Page 60 of 84 FirstFirst ... 105056575859606162636470 ... LastLast
Results 1,476 to 1,500 of 2083

Thread: O motociklu...

  1. #1476
    Join Date
    May 2022
    Posts
    159
    Thanks Thanks Given 
    185
    Thanks Thanks Received 
    134
    Thanked in
    52 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Incognito View Post
    Tenere definitivno, ili ako se mozes pruziti za KTM Adv 890R ili Afriku Twin...
    Mozda bih i mogao, i odavno “svrsavam” na Afriku Twin ali preozbiljan je to motor za jednog pocetnika. Odavno planiram da kupim adv motor i tek sad su mi se poklopile sve kockice da mogu to sebi da priustim (pored para mislim i na slobodno vrijeme), ali bih krenuo sa nekim malo laganijim motorom. Nalozio sam se na tu hondu ali mi dosta ljudi kaze da ce mi biti premala i brzo dosaditi, sa druge strane nesto tipa Afrika Twin ili GS mi je prejako za pocetak, pa bi mozda Tenere 700 bio pravi izbor. Mozda ne bi bilo lose da za pocetak i kupim neki polovni pa kroz par godina da pazarim Afriku, ne znam jos uvijek, ali samo znam da moram nesto nabavljati pod hitno jer mi se nenormalno vozi, ne mogu iscekati vise


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    "Zivot je Avganistan, vjeciti rat niskog inteziteta"

    No Rich Parents

  2. #1477
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    4,040
    Thanks Thanks Given 
    625
    Thanks Thanks Received 
    444
    Thanked in
    221 Posts

    Default

    Mislim da je vecina nas pocinjala sa polovnim motorima, upravo iz razloga sto ce se desiti da ti motor po koji put padne dok ucis, nije to nista strasno, i logicno je da je manja steta na nekom polovnom motoru nego na novoj Africi iz salona, barem kad su kozmeticka ostecenja u pitanju
    Drugi razlog je sto ce ti svaki motor, pa i najnoviji GS kad tad dosaditi, takva je valjda priroda covjeka da uvijek necem tezi, necemu novijem, boljem, drugacijem...
    Zato je mnogo manji gubitak ako kupis polovan motor, naucis se na njemu i onda vidis u kom smjeru ti voznja prija, da li vise put, da li malo makadama, da li vise offroad... Svaki stil voznje ima odredjene modele koji mu vise odgovaraju...
    E sad, nije lako naci dobar polovan motor za neke normalne pare, ali ako planiras da ti odredjeni period sluzi - zavrsavace ti posao, bitno je samo da je ispravan, i da nije lomljen, varen itd... Stoga nije lose ako imas nekoga iz drustva sa iskustvom da ti pomogne prilikom izbora polovnog motora.
    Moj prvi motor je bio Tenere 660 i bio mi je prava mjera...
    Mother, should I trust the government? (No Fu*king Way!)

  3. The Following User Says Thank You to Incognito For This Useful Post:


  4. #1478
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Birziminijum
    Posts
    15,902
    Thanks Thanks Given 
    158
    Thanks Thanks Received 
    303
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Mnogo veci problem za pocetnike je tezina motora, jer se valjda s gasom mozemo svi obuzdat (tih par grama mozga bi trebalo do sad da smo prikupili, makar na tudjim ako ne na svojim greskama). Prelazak sa 50ccm na motor koji je 3x tezi je velika razlika.

    Moj prvi motor evo ima oko 130kg, pa sam par puta bio svjestan dje sam situaciju izvukao na misice, jer da je motor bio tezi sigurno bih kliznuo. Kod velikih teskih motora kao sto su gs i afrika teze ce se greska ispravit. U svakom slucaju pravi izbor bi ti bio T7, pokupio je dosta nagrada, pouzdan je, generalno jedan strasan all-around motor, za sve tipove terena, ali opet ni on nije bas prelak (~ 205 kg)
    ___________________________

    slikam slike povoljno

  5. The Following User Says Thank You to stevann For This Useful Post:


  6. #1479
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,258
    Thanks Thanks Given 
    2,759
    Thanks Thanks Received 
    2,630
    Thanked in
    1,273 Posts

    Default

    sa velikim motorom mora više unaprijed da se planira đe ćeš i kako ćeš proć, mada meni teži motori više odgovaraju, bar van grada
    She is only here to annoy herself!

  7. The Following 2 Users Say Thank You to NSX For This Useful Post:


  8. #1480
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    501
    Thanks Thanks Given 
    824
    Thanks Thanks Received 
    190
    Thanked in
    84 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by diVerso View Post
    Ima neki “dziberski” izgled talijani to lijepo nasminkaju ali nije ni primaci japancu. Mada, to je moje laicko misljenje, ne mora da znaci da motor nije dobar, samo…


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Nisam ni ja stručnjak, nego mi se svidio pa sam malo istraživao. Plus zaustavljao momke po gradu sto ga voze. Uglavnom jedan momak sto ga je vozio 5 000km (Marko) mi reče da je bas zadovoljan a vozio je i ktm i gs prije, tako da nije bez iskustva. Masina mu je klon kawasaki 650, od 2012 se ugrađuje u CF moto tako da je dokazan kao pouzdan (ima 60 konja, na 2 cilindra). Brembo kočnice, Marzocchi viljuške, kayaba amortizer, bosch abs itd. sve jaki brendovi. I većinom su pozitivne reakcije od inostranih novinara koji su ga testirali. Ja ga nisam vozio jer ga ne mogu priustit ove godine, al zato this time next year Nije zanemarljiva razlika od 5 000 u odnosu na T7. Eto moje dva centa
    P. S. Nemam nikakve veze sa njihovim zastupnikom odje niti poznajem vlasnike.

    Sent from my CLT-L29 using Tapatalk

  9. The Following 4 Users Say Thank You to dante pg For This Useful Post:


  10. #1481
    Join Date
    May 2022
    Posts
    159
    Thanks Thanks Given 
    185
    Thanks Thanks Received 
    134
    Thanked in
    52 Posts

    Default O motociklu...

    Hvala ljudi, vec mi pomazete dosta. Ne znam puno ljudi s kojima bih mogao na tu temu pa mi je ovo jedini nacin da dodjem do nekog savjeta. Imam par kolega koji imaju GS ali prica o drugim motorima je besmislena jer po njima jedino je GS motor a sve ostalo boranija. Da ne napominjem da ih voze iskljucivo po gradu a najduza tura je bila do Moska na pecenje

    Incognito, i ovaj KTM Adv 890 r je pila bas, ja sve nesto balavim za japancima ali i pored njih ima sjajnih motora


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    "Zivot je Avganistan, vjeciti rat niskog inteziteta"

    No Rich Parents

  11. #1482
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    15,996
    Thanks Thanks Given 
    541
    Thanks Thanks Received 
    788
    Thanked in
    343 Posts

    Default

    Veci je problem sto ces tesko i jedan od gore navedenih motora naci polovan . T7 je strasan motor , nije presnazan a nije slab , pravi DualMotor za sve potrebe... ja sam vozio MT07 u sustini isti agregat koji ide u T7 i obrtnog ima bas dosta , nije preagresivan na gas , nema mnogo vibracija . Sto se tice Honde CB500x taj motor mi se vazda svidjao ali je dosta mali , evo ja sam 183cm visok ali kad sjednem na njega djeluje mi sitan ali se zato vozi kao biciklo i bas je okretan . Ako gledas tu klasu a bi nesto vece onda gledaj NC700x njega ces prije i naci polovnog i za neku korektnu cijenu .

    Od tih manjih kubikaza mislim da je odlican izbor Beneli TRK500 , jer je dosta velik , polozaj sjedjenja mi se bas svidja , ima ok snage za normalnu voznju , registracija, potrosnja i odrzavanje dzabalesku.
    takodje dobar je i KTM 390 Adventure , samo treba ga malo bolje odrzavati i pratiti ulje ...

    Ja nebih bjezao od toga da ove sezone kupis neki motor manje kubikaze da malo bolje savladas voznju a lako ces bilo koji od ovih prodati na pocetku sledece sezone i zamijeniti vecim i boljim uz doplatu. I ne treba trcati odma dan nesto najbolje , najjace i sl. nego kreni postepeno jer ces i bolje savladat voznju na neki slabiji motro nego odma da sjednes na 100+ks
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  12. The Following User Says Thank You to Stivi For This Useful Post:


  13. #1483
    Join Date
    May 2022
    Posts
    159
    Thanks Thanks Given 
    185
    Thanks Thanks Received 
    134
    Thanked in
    52 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stivi View Post
    Ja nebih bjezao od toga da ove sezone kupis neki motor manje kubikaze da malo bolje savladas voznju a lako ces bilo koji od ovih prodati na pocetku sledece sezone i zamijeniti vecim i boljim uz doplatu. I ne treba trcati odma dan nesto najbolje , najjace i sl. nego kreni postepeno jer ces i bolje savladat voznju na neki slabiji motro nego odma da sjednes na 100+ks
    Tako je, zato mi je i cb500x u startu djelovao kao idealan izbor, pogotovo sto je novi oko 7-8k, a recimo polovni t7 se krecu oko 5 ako se ne varam. Ali vec dosta ljudi mi rece da cu pogrijesiti ako kupim tu Hondu. Ni KTM 390 adv mi ne djeluje veci, mada ga nisam gledao uzivo.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    "Zivot je Avganistan, vjeciti rat niskog inteziteta"

    No Rich Parents

  14. #1484
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    15,996
    Thanks Thanks Given 
    541
    Thanks Thanks Received 
    788
    Thanked in
    343 Posts

    Default

    Tesko bas tesko mozes naci T7 za 5000-6000e sta vise ja josh ni jednu kod nas nisam vidjeo na oglase. Sad prodaju XT660z (tenere) po 4500-5000e

    Malo su cijene polovnih motora kod nas posle u pogresnom smjeru , jer kad udjem na autodiler i vidim da ljudi prodaju motore stare po 10-15godina za pare koliko je nekad taj motor nov kostao


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  15. #1485
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Tu blizu
    Posts
    582
    Thanks Thanks Given 
    102
    Thanks Thanks Received 
    46
    Thanked in
    22 Posts

    Default

    Evo da i ja prospem 2 slova.
    Prvo, sviđa mi se što kao početnik pravilno razmišljaš i što pitaš ta savjet, jer dosta ljudi kupuje motor impulsivno i bez razmišljanja.
    Drugo, mislim da su sve kolege prije mene dale dobre preporuke, ali kao neko ko je visok 191 i koji vozi CB500X već skoro deceniju, morao sam da se uključim i da ti kažem da ne odustaneš od Honde samo na osnovu ovih savjeta o veličini. Yamaha t7, ovako 1 na 1, vjerovatno jeste bolji motor, da se ne lažemo. Ali, sve je stvar ličnih afiniteta i očekivanja. Jednostavno moraš da sjedneš i da vidiš da li ti odgovara. Vozio sam i manje i veće motore od CB500X. Imao sam problema da se spakujem na KTM Duke 125, Ninja 250, KTM 390 i sl. Ali sam bez problema vozio i neke koji su manji od CB500X, ali to su kruzeri i nijesu tip koji tebe interesuje. Hondu CB500X vozim evo već 9 godina i ne planiram je skoro mijenjati. To je uključivalo i duže ture od po 2-3000km, nekad čak i u dvoje. Samo je pitanje tvojih očekivanja i afiniteta. Takođe mislim da je pametnije da prvo uzmeš neki polovan ukoliko nijesi potpuno siguran šta tačno želiš, jer još nijesam upoznao nekog od nas ko je odmah bio siguran u svoj izbor
    Što se Honde tiče, ako već nijesi imao priliku, stojim ti na raspolaganju da se javiš, dođeš i vidiš odgovara li ti veličinom.
    Srećna kupovina i uživaj u svakom momentu, jer i ove slatke muke su dio draži moto svijeta.
    Last edited by ramaro; 02-04-23 at 09:59.

  16. The Following 7 Users Say Thank You to ramaro For This Useful Post:


  17. #1486
    Join Date
    May 2022
    Posts
    159
    Thanks Thanks Given 
    185
    Thanks Thanks Received 
    134
    Thanked in
    52 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ramaro View Post
    Evo da i ja prospem 2 slova.
    Prvo, sviđa mi se što kao početnik pravilno razmišljaš i što pitaš ta savjet, jer dosta ljudi kupuje motor impulsivno i bez razmišljanja.
    Drugo, mislim da su sve kolege prije mene dale dobre preporuke, ali kao neko ko je visok 191 i koji vozi CB500X već skoro deceniju, morao sam da se uključim i da ti kažem da ne odustaneš od Honde samo na osnovu ovih savjeta o veličini. Yamaha t7, ovako 1 na 1, vjerovatno jeste bolji motor, da se ne lažemo. Ali, sve je stvar ličnih afiniteta i očekivanja. Jednostavno moraš da sjedneš i da vidiš da li ti odgovara. Vozio sam i manje i veće motore od CB500X. Imao sam problema da se spakujem na KTM Duke 125, Ninja 250, KTM 390 i sl. Ali sam bez problema vozio i neke koji su manji od CB500X, ali to su kruzeri i nijesu tip koji tebe interesuje. Hondu CB500X vozim evo već 9 godina i ne planiram je skoro mijenjati. To je uključivalo i duže ture od po 2-3000km, nekad čak i u dvoje. Samo je pitanje tvojih očekivanja i afiniteta. Takođe mislim da je pametnije da prvo uzmeš neki polovan ukoliko nijesi potpuno siguran šta tačno želiš, jer još nijesam upoznao nekog od nas ko je odmah bio siguran u svoj izbor
    Što se Honde tiče, ako već nijesi imao priliku, stojim ti na raspolaganju da se javiš, dođeš i vidiš odgovara li ti veličinom.
    Srećna kupovina i uživaj u svakom momentu, jer i ove slatke muke su dio draži moto svijeta.
    Nisam ni sumnjao u to kakav je motor cb500x, sigurno je i izdrzljiv i lak za voznju i naisao sam na more pozitivnih komentara, jedino sam poceo da se lomim oko velicine. Bio bi mi idealan u startu dok se malo ne opustim, mozda i kasnije, kao sto rekoste, ne mogu znati dok ne probam. Vjerovatno cu i ja, kad pocnem da vozim, mijenjati pojedina misljenja koja su, za sad, formirana samo na osnovu vlogova, raznih reviewa i komentara
    Treba da odaberem nesto u sta se bas i puno ne razumijem, ali cu morati krenuti od necega zahvaljujuci svima vama ne sumnjam da cu napraviti dobar izbor
    Ramaro, evo pisem ti dm, ne mogu da odbijem tvoju velikodusnu ponudu


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    "Zivot je Avganistan, vjeciti rat niskog inteziteta"

    No Rich Parents

  18. The Following User Says Thank You to diVerso For This Useful Post:


  19. #1487
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    5,262
    Thanks Thanks Given 
    385
    Thanks Thanks Received 
    1,603
    Thanked in
    634 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stivi View Post
    Tesko bas tesko mozes naci T7 za 5000-6000e sta vise ja josh ni jednu kod nas nisam vidjeo na oglase. Sad prodaju XT660z (tenere) po 4500-5000e

    Malo su cijene polovnih motora kod nas posle u pogresnom smjeru , jer kad udjem na autodiler i vidim da ljudi prodaju motore stare po 10-15godina za pare koliko je nekad taj motor nov kostao


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Motor koji sam ja prodao prije 3 godine 3500€ sad je na dilera 5300€ po dogovoru, sve ti je jasno.

  20. The Following 2 Users Say Thank You to NoLimit For This Useful Post:


  21. #1488
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    727
    Thanks Thanks Given 
    793
    Thanks Thanks Received 
    421
    Thanked in
    140 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by HaRRyy View Post
    Zna li neko, ko balansira tockove za motor u PG?
    Peđa Milačić u Zagorič, odličan.

  22. The Following 2 Users Say Thank You to Tica For This Useful Post:


  23. #1489
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,693
    Thanks Thanks Given 
    1,754
    Thanks Thanks Received 
    759
    Thanked in
    311 Posts

    Default

    @diVerso tesko da ces pogrijesiti ako probas, ne moras da vozis, a valjalo bi, ali sjedi malo, ne zuri da se skines sa motora odmah, vidi kako ti staju noge, pa onda i ruke bogami.
    volan se podesava od vozaca, do vozaca, nogari i sjediste malo teze aliiiiiii ima i tu opcija...150e je da se uradi sjediste po meraku, uzmi i to u obzir. (ja uvijek uzimam jer sam 197cm i vazda fali mjesta)
    sto se voznje tice to su sve moderni, dobri motori, kao pocetnik ima dosta da deres da bi im nasao neku manu i zamjerku. u principu je svaki motor, bolji od vozaca.
    polovni motori su skupi ali...mozda su bolja opcija za pocetak, mada ja kad sam kupovao nisam imao para za bolje, da sam imao, mozda bih i ja potrcao novi da kupim
    svako normalan ce ti ustupiti motor da probas, sjednes, skines sa nogara, popnes na nogar, cisto da vidis koliki je i kako se vlada sa njim, tako da se ne stidi nego sto vise pitaj i probaj.
    eee da, imas i Triumph Tiger 660, to je lijep motor, ne znam koliko je velik.
    nisi mali

    evo smo ti se svi obradovali ovdje na topiku, javi kako ide ta kupovina
    Last edited by dub_c; 03-04-23 at 20:53.
    As far back as I can remember I always wanted to be a gangster.

  24. The Following User Says Thank You to dub_c For This Useful Post:


  25. #1490
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,258
    Thanks Thanks Given 
    2,759
    Thanks Thanks Received 
    2,630
    Thanked in
    1,273 Posts

    Default

    koliko ima smisla uzet motor star 10 godina za 6.000 (tipa V Strom 650) ako je isti takav novi 8.500, uplatis tipa 6.000 na lizing i ostane ti idućih 5 god po 50e mjesečno da daješ da ne razmišljaš
    She is only here to annoy herself!

  26. #1491
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,693
    Thanks Thanks Given 
    1,754
    Thanks Thanks Received 
    759
    Thanked in
    311 Posts

    Default

    da ne ulazim u cg trziste polovnih motora jeeer znam da je sve poludjelo a ja ne pratim
    vise sam mislio na neko klizanje sa tim stromom na soderu sa 40kmh i imas volan, retrovizore, kvacilo, stitnike rucki (u najboljem slucaju) za promjenu i to sve nabavis za 5 dana, i montiras za 1 dan i dobar si prije nego sto se modrice povuku.
    ili druga opcija klizanje sa nove tenere (inace kosta 13k) i trebaju ti mjeseci da nabavis osnovne djelove.
    vjerujem da je novi strom oko 10k.

    p.s. bacih pogled malo na motore u oglasima, TRK500 je 5k, CB500X je 7k i Tenere660 je 5.5k
    ostalo ili vespe ili sportski motori ili GSA mrka kapa.
    As far back as I can remember I always wanted to be a gangster.

  27. #1492
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    1,684
    Thanks Thanks Given 
    174
    Thanks Thanks Received 
    218
    Thanked in
    94 Posts

    Default

    Evo honde za 2023 u AC viva

    X-ADV 750 - 14 450 €

    ADV - 7 890 € / 8 190 € sa koferom

    FORZA 350 - 7 240 € / 7 490 € sa koferom


  28. #1493
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    1,684
    Thanks Thanks Given 
    174
    Thanks Thanks Received 
    218
    Thanked in
    94 Posts

  29. #1494
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    kuci
    Posts
    5,163
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dub_c View Post
    da ne ulazim u cg trziste polovnih motora jeeer znam da je sve poludjelo a ja ne pratim
    vise sam mislio na neko klizanje sa tim stromom na soderu sa 40kmh i imas volan, retrovizore, kvacilo, stitnike rucki (u najboljem slucaju) za promjenu i to sve nabavis za 5 dana, i montiras za 1 dan i dobar si prije nego sto se modrice povuku.
    ili druga opcija klizanje sa nove tenere (inace kosta 13k) i trebaju ti mjeseci da nabavis osnovne djelove.
    vjerujem da je novi strom oko 10k.

    p.s. bacih pogled malo na motore u oglasima, TRK500 je 5k, CB500X je 7k i Tenere660 je 5.5k
    ostalo ili vespe ili sportski motori ili GSA mrka kapa.
    ispade Shajov motor najjeftiniji

  30. #1495
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    15,996
    Thanks Thanks Given 
    541
    Thanks Thanks Received 
    788
    Thanked in
    343 Posts

    Default

    Shajo , sad ti je prejeftin na ova poskupljenja


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  31. #1496
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,880
    Thanks Thanks Given 
    1,645
    Thanks Thanks Received 
    2,832
    Thanked in
    1,224 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by |G60| View Post
    Ovaj monkey presmijesan. Pravi za selo nedje da imas


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  32. The Following 2 Users Say Thank You to acs For This Useful Post:


  33. #1497
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,693
    Thanks Thanks Given 
    1,754
    Thanks Thanks Received 
    759
    Thanked in
    311 Posts

    Default

    Mene zanima kad se moze ocekivati neka od ovih Hondi, znam da se proslih godina cekalo po godinu dana.
    Monkey je strasna stvar!
    @shajo jos se prodaje? mora da je jeftin onda.
    As far back as I can remember I always wanted to be a gangster.

  34. #1498
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,785
    Thanks Thanks Given 
    1,486
    Thanks Thanks Received 
    4,943
    Thanked in
    2,316 Posts

    Default

    Minkey i Cub su institucije sa dugom tradicijom, ostalo su motocikli i skuteru.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  35. #1499
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Bar
    Posts
    4,150
    Thanks Thanks Given 
    721
    Thanks Thanks Received 
    479
    Thanked in
    246 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dub_c View Post
    Mene zanima kad se moze ocekivati neka od ovih Hondi, znam da se proslih godina cekalo po godinu dana.
    Monkey je strasna stvar!
    @shajo jos se prodaje? mora da je jeftin onda.
    Skoro svaki mjesec im stiže isporuka koliko vidim po njihovim postovima na IG, i sve se proda u rekordnom roku stvarno...

  36. #1500
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,693
    Thanks Thanks Given 
    1,754
    Thanks Thanks Received 
    759
    Thanked in
    311 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tom View Post
    Skoro svaki mjesec im stiže isporuka koliko vidim po njihovim postovima na IG, i sve se proda u rekordnom roku stvarno...
    Dobro je ako je tako. Ali koliko je to motora?
    Drug mi narucio Afriku Twin 2021. i nesto je i platio bio i nekoliko mjeseci je cekao i kupio polovan motor posle.
    As far back as I can remember I always wanted to be a gangster.

Page 60 of 84 FirstFirst ... 105056575859606162636470 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 12 users browsing this thread. (0 members and 12 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •