Page 3 of 8 FirstFirst 1234567 ... LastLast
Results 51 to 75 of 188

Thread: Predlozi/kritike

  1. #51
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    495
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ma sutomore se raspada u svakm pogledu nazalost

  2. #52
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    somewhere over the rainbow-MNE
    Posts
    726
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Architect00 View Post
    Ma sutomore se raspada u svakm pogledu nazalost
    ne bih se slozila sa ovom konstatacijom, ali da ovdje ne bi bila prazna prica, zamolila bih sve koji misle kao Architect da prosetaju malo put ovamo. Sredjuje se dosta toga, pravi se takodje, druga je stvar sto Sutomore ima ISTE probleme kao i SVAKA opstina ili mjesto na primorju.
    Slazem se da je problem parking. Ne samo onima koji zive u zgradama, nego i nama koji zivimo na pjenu od mora. Zatvore put od hotela Niksic do hotela Korali, i sto ja da cinim? Al jednostavno shvatam da tako mora ljeti bit! Samo se nadam da ce ovaj kraj, Maljevik, sredit kako valja!
    Uzgred, dragi moji Barani, ako imate toliko problema ljti s vodom, onda ja moje Sutomore mogu samo da pohvalim u zadnjih 2 godine vodosnabdijevanje je mnogo bolje nego u Baru, recimo da prosle sezone nijednom nije nestalo vode. Znam po rodjacima koji zive u naselju Rutke i Gorelac.
    Contradiction, svaka ti cast sto placas smecarinu i sve ostalo iako nisi ovdje cijele godine! A znam da 99% vikendasa to ne placa, al zato uzmimaju pare od gostiju porez ne plate, a onda se zale kakvo je Sutomore. Mislim da zapravo Sutomore onda njima najvise i da!
    Ove godine se obnavlja unutrasnjost hotela Topolica, koji je uskoro da se preimenuje u hotel Princess, sa 4 zvjezdice. Planirano je da se hoteli Korali i Juzno more takodje rekonstruisu, od oktobra.
    Generalno gledajuci, cijela CG nije nikad spremna za najezdu turista. Nedje procitah da ce oni Rolling Stone-si doci sa 60 slepera...Alo, dje oni da se parkiraju i istovare?:-)
    Cuvam te,ne dam nikom da te dira
    na dlanu si
    moja tajna... urezana...

  3. #53
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    celje-SLO
    Posts
    74
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a,znači sređuju hotel Topolicu?zanima me još,šta je sa placem,kad se ide od centra prema restoranu mimozi-znači u šušnju,ima jedan veliki plac na desnoj strani.prosle godine je bilo zagrađeno,a cuo sam da je to neki privatnik kupio.ako bi mogo iko više o tome mi reč?
    I super je što se bar izgrađuje,samo jest malo kriza ljeti(što se tiče parkinga a i samog prometa).
    Jel možda neko zna dal boli kad si glup?

  4. #54
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,311
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Titania View Post
    Contradiction, svaka ti cast sto placas smecarinu i sve ostalo iako nisi ovdje cijele godine! A znam da 99% vikendasa to ne placa, al zato uzmimaju pare od gostiju porez ne plate, a onda se zale kakvo je Sutomore. Mislim da zapravo Sutomore onda njima najvise i da!
    Ove godine se obnavlja unutrasnjost hotela Topolica, koji je uskoro da se preimenuje u hotel Princess, sa 4 zvjezdice. Planirano je da se hoteli Korali i Juzno more takodje rekonstruisu, od oktobra.
    plaćam svašta nešto - opuč brate mili

    nije mi jasno zašto ne naprave parking tamo gdje je ljeti onaj bezvezni lunapark... a ono ruglo asfaltiraju

  5. #55
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    495
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Titania se samo ocigledno ne slaze sa ovom cinjenicom,koja je nazalost tacna.Sutomore se raspada,u pogledu svega,vodovod i kanlizacije,smece i ostala sranja Nego pricha o Sutomoru se uglavnom odnosi na letnje dane,plaza je takva kakva je,ali je u vecini slucajeva prljava [posto se nalazi na otvorenom],nego da vratimo prichu na pogled setalista,koja je i glavna destinacija turista,ono ne da se raspada nego covjeche sto je ono?! Pristup je pod br.1 katastrofalan,br.2 evo dva ljeta prodjose od kad su srusili "Ceskotu" rusevine su i dalje na sve strane,sta je tim ******mmmm> nista se ne preduzima,Stumore i dalje ostaje Ruglooo,a vi Sutomorcani se samo tjesite jer plaza i dalje ima Crvenu zastavicu sto podrazumjeva neadekvatne uslove za kupanje u toku sezone.....jos jedna Rupetina u nasoj zlatnoj Cinoj Gojici.....

  6. #56
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    somewhere over the rainbow-MNE
    Posts
    726
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    contradiction, i ja se slazem da bi trebali ono da asfaltiraju, i da naprave parking za naplacivanje. Nego, ono zemljiste zapravo i nije opstinsko, nego privatno vlasnistvo, koje opstina takodje zeli da prigrabi, pa vlasnih bukvalno izdaje to zemljiste lunaparku preko ljeta, i to mu niko ne moze osporiti...

    Architect00, slazem se sa tobom u pogledu Ceskote, trebaju onamo nesto napravit, pa makar zasadili samo palme i borove, sto uopste ne bi bila losa ideja. A u pogledu svega ostalog, ne mogu da se slozim s tobom niti cu ikada. Sutomore je prelijepo malo primorsko mjesto, i tzv.majka svih sinova, svih turista, a znamo zasto. NEma toga ko se nije makar jednom brcnuo u ovo nase more! Druga stvar, to sto govoris za plaze, samo govori o izvjesnoj NEkulturi naroda koji dolazi ovamo, pritom ovdje mislim na SVE narode iz svih krajeva koji nas pohode ljeti. A posto je sutomorska plaza kudikamo PRE PREnatrpana ljeti, eto ti i razloga. A svojim ocima sa terase posmatram kako ljudi koje su angazovali zakupci plaza idu uzduz i poprijeko i ciste plaze. A onda tokom noci na plazu se sjate razna drustva i ostave sve za sobom. Ujutru osvane plaza opet puna nekih boca piva i sl, i onda sam zakupac krene da cisti to. Katastrofa!
    Mislim da bi odvod smeca trebao bit regulisan bolje tokom sezone...

    Sto se vodovoda i kanalizacije tice...zivis li ti uopste u Sutomore?!
    Mislim da i je i to odlicno, s obzirom koliko ima nelegalno prikljucenih na gradski vodovod i kanalizaciju, struju da ne pominjem... A sa ovim se opet vracamo na onaj pocetak price o porezima, komunalijama...
    Cuvam te,ne dam nikom da te dira
    na dlanu si
    moja tajna... urezana...

  7. #57
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,311
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Titania View Post
    contradiction, i ja se slazem da bi trebali ono da asfaltiraju, i da naprave parking za naplacivanje. Nego, ono zemljiste zapravo i nije opstinsko, nego privatno vlasnistvo, koje opstina takodje zeli da prigrabi, pa vlasnih bukvalno izdaje to zemljiste lunaparku preko ljeta, i to mu niko ne moze osporiti...

    Sto se vodovoda i kanalizacije tice...zivis li ti uopste u Sutomore?!
    Mislim da i je i to odlicno, s obzirom koliko ima nelegalno prikljucenih na gradski vodovod i kanalizaciju, struju da ne pominjem... A sa ovim se opet vracamo na onaj pocetak price o porezima, komunalijama...
    aha, nisam znala, mislila sam ja je opštinsko jer nije ograđeno

    što se vode tiče tu stvarno nemam zamjerke! uvijek je ima

    sutomore je lijepo mjesto, sa odličnom plažom - ne slažem se ni ja da propada, mnogo je bolje nego prošlih godina, samo je mnogo divlje gradnje, malo trotoara i parkinga

  8. #58
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    somewhere over the rainbow-MNE
    Posts
    726
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    eh slabo ti je ovdje zemlja ogradjena, no mi mjestani smo medju sobom znali cije je sto... Nedje cuh da ce to da se proda, pa mozda bude tu neki fini hotel, sto ne bi bilo lose, mada ipak, kao sto ti rece, parking mjesto bi bilo naj naj u ovom trenutku.

    cula sam i to da treba da se nadje neko idejno resenje za onaj "tunel" iznad koga pichi pruga. Onamo je velika guzva ljeti s kolima, zastoji ogromni. A cekaju da se dovrse trece trake i put za Maljevik, pa bi trebalo da stave vertikalnu signalizaciju.

    U nekom narednom periodu treba da se izmjesti autobuska stanica, i da se premjesti na toj zaobilaznici prema Maljeviku, sto bi olaksalo saobracaj, a kazu da bi trebali tuda da prolaze svi koji zive u tom kraju nedje i u okolnim naseljima nize magistrale, da ne prave bzvz guzvu oko sadasnje autobuske i nekadasnjeg 13.jula.

    Danas mi kaze cura koju spremam da je bio opsti kolaps juce u BD zbog sajma, mada i inace jer je vikend, a ona zaobilaznica, pa nikad se ukljucit na put, cekali su 2 sata... Vec sad osjecam sto nas ceka ljetos...
    Cuvam te,ne dam nikom da te dira
    na dlanu si
    moja tajna... urezana...

  9. #59
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    celje-SLO
    Posts
    74
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ma ja u bar-u prošlo ljeto,ejjj to je nenormalno.pola sata sam se od benzinske iza topolice što je,vozio do pijace-mislim na ovu novu. tu nema 200-300m.ludilo,i oni jadni panduri neznaju gde bi se dali,....
    Jel možda neko zna dal boli kad si glup?

  10. #60
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    somewhere over the rainbow-MNE
    Posts
    726
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jin View Post
    ma ja u bar-u prošlo ljeto,ejjj to je nenormalno.pola sata sam se od benzinske iza topolice što je,vozio do pijace-mislim na ovu novu. tu nema 200-300m.ludilo,i oni jadni panduri neznaju gde bi se dali,....
    a e, inace je kolaps opsti, znaci od Sutomora do Bara ti treba jedno 45 min nekad...na ono cvrcanje od asfalta...
    Cuvam te,ne dam nikom da te dira
    na dlanu si
    moja tajna... urezana...

  11. #61
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,311
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ha, gledala sam onu emisju na TV IN - darko ivanović što vodi (svaka mu čast)

    o nelegalnoj gradnji u sutomoru

    kad ćemo mi postati pravna država da mi je znati ?!?

  12. #62
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,826
    Thanks Thanks Given 
    89
    Thanks Thanks Received 
    3,292
    Thanked in
    1,833 Posts

    Default

    Gledao sam i ja tu emisiju i ne vidim da je riječ o nelegalnoj gradnji jer je čovjek koga su optužili za to imao sve papire....
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  13. #63
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    somewhere over the rainbow-MNE
    Posts
    726
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    znate kako... tamo se plasiraju samo djelimicne informacije... Ni "tuzitelj" nije bas "cvecka", al dobro. Ne branim ni jednoga ni drugoga.
    No, da to gradi neki Rus, svi bi cutali...
    Cuvam te,ne dam nikom da te dira
    na dlanu si
    moja tajna... urezana...

  14. #64
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    White Sandy Beach
    Posts
    8,876
    Thanks Thanks Given 
    234
    Thanks Thanks Received 
    47
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    moze li samo da se izmijeni u text koji stoji pored 'Bar',jer, ipak, su se otvorili fakulteti

  15. #65
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,826
    Thanks Thanks Given 
    89
    Thanks Thanks Received 
    3,292
    Thanked in
    1,833 Posts

    Default

    Hahahaha, ti ono nazivaš fakultetom.... Možda bi trebalo izmijeniti text ali da stoji "kvazi fakultet"


    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  16. #66
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bar*Beograd
    Posts
    1,997
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Necemo vrijedjati sad
    M. Roma Volley #14

    red passion, red heart, red soul - MUFC

  17. #67
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,826
    Thanks Thanks Given 
    89
    Thanks Thanks Received 
    3,292
    Thanked in
    1,833 Posts

    Default

    Ko vrijeđa, ja sma samo surovo realan
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  18. #68
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    White Sandy Beach
    Posts
    8,876
    Thanks Thanks Given 
    234
    Thanks Thanks Received 
    47
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    Pazi, mozes ti to (Tito ) zvat' kako god zelis, ali je registrovan i ima licencu kao fakultet, a sada druga je stvar...

  19. #69
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    none
    Posts
    59
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Moja baba je juche doktorirala na turizam u bar sad je upisala ovaj drugi
    Music never separated people! No one style of music is better than the other! No one style is truer than the other. It's all MUSIC!! :p

  20. #70
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,826
    Thanks Thanks Given 
    89
    Thanks Thanks Received 
    3,292
    Thanked in
    1,833 Posts

    Default

    Jel imala protekciju ?
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  21. #71
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    none
    Posts
    59
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Smile

    Ne. Baba se istripovala na knjigu ne mozhemo je skinut s'nje
    Music never separated people! No one style of music is better than the other! No one style is truer than the other. It's all MUSIC!! :p

  22. #72
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,826
    Thanks Thanks Given 
    89
    Thanks Thanks Received 
    3,292
    Thanked in
    1,833 Posts

    Default

    Ništa onda, sa babom na ekonomiju odmah
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  23. #73
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Bar
    Posts
    790
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Red face

    Quote Originally Posted by alien View Post
    U pravu si Nema vise ni b.pileta

    trebalo bi sad smislit nesto sa novim problemima!
    Bijesno ne mozes da uvatis ni za kafu a ne za nesto drugo..
    11 godina star PC je rahmetli.. Huswel I3 nastavlja posao
    www.magicprodesign.weebly.com

  24. #74
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bar*Beograd
    Posts
    1,997
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sve dirajte, al pile mi ne dirajte
    M. Roma Volley #14

    red passion, red heart, red soul - MUFC

  25. #75
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    NYC/Bar
    Posts
    96
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    povodom sadasnjeg stanja Bara ja bih samo napisala "Bar-Balkanska Venecija"
    Live and let live

Page 3 of 8 FirstFirst 1234567 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •