Page 73 of 111 FirstFirst ... 236369707172737475767783 ... LastLast
Results 1,801 to 1,825 of 2757

Thread: [ T E L E V I Z O R I ] preporuke, problemi & rješenja

  1. #1801
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    1,340
    Thanks Thanks Given 
    293
    Thanks Thanks Received 
    149
    Thanked in
    76 Posts

    Default [ T E L E V I Z O R I ] preporuke, problemi & rješenja

    Quote Originally Posted by miovrag View Post
    Sta ovo oznacava,potrosnju elektricne energije ili sta li vec? Posto je na G(najgore)

    Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
    Pa ako se ovo preracuna u wate onda mu to dodje neka snaga oko 74W, sto je sasvim ok za tv. Ispravite me ako grijesim.
    Bas pogledaj pozadi na TV-u sta pise koje je snage.
    Kod Sony tv-a se snaga krece od 44w pa tu negdje oko 110W.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  2. The Following User Says Thank You to CYBUG For This Useful Post:


  3. #1802
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,727
    Thanks Thanks Given 
    10,772
    Thanks Thanks Received 
    5,110
    Thanked in
    2,380 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by CYBUG View Post
    Pa ako se ovo preracuna u wate onda mu to dodje neka snaga oko 74W, sto je sasvim ok za tv. Ispravite me ako grijesim.
    Bas pogledaj pozadi na TV-u sta pise koje je snage.
    Kod Sony tv-a se snaga krece od 44w pa tu negdje oko 110W.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Tačno tako —74W.
    Vjerovatno je zbog regulative stavljen u G klasu potrošača jer vjerov.postoji i TV koji troši npr.54W pa je on "vauuuu",odnosno u A++ kategoriji.
    Svakako,ako mi pogrešno računamo stavite TV na sredinu sobe i grijte se na njega

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  4. The Following 2 Users Say Thank You to joni For This Useful Post:


  5. #1803
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    303
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Jeste, to ste u pravu.
    Al je EU izgleda uvela od 1. marta ove godine nove energetske klase, tako i ovaj Miovragov Sony spada u energetski neefikasne uređaje, sa svojih 74W snage.
    https://ec.europa.eu/commission/pres...l/en/ip_21_818
    https://www.sony.co.uk/electronics/s...specifications

    Znam da je ranije G klasa bila najgora, bojleri, šporeti i sl. Tako da će oni biti sada Š klasa.
    Last edited by autodijagnostika; 14-11-21 at 15:11.

  6. The Following User Says Thank You to autodijagnostika For This Useful Post:


  7. #1804
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,459
    Thanks Thanks Given 
    1,627
    Thanks Thanks Received 
    1,721
    Thanked in
    1,032 Posts

    Default

    Znaci li to da trosi ko bojler ili ne

  8. #1805
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    303
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by isnogood View Post
    Vratio na fabrička, ali neće da upari daljinski...

    Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
    Nije dovoljno samo to, ima još neka fora al se ne sjećam koja.
    Potražiću pa ako nađem javiću ti.

  9. #1806
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    303
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by miovrag View Post
    Znaci li to da trosi ko bojler ili ne
    Ne naravno.
    Mada vidim da ova Sony serija TV-a ima nešto veću potrošnju nego ovi LED dosadašnji. Sad imaš u njemu Full array LED pozadinsko (ili Mini LED, ima ''tona'' sitnih led sijaličica), vjerovatno ti je Samsung ekran unutra.
    74W mu vjerovatno nije zagantovana max snaga koju vuče sa mreže, zavisno od podešavanja slike (svjetlija) može da ide i više.
    Ne mogu da nađem preciznu specifikaciju, čini se kao da se radi o nekim greškama kad je u pitanju potrošnja.
    Ovdje piše da ide i do 120W al spada u A klasu. I da ipak nije Full array već Edge led.
    https://www.displayspecifications.com/en/model/b1a61ce0
    Last edited by autodijagnostika; 14-11-21 at 15:24.

  10. The Following User Says Thank You to autodijagnostika For This Useful Post:


  11. #1807
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,459
    Thanks Thanks Given 
    1,627
    Thanks Thanks Received 
    1,721
    Thanked in
    1,032 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by autodijagnostika View Post
    Ne naravno.
    Mada vidim da ova Sony serija TV-a ima nešto veću potrošnju nego ovi LED dosadašnji. Sad imaš u njemu Full array LED pozadinsko (ili Mini LED, ima ''tona'' sitnih led sijaličica), vjerovatno ti je Samsung ekran unutra.
    74W mu vjerovatno nije zagantovana max snaga koju vuče sa mreže, zavisno od podešavanja slike (svjetlija) može da ide i više.

    Hvala puno,toliko sam se iznervirao zbog ove "sitnice" da su i djeca primjetila da nisam raspolozen. Imao sam ponudu isto LG da uzmem za slicne pare 49¨,al imam kod mojih Sony Bravia star 15 godina ,pa reko ajde da idemo na neku provjerenu marku,mada se to nikad se ne zna.

  12. #1808
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    1,340
    Thanks Thanks Given 
    293
    Thanks Thanks Received 
    149
    Thanked in
    76 Posts

    Default

    Opusteno covjece. Trosi kao jedna klasicna sijalica.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  13. #1809
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    303
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Evo sam se još malo informisa u vezi ovih energetskih klasa.
    https://balkangreenenergynews.com/rs...etske-razrede/
    https://ec.europa.eu/info/energy-cli...televisions_en

    ''The European Product Database for Energy Labelling (EPREL) offers more detailed information on models placed on the EU market. This can be accessed by scanning the QR code featured on the new energy labels. The database provides additional information such as the consumption in standby mode, panel technology, whether voice recognition, automatic brightness control and a room sensor are present, or the minimum duration of guarantee offered by the supplier.From 1 March 2021, Regulation on energy labelling for electronic displays (EU) 2019/2013 repeals and replaces Regulation (EU) 1062/2010.''
    Miovraže, skeniraj taj QR kod sa naljepnice. Povešće te na stranicu sa više detalja.
    Last edited by autodijagnostika; 14-11-21 at 15:50.

  14. #1810
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    1,078
    Thanks Thanks Given 
    108
    Thanks Thanks Received 
    116
    Thanked in
    66 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by autodijagnostika View Post
    Nije dovoljno samo to, ima još neka fora al se ne sjećam koja.
    Potražiću pa ako nađem javiću ti.
    Hvala drug, probao sam da pritisnem zajedno plavo i crveno dugme al nije prihvatio uparivanje...

    Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

  15. #1811
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Nekad prosto ni guglanje ne pomaže, pa bi mi valjala pomoć ljudi koji imaju iskustva. Ne znam ništa o televizorima, pa se sad bukvalno upoznajem sa tehnologijama i čudima. Za početak me zanima da li je dovoljno ako televizor od HDR ima samo HDR10+ (Samsung očigledno) ili je bolje kad ima kombinaciju tehnologija, kao HDR10+, HLG, Supreme UHD Dimming i sl.? Čini mi se da bi ovo drugo bilo bolje rješenje, jer ne podržava puno stvari 10+.

    Uglavnom, kupujem 4K 50'' televizor sa budžetom od 600e, uključujući black friday popuste. Radi se o EU. Koliko vidim, ovdje za te pare mogu da uzmem na popust neki Samsung QLED ili LG NanoCell. Po onome što čitah o panelima, više bi mi možda odgovarao VA koji ide sa QLED, jer uglavnom TV koristim uveče da gledam Netflix, više mi odgovara da ima dobar kontrast i bolju crnu boju. Kupujem samo 50'', jer mi je to trenutno dovoljno iz raznih razloga. Kasnije ću se apgrejdovati kroz dvije godine na nešto veće i bolje. Vidim da Android TV ne mogu zakučiti u sličnim modelima, pa planiram da naknadno neđe dodam i Android TV box.

    Trenutno gledam ove modele:

    1. Samsung 50Q60A QLED - Supreme UHD Dimming | HDR | HDR 10+ | Quantum HDR | HLG, Quantum Processor Lite
    2. Samsung QE50Q68 QLED - izgleda samo HDR10+, ne nalazim dalje informacije, Crystal Processor Lite
    3. Samsung UE50AU9005 Crystal UHD - samo HDR10+, 120Hz, FreeSync

    Mišljenja?
    Planiram da neđe dodam PS5, vrijedi li spuštat se sa QLED na Crystal UHD samo zbog refresh ratea i FreeSync tehnologije? Kod prvog, je li Lite verzija procesora problematična? Trebam li da obavezno gađam HDMI 2.1?

    Znači mi svaki komentar i mišljenje. Ako imate na umu neke druge prijedloge, uzimam u obzir. Mislio sam da fino uzmem Xiaomi Mi P1 za 450e i završim priču, ali mi se povećao budžet te reko da odem na nešto malo bolje.

    Pomažite, poluđeh od čitanja i istraživanja.
    Last edited by Albatros; 18-11-21 at 18:43.
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  16. #1812
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,459
    Thanks Thanks Given 
    1,627
    Thanks Thanks Received 
    1,721
    Thanked in
    1,032 Posts

    Default

    Odma ce te napasti ko mene druze,sto ne uzmes 55/65,50 je malo
    Ja sam uzeo 49.
    Moj ti savjet jedno,sto duzom garancijom. Lg mislim da to daje 5

    Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

  17. The Following User Says Thank You to miovrag For This Useful Post:


  18. #1813
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Tamo đee se gusle čujuu
    Posts
    1,274
    Thanks Thanks Given 
    938
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    Što veći to bolji. Kako god okreneš

    Sent from my KB2003 using Tapatalk

  19. The Following User Says Thank You to dontigar For This Useful Post:


  20. #1814
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,919
    Thanks Thanks Given 
    4,765
    Thanks Thanks Received 
    9,772
    Thanked in
    3,707 Posts

    Default

    Pravog HDR-a ispod 1000 nita nema, od 600-900 đene-đene a kad je osvjetljenje ispod i forsiraju HDR oznaku to samo znači da je TV u stanju da prikaže HDR sadržaj ali ne i kako treba, čisti marketing kao nekad što su ljude bunili sa HD Ready oznakama.

    Što se PS5 tiče tu gledaš TV koji ima hdmi 2.1 standard da bi prikazao osvježenje od 120hz u 4K rezoluciji, a to su samo TV-i iz premium klase, ovogodišnji, tako da s obzirom na budžet ni tu se ne opterećuj refresh rateom jer i njega namjerno sad pominju da bi bunili kupce.

    Nikako Nanocell, guglaj, mnoštvo problema sa lokalnim zatamljenjem, QLED je svakako bolji izbor ali opet za te pare možeš da uzmeš samo neki entry lvl Samsung.

    Moj je predlog je Hisense u7qf, ako ganjaš HDR ovo je nešto najbliže što ćeš dobiti za te pare. Pogledaj svakako neđe đe je izložen prvo, ponesi flešku sa materijalom koji gledaš, riječ je o fantastičnom panelu.

    Sent from my SM-A725F using Tapatalk
    Last edited by BiTrAtE; 18-11-21 at 19:04.
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  21. The Following 2 Users Say Thank You to BiTrAtE For This Useful Post:


  22. #1815
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,919
    Thanks Thanks Given 
    4,765
    Thanks Thanks Received 
    9,772
    Thanked in
    3,707 Posts

    Default

    Vezano za PS5, zaboravih reći da se ni tu ne opterećuješ, na prstu jedne ruke će bit igara u 120fps i to će biti uglavnom u 1080p tako da nemoj ni to da te zamara. Gledaj što kvalitetniji panel i garanciju (Hisense mislim da daje 5 godina, da je akcija upravo u toku). Nije ni on TV bez mana ali overall odličan TV.

    Sent from my SM-A725F using Tapatalk
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  23. The Following User Says Thank You to BiTrAtE For This Useful Post:


  24. #1816
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,727
    Thanks Thanks Given 
    10,772
    Thanks Thanks Received 
    5,110
    Thanked in
    2,380 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by miovrag View Post
    Znaci li to da trosi ko bojler ili ne
    Troši za sat vremena rada isto koliko i bojler za 2,2 min rada ... ako ja dobro računam.
    Praštaj mora' sam

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  25. The Following User Says Thank You to joni For This Useful Post:


  26. #1817
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by miovrag View Post
    Odma ce te napasti ko mene druze,sto ne uzmes 55/65,50 je malo
    Ja sam uzeo 49.
    Moj ti savjet jedno,sto duzom garancijom. Lg mislim da to daje 5
    A dosta mi je za sad 50, mala mi je dnevna, gledaću ga sa razdaljine od 2m i to kad se naslonim dobro na kauč. Neću da mi pola sobe ekran zauzme Razumijem ja ljude koji su iskusili veće ekrane, vjerovatno su u pravu.. ali neka, dosta za sad. Pa kad pređem u drugi stan i budem to baš namještao za potpuni ugođaj, onda ću praviti teatar sa OLED-om. Gledao sam uživo u radnji razliku OLED vs sve drugo, kuku.


    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Pravog HDR-a ispod 1000 nita nema, od 600-900 đene-đene a kad je osvjetljenje ispod i forsiraju HDR oznaku to samo znači da je TV u stanju da prikaže HDR sadržaj ali ne i kako treba, čisti marketing kao nekad što su ljude bunili sa HD Ready oznakama.

    Što se PS5 tiče tu gledaš TV koji ima hdmi 2.1 standard da bi prikazao osvježenje od 120hz u 4K rezoluciji, a to su samo TV-i iz premium klase, ovogodišnji, tako da s obzirom na budžet ni tu se ne opterećuj refresh rateom jer i njega namjerno sad pominju da bi bunili kupce.

    Nikako Nanocell, guglaj, mnoštvo problema sa lokalnim zatamljenjem, QLED je svakako bolji izbor ali opet za te pare možeš da uzmeš samo neki entry lvl Samsung.

    Moj je predlog je Hisense u7qf, ako ganjaš HDR ovo je nešto najbliže što ćeš dobiti za te pare. Pogledaj svakako neđe đe je izložen prvo, ponesi flešku sa materijalom koji gledaš, riječ je o fantastičnom panelu.

    Sent from my SM-A725F using Tapatalk
    E ovo se zove odgovor na temu, hvala!

    Pa neki od ovih modela su navodno bili po 949e, 999e prije ovog sniženja, ali mi smrdi na marketinški trik, vidi se nekako da su entry level. Znači ni kod njih da ne računam na pravi HDR. A to koliko mi je bitan HDR, samo čitam koliko poboljšava sliku, da ti iskreno kažem ne znam kako to izgleda u odnosu na slabiji tv. Nikad u životu ne kupovah TV, no koristih šta mi je dato.

    Onda se ne cimam ni oko HDMI 2.1, kad svakako nema ni dovoljno igrica ni dobrog tv-a za ove pare za 120hz sadržaj. Ođe si mi isto baš olakšao, nemaš pojma koliko.

    Gledam onda ovaj Hisense isto, inače baš primijetih taj model u radnji danas, doduše 55'', dobro mi je izgledala slika na njemu, a čitah da ne treba bježat od njega i TCL, da ima tu kvaliteta u mid-range.

    Imaš li kakav input o zvuku, vidim da mu je to mana navodno? Kontam to obični korisnik neće ništa primijetiti. Odoh da vidim na reviews kakav mu je OS.

    Hvala opet, da sam znao davno bih došao ovdje da skratim overthinking.
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  27. #1818
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Tamo đee se gusle čujuu
    Posts
    1,274
    Thanks Thanks Given 
    938
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    Dobar sajt za recenziju TV-a je rtings.com pa pogledaj...

    Sent from my KB2003 using Tapatalk

  28. The Following User Says Thank You to dontigar For This Useful Post:


  29. #1819
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,919
    Thanks Thanks Given 
    4,765
    Thanks Thanks Received 
    9,772
    Thanked in
    3,707 Posts

    Default

    Btw, do 400-500e ko planira da potroši, topla preporuka za Teslinu najnoviju S906 seriju. Pustite se predrasuda, od serije S905 je Tesla ozbiljan TV za dobijeno/uloženo, iskreno ne vidim ko bi im mogao pomrsiti račune u toj klasi. Za spavaću sobu sam uzeo prije neki dan 50S906BUS i oduševljen sam šta sam dobio za te pare. Fantastičan IPS panel, probijanje i ghostinga skoro da i nema, a svakako mnogo manje ga ima nego na recimo 3 puta skupljem LG-u koji sam imao prije neku godinu, stvarno odličan panel. Odziv ekrana je takođe ok tako da je i za gaming ovaj TV odličan izbor ko neće da potroši neke veće pare.

    Sem toga TV je jako lijep, na tri strane skoro da i nema bezele a u dnu je integrisan soundbar pa je i zvuk daleko iznad svega do sada što sam čuo kod televizora (ne računajući Samsung i Sony iz OLED klase koji imaju stvarno integrisanu perverziju od zvučnika tog tipa)

    Što se softwera tiče - Android 10, radi jako brzo i fluidno, recimo na nivou Mi Box S-a tako da i po tom pitanju nema greške. U toku je i akcija sa 5 godina garancije pa uz registraciju na sajtu dobijete i dodatne 2 godine garancije uz standardnih 3, ljepota...
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  30. #1820
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Znači Mi Box S se dobro pokazao, dobro za znati
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  31. #1821
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Albatros View Post
    Znači Mi Box S se dobro pokazao, dobro za znati
    Ja imam 3 u kuci. Sto se vise koristi, to se cesce mora restartovati. Krivac - Android ili lose aplikacije kojima curi memorija. Ovaj sto se najvise koristi cesto brka, posalje sliku manje rezolucije pa moram da ga restartujem da bi poslao rezoluciju kakvu treba. Nemam 4K TV nego 1080p. Zamisli da imam 4K sta bi mu se tek desavalo. Tako da ne bih rekao da se dobro pokazao. Ali eto recimo da je najbolje sto se moze naci kod nas, a da ne cekas nekakve isporuke iz inostranstva. Imam jedan box kome je sagoreo WiFi, ali ima port za LAN i onda je mogao tako da rad. Ali njegov daljinski je bio uzas, tako da sam ga jedan dan slomio i od tada sam presao na MiBox. Iako ima bolji procesor i vise memorije nego MiBox, i njega sam morao da restartujem s vremena na vrijeme. Valjda jer je to Android njesra

    Zato cu jedan dan sjesti i napraviti fino HTPC. To je zakon, znas sta je u njemu i ako sta zasteka uvijek ga mozes popraviti.
    Last edited by Dejan; 19-11-21 at 15:56.
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  32. #1822
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,001
    Thanks Thanks Given 
    3,947
    Thanks Thanks Received 
    6,494
    Thanked in
    3,100 Posts

    Default

    ja ne znam kakav je S, meni mibox 3 radi extra evo vec nekoliko godina
    nothing comes from violence and nothing ever could

  33. #1823
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    193
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    14
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    Popravka LED osvjetljenja? Tv ima zvuk ali nema sliku, nije diplej otisao vec trebaju da se promijene trake.

    Preporuka za majstora u PG i cijena otprilike ako neko zna ?

    U pitanju je LG TV


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  34. #1824
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,459
    Thanks Thanks Given 
    1,627
    Thanks Thanks Received 
    1,721
    Thanked in
    1,032 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by burkina faso View Post
    Popravka LED osvjetljenja? Tv ima zvuk ali nema sliku, nije diplej otisao vec trebaju da se promijene trake.

    Preporuka za majstora u PG i cijena otprilike ako neko zna ?

    U pitanju je LG TV


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Koliko inca? Mene je u Baru 80e izaslo za 42" ,u Pv je oko 50e bilo tada. Al mene se nije isplatilo da vozam tv do Pg i da ga vracam

    Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

  35. #1825
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,950
    Thanks Thanks Given 
    1,359
    Thanks Thanks Received 
    1,665
    Thanked in
    944 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by burkina faso View Post
    Popravka LED osvjetljenja? Tv ima zvuk ali nema sliku, nije diplej otisao vec trebaju da se promijene trake.

    Preporuka za majstora u PG i cijena otprilike ako neko zna ?

    U pitanju je LG TV


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    +382 68 578565

    Kolega sa foruma...

    Pitaj njega

Page 73 of 111 FirstFirst ... 236369707172737475767783 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Tehnike šušenja
    By KockastiGospodin in forum Ostali sportovi
    Replies: 2
    Last Post: 19-07-11, 18:20
  2. Nevjerovatno! Još jedno rušenje u Nikšiću..
    By balthazaar in forum Centralni
    Replies: 46
    Last Post: 04-03-09, 19:14
  3. Mac OS, problemi, preporuke, programi
    By Bugi in forum Software
    Replies: 1
    Last Post: 02-06-08, 21:35
  4. Replies: 12
    Last Post: 27-11-07, 08:32
  5. Da li je t-com ispoštovao rješenje AZT?
    By Břgíńjĺ in forum Internet
    Replies: 11
    Last Post: 18-03-07, 17:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •