Page 311 of 653 FirstFirst ... 211261301307308309310311312313314315321361411 ... LastLast
Results 7,751 to 7,775 of 16323

Thread: KK Budućnost

  1. #7751
    Join Date
    Jun 2018
    Posts
    118
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ko hoce nadje nacin, ko nece nadje izgovor. Dok se odje palamudi o skupoj karti,losem standardu, zivotu sa 350e, ovi bogatasi ce to da pokupuju cisto da su eto tu, culi su stize barsa pa da se opali lajv na instagram. Ka nasa posla. Sad su sve porodicni ljudi borba na svaki cosak , familije a ovamo pogine na maju berovic i potrosi 2000e mjeseno ne zna ni sam okle.Kafe se piju pojacano tiketi su po dzepova dan noc bokeska gori na 50 stepeni , zivi se daleko iznad mogucnosti ali sad kad treba svako svoju guzicu gleda...Pa zamisli onda kolko odje jada treba da neko podje na neko gostovanje, real buducnost u oktobar,avion hotel karta ostanak u grad dan dva...kada cemo cijeli zivot imat ovu priliku. Odje se zbog 150e-200e za cijelu sezonu osta pored teleteksa i siri se prica lopovi prazna ce bit sala,odma se udara *****, a da je sezonska 50e nasa bi se neki da rece, uh mnogo je ovo ja sam bio na zalgiris neptunas 20 centi je karta i dobijes smoki.

  2. #7752
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    1,456
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Cijene jesu možda visoke, ali biće mogućnost plaćanja na 12 rata preko kartica, tako da nema izgovora!
    Svako može odvojiti 15-20 eura.
    Preskočite jednu kafu, neki "sigurni" tiket, smanji 5 cigara dnevno pa ćeš imati i tih 15-20 eura mjesečno.

    Priča o standardu i ko može ko ne može, kukuuu. A svi singlaju sa 10 eura kad im neko pošalje "dojavu".

    Koja se polemika ođe vodi... :burp:

  3. #7753
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    712
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    74
    Thanked in
    45 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kuala Lumpur View Post
    Ko hoce nadje nacin, ko nece nadje izgovor. Dok se odje palamudi o skupoj karti,losem standardu, zivotu sa 350e, ovi bogatasi ce to da pokupuju cisto da su eto tu, culi su stize barsa pa da se opali lajv na instagram. Ka nasa posla. Sad su sve porodicni ljudi borba na svaki cosak , familije a ovamo pogine na maju berovic i potrosi 2000e mjeseno ne zna ni sam okle.Kafe se piju pojacano tiketi su po dzepova dan noc bokeska gori na 50 stepeni , zivi se daleko iznad mogucnosti ali sad kad treba svako svoju guzicu gleda...Pa zamisli onda kolko odje jada treba da neko podje na neko gostovanje, real buducnost u oktobar,avion hotel karta ostanak u grad dan dva...kada cemo cijeli zivot imat ovu priliku. Odje se zbog 150e-200e za cijelu sezonu osta pored teleteksa i siri se prica lopovi prazna ce bit sala,odma se udara *****, a da je sezonska 50e nasa bi se neki da rece, uh mnogo je ovo ja sam bio na zalgiris neptunas 20 centi je karta i dobijes smoki.
    Povrace mi se od ove price...mani se ti instagrama i 5% ljudi, pogledaj ostatak drzave...nije drzava samo Bd i tophill

  4. #7754
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Ako ova cijena ulaznice uključuje Aba ligu (sa eventualnim playoffom) i Evroligu (sa eventualnim ali istovremeno i nerealnim TOP8 razigravanjem) onda vrijedi te pare.

    Dakle, ne mislim da je jeftina, ali mislim da vrijedi te pare. Nije mi jasna ova vaša logika da sezonska karta na najboljim mjestima treba da bude 150e? Onda bi je kao svi kupili...

    Ako vam je stalo do Budućnosti kao što pričate, evo ima karata za 150e (koliko vidim iz ovih postova generalno ste manje-više svi spremni da platite toliko) pa kupite i uživajte. Nije vam valjda bitno to što ste iza koša ili u korneru, Budućnost je najvažnija, prozivaju se instagram šminkeri... Oh, wait.

  5. #7755
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,708
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aigokeros View Post
    Cijene jesu možda visoke, ali biće mogućnost plaćanja na 12 rata preko kartica, tako da nema izgovora!
    Svako može odvojiti 15-20 eura.
    Preskočite jednu kafu, neki "sigurni" tiket, smanji 5 cigara dnevno pa ćeš imati i tih 15-20 eura mjesečno.

    Priča o standardu i ko može ko ne može, kukuuu. A svi singlaju sa 10 eura kad im neko pošalje "dojavu".

    Koja se polemika ođe vodi... :burp:
    Odakle ti ovo za 12 rata. Iskreno, mnogo mi je da se odjednom odvojim od 180eura, al 12 puta po 15 necu osjetit cini mi se.

    Nego, ima li kakvih popusta za klince itd. Volio bih da usadim tu ljubav prema Buducnosti, ko sto su je meni usadili za vrijeme bivse Jugoslavije.

    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk

  6. #7756
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Moze se uzeti ja mislim preko Hipotekarne i NLB banke na rate, preko kartica ili cega vec.

  7. #7757
    Join Date
    Jun 2018
    Posts
    118
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    da da 5 posto, samo se ti tjesi. Prijatelju odje zivi mnogo vise ljudi odlicno, pricam o podgorici. Imaju para kolko oce i cisto iz tripa ce kupit sezonske da ne trepnu, opet kazem zbog barse reala itd a ne buducnosti jer bi u suprotnom tu bili i protiv trencina, lovcena,slaska ili cibone.Da se to ne bi desilo treba ljudi da se izcimaju, kupe te karte pa da navijanje bude mnogo bolje.

  8. #7758
    Join Date
    May 2018
    Posts
    585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Connect i superhik su objasnili otprilike ono sto se i objasnjavalo zadnjih mjesec dana. Steta bi bilo da onih 2-3 hiljade ljudi koji i vole klub i poznaju kosarku ne budu tu i dalje .... I sve kritike koje su iznesene odje sa razlogom , vezano za najavljene cijene, iznesene su iz najbolje namjere. Opet ponavljam , svaka cast onima koji mogu da izdvoje 200-300 eura, zaista im svaka cast na tome.

  9. #7759
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    254 Posts

    Default

    Kladioničari i bilderi da se odreknu kladionice i teretane na godinu dana i eto sezonske karte. Lično bih dao 240€ da znam da ću ići na svaku ili na većinu utakmica. Zadnji put kad sam kupio sezonsku kartu otišao sam na ukupno dvije utakmice, a u zadnje dvije godine nisam otišao ni na jednu.

    Sa druge strane, bolje prodati 5000 karata po 150€ nego 2500 po 300.

  10. #7760
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    1,456
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by CikoPero View Post
    Steta bi bilo da onih 2-3 hiljade ljudi koji i vole klub i poznaju kosarku ne budu tu i dalje ...
    A koji su to ljudi? Ako misliš na instant navijače koji su se pojavili u playoffu, takvi i ne trebaju...
    Oni koji su bodrili klub od prvog kola će sigurno naći način da odvoje od usta za sezonsku kartu, ne brini se za njih.

  11. #7761
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    712
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    74
    Thanked in
    45 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aigokeros View Post
    A koji su to ljudi? Ako misliš na instant navijače koji su se pojavili u playoffu, takvi i ne trebaju...
    Oni koji su bodrili klub od prvog kola će sigurno naći način da odvoje od usta za sezonsku kartu, ne brini se za njih.
    Oce, poci ce na Plantaze da im se zivot uzima da bi gledali Buducnost...

  12. #7762
    Join Date
    May 2018
    Posts
    585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by CikoPero View Post
    Apel klubu da koriguje ove cijene koje svakako nisu zvanicne. Bolje sad da se proba, ko zna mozda i dodje do nekog iz kluba.

    Neki od razloga za to su sledeci:


    1. Primarni interes kluba treba da vam je sto punija hala navijaca Buducnosti.
    2. Navijaca Buducnosti koji dolaze na utakmice zbog kluba ne vezano igra li on protiv Krke , zimi, po najvecem pljusku i sheveru ili igra protiv bilo kog bolje rangiranog tima.
    3. Veliko postovanje za one navijace koji mogu da izdvoje ovolike svote novca , svaka cast, ali moramo misliti i na one koji ne mogu.
    3. Jedan od uslova da sezona bude rezultatski uspjesna je da navijaci masovno stanu iza kluba na utakmicama. Kad je tezak momenat na utakmici a bice ih, prava publika dize svoj tim i prepoznaje taj momenat.
    4. Dokazali smo ovdje da je najjeftinija sezonska karta za Zalgiris 70eura, da su najjeftinije pojedinacne cijene karata bile npr kod Efesa 3eura, kod Unicsa cak 2, da u Milano bogataski grad mozes nac kartu za 10 eura...tako da nema potrebe da izigravamo ono sto nismo.
    5. Valjda je vaznije od te razlike u cijeni ,podrska i pozitivna energija koju ce dati navijaci.

    Samo nemojte sad pocet sa onim pricama , podgoricani bi da gledaju real za 2 eura. Valjda je zajednicki interes da nas je vise.
    Da zavrtimo jos jednom. Za ljude koji izdrzavaju familije , koji rade po 10 sati dnevno, i kojima odlazak na utakmicu predstavlja odusak , a svaka pobjeda kluba je njihova licna pobjeda.

  13. #7763
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    1,456
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    CikoPero, otvori žiro račun da ti se skupi za sezonsku kartu, da ne trubiš ovdje kako jedini ti radiš, oblačiš đecu, kupuješ knjige, kako se jedini mučiš, sirotan...

  14. #7764
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,294
    Thanks Thanks Given 
    397
    Thanks Thanks Received 
    90
    Thanked in
    44 Posts

    Default

    Ako ćemo naći načina ja bi povećao za 30-40% cijenale ovih ulaznica

    Sent from my LG-H815 using Tapatalk
    I did it for me. I liked it. I was good at it. I felt alive. - Walter White

  15. #7765
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    712
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    74
    Thanked in
    45 Posts

    Default

    Ja bih ih podigao koliko god mogu samo da vide ovi koji su imucniji kako nama padaju pare...da odvajaju nesto za te karte...

  16. #7766
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,586
    Thanks Thanks Given 
    7,517
    Thanks Thanks Received 
    4,583
    Thanked in
    1,774 Posts

    Default

    Realne cijene...

    Sent from Tapatalk
    #fakenews

  17. #7767
    Join Date
    May 2018
    Posts
    585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by aigokeros View Post
    CikoPero, otvori žiro račun da ti se skupi za sezonsku kartu, da ne trubiš ovdje kako jedini ti radiš, oblačiš đecu, kupuješ knjige, kako se jedini mučiš, sirotan...
    Budalice moja mala....ja ne pricam ovo zbog mene. Ja cu biti tu. Ovo pricam zbog moje brace i drugova, komsija i poznanika, koji zasluzuju da budu tamo dje su uvijek i bili. Postao si samoziv. A to ti ne valja nista.

  18. #7768
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Koliko je bila prošle godine karta za aba ligu

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  19. #7769
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    1,456
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by CikoPero View Post
    Ja cu biti tu.
    Kako ćeš biti tu, kad si rekao da živ ne bi dao pomenute pare? Ah da... Snaći ćeš se preko poznanika i sponzora kluba.

    A nisi mi odgovorio gore na pitanje - "A koji su to ljudi?"

  20. #7770
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    1,456
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Koliko je bila prošle godine karta za aba ligu

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    40 i 70 eura.

  21. #7771
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,356
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Koliko je bila prošle godine karta za aba ligu

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    2€ je bila cijena za skoro sve utakmice, osim par derbija u eurokupu i aba ligi kad je cijena karte bila 5€.
    Cijena je bila ista za sve sektore!
    I onda neko veli što se bunimo što je šupak sale 140 eura, a iole gledljivija mjesta 50 eura skuplje pa na više.
    I onda će onaj koji dođe na šalter svaki meč moći da bira đe će da sjedi za istu cijenu koju mi dajemo godinu dana unaprijed.
    To nije poštovanje navijača koji kupuju sezonske ulaznice.
    Da ne napominjemo da su najbolja mjesta često poklanjaju ljudima koji nemaju veze za košarkom, i da je to totalni nedostatak ikakvog poštovanja navijača Budućnosti od strane kluba.

    Mene najviše pizdi što su karte iz sektora odakle gledam utakmice već 20 godina, i gdje sam uzimao sezonske karte bezobrazno skuplji od sektora koji su mu simetrični. konkretno mislim na sektor 7D.

  22. #7772
    Join Date
    May 2018
    Posts
    585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by aigokeros View Post
    Kako ćeš biti tu, kad si rekao da živ ne bi dao pomenute pare? Ah da... Snaći ćeš se preko poznanika i sponzora kluba.

    A nisi mi odgovorio gore na pitanje - "A koji su to ljudi?"
    Mozemo zavrsiti raspravu na pp, jer nisam shvatio tvoje pitanje a ti nisi pobio nijednu cinjenicu i podatak iz gornjih postova. Da ne smaramo vise ljude. Ti smatras da su ok, ja mislim da nisu , uzevsi u obzir standard, bazu navijaca, je interes puna hala itd itd....dva razlicita pogleda, nema potreba za rijecima poput " trubis"

  23. #7773
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    10,601
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    362
    Thanked in
    269 Posts

    Default

    Po meni bi oky ova cijena bila da moze na rate da se placa.

    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

  24. #7774
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    1,456
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Ove godine cijena karte će biti srazmjerna sektoru...

  25. #7775
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Taman kad budem htio da se izmeračim košarke, skoknem do Pdg i odgledam recimo Fener Bud uživo. Naravno pod uslovom da riješe klimu. Na bazen neću živ.
    edit: Ajd dobro, u saunu, na bazen sam i išao.
    Last edited by Ulix; 19-08-18 at 13:22.
    Nije lako, ali je jako rođaci.

Page 311 of 653 FirstFirst ... 211261301307308309310311312313314315321361411 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Budućnost EU?
    By uzitulovac in forum CdM Arhiva
    Replies: 7
    Last Post: 22-04-14, 21:37
  2. SD Budućnost
    By Mr_Gospodin_Signore in forum Ostali sportovi
    Replies: 73
    Last Post: 26-08-11, 15:10
  3. KK Budućnost
    By rain_wind_storm in forum Ostali sportovi
    Replies: 1
    Last Post: 13-02-11, 11:53

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •