Page 638 of 638 FirstFirst ... 138538588628634635636637638
Results 15,926 to 15,949 of 15949

Thread: KK Budućnost

Odgledah komplet ovu emisiju sa Bokanom. Utisak moj je da nije ni cudo sto mu Misko svake godine uvali neke panjeve.

Evro ligu briga za ABA ligu. Isto kao prosle godine kad je Covic prdnjavio..eto tako ih je briga za ovu pricu Buducnosti.

Meni je najsmjesnije od svega sto oni misle da imaju neki `poseban` odnos sa Djordijem, kako Covic proslih godina, tako i Bokan sad, ono u fazonu pricao sam sa Djordijem, a onaj lik je tako namazan i puca njemu K. i za Covica i za Bokana... Njemu su bitne PARE, nikakva `istorija kluba`, a tek da ne pominjem izjavu Ostoje iz Partizana kako uz `istoriju` imaju DOBROG TRENERA eeeej pa zbog toga imaju sanse za Vajld Kard, Djordiju su bitne samo pod 1: PARE, 2: PARE i pod 3: PARE !!!!... Alo bre pricamo o liku koji oce da ubaci Engleski tim u Evroligu.... Sto se tice ABA lige vjerovatno bi volio da ne mora ni to JEDNO mjesto da da, ali kad vec ide jedno mislim da mu najvise odgovara da to budu Zvezda ili Partizan, jer to su jedina dva kluba sa ovih prostora koji imaju navijace na svim stranama (na citavom balkanu, a i po citavom svijetu), to su jedina dva kluba koja mogu da napune redovno Arenu (ne Pionir) ili ti da im dodje 20.000/25.000 na utakmici... Sjetite se sezona sa Radonjicem kad je Arena bila fulirana, da ne pricam o Pioniru, Zvezda je te dvije/tri godine bila najposjeceniji klub u Evroligi, sto nikako nije mala stvar. Cak je kolko se sjecam Djordi trazio da se sve utakmice igraju u Arenu, jer tolika posjecenost u regularnom dijelu salje dobru sliku Evrolige i dobra im reklama.... Isto tako, realni da budemo Zvezda i Partizan neka sto pune tribine, nego zamislite sto se tice TV prenosa koja je to gledanost u pitanju u odnosu na Buducnost, Cedevitu (ostale timove da ne pominjem)...

Druga stvar, ja mislim da je do ovih `nereda` doslo zbog Covicevog plakanja od prosle godine kako je Buducnost KUPILA sudije i kako je nezasluzeno osvojila, kako je to sve namjesteno, a u stvari cinjenica je bila da je Buducnost bila jaca i tokom citave sezone, a i u finalnoj seriji, a Covic je pokusavao da se opere kod navijaca, tako da se sva ta prica od prosle godine naslozila na ovu i plus je odma prije finala poceo o tome kako ce opet Buducnost da potkupi sudije, truc, buc i zdrao dovidjenja, ali opet da nije bilo onog upada na trecu utakmicu u Moraci na teren navijaca i ono gadjanje loptom (sto je bilo nevjerovatno da sa parketa redar dodaje loptu na tribine) mislim da ne bi bilo ni upada u Pionir, dakle bilo bi kao uvjek sa tribina svakakvog pjevanja, bio bi poneki upaljac, ali na teren upada mislim DA NE...... Sto se tice price da je ovo unistilo ABA ligu, sta da ocekuju drugi timovi, to ne pije vodu, rivalstvo izmedju Partizana i Zvezde je miljama vece od rivalstva Buducnost Zvezda pa opet ne bi doslo do ovakvih incidenata sa upadima na teren, isto tako da je finale bilo npr Zvezda Cedevita, od upada na teren ne bi bilo 1000 posto nista i bilo koji drugi par, bezveze mi je ta prica da bi Zvezda MORALA da pobijedi bilo koga u finale, cinjenica je da je Zvezda ove godine najjaca, kao sto je to bio slucaj sa ekipom Buducnosti prosle godine, svi dobro znamo, svi smo gledali Buducnost ove godine i vidjelo se od samog starta da su pukli sa pojacanjima, a sa druge strane Zvezda je ubola dobra pojacanja, plus da ne sirim sad igrali su bez dva najbolja igraca i opet su u Moraci bili na egalu, a petu dobili sa preko 40 razlike, sto govori da stvarno jesu jaci NA PARKETU....

Sto se tice narednih godina/sezona nadam se da ce ABA liga da uvede pravilo, da se ODMA kaznjava (i to papreno) svako kukumakanje preko medija, svako saopstenje iz kluba koje govori kako sudije ovo, kako cia ono, kako donald tramp ono, bilo kakvo prepucavanje i podizanje tenzija, a ponajvise sto se tice Covica, jer on ih pise najvise... A na terenu neka pobijedi ekipa koja ima najbolji tim, pa ko god bio u pitanju i zdrao.... Vise pun k. saopstenja i plakanja...
    Last edited by Tri_Srca; 27-04-19 at 10:11.
    ●●●●●●●●●●●◦◌◦●●●●●●●●●●●

Sam sebe si diskvalifikovao sa rečenicom da je Budućnost kupila sudije. Klasična Čovićeva prica

Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Sam sebe si diskvalifikovao sa rečenicom da je Budućnost kupila sudije. Klasična Čovićeva prica

Napisao je da je covic kukumakao da su sudije kupljene, nije on tvrdio to. Lik je od pocetka do kraja napisao sve tacno. Svaka ti dala

Moja greška , izvinjavam se.

Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

ima li nedje emisija online da se pogleda kao sto je bilo sa Pajovicem? gledam na yt ali ne mogu nac.

Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
    Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...

Quote Originally Posted by lazar6 View Post
    Napisao je da je covic kukumakao da su sudije kupljene, nije on tvrdio to. Lik je od pocetka do kraja napisao sve tacno. Svaka ti dala
    E da oce makar jedna, no ni to u potonje vrijeme
    ●●●●●●●●●●●◦◌◦●●●●●●●●●●●

Džekson počeo da opravdava svaki uloženi cent
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

Oštri li se ovo k na mrčeno Jedinstvo i malo manje mrčen Lovćen, što javnost, što mediji vidim?

Da je vele ovaj trener bio u finalnoj seriji sa CZ, kasirali bi ih u 3 utakmice, a još jače mi je kako je on sad "pronaša" Jacksona... blue:

Sent from my Galaxy S9+ using Tapatalk
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

Jeste da jos traje tekuca sezona, ali je zanimljivo sta ce biti sledece godine, ko su opcije na mjestu trenera, potencijalna pojacanja itd itd...

Ja koliko cuh, suskaju se dvije stvari, medjutim ne znam koliko su izvori relevantni ovog puta....

Jedno je ime Marka Todorovica... i licno bih volio da potpise, domaci igrac, koji mozda ovako nije bog zna atrkativan na terenu, i ne pravi razliku na oku, ali mislim da je onako krakat jako jako koristan igrac... Iako istina, na top nivou u Himkiju je malo toga pokazao... mislim da cijene za njega trenutno nije nemoguca misija za nas, a moze biti koristan...

Na poziciji klupe se pominje Igor Jovovic... NE ZNAM sta da tu mislim...

Samo jednu stvar ne zelim, a to je da se dovede Nemanje Djurisic, mislim da nam je on npr totalno nebitan....

A rado bih do godine vidio i Milka Bjelicu ... to je to otrpilike...
    F.C.F.

milka bjelicu ne zelim na tv da vidim a ne u kkb

Quote Originally Posted by FiX View Post
    milka bjelicu ne zelim na tv da vidim a ne u kkb
    Ti onda uzivaj uz borbenost Erl Klarka
    F.C.F.

Ja sam prošle sezone pisao da bi bilo dobro da dovedu Todorovića ali me ovđe razuvjeriše da on igra za milion i više po sezoni u Himkiju pa se nemamo čemu nadati, vrnuo bi ja Gibsona jedan od rijetkih stranaca koji se ovđe uklopio kao da je lokalni

Quote Originally Posted by goldfinger View Post
    Ja sam prošle sezone pisao da bi bilo dobro da dovedu Todorovića ali me ovđe razuvjeriše da on igra za milion i više po sezoni u Himkiju pa se nemamo čemu nadati, vrnuo bi ja Gibsona jedan od rijetkih stranaca koji se ovđe uklopio kao da je lokalni

To je velika istina za Himki da je imao toliku platu... medjutim, Kimki je ekipa koja mora da pretplati igraca debelo, zbog svih ostalih uslova u kojima se tamo zivi itd itd...
    Sada je spaniji, i siguran sam da tamo ne igra za preko 20k ....

A sto se tice Gibsona, pa mislim da smo tu ako smo idje na svijetu zatvorili vrata guzicom... sad ga pitati da se vrati, kad smo opet nivo nize... bi bilo proseravanje... mada eto, uz pare je vjerovatno sve moguce...
    F.C.F.

Gibson je nedje tokom sezone jos izjavio u intervjuu da bi volio da se vrati u Buducnost ako se ta opcija otvori i da ga vezu lijepe uspomene.. nesto na tu foru, parafrazirah. Ima bas dobru sezonu u Besiktasu inace.

Gibson može ali samo u paketu s bratom mu

Sent from my Galaxy S9+ using Tapatalk
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

Tvrdim da goreg stranca od Džeksona nije dolazilo u Nikšić.
    Gledam ga noćas i razmišljam se kako li je ovaj dogurao do Barse i reprezentacije Francuske.

Buducnosti je lakse da igra polufinale protiv lovcena nego sutjeske, a veca je sansa da sutjeska dobije mornar.

Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

E ako treba u ovu mrcenu ligu buducnost da misli sa kim ce lakse nek zatvore trafiku odma i zaposle ih na zabjelo

Sent from my Redmi 6 Pro using Tapatalk

E ako moze neko da dobije Mornar ili Buducnost iz CG onda neka predju na boCanje.

Ja, eto, još jednom da zamolim provokatore da zaobiđu ovaj topic. U protivnom će ban biti duži nego prošli put.

Hvala unaprijed.
    Dick Laurent is dead!

Pop iz Lovcena opet 30 poena uvalio nasima. Ja bih probao sa njim, atipican centar/krilni centar jes, ali brojke su mu brutalne, a snagu koju ima je ogromna.

Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
    Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...

Mislim da moze lagano Aba ligu da igra...

Mozda je bolji izbor za njega Mornar il tako neki klub dje moze da igra i ima slobodu...

On je 198 visok? Fino sutira za tri..

Page 638 of 638 FirstFirst ... 138538588628634635636637638

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)