Page 7 of 84 FirstFirst ... 345678910111757 ... LastLast
Results 151 to 175 of 2083

Thread: O motociklu...

  1. #151
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,362
    Thanks Thanks Given 
    1,351
    Thanks Thanks Received 
    1,470
    Thanked in
    595 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lackie View Post
    Hvala puno Ovo je trebalo davno da se trguje nego nam je ponuda na autodileru nikakva, i gora od nikakve, pa odlučih sebe nov da častim.
    Akrapovič će sačekat do kraja ljeta jer ću bit bez kinte nakon kupovine opreme
    Neka je sa srecom!
    Koliko kosta ovaj zmaj? Meni drug danas uvali njegov mt-03 i veli hoce mt-07 sebi da uzme.
    I sto si okinuo glavu?
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  2. #152
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,850
    Thanks Thanks Given 
    1,146
    Thanks Thanks Received 
    1,064
    Thanked in
    515 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lackie View Post
    Od danas ponosni vlasnik MT07


    Prelijep je brate, sa srecom i da ga zdravo vozis. Masina od motora. Nadam se da cemo tu na ljeto mozda i zajedno voziti ali o tom potom

  3. #153
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,485
    Thanks Thanks Given 
    203
    Thanks Thanks Received 
    675
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Izzy, MT03 (stariji model) je meni kao lutka. Odbijalo me je od njega što je jednocilindraš.

    Ovo je bio poslednji, pa je bila akcijska cijena sa 6100e na 5580e. Mislim da je džabe za ovakav nov motor. Nisam mu mogao odoljet :-)
    Nema potrebe da se reklamiram po forumu :-P

    Quote Originally Posted by nimfa View Post
    Prelijep je brate, sa srecom i da ga zdravo vozis. Masina od motora. Nadam se da cemo tu na ljeto mozda i zajedno voziti ali o tom potom
    Hvala puno, 46-ico foruma
    Ako, ako. Biće mi zadovoljstvo.

    Sent from my S7 Edge
    Last edited by Lackie; 13-12-16 at 21:08.

  4. #154
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,182
    Thanks Thanks Given 
    102
    Thanks Thanks Received 
    108
    Thanked in
    52 Posts

    Default

    Neka je sa srecom, strasna masina.

  5. #155
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,693
    Thanks Thanks Given 
    1,754
    Thanks Thanks Received 
    759
    Thanked in
    311 Posts

    Default

    Srecno bilo
    As far back as I can remember I always wanted to be a gangster.

  6. #156
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,362
    Thanks Thanks Given 
    1,351
    Thanks Thanks Received 
    1,470
    Thanked in
    595 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Incognito View Post
    Imaš ih nekoliko...
    Magnus Moto, na raskrsnici na Draču, imaju možda i najbolji izbor budget opreme i kaciga...
    KTM, kod Nostalgije pored Delte, KTM oprema, Airoh kacige, isto ima budget stvari, trebalo bi da imaju i dobrih novogodišnjih popusta...
    Moto Shop (Honda), zgrada kartinga na Barutanu, dobar izbor opreme (npr Klim, Touratech, Nexx, itd), ali i nešto jače cijene...
    Vrijedi baciti oko i u VG Moto u Blok 5, Aćimić u centru, i eventualno Yamahu na stari (drže Dainese program, ali slab izbor generalno)...
    To je manje više to... Preporučio bih ti da gledaš FC-Moto.de i Louis.de, pa da poručiš ponešto kad su sniženja
    Hvala na odgovoru, koliko treba danaa da stigne nesto do nas, narucio bih neke sitnice jer su sad snizenja?
    I postoji li neki slican sajt iz Srbije a da salju i za CG?

    Quote Originally Posted by Tom View Post
    Što znači da je motor kupljen, ne?

    U Bar imas jedino VG, kod garnizona, ostalo ti je napisao Incognito za Pg.

    poslato s Jadrana
    Jeste bacam fotku odje cim ga operem, bio je zapusten, od ljeta je bio u garazu

    Koji sprej za lanac da uzmem, drug je koristio Motul?!
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  7. #157
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    4,040
    Thanks Thanks Given 
    625
    Thanks Thanks Received 
    444
    Thanked in
    221 Posts

    Default

    FC-Moto šalje običnom poštom, i obično mu treba nekih 7-10 dana da stigne... Dosta puta sam kopovao kod njih i svaki put bez greške...
    Tako da što se tiče našeg regiona, ne može im niko parirati sa cijenama i ponudom (osim ako negdje kod nas ne naiđeš na baš rasprodaju)...
    Za Srbiju ne znam tačno, mada čini mi se da nemaju nekih velikih moto radnji...
    Ako te put nanese negdje put HR-SLO, u okolini Zagreba imaš prodavnicu NovemaNova u Karlovcima koja ima veliki izbor, imaš MotoCharlie u Trstu (veliki izbor, dobre popuste daju) i Louis u Villach-u (ogromna radnja, sve i svašta, imaju uvijek neke akcije)...

    Što se tiče održavanja lanca, Motul, Motorex, svaki će slično da ti završava posao... Ako planiraš puno da voziš motor, tj da putuješ dalje, nabavi nešto poput Tutoro chain oiler-a...
    Mother, should I trust the government? (No Fu*king Way!)

  8. #158
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,850
    Thanks Thanks Given 
    1,146
    Thanks Thanks Received 
    1,064
    Thanked in
    515 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post

    Jeste bacam fotku odje cim ga operem, bio je zapusten, od ljeta je bio u garazu
    Sta si trgovao sa srecom?

  9. #159
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,485
    Thanks Thanks Given 
    203
    Thanks Thanks Received 
    675
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Incognito, postoji li mogucnost povraćaja robe i novca ili zamjena drugom velicinom? Mislio sam kacigu sa njihovog sajta da trgujem, ali mi se ne isplati ako je ne mogu vratit u slučaju nužde.

    Sent from my S7 Edge

  10. #160
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    11,279
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    Moze ali ti placas shipping nazad, imas 14 dana od prijema, pise ti sve na sajt njihov odi na FAQ pa returns.
    rm -rf /

  11. #161
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,362
    Thanks Thanks Given 
    1,351
    Thanks Thanks Received 
    1,470
    Thanked in
    595 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Incognito View Post
    FC-Moto šalje običnom poštom, i obično mu treba nekih 7-10 dana da stigne... Dosta puta sam kopovao kod njih i svaki put bez greške...
    Tako da što se tiče našeg regiona, ne može im niko parirati sa cijenama i ponudom (osim ako negdje kod nas ne naiđeš na baš rasprodaju)...
    Za Srbiju ne znam tačno, mada čini mi se da nemaju nekih velikih moto radnji...
    Ako te put nanese negdje put HR-SLO, u okolini Zagreba imaš prodavnicu NovemaNova u Karlovcima koja ima veliki izbor, imaš MotoCharlie u Trstu (veliki izbor, dobre popuste daju) i Louis u Villach-u (ogromna radnja, sve i svašta, imaju uvijek neke akcije)...

    Što se tiče održavanja lanca, Motul, Motorex, svaki će slično da ti završava posao... Ako planiraš puno da voziš motor, tj da putuješ dalje, nabavi nešto poput Tutoro chain oiler-a...
    Za pocetak necu dalje od naseg primorja, s'obzirom da mi je ovo prvi motor sa brzinama, moram se malo ispraksat.
    A sto je ovim Louisom sto si mi preporucio, kakve su njima posiljke, jer mi se cine kao da su malo jeftiniji od fc-moto?
    I naleceh na ovo http://garderobasrb.kpizlog.rs/index...a%5Bpage%5D=15 nesto mi se cini da je prejeftino?


    Quote Originally Posted by nimfa View Post
    Sta si trgovao sa srecom?
    MT-03
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  12. #162
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Birziminijum
    Posts
    15,902
    Thanks Thanks Given 
    158
    Thanks Thanks Received 
    303
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Louis ima neki los sistem za kupovinu. Ubacis u korpu, odradis checkout, placanje nista, nego je u nekom pending stanju i onda cekas mejl od njih kroz 1-2 dana da ti jave koliki je shipping..

  13. #163
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    4,040
    Thanks Thanks Given 
    625
    Thanks Thanks Received 
    444
    Thanked in
    221 Posts

    Default

    Ja najviše volim FC-Moto, mada moguće i da sam se više navikao na njih...
    Louis sam jednom samo poručivao, imaju malo manji izbor nego FC-Moto, i nemaju neke brendove... Ali se može naći povoljnih stvari...
    Što se tiče kacige, prvo bih ti preporučio da uzmeš kod nas kacigu, koju možeš dobro da isprobaš i da se uvjeriš da ti je kao salivena...
    Lično ti mogu preporučiti nešto poput Airoh Movement-a (imaš je u KTM kod Andreja pored Delte), u rangu oko 180ak eura nema bolje "full-face" kacige...
    Uglavnom, za neke normalne pare možeš fino da se obučeš čitav... Npr glupo mi je kad neko da 700 eura na neku "Valentino Rossi replica" kacigu, a vozi u šorc i japanke... Računaj ovako za početak okvirno: kaciga oko 200e, jakna 150-200, pantalone 150-200, čizme oko 150, rukavice oko 50, veš oko 50...
    Mother, should I trust the government? (No Fu*king Way!)

  14. #164
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,362
    Thanks Thanks Given 
    1,351
    Thanks Thanks Received 
    1,470
    Thanked in
    595 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stevann View Post
    Louis ima neki los sistem za kupovinu. Ubacis u korpu, odradis checkout, placanje nista, nego je u nekom pending stanju i onda cekas mejl od njih kroz 1-2 dana da ti jave koliki je shipping..
    Znaci nista od njih, vise volim kad sve odjednom zavrsim. <br>
    <br>
    Quote Originally Posted by Incognito View Post
    Ja najviše volim FC-Moto, mada moguće i da sam se više navikao na njih...<br>
    Louis sam jednom samo poručivao, imaju malo manji izbor nego FC-Moto, i nemaju neke brendove... Ali se može naći povoljnih stvari...<br>
    Što se tiče kacige, prvo bih ti preporučio da uzmeš kod nas kacigu, koju možeš dobro da isprobaš i da se uvjeriš da ti je kao salivena...<br>
    Lično ti mogu preporučiti nešto poput Airoh Movement-a (imaš je u KTM kod Andreja pored Delte), u rangu oko 180ak eura nema bolje "full-face" kacige...<br>
    Uglavnom, za neke normalne pare možeš fino da se obučeš čitav... Npr glupo mi je kad neko da 700 eura na neku "Valentino Rossi replica" kacigu, a vozi u šorc i japanke... Računaj ovako za početak okvirno: kaciga oko 200e, jakna 150-200, pantalone 150-200, čizme oko 150, rukavice oko 50, veš oko 50...
    Kacigu i jaknu imam jos od vespe, kaciga je Nolan n63, a jakna Polo Road, nego sam mislio uzet cizme (<a data-cke-saved-href="http://www.thormx.com/products/?productGroupId=249714&amp;productId=400783" href="http://www.thormx.com/products/?productGroupId=249714&amp;productId=400783">ove su mi zapale za oko</a>), rukavice, podkapu i pantalone, za pantalone ne znam sto i kako da gledam, imaju neke sto su citave presvucene kevlarom, ali su one u krv skupe, imaju neke samo na dupetu i koljenima, i gledao sam neke sto imaju stitnike za koljena, a ima ih od 70 do 300 eura.<br>
    <br>
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  15. #165
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    4,040
    Thanks Thanks Given 
    625
    Thanks Thanks Received 
    444
    Thanked in
    221 Posts

    Default

    Pa znaš kako, zavisi od motora kakav ćeš stil da potenciraš Mislim da ti ova čizma ne ide uz MT-03, ja bih prije gledao neku sport-touring čizmu... Što se tiče pantalona, najbolje ako imaju neke iste firme kao jakna, da se uklapaju... Štitnike obavezno, i da imaju neku membranu za kišu... Rukavice da imaju kožu na dlan i duple šavove, a valjalo bi i štitnike za zglobove i šaku... Uglavnom, ne možeš nikada imati previše zaštitne opreme, pogotovo kada si nov vozač... Veće su brzine, veći rizik, veći je uticaj vremenskih uslova na tebe, tako da ćeš sigurno vremenom morati ulagati u opremu, ako se pronađeš u tome... Motociklizam je najljepši hobi, ali i među skupljim i opasnijim
    Mother, should I trust the government? (No Fu*king Way!)

  16. #166
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,850
    Thanks Thanks Given 
    1,146
    Thanks Thanks Received 
    1,064
    Thanked in
    515 Posts

    Default

    Ima li sto ljepse no potraga za opremom, pa uskladiti sve, pa boje, pa ovo pa ono, aaa slatke muke, jedino sto para se nema neograniceno

  17. #167
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,362
    Thanks Thanks Given 
    1,351
    Thanks Thanks Received 
    1,470
    Thanked in
    595 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Incognito View Post
    Pa znaš kako, zavisi od motora kakav ćeš stil da potenciraš Mislim da ti ova čizma ne ide uz MT-03, ja bih prije gledao neku sport-touring čizmu... Što se tiče pantalona, najbolje ako imaju neke iste firme kao jakna, da se uklapaju... Štitnike obavezno, i da imaju neku membranu za kišu... Rukavice da imaju kožu na dlan i duple šavove, a valjalo bi i štitnike za zglobove i šaku... Uglavnom, ne možeš nikada imati previše zaštitne opreme, pogotovo kada si nov vozač... Veće su brzine, veći rizik, veći je uticaj vremenskih uslova na tebe, tako da ćeš sigurno vremenom morati ulagati u opremu, ako se pronađeš u tome... Motociklizam je najljepši hobi, ali i među skupljim i opasnijim
    Hakovali su mi post iznad hahaha

    Meni se ove svidjaju bas jer sa njima mozes do grada u setnju lagano - http://www.fc-moto.de/TCX-Jupiter-Evo-Gore-Tex-Boot ali nemaju moj broj trenutno.
    i ove rukavice - http://www.fc-moto.de/Arlen-Ness-10610-Gloves ali ne mogu da nadjem neke ocijene za njih i prezentacije, a cine mi se kao kvalitetne.
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  18. #168
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    984
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ljudi, šta mislite o GSR600? Ima li ko iskustva sa ovim motorom?
    It was a business doing pleasure with you

  19. #169
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default


  20. #170
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default


  21. #171
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default


  22. #172
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default


  23. #173
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default


  24. #174
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default


  25. #175
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    450
    Thanks Thanks Given 
    46
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Vidim da u tuttomoto imaju neke akcije. Valja li sta ova marka ACERBIS?

Page 7 of 84 FirstFirst ... 345678910111757 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •