Page 577 of 577 FirstFirst ... 77477527567573574575576577
Results 14,401 to 14,422 of 14422

Thread: KK Budućnost

Kolko gresaka sudija sad tek vidim. Nerealno ona rudy silazna putanja ili goaltending, nidje veze. Tavares napravio samo jednu blokadu nad gogom, ostale su bili faulovi. Nerealno
    Podgorica Podgoricanima!

Sad kad se vratio pritisak u normalu, kako veli moronchina "On je hladan ali vruće ruke" kad je neko bio na liniji slobodnih..
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

Čestitke na značajnoj pobedi protiv Reala, verujem da ovo znači da igrači počinju da budu deo tima.

Quote Originally Posted by .Bole View Post
    Glupo je gledati statistiku sto se tice suta, strasna je odbrana bila. Naravno ko nije gledao reci ce, mnogo losa vecer reala gdje su promasivali
    Pa promasivali jesu jer kao sto je repesa rekao forsirali su ih da sutiraju lose na pocetku i udju u negativnu seriju tako sto ce preko ruke i dobre odbrane sutirati
    Mnogo manje su imali otvorenih suteva nego sto je imao tipa FMP u ponedjeljak protiv nas
    Promašili su masu otvorenih šuteva, što im nije svojstveno.
    A Goga ih je "pošklapa`" u reket

Promashili su jer su im u pochetku nashi izlazili i pokrivali,a kako reche Repesha to je i bio plan da ih ne pushte da udju u shut.
    ...

Ova pobjeda nema veze da pobjedom nad CSKA ili nekom drugom gdje smo zatrpavali kos protivnika tricama ovo je cisto timska pobjeda gdje smo rutinirali jedan Real igracki na svim pozicijama i da nije bilo onolike sudijske pomoci islo bi preko dvadeset razlike lagano.

Inace, ne znam jel ko primijetio ali jel ono bilo prvo zakucavanje Erla Klarka za Buducnost sinoc? Jos jedan detalj od sinoc gdje Repesa zajedno sa ekipom slavi na centru. Covjek je tacno vidio da tim nema hemiju, niti zajednistva i daje sve od sebe da ih u tom segmentu ujedini prije svega. Bitadze poslije samo par meceva u EL pokupio iskustva da vec djeluje u pojedinim mecevima kao igrac od 25 godina izuzetno zrelo i ozbiljno. Barovic od odlaska Dzikica drugi covjek. Jos da se Ivanovic vrati i Gordic konacno zaigra kako umije.

Imamo Gran Kanariju, Kimki i Bajern ovdje. Ne treba traziti od njih vise od jos dvije, tri pobjede u EL, niti se trositi previse. ABA je najvaznija. Svidja mi se sto Repesa uvijek odmori u nekim utakmicama po kojeg igraca. Zvezda ako ne dovode neko pojacanje sumnjam da moze izdrzati na ovom nivou. Sad samo da se ovo potvrdi protiv Cedevite pa korak po korak do aprila.

Gledam jutros hajlajtse i nije mi ni čudo što sam izdimio bio. Ono sinoć se ne može nazvat navlačenjem, više mi izgleda ka' plaćeničko suđenje. Svaka čast momcima, navijanje od prvog sekunda fenomenalno. Da se ponovi ovo protiv Cedevite.

Nemam situaciju na hajlajtsima, pa bi valjalo da mi neko kaže kako je ona situacija sa Coleom i Campazzom svirana preko pola kad se Campazzo bacio za loptu, a ne naš igrač?
    Last edited by Lackie; Yesterday at 12:34.

Pa ni oni ne znajh, moralo je da ostane 1.7 za napad buducnosti...

Sent from my Mi MIX 2S using Tapatalk

Ono je bio cist aut za nas

Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

Ima li ko link za sinoćnju utakmicu?

Sent from my MI 8 using Tapatalk

Tri poteza sa sinocnje su u top10 ovog kola, po jedna blokada i jedno kucanje Reala.
    Ubi me ovaj bolji život!

sinoć se vidjelo koliko je dobra odluka bila da Džikić bude smijenjen. konačno Budućnost liči na tim a ne na skup pojedinica. i to je najveći uspjeh Repeše. protiv Cedevite je možda i najvažnija utakmica do playoffa Aba lige, ako se to dobije sve će biti lakše

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ка' и вазда.

Quote Originally Posted by jokaš View Post
    Promašili su masu otvorenih šuteva, što im nije svojstveno.
    A Goga ih je "pošklapa`" u reket
    Jesu promasivali otvorene ali nije ih bilo mnogo za 3, za 2 isto. Ali tako ti je to kad krenes da promasujes od pocetka, udje nesigurnost, pogotovo u onoj atmosferi
    Podgorica Podgoricanima!

Sektor pored Varvara je cijelu utkamicu stojao, ka protiv cedevite i cz...

Dako tako bude i u ponedeljak.

Quote Originally Posted by Lackie View Post
    Bole, da nam nije bilo Džikića mi ne bi bili ođe đe smo, tako da je skandiranje potpuno zasluženo s te strane. Ne smije se zaboravit što je čoek postigao sa ekipom.
    Ne smije se zaboraviti da to prosto više nije funcionisalo, postigao je svoj maximum sa ekipom i realno je bilo vrijeme i bar 3 nedelje ranije da ode...jer jeste doveo ekipu dovde, ali vise se sa ekipom nije razumio i samo je isla unazad...meni je ono bilo postalo mucno da protiv svih vodimo 3 cetvrtine i u cetvrtoj izgubimo?! Niejsam više mogla ni da gledam ni da slusam no sam kad zavrsi utakmica gledala rezultat. Evo sad nemaju te neobjasnjivo lose momente, ima vazda dana kad te nista ne ide ok, ali ono je bilo simptomaticno. Meni je Dzile presimpatičan ali ja vjerujem da je i njemu laknulo, nekih problema je bilo sigurno, oni znaju kojih
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

Zbog Dzikica (i Gorde) smo odje, i hvala mu na tome al je pogubio konce ove godine i morao je da ide...

Promašio je pojačanja, prije svake utakmice je kukao kako nemamo šanse i kad izgubimo da je to normalno...

Skandiranje sinoc nepotrebno, parola ok...

Vjerujem da je i Džile znao da nije mogao više od one ekipe da izvuče.

Gordina trojka sinoć sa jedne noge, koliko god da je bila srećna i slučajna, podsjeti me na Redžija Milera. A akcija za Gogu kad mu je Koti spustio loptu na natrcavanje kroz reket po meni je pravi znak da počinju da osjećaju tim, kapiraju jedni druge i što je najvažnije bore se. Mislim da je ovo Erlova najbolja defanzivna utakmica od početka sezone.
    Bwoah / It is what it is

Quote Originally Posted by Lackie View Post
    Gledam jutros hajlajtse i nije mi ni čudo što sam izdimio bio. Ono sinoć se ne može nazvat navlačenjem, više mi izgleda ka' plaćeničko suđenje. Svaka čast momcima, navijanje od prvog sekunda fenomenalno. Da se ponovi ovo protiv Cedevite.

Nemam situaciju na hajlajtsima, pa bi valjalo da mi neko kaže kako je ona situacija sa Coleom i Campazzom svirana preko pola kad se Campazzo bacio za loptu, a ne naš igrač?

bio je nas napad, kol je vodio loptu i izgubio ju je u duelu ali ju je zadnji takao. lopta se vrace u nasu stranu. da ju je uzeo odmah , svirao bi se napad za real. ovako je htio malo vremena da ukrade do aut linije jer svakako bi bila njihova lopta. medjutim Campazzo se zaletio da sprijeci trosenje vremena i bacio se na loptu i takao ju je zadnji. to sudije nisu vidjele i dosudili su loptu spancima jer su mislili da ju je noris kol takao zadnji.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Od kad nam je ovo zoki naucio trojke da sutira evo ubode 1/2 haha

Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока
    Podgorice stara damo...
    MASLINE 1987

https://www.instagram.com/p/Bs1JkDUg...d=4gnootx83nl3 jedna od jacih akcija. Ovoga kod Dzila majstora nije bilo.

100% istina

Sve ste rekli, samo eto jos jednom da pomenem Kotija Klarka koji je ubjedljivo najinteligentniji kosarkas Buducnosti. Onaj momak ce mi najvise nedostajati kad ode, iako su generalno svi stranci ok. Sad Cedevita da se ćikuje 15 razlike jer u suprotnom ova pobjeda nad Realom ne vrijedi ama bas nista...

Page 577 of 577 FirstFirst ... 77477527567573574575576577

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 7 users browsing this thread. (1 members and 6 guests)

1. rrk17