Page 101 of 111 FirstFirst ... 5191979899100101102103104105 ... LastLast
Results 2,501 to 2,525 of 2764

Thread: [ T E L E V I Z O R I ] preporuke, problemi & rješenja

  1. #2501
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    94
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Odobrena mi je zamjena tv-a u Multicomu, poslije reklamacije Tesle. Sada se dvoumim sta uzeti. Mogu i doplatiti za bolji. Cijena ovog starog je bila 354 eura. Najvise dokle bi htio da se ispruzim je ovaj model Tesle: https://www.multicom.me/televizori-i...sus-98171.html
    A razmisljam se i o sledeca dva modela Hisense-a:
    https://www.multicom.me/televizori-i...q--104109.html
    https://www.multicom.me/televizori-i...q--104109.html
    Kod Hisense-a mi je jedina mana OS, jer koliko citam ne podrzava HBO Max.
    Za ovu Teslu niko nista ne zna, a po spec.djeluje odlicno.
    Ima li ko kakav savjet, preporuku za neki drugi modelm

    Sent from my DN2103 using Tapatalk

  2. #2502
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    3,049
    Thanks Thanks Given 
    105
    Thanks Thanks Received 
    234
    Thanked in
    130 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by paparazzo View Post
    Odobrena mi je zamjena tv-a u Multicomu, poslije reklamacije Tesle. Sada se dvoumim sta uzeti. Mogu i doplatiti za bolji. Cijena ovog starog je bila 354 eura. Najvise dokle bi htio da se ispruzim je ovaj model Tesle: https://www.multicom.me/televizori-i...sus-98171.html
    A razmisljam se i o sledeca dva modela Hisense-a:
    https://www.multicom.me/televizori-i...q--104109.html
    https://www.multicom.me/televizori-i...q--104109.html
    Kod Hisense-a mi je jedina mana OS, jer koliko citam ne podrzava HBO Max.
    Za ovu Teslu niko nista ne zna, a po spec.djeluje odlicno.
    Ima li ko kakav savjet, preporuku za neki drugi modelm

    Sent from my DN2103 using Tapatalk
    U istoj sam nedoumici bio prije par mjeseci i dugo trazio bilo koju informaciju o ovoj Tesli ali nigdje nijesam mogao naci bilo koji test tog uredjaja. U Multikomu sam ga gledao uzivo i slika mi se svidjela ali sam se ipak na kraju ipak odlucio za Hisens. OS mi nije bitan jer imam Amazon Firestick 4K. Tako da bi i tebi preporucio da se odlucis na tu kombinaciju sa eksternim uredjajem i da ne zavisis od OS bilo kog TVa. Dobar je i Xiaomi Mi TV Stick 4K.

  3. #2503
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    1,627
    Thanks Thanks Received 
    4,403
    Thanked in
    1,911 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pasha View Post


    Winner, winner - chicken dinner.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Update: Crkao zvuk. Hhahahhahaa. Idemo od sjutra u nove bitke sa Multicomom.
    Teslu nikad vise.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  4. #2504
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    4,040
    Thanks Thanks Given 
    625
    Thanks Thanks Received 
    444
    Thanked in
    221 Posts

    Default

    Da se (sa zakašnjenjem) nadovežem na priču oko Multicoma...
    Sticajem okolnosti poznajem momka što drži Multicom i znam koliko truda godinama ulaže u sve to, od obuke radnika, do održavanja sajta, dostave, reklamacija itd... Bukvalno je 24h dnevno u tome...
    Znam za bezbroj slučajeva đe su izlazili u susret kod reklamacija koju standardni uslovi za reklamacije ne pokrivaju (ovo što je montenegrina pominjala), jer im je često manji trošak da to sami pokriju nego da kvare imidž, da ulaze u neke sporove pred sudovima, inspekcijama itd...
    A ono što mi je generalno najbolje kod njih u odnosu na slične kompanije je što im radnici koji rade na određenom sektoru zaista znaju o tome što prodaju i ljubazni su...
    Mother, should I trust the government? (No Fu*king Way!)

  5. #2505
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,320
    Thanks Thanks Given 
    727
    Thanks Thanks Received 
    1,191
    Thanked in
    665 Posts

    Default

    Ja sam imao dobro iskustvo, cak su mi vratili neke stvari za koje mozda nisam imao pravo.

    Jes jeftinije ali nisam bio zadovoljan kako je to proizvodjac napravio (neki bezicni mis koji nije radio na nasem stolu).

    Zamijenili cak i vratil parw dok ne dodje to sto sam htio da uzmem.

  6. #2506
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Crnom Gorom uzduz i poprijeko
    Posts
    22,393
    Thanks Thanks Given 
    751
    Thanks Thanks Received 
    2,213
    Thanked in
    1,676 Posts

    Default

    Ja sam reklamirala čizme drugi put u 3 mjeseca i nove su mi dali da biram danas.
    Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...

  7. The Following User Says Thank You to aLaPaCha For This Useful Post:


  8. #2507
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    1,949
    Thanks Thanks Given 
    9
    Thanks Thanks Received 
    201
    Thanked in
    70 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Incognito View Post
    Da se (sa zakašnjenjem) nadovežem na priču oko Multicoma...
    Sticajem okolnosti poznajem momka što drži Multicom i znam koliko truda godinama ulaže u sve to, od obuke radnika, do održavanja sajta, dostave, reklamacija itd... Bukvalno je 24h dnevno u tome...
    Znam za bezbroj slučajeva đe su izlazili u susret kod reklamacija koju standardni uslovi za reklamacije ne pokrivaju (ovo što je montenegrina pominjala), jer im je često manji trošak da to sami pokriju nego da kvare imidž, da ulaze u neke sporove pred sudovima, inspekcijama itd...
    A ono što mi je generalno najbolje kod njih u odnosu na slične kompanije je što im radnici koji rade na određenom sektoru zaista znaju o tome što prodaju i ljubazni su...
    Trud oko odrzavanja sajta mu mozes rec da je bacen, zalosno je da u 21 vijek online prodavnica elektronike nema umrezen inventar, ili da se inventar vodi preko one rabote 90% narudzbi mi zavrsi tako sto me zovu da mi kazu da artikal ipak nemaju, ili nije ta cijena ili nesto vec trece, i naravno opet to ne isprave posle toga.

    Sent from my SM-G975F using Tapatalk

  9. #2508
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,125
    Thanks Thanks Given 
    2,235
    Thanks Thanks Received 
    2,407
    Thanked in
    1,240 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Incognito View Post
    Da se (sa zakašnjenjem) nadovežem na priču oko Multicoma...
    Sticajem okolnosti poznajem momka što drži Multicom i znam koliko truda godinama ulaže u sve to, od obuke radnika, do održavanja sajta, dostave, reklamacija itd... Bukvalno je 24h dnevno u tome...
    Znam za bezbroj slučajeva đe su izlazili u susret kod reklamacija koju standardni uslovi za reklamacije ne pokrivaju (ovo što je montenegrina pominjala), jer im je često manji trošak da to sami pokriju nego da kvare imidž, da ulaze u neke sporove pred sudovima, inspekcijama itd...
    A ono što mi je generalno najbolje kod njih u odnosu na slične kompanije je što im radnici koji rade na određenom sektoru zaista znaju o tome što prodaju i ljubazni su...
    Ovo je tačno ono što sam ja napisala gore.

    Quote Originally Posted by Wolverine View Post
    Trud oko odrzavanja sajta mu mozes rec da je bacen, zalosno je da u 21 vijek online prodavnica elektronike nema umrezen inventar, ili da se inventar vodi preko one rabote 90% narudzbi mi zavrsi tako sto me zovu da mi kazu da artikal ipak nemaju, ili nije ta cijena ili nesto vec trece, i naravno opet to ne isprave posle toga.

    Sent from my SM-G975F using Tapatalk
    Nije do njih. Pokušaću i to da ti objansim. Količine koje se nabavljaju kod nas nisu velike jer mso malo tržošte. Sajtovi su uvezani sa veleprodajama i automatski se ažuriraju nekoliko puta dnevno. Ako imaš recimo dvije skuplje matične ploče, u veleprodaji je može lkupiti bilo koja druga firma i to stanje se recimo ažurira tel za sat a u tih sat si ti mogao to da naručiš. Ti intervali sigurno nijesu duži od par sati.

  10. The Following User Says Thank You to montenegrina For This Useful Post:


  11. #2509
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    4,040
    Thanks Thanks Given 
    625
    Thanks Thanks Received 
    444
    Thanked in
    221 Posts

    Default

    Tako je, nažalost stvari kod nas nisu tako crno-bijele kao što ljudi misle... Ovo što montenegrina kaže, sad kad sam kupovao neku tehniku za stan, ispostavilo se da nekoliko modela su bili poslednji modeli iz "izloga" a dobavljač im kasni (nema azuriranu informaciju iz veleprodaje kad će nešto stići), pritom ne dozvoljava (konkretno Samsung) da se uzme nešto iz izloga dok drugi model to ne popuni... Na kraju su mi izašli u susret i završili mi onako kako sam tražio... Plus ne znam za druge salone, ali momci iz dostave su mi svu tehniku isporučili u stan, ne ispred zgrade pa se snađi za unošenje...
    Mother, should I trust the government? (No Fu*king Way!)

  12. The Following User Says Thank You to Incognito For This Useful Post:


  13. #2510
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Pg
    Posts
    2,943
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    254
    Thanked in
    137 Posts

    Default

    kupca ne treba da interesuje do koga je, kupca interesuje da mu se omogući da kupi proizvod po uslovima po kojima mu je taj proizvod predstavljen i izreklamiran. u suprotnom, pošteno bi bilo (da ne kažem da je obaveza) da na sajtu napišu da se radi o okvirnim cijenama i količinama i da nijesu dužni da se pridržavaju istih.

  14. #2511
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    4,040
    Thanks Thanks Given 
    625
    Thanks Thanks Received 
    444
    Thanked in
    221 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by EgZeKuToR View Post
    kupca ne treba da interesuje do koga je, kupca interesuje da mu se omogući da kupi proizvod po uslovima po kojima mu je taj proizvod predstavljen i izreklamiran. u suprotnom, pošteno bi bilo (da ne kažem da je obaveza) da na sajtu napišu da se radi o okvirnim cijenama i količinama i da nijesu dužni da se pridržavaju istih.
    To je uglavnom navedeno u Opštim uslovima...

    ps. Da se ogradim, nemam nikakve (finansijske ili ne-finansijske) koristi od reklamiranja Multicoma, ali ako neko radi neke stvari kako treba, pogotovo sa našim narodom koji je (čast izuzecima sa foruma) stoka, onda taj neko zaista zaslužuje pohvale...
    Mother, should I trust the government? (No Fu*king Way!)

  15. The Following User Says Thank You to Incognito For This Useful Post:


  16. #2512
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Pg
    Posts
    2,943
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    254
    Thanked in
    137 Posts

    Default

    ako okov može da uveže lager sa sajtom, garantuje cijenu i dostupnost i pritom prikaže u kom maloprodajnom objektu je taj proizvod dostupan (kao i sport vision), onda je neđe logično očekivati da i firma koja prodaje dominantno IT opremu može da obezbijedi slične uslove. isto važi i za tehno plus i tehno max, ni oni nemaju uvezano jer ni sami ne znaju što imaju, dosta puta mi se desilo da neki proizvod nemaju iako ga reklamiraju i sl. nažalost, mi smo i dalje dresirani da nemamo visoka očekivanja kao kupci nego nam je potpuno prihvatljivo da nam reklamiraju jedno a prodaju drugo.
    da napomenem da sam do sada sa multicomom imao samo pozitivno iskustvo, za razliku od tehno maxa. dakle, komentar nije usmjeren protiv nekog od trgovaca nego uopšte na tu branšu. da se radi o dropshippingu, možda bi i imalo opravdanja ali ovi trgovci imaju svoje lagere.
    da neka pekara reklamira da ima dostupan vrhunski hljeb po 50 centi a kad dođete tamo niti ga ima niti je ta cijena, ne vjerujem da biste ih pravdali pričom: zajeba ih je glavni pekar, sve je u redu, malo smo tržište, pogledaću opet kasnije

  17. #2513
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,837
    Thanks Thanks Given 
    2,686
    Thanks Thanks Received 
    2,561
    Thanked in
    1,449 Posts

    Default

    Razlika je da OKOV,KIPS... imaju svoj magacin imaju pare, oni su kupili robu i drze je u magacin dok svi ostali copy paste sa sajtovima veleprodaje ko pc gamer,mb com eto i multicoma i svi ostali....

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  18. The Following 2 Users Say Thank You to NetworkMaster For This Useful Post:


  19. #2514
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,125
    Thanks Thanks Given 
    2,235
    Thanks Thanks Received 
    2,407
    Thanked in
    1,240 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by EgZeKuToR View Post
    ako okov može da uveže lager sa sajtom, garantuje cijenu i dostupnost i pritom prikaže u kom maloprodajnom objektu je taj proizvod dostupan (kao i sport vision), onda je neđe logično očekivati da i firma koja prodaje dominantno IT opremu može da obezbijedi slične uslove. isto važi i za tehno plus i tehno max, ni oni nemaju uvezano jer ni sami ne znaju što imaju, dosta puta mi se desilo da neki proizvod nemaju iako ga reklamiraju i sl. nažalost, mi smo i dalje dresirani da nemamo visoka očekivanja kao kupci nego nam je potpuno prihvatljivo da nam reklamiraju jedno a prodaju drugo.
    da napomenem da sam do sada sa multicomom imao samo pozitivno iskustvo, za razliku od tehno maxa. dakle, komentar nije usmjeren protiv nekog od trgovaca nego uopšte na tu branšu. da se radi o dropshippingu, možda bi i imalo opravdanja ali ovi trgovci imaju svoje lagere.
    da neka pekara reklamira da ima dostupan vrhunski hljeb po 50 centi a kad dođete tamo niti ga ima niti je ta cijena, ne vjerujem da biste ih pravdali pričom: zajeba ih je glavni pekar, sve je u redu, malo smo tržište, pogledaću opet kasnije
    Okov i KIPS nijesu tip maloprodaje kakva je Multicom ili druge IT veleprodaje. Potpun je drugacija situacija i ja sam ti gore napisala o cemu se radi. Ovo je jedini nacin kako se moze funkcionisati. Vekleprodaja ima svoj sistem, program bazu i jedino ona u svakom skeundu ima svoj lager, ostali ga dobijaju azuiriranjem. Vjeruj mi na rijec

  20. #2515
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    PG-HN
    Posts
    12,103
    Thanks Thanks Given 
    605
    Thanks Thanks Received 
    100
    Thanked in
    60 Posts

    Default

    Cek sad ocete da kazete da PC Gamer (Planet) i Multicom ne uvoze nista u svojoj reziji nego sve kupuju od veleprodaja u Crnoj Gori? Nesto ste pobrkali. Da ne pricam Tehnomax...

    Kapiram ja i ovaj momenat da se desavaju greske na lageru kad je roba od druge veleprodaje. To je potpuno realna situacija.
    Svako ko je nekad radio u nekom od programa te vrste i umrezavao se sa tudjim lagerom, zna da to nikad ne moze biti savrseno. Posebno ne ako imas online shop.

    Mene vise brine kako odredjene veleprodaje koje su prisutne decenijama prave brutalne greske. Po pitanju stanja, ponude, specifikacija, nacina lagerovanja proizvoda i slicno.

    Da ne pominjem koja veleprodaja i koja maloprodaja jer su me ispostovali maksimalno na kraju ali sledeca situacija: Kupim desktop, po specifikaciji ima odredjenu graficku karticu. Dodjem u kancelariju sa kutijom da raspakujem (djelimicno je providno kuciste pa sam odmah fizicki vidio) kad ono nema grafike. Naravno maloprodaja kopirala samo specifikaciju od VP, a ovo sta su radili to nikad saznati necemo.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    No soy el mejor del mundo, pero creo que no hay nadie mejor que yo.

  21. #2516
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    pg
    Posts
    5,537
    Thanks Thanks Given 
    2,170
    Thanks Thanks Received 
    996
    Thanked in
    438 Posts

    Default

    Pa onda bih i ja mogao otvorit IT maloprodaju, rizik O neki mali prostor a može i bez toga nekog radnika da ima dobru priču eto toliko za početak (ja nisam imamo pojma da IT radnje prodaju stvari koje uopšte nemaju)
    Ok ako nešto tražim specifično ali oni nemaju skoro pa ništa.

  22. #2517
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,963
    Thanks Thanks Given 
    1,363
    Thanks Thanks Received 
    1,673
    Thanked in
    951 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by EgZeKuToR View Post
    ako okov može da uveže lager sa sajtom, garantuje cijenu i dostupnost i pritom prikaže u kom maloprodajnom objektu je taj proizvod dostupan (kao i sport vision), onda je neđe logično očekivati da i firma koja prodaje dominantno IT opremu može da obezbijedi slične uslove. isto važi i za tehno plus i tehno max, ni oni nemaju uvezano jer ni sami ne znaju što imaju, dosta puta mi se desilo da neki proizvod nemaju iako ga reklamiraju i sl. nažalost, mi smo i dalje dresirani da nemamo visoka očekivanja kao kupci nego nam je potpuno prihvatljivo da nam reklamiraju jedno a prodaju drugo.
    da napomenem da sam do sada sa multicomom imao samo pozitivno iskustvo, za razliku od tehno maxa. dakle, komentar nije usmjeren protiv nekog od trgovaca nego uopšte na tu branšu. da se radi o dropshippingu, možda bi i imalo opravdanja ali ovi trgovci imaju svoje lagere.
    da neka pekara reklamira da ima dostupan vrhunski hljeb po 50 centi a kad dođete tamo niti ga ima niti je ta cijena, ne vjerujem da biste ih pravdali pričom: zajeba ih je glavni pekar, sve je u redu, malo smo tržište, pogledaću opet kasnije
    Okov je sajt platio 30ak hiljada čini mi se, a opet se desi da pokaže za artikal da je dostupan npr u Bazar, ja tamo kad kaže nema danima….

  23. The Following User Says Thank You to stefke For This Useful Post:


  24. #2518
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    4,040
    Thanks Thanks Given 
    625
    Thanks Thanks Received 
    444
    Thanked in
    221 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by METZ View Post
    Pa onda bih i ja mogao otvorit IT maloprodaju, rizik O neki mali prostor a može i bez toga nekog radnika da ima dobru priču eto toliko za početak (ja nisam imamo pojma da IT radnje prodaju stvari koje uopšte nemaju)
    Ok ako nešto tražim specifično ali oni nemaju skoro pa ništa.
    Datika likes this.
    Mother, should I trust the government? (No Fu*king Way!)

  25. The Following 11 Users Say Thank You to Incognito For This Useful Post:


  26. #2519
    Join Date
    Feb 2019
    Location
    Niksic
    Posts
    918
    Thanks Thanks Given 
    1,422
    Thanks Thanks Received 
    347
    Thanked in
    156 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stefke View Post
    Okov je sajt platio 30ak hiljada čini mi se, a opet se desi da pokaže za artikal da je dostupan npr u Bazar, ja tamo kad kaže nema danima….
    30k je smiješna cifra za onaj sajt sem ako nisu neko rješenje kopirali


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  27. #2520
    Join Date
    Feb 2019
    Location
    Niksic
    Posts
    918
    Thanks Thanks Given 
    1,422
    Thanks Thanks Received 
    347
    Thanked in
    156 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by EgZeKuToR View Post
    ako okov može da uveže lager sa sajtom, garantuje cijenu i dostupnost i pritom prikaže u kom maloprodajnom objektu je taj proizvod dostupan (kao i sport vision), onda je neđe logično očekivati da i firma koja prodaje dominantno IT opremu može da obezbijedi slične uslove. isto važi i za tehno plus i tehno max, ni oni nemaju uvezano jer ni sami ne znaju što imaju, dosta puta mi se desilo da neki proizvod nemaju iako ga reklamiraju i sl. nažalost, mi smo i dalje dresirani da nemamo visoka očekivanja kao kupci nego nam je potpuno prihvatljivo da nam reklamiraju jedno a prodaju drugo.
    da napomenem da sam do sada sa multicomom imao samo pozitivno iskustvo, za razliku od tehno maxa. dakle, komentar nije usmjeren protiv nekog od trgovaca nego uopšte na tu branšu. da se radi o dropshippingu, možda bi i imalo opravdanja ali ovi trgovci imaju svoje lagere.
    da neka pekara reklamira da ima dostupan vrhunski hljeb po 50 centi a kad dođete tamo niti ga ima niti je ta cijena, ne vjerujem da biste ih pravdali pričom: zajeba ih je glavni pekar, sve je u redu, malo smo tržište, pogledaću opet kasnije
    E meni se sa multikomom desilo da sam preko sajta naručio tv na Crni Petak, platio karticom, popust bio brutalan. I onda mi se javili da je tv proša i da će mi vratit pare. Baš sam izdimio bio

  28. #2521
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,980
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,337
    Thanked in
    1,865 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by METZ View Post
    Pa onda bih i ja mogao otvorit IT maloprodaju, rizik O neki mali prostor a može i bez toga nekog radnika da ima dobru priču eto toliko za početak (ja nisam imamo pojma da IT radnje prodaju stvari koje uopšte nemaju)
    Ok ako nešto tražim specifično ali oni nemaju skoro pa ništa.
    Upravo ovako funkcionišu svi "divovi" u IT u Crnoj Gori.

    IT je totalno doživio bedak od 2010 što se tiče trgovine.

    Poslato sa Ultra S22 pisaće mašine

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  29. #2522
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,400
    Thanks Thanks Given 
    14,864
    Thanks Thanks Received 
    4,165
    Thanked in
    2,104 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aLaPaCha View Post
    Ja sam reklamirala čizme drugi put u 3 mjeseca i nove su mi dali da biram danas.
    U Multicom?

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk

  30. The Following 6 Users Say Thank You to extravaganca For This Useful Post:


  31. #2523
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,294
    Thanks Thanks Given 
    397
    Thanks Thanks Received 
    90
    Thanked in
    44 Posts

    Default

    Pa zbog toga imaju i iste opise i nazive proizvoda. Ukucajte nešto na google i odma isto iskače od multicoma, preko datike do mb computeres i ako još koji ispadne
    I did it for me. I liked it. I was good at it. I felt alive. - Walter White

  32. #2524
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,963
    Thanks Thanks Given 
    1,363
    Thanks Thanks Received 
    1,673
    Thanked in
    951 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johninum View Post
    30k je smiješna cifra za onaj sajt sem ako nisu neko rješenje kopirali


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Pobrkao sam ja cifre, ipak je bio oko 100k

  33. The Following User Says Thank You to stefke For This Useful Post:


  34. #2525
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    16,003
    Thanks Thanks Given 
    546
    Thanks Thanks Received 
    789
    Thanked in
    344 Posts

    Default

    Pa morate shvatiti da IT roba nije džak cementa i imaš cementa to je to, tabla gpsa i to je to. U IT imaš milion komponenti ( koliko je samo modela procesora, ploča, grafika, diskova...) dje su tu periferije, tv, zvučnici, projektori.... I kad bi krenuo da uvozi robu i praviš lager morao bi da budeš bas bas jak a računarska roba je varljiva roba ( u smislu cijene se mijenjaju iz dana u dan) a crna Gora presmijesno malo tržište


    Tako da i ovo je dobro što imamo jer i dalje neke specifične stvari se ne mogu nabaviti odje jer ni vele prodaje neće da lageruju to jer je pitanje ima li kupca za to

    Sent from my SM-S908B using Tapatalk
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  35. The Following 2 Users Say Thank You to Stivi For This Useful Post:


Page 101 of 111 FirstFirst ... 5191979899100101102103104105 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Tehnike šušenja
    By KockastiGospodin in forum Ostali sportovi
    Replies: 2
    Last Post: 19-07-11, 18:20
  2. Nevjerovatno! Još jedno rušenje u Nikšiću..
    By balthazaar in forum Centralni
    Replies: 46
    Last Post: 04-03-09, 19:14
  3. Mac OS, problemi, preporuke, programi
    By Bugi in forum Software
    Replies: 1
    Last Post: 02-06-08, 21:35
  4. Replies: 12
    Last Post: 27-11-07, 08:32
  5. Da li je t-com ispoštovao rješenje AZT?
    By Břgíńjĺ in forum Internet
    Replies: 11
    Last Post: 18-03-07, 17:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •