dalje navijao za nju, kaže i ovo:
    Quote Originally Posted by kupus View Post
    Ja sam volio inter pa bi volio buducnost da im da 10.
    Kolega navijaču, i ja sam nekad volio Napoli (zbog njihovih navijača i zbog Maradone), pa sam prošle jeseni navijao za Zvezdu kad je igrala protiv Napolija ...jer sam navijač Zvezde.
    Ti bi volio da Budućnost da 10 komada Interu vjerovatno zato što si (prije svega) navijač Budućnosti, zar ne? Pa ti je onda valjda normalno da navijaš za Budućnost u svakoj utakmici. E vidiš, tako je i zvezdašu normalno da navija za Zvezdu ...u svakoj utakmici ...što znači i protiv Napolija i protiv Intera i protiv Budućnosti ...i nadam se da smo to već apsolvirali ...i da ipak ti kao pravi vatreni i odani navijač znaš što znači privrženot klubu (bez obzira na rezultate, promjenu ranga takmičenja, ispadanja iz lige, promjene državnih granica, promjene vlasnika itd).


    Quote Originally Posted by Fitnespro View Post
    možemo li navijat za KKB mi što oduvijek navijamo, a pritom nismo glasači DPS-a niti "milogorci" i išta slično tome?

    Ne pije vodu ta priča "on navija za kkb, milogorac".
    A možemo li mi koji (oduvijek) navijamo za Zvezdu da ne budemo svi nesoji, izdajnici, četnici, Srbi, ********, velikosrbi, mrzitelji i rušitelji Crne Gore i tome slično?

  13. #14813
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,945
    Thanks Thanks Given 
    3,216
    Thanks Thanks Received 
    5,622
    Thanked in
    2,277 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Killy View Post
    Nije mi iz familije... niti radim kod njega...

    Ali da neciji mozak ko voli buducnost 1% pomisli da treba cerati Bokana, po***** mu se u cijeli mozak
    Eto toliko... Cojek je uradio "nemoguce", ovo je samo jos jedna lekcija u odrastanju naseg kluba... samo polako... idemo u srijedu po pobjedu
    Koje to nemoguce? Ne vjerujem da se i on ne pita oko pojacanja. Takvi kao on vole da se tripuju da sve znaju i u sve se razumiju. Ko zna kakve je on dilove sklapao sa Raznatovicem. I u vecim klubovima se uprava pita za pojacanja a ne u Buducnost..
    Napolje komplet uprava poslije ovako sramne sezone. Uprava zbog promasaja u dovodjenju igraca a stranci za klasicno nepostovanje dresa.

    Sent from my SM-A510F using Tapatalk

  14. #14814
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,729
    Thanks Thanks Given 
    1,115
    Thanks Thanks Received 
    896
    Thanked in
    555 Posts

    Default

    Zabolje me za sve u Upravi ali se mora priznat da je ovo prošle godine najveći uspjeh evo 20 godina Budućnosti u košarci ljudi.

  15. #14815
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hop
    I o “kukanju” kako nije u redu da se Budućnosti skandira “Šiptari”, ali je valjda u redu da se u navijačkom naletu bijesa u Morači Zvezdi skandira “Cigani”? Ili je možda “Šiptari” uvreda, a “Cigani” nije? Ili su time možda navijači Budućnosti htjeli da pruže podršku ekipi Zvezde, računajući da će to Zvezda shvatiti kao da se sa tribina Morače skandira neformalni naziv Zvezdinih navijača? Ali, ako je to sa “Cigani” bilo ispoljavanje podrške Zvezdi od strane navijača Budućnosti, što onda znači kad navijači Budućnosti pjevaju “j€bi Cigaaneeeee”? Ili je i to ok da se skandira? Ili “ubij Cigana”, ili “sisaj...” itd?
    O cemu ovo pricas?
    Pa navijaci CZV sami za sebe pjevaju tokom utakmica "Mi smo cigani, najjaci smo najjaci" - ja cuo jedno milijardu puta. Podgoricani za sebe ne pjevaju da su Siptari, tako da ti je ovo poredjenje za neki auditorijum koji ima dijagnozu slicnu onoj koju ima publika iz Pionira.

  16. #14816
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    763
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hvala svima na pozitivnim reputacijama, a samo malo da dopunim moj prethodni post.
    Sa tim postom uopšte nisam htio da branim Čovića i njegove stavove, da ne bi neko drugačije zaključio iz mog pisanja.
    Nemam fino mišljenje o njegovim nastupima ...ali da sada ne otvaramo tu priču.

  17. #14817
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,800
    Thanks Thanks Given 
    2,224
    Thanks Thanks Received 
    3,409
    Thanked in
    1,502 Posts

    Default

    @hop, ocigledno smo ja i ti jedni od rijetkih ovdje koji su rodjeni u YU, i znamo kako se nekad navijalo. 90% navijaca YU je navijalo za Zvezdu, Parizan, Dinamo i Hajduk, kad je fudbal u pitanju, a u kosarci su tu jos bile Cibona i Jugoplastika. Ja razumijem o cemu pricas i podrzavam do nekle to sto si pisao. Kad rekoh do nekle, mislim na pocetak onog ludog vremena i ratova devedesetih. Od tada do danas, tribine su scena za ispoljavanje nacionalizma i netrpeljivosti kad igraju klubovi iz komsiluka, bar ja tako mislim. Cak sto vise, u sve mu tome kod nas je to i ponajmanje. No sto rece, odosmo nedje daleko, u druge price.
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  18. #14818
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,284
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    Sto se radi sa saopstenjima.
    Poceo Bokan da radi kao Covic.

    Bolje da vidi kako je skautirao ekipu, i gdje je prosuo pare ove godine, ovakvo skandiranje je u bg evo 10 godina.
    Nesto ne vidim da je to glavni razlog za ova ponizenje od Laktasa pa do ova dva zadnja meca.
    Lezalo po zatvora, na sve spremno, sve probalo, na sve nauceno.

  19. #14819
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,334
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    57
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    Ima li mrznije njuske od ovog covica. lik je toliko antipatican i odvratan. on je sam stvorio toliku mrznju izmedju kosarkaskih klubova da je to nemoguce. Postoji li iko na ovaj svijet da toga lika simpatise ??
    Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "

  20. #14820
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,741
    Thanks Thanks Given 
    2,109
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Sam nije stvorio mrznju nikako, da je jedan od dva glavna lika jeste, ali sam nije. Prati se kosarka od prosle god kad je Bud uzela titulu?
    Forever young, i want to be forever young

  21. #14821
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,334
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    57
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    Ne pamtis prepucavanja sa Vujosevicem ? Ili pamtis samo ovo novo sa Bokanom ?

    Koliko pamtim od kako je ova pudlica dosla na celo CZ ne postoji klub ili presjednik nekog kluba sa kojim nije imao isti odnos kao sa Vujosevicem i kao sad sa Bokanom. Liku je to posao da stvara mrznju i nerpeljivost, u tim vodama najbolje pliva i to koristi..
    Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "

  22. #14822
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,741
    Thanks Thanks Given 
    2,109
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Bas ti upravo o tome i pricam, nije se sam prepucavao dok je dulo bio tu, nego su bile 2 strane medalje.
    Forever young, i want to be forever young

  23. #14823
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,334
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    57
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    Pa uvijek ce bit dvije strane medalje. Jedna je zagarantovana za Covica, a druga za onoga ko eliminise Zvezdu ili ko je u finale protiv Zvezde. Eo vidjeces sledece sezone..
    Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "

  24. #14824
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,680
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Killy View Post
    Nije mi iz familije... niti radim kod njega...

    Ali da neciji mozak ko voli buducnost 1% pomisli da treba cerati Bokana, po***** mu se u cijeli mozak
    Eto toliko... Cojek je uradio "nemoguce", ovo je samo jos jedna lekcija u odrastanju naseg kluba... samo polako... idemo u srijedu po pobjedu
    Nije došlo do ćeranja, ali ne vidim razlog zašto bi se taj lik dizao u nebesa, da je neki zdravi preduzetnik, ok. Ali ovakva glava ne

    Sent from my p20 lite using Tapatalk
    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

  25. #14825
    Join Date
    Oct 2018
    Posts
    485
    Thanks Thanks Given 
    711
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vlado View Post
    O cemu ovo pricas?
    Pa navijaci CZV sami za sebe pjevaju tokom utakmica "Mi smo cigani, najjaci smo najjaci" - ja cuo jedno milijardu puta. Podgoricani za sebe ne pjevaju da su Siptari, tako da ti je ovo poredjenje za neki auditorijum koji ima dijagnozu slicnu onoj koju ima publika iz Pionira.
    Znaš ono, kada afroamerikanac afroamerikancu kaže niger - to nije rasizam ali kada belac kaže afroamerikancu niger to se obavezno tumači kao rasistički pozdrav, tako i kada navijač CZv kaže "mi smo Cigani" to nije rasizam (šovinizam) ali kada navijači (KKB, KKP, KKZadra...) skandiraju "Cigani, Cigani ili ubi, ubi, ubi Cigana to ima konotaciju rasizma, šovinizma etc. Takođe kada bi (hipotetički) navijači KKB sebi govorili da su "Šiptari" to ne bi bilo šovinistički obojeno ali kada bi navijači (kao što jesu) skandirali "Šiptari" to jeste šovinistički (ja to tako nekako vidim).

    (Ko mi je kriv što ne čitam post koji si kvotovao, već ti je dosta dobro odgovorio forumaš hop)
    Last edited by običan; 16-04-19 at 07:15.

Page 593 of 653 FirstFirst ... 93493543583589590591592593594595596597603643 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Budućnost EU?
    By uzitulovac in forum CdM Arhiva
    Replies: 7
    Last Post: 22-04-14, 21:37
  2. SD Budućnost
    By Mr_Gospodin_Signore in forum Ostali sportovi
    Replies: 73
    Last Post: 26-08-11, 15:10
  3. KK Budućnost
    By rain_wind_storm in forum Ostali sportovi
    Replies: 1
    Last Post: 13-02-11, 11:53

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •