Page 24 of 84 FirstFirst ... 142021222324252627283474 ... LastLast
Results 576 to 600 of 2083

Thread: O motociklu...

  1. #576
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljubotinj - Rijechka nahija
    Posts
    6,406
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dusan. View Post
    Neutralno pitanje...
    Ima li neka grupa ljudi koji voze skutere jer nemaju trenutno za nesto vece, a koji gaje istu ljubav kao i "motorasi"?? Posto "motorasi" ne priznaju skutere kao dio dvotockasa i prilicno ih diskriminisu. :icon_cry:
    Ne slažem se stobom. Diskriminisu ih oni sto su "juce" poceli da voze i izigravaju kojekakve mangupe. Nipodastavajuci dva tocka koja neko vozi govori o njima.
    Jedino sto je bitno to je ljubav prema motociklizmu, svi smo odnekle poceli, neko ovako, neko onako.
    Bjezi od takvih druzina, u moju druzinu si uvjek dobrodosao, i bilo ko ko gaji ljubav prema motociklizmu, druzenju i ostalom.

  2. #577
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    1,627
    Thanks Thanks Received 
    4,403
    Thanked in
    1,911 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dusan. View Post
    Neutralno pitanje...
    Ima li neka grupa ljudi koji voze skutere jer nemaju trenutno za nesto vece, a koji gaje istu ljubav kao i "motorasi"?? Posto "motorasi" ne priznaju skutere kao dio dvotockasa i prilicno ih diskriminisu. :icon_cry:
    Ima brate, ja sam vazda raspolozen za voznju pa se javljaj.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  3. #578
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljubotinj - Rijechka nahija
    Posts
    6,406
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    bolji je od svakoga skutera, a vjerovatno i jeftiniji od ovih maxi šminkerskih
    Vrlo diskutabilan komentar u danasnje vrijeme, ako poredis ovaj motor recimo sa Kymco AK 550, Yamaha T max, Aprilia SRV, BMW C 600 Sport itd.
    Svaki od navedenih skutera je svijet izmislio za ovu Hondu.
    O kvalitetu Hondinom necemo da pricamo, besprekoran u svakom smislu.
    Ekonomicnist vrhunska.
    Motor bez premca za pocetnika.

    Ostalo..udobnost, snaga, osjecaj voznje, velicina motora... Nula prekrizena.

    Dok svaki od gore navedenih skutera posjeduju komfor, udobnost, neupitnu brzinu sa ubrzanjem do maksimuma koliko im pise, besprekornu agilnost, sportska vjesanja, mnogo vise tehnologije, kocnice 100 puta bolje, i mnogo mnogo toga.

  4. #579
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljubotinj - Rijechka nahija
    Posts
    6,406
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Randy Orton View Post
    Je li se desavalo nekome kad sipa full rezervoar(do cepa)Na Beverlija od 250cc(model 2008)da mu iscuri malo goriva ispod motora?

    Neki dan sipo na benzinsku do cepa,otiso da platim na kasu i vracem se kad vidim kapa ispod motora(vrlo malo)poslije par km kad sam ga parkiro suvo ispod njega.Ili je rezervoar busan nedje pri vrhu ili je iz dva djela pa pusta nedje pri spajanju dva djela kad se napuni ful?
    Nista strasno, potpuno normalno da izbaci visak na crijevo predvidjeno za to dolje ispod motora.
    Ne sipaj do cepa nego kad ti pistolj kaze stop.

  5. #580
    Join Date
    Oct 2012
    Location
    Montenegro
    Posts
    1,849
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by N-I-K-O View Post
    Ne slažem se stobom. Diskriminisu ih oni sto su "juce" poceli da voze i izigravaju kojekakve mangupe. Nipodastavajuci dva tocka koja neko vozi govori o njima.
    Jedino sto je bitno to je ljubav prema motociklizmu, svi smo odnekle poceli, neko ovako, neko onako.
    Bjezi od takvih druzina, u moju druzinu si uvjek dobrodosao, i bilo ko ko gaji ljubav prema motociklizmu, druzenju i ostalom.
    Drago mi je sto se ne slazes.
    Jos ona prica kako su skuteri samo do prodavnice... e cega se sve nisam naslusao. Imam 250ccm i rado bih vozio nesto 500-700ccm, prije veci maxi scooter jer imam svojih razloga i prohtjeva, ali sad se nema para za tako nesto.

    Kad kazem maxi scooteri 500-700, mislim na X-ADV ili BMW C650 GT, ili AK550 ili cak T-Max, kako si pomenuo...
    Da, sad ce neko reci "pa za te pare kupis veliki motor 1000+ccm", da, ali ja kazem da za svoje pare kupim sta ja ocu... i da veliki motor nema prednosti u svemu. Nego, produzio sam temu bas haha.
    Last edited by Dusan.; 04-05-20 at 22:21.

  6. #581
    Join Date
    Oct 2012
    Location
    Montenegro
    Posts
    1,849
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by N-I-K-O View Post
    Vrlo diskutabilan komentar u danasnje vrijeme, ako poredis ovaj motor recimo sa Kymco AK 550, Yamaha T max, Aprilia SRV, BMW C 600 Sport itd.
    Svaki od navedenih skutera je svijet izmislio za ovu Hondu.
    O kvalitetu Hondinom necemo da pricamo, besprekoran u svakom smislu.
    Ekonomicnist vrhunska.
    Motor bez premca za pocetnika.

    Ostalo..udobnost, snaga, osjecaj voznje, velicina motora... Nula prekrizena.

    Dok svaki od gore navedenih skutera posjeduju komfor, udobnost, neupitnu brzinu sa ubrzanjem do maksimuma koliko im pise, besprekornu agilnost, sportska vjesanja, mnogo vise tehnologije, kocnice 100 puta bolje, i mnogo mnogo toga.
    Razlozi zbog kojih bih uzeo gorepomenute, u odnosu na GS, ili AfricuTwin ili neki od tih vrsta dvotockasa. Da ne bude zabune, to su odlicni motori, ali ukus je ukus, i potrebe su razlicite.
    Da dodam samo, MNOGO, MNOGO vise prostora za odlaganje stvari za putovanje. Pa i za grad.

  7. #582
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,268
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,631
    Thanked in
    1,274 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by N-I-K-O View Post
    Vrlo diskutabilan komentar u danasnje vrijeme, ako poredis ovaj motor recimo sa Kymco AK 550, Yamaha T max, Aprilia SRV, BMW C 600 Sport itd.
    Svaki od navedenih skutera je svijet izmislio za ovu Hondu.
    O kvalitetu Hondinom necemo da pricamo, besprekoran u svakom smislu.
    Ekonomicnist vrhunska.
    Motor bez premca za pocetnika.

    Ostalo..udobnost, snaga, osjecaj voznje, velicina motora... Nula prekrizena.

    Dok svaki od gore navedenih skutera posjeduju komfor, udobnost, neupitnu brzinu sa ubrzanjem do maksimuma koliko im pise, besprekornu agilnost, sportska vjesanja, mnogo vise tehnologije, kocnice 100 puta bolje, i mnogo mnogo toga.
    ja sam vozio ovakve "početničke" motore a i te maksi skutere, po meni su motori vidno bolji jer pod br. jedan na skuteru ti je položaj tijela apsolutno neprirodan za bilo kakvu agilniju vožnju motora, muka mi je da tražim test đe je jedan ovakav motor napravio razliku na stazi u odnosu na jači skuter i to 4-5 sekundi, što se max brzine tiče ovaj motor je tu neđe sa T maxom, s tom razlikom što je T max 2013. god. 8000(vidim da se prodaje jedan toliko), a ovaj motor to godište možda 4000

    po meni maxi skuteri imaju jedino prednost što su možda malo više manevrabilni pri nižim brzinama i što ih je većina automatik pošto ima dosta njih koji to voze a pravi motor ne umiju da voze nit ih zanima

    Quote Originally Posted by Dusan. View Post
    Razlozi zbog kojih bih uzeo gorepomenute, u odnosu na GS, ili AfricuTwin ili neki od tih vrsta dvotockasa. Da ne bude zabune, to su odlicni motori, ali ukus je ukus, i potrebe su razlicite.
    Da dodam samo, MNOGO, MNOGO vise prostora za odlaganje stvari za putovanje. Pa i za grad.
    jesi li probao Hondu NC750X? ispred tebe imaš prtljažnik (umjesto rezervoara), staviš preko njega još tank torbu i ova 3 kofera što ima, tu može da stane ka u 3 ta maxi skutera

    Last edited by NSX; 04-05-20 at 22:25.
    She is only here to annoy herself!

  8. #583
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    1,627
    Thanks Thanks Received 
    4,403
    Thanked in
    1,911 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by N-I-K-O View Post
    Vrlo diskutabilan komentar u danasnje vrijeme, ako poredis ovaj motor recimo sa Kymco AK 550, Yamaha T max, Aprilia SRV, BMW C 600 Sport itd.
    Svaki od navedenih skutera je svijet izmislio za ovu Hondu.
    O kvalitetu Hondinom necemo da pricamo, besprekoran u svakom smislu.
    Ekonomicnist vrhunska.
    Motor bez premca za pocetnika.

    Ostalo..udobnost, snaga, osjecaj voznje, velicina motora... Nula prekrizena.

    Dok svaki od gore navedenih skutera posjeduju komfor, udobnost, neupitnu brzinu sa ubrzanjem do maksimuma koliko im pise, besprekornu agilnost, sportska vjesanja, mnogo vise tehnologije, kocnice 100 puta bolje, i mnogo mnogo toga.
    Nije vrlo diskutabilan. Nego vrlo netacan komentar. Ali nisam imao zivaca da pisem ovoliko koliko si ti.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  9. #584
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljubotinj - Rijechka nahija
    Posts
    6,406
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    ja sam vozio ovakve "početničke" motore a i te maksi skutere, po meni su motori vidno bolji jer pod br. jedan na skuteru ti je položaj tijela apsolutno neprirodan za bilo kakvu agilniju vožnju motora, muka mi je da tražim test đe je jedan ovakav motor napravio razliku na stazi u odnosu na jači skuter i to 4-5 sekundi, što se max brzine tiče ovaj motor je tu neđe sa T maxom, s tom razlikom što je T max 2013. god. 8000(vidim da se prodaje jedan toliko), a ovaj motor to godište možda 4000

    po meni maxi skuteri imaju jedino prednost što su možda malo više manevrabilni pri nižim brzinama i što ih je većina automatik pošto ima dosta njih koji to voze a pravi motor ne umiju da voze nit ih zanima



    jesi li probao Hondu NC750X? ispred tebe imaš prtljažnik (umjesto rezervoara), staviš preko njega još tank torbu i ova 3 kofera što ima, tu može da stane ka u 3 ta maxi skutera

    Ni svjestan nisi koliko grijesis.
    Iz iskustva pricam licnog (vozio SRV) , i iz iskustva drugova (vozili T Max, BMW C 600 sport, Kymco AK 550), a dostina ih i dan danas voze.
    Ali bi sad mnogo morao da pisem.
    Placenicke recenzije su jedno a real life recenzije druga prica.

  10. #585
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,268
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,631
    Thanked in
    1,274 Posts

    Default

    brate, ona mala Honda sa prošle strane sa 48 KS i 500 ccm ide 5.5 0-100 km/h, Aprilia SRV850 kao najbrži skuter sa 75 KS i 750 ccm ide oko 6

    to što vi na skuteru imate osjećaj da letite to je druga priča
    She is only here to annoy herself!

  11. The Following User Says Thank You to NSX For This Useful Post:


  12. #586
    Join Date
    Oct 2012
    Location
    Montenegro
    Posts
    1,849
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    ja sam vozio ovakve "početničke" motore a i te maksi skutere, po meni su motori vidno bolji jer pod br. jedan na skuteru ti je položaj tijela apsolutno neprirodan za bilo kakvu agilniju vožnju motora, muka mi je da tražim test đe je jedan ovakav motor napravio razliku na stazi u odnosu na jači skuter i to 4-5 sekundi, što se max brzine tiče ovaj motor je tu neđe sa T maxom, s tom razlikom što je T max 2013. god. 8000(vidim da se prodaje jedan toliko), a ovaj motor to godište možda 4000

    po meni maxi skuteri imaju jedino prednost što su možda malo više manevrabilni pri nižim brzinama i što ih je većina automatik pošto ima dosta njih koji to voze a pravi motor ne umiju da voze nit ih zanima



    jesi li probao Hondu NC750X? ispred tebe imaš prtljažnik (umjesto rezervoara), staviš preko njega još tank torbu i ova 3 kofera što ima, tu može da stane ka u 3 ta maxi skutera
    Samo sam sjedio na njoj, i taj koncept nije ni malo los. Cak je i Honda sa DCT uradila pravu stvar, za mene i ljude koje ne vole saltanje.
    Ne bih se slozio potpuno za prostor. Govorimo o suvom motoru BEZ bocnih kofera. Jer sa bocnim koferima onda ne mozes biti agilan kroz gradske guzve, zauzimas vise mjesta i na parkingu i u voznji.
    Ima podatak, da vecina maxi scooter poput Burgmana, TMaxa, Honde XAdv, Bmwa C650gT (moj omiljeni inace:fat:, ima prostora ispod sjedista za jednu full face i jednu integralnu kacigu, a neki mozda i za dvije full face kacige. Plus, dva boksa za odlaganje stvari ispod volana-nazovimo ga tako, i pozadi kofer.

  13. #587
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    1,627
    Thanks Thanks Received 
    4,403
    Thanked in
    1,911 Posts

    Default


    Meni je ovo cilj da uzmem sad. A kad cu ga ispuniti vidjet’ cemo.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  14. #588
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    pg
    Posts
    5,538
    Thanks Thanks Given 
    2,172
    Thanks Thanks Received 
    997
    Thanked in
    439 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    po meni maxi skuteri imaju jedino prednost što su možda malo više manevrabilni pri nižim brzinama i što ih je većina automatik pošto ima dosta njih koji to voze a pravi motor ne umiju da voze nit ih zanima
    Dva puta sam u životu vozio pravi motor ja to ne umijem da vozim i uopste nemam nikakvu zelju da ga imam i ako volim vidjet dobru motorčinu a maxi skutere bas volim i mislim da bih mogao u nekom narednom periodu nabaviti nekog sa nekom maximalnom kubikazom

  15. #589
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljubotinj - Rijechka nahija
    Posts
    6,406
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    brate, ona mala Honda sa prošle strane sa 48 KS i 500 ccm ide 5.5 0-100 km/h, Aprilia SRV850 kao najbrži skuter sa 75 KS i 750 ccm ide oko 6

    to što vi na skuteru imate osjećaj da letite to je druga priča
    SRV ide na 5 sec do 100 km/h, stim sto kraja nema do 200.
    Uz kokote ide GSXR 600 200 km/h, ja za njim SRV-om 190 km/h.
    Pricamo o skuteru koji je iste tezine kao BMW GS 1200 ADVENTURE!!! Samo je 6 kila laksi!!!
    Ali to je manje bitno koliko je bitno sve ostalo koje je neuporedivo sa ovom Hondom... Skuteri koji imaju pancirna crijeva, brembo klijesta, duple diskove, vjesanja od R motora, brate...

    Ja sam prije 10-15 godina bio protiv skutera, ali ovo danas sto rade, to je ludilo, zadovoljstvo ih je vozit.

    Naravno, veliki motori su druga prica, ali ovo poredjenje sa ovakvim motorima poput Honde CB 500x, Benelli TRK 502, i to tako je presmijesno po bukvalno svim pitanjima, a nebih se zastidio ni sa mnogim drugim vecim motorima.

  16. #590
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,688
    Thanks Thanks Given 
    1,088
    Thanks Thanks Received 
    444
    Thanked in
    263 Posts

    Default

    Planiram vec duze vrijeme da kupim neki motor/skuter, kao pocetniku sta da uzmem samo da nije 50ccm? Ne bih nesto Kinesko a i nesto preskupo, bitno mi je da moze tu do 100kmh da nagura..

    Nisam neki trkac, vise bi volio motor da imam samo kao avanturista za setnju.
    Budzet 2500e.
    Last edited by HaRRyy; 04-05-20 at 22:47. Reason: EDIT

  17. #591
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljubotinj - Rijechka nahija
    Posts
    6,406
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pasha View Post

    Meni je ovo cilj da uzmem sad. A kad cu ga ispuniti vidjet’ cemo.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    X ADV je bomba.
    DCT mjenjac koji je besprekoran, buducnost dvotockasa.
    Mjenjac koji ti misli cita, nevjerovatan uzitak. Malkice je sporiji od Honde VFR 1200 DCT, sa razlogom, jer ova ima 170 konja, dok X ADV ima oko 60 pa mu je za djelic sekunde sporiji.

    Mogu da se sprdaju svi sa automatikom, ja ti kazem, za 20 godina ce ovi sa mjenjacem bit u manjini u odnosu na ovaj mjenjac.
    Isto tako smo pricali o autima, kakvi crni automatik, dok je cijeli svijet uzivao mi smo se bildovali na kvacilo ka avetinje preko petrovackih sa barakama od auta i govorili - kakvi crni automatik!
    Pogledaj danas kako stvari stoje, sve se salta na plus-minus, nema bildovanja, automatici su zakon, i vjeruj mi na rijec buducnost motociklizma.

  18. #592
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,268
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,631
    Thanked in
    1,274 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by N-I-K-O View Post
    SRV ide na 5 sec do 100 km/h, stim sto kraja nema do 200.
    Uz kokote ide GSXR 600 200 km/h, ja za njim SRV-om 190 km/h.
    jes i laže kazaljka jedno 30-40 ka i na sve aprilije taj motor fabrički ide 190 pravih na ravno
    She is only here to annoy herself!

  19. #593
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    1,627
    Thanks Thanks Received 
    4,403
    Thanked in
    1,911 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by N-I-K-O View Post
    X ADV je bomba.
    DCT mjenjac koji je besprekoran, buducnost dvotockasa.
    Mjenjac koji ti misli cita, nevjerovatan uzitak. Malkice je sporiji od Honde VFR 1200 DCT, sa razlogom, jer ova ima 170 konja, dok X ADV ima oko 60 pa mu je za djelic sekunde sporiji.

    Mogu da se sprdaju svi sa automatikom, ja ti kazem, za 20 godina ce ovi sa mjenjacem bit u manjini u odnosu na ovaj mjenjac.
    Isto tako smo pricali o autima, kakvi crni automatik, dok je cijeli svijet uzivao mi smo se bildovali na kvacilo ka avetinje preko petrovackih sa barakama od auta i govorili - kakvi crni automatik!
    Pogledaj danas kako stvari stoje, sve se salta na plus-minus, nema bildovanja, automatici su zakon, i vjeruj mi na rijec buducnost motociklizma.
    E nemam sto dodat’ na ovo tvoje. Inace kad kupujem motor kupujem nov. Zato sam i kupio X-max. Toliko sam se mogao opruzit. Sledeci je ADV cim se malo para skupi.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  20. #594
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljubotinj - Rijechka nahija
    Posts
    6,406
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pasha View Post
    E nemam sto dodat’ na ovo tvoje. Inace kad kupujem motor kupujem nov. Zato sam i kupio X-max. Toliko sam se mogao opruzit. Sledeci je ADV cim se malo para skupi.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Dobrodosao ti drug moj vazda, zaprati nas na instagram mene kao Panigale_1199_s, nas kao klub MK_Gentlemen_montenegro, na vezi smo za druzenje, kafu i voznju kad ti je god milo.
    Pusti ti ove sto omalovazavaju tvoja mukom zaradjena dva tocka koja si sa ljubavlju kupio, pa bilo to apn6 tomos ili skuter. Sto dalje od takvih, prijateljski savjet.
    Uzivaj u voznji i to je to.

  21. #595
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    1,627
    Thanks Thanks Received 
    4,403
    Thanked in
    1,911 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by N-I-K-O View Post
    Dobrodosao ti drug moj vazda, zaprati nas na instagram mene kao Panigale_1199_s, nas kao klub MK_Gentlemen_montenegro, na vezi smo za druzenje, kafu i voznju kad ti je god milo.
    Pusti ti ove sto omalovazavaju tvoja mukom zaradjena dva tocka koja si sa ljubavlju kupio, pa bilo to apn6 tomos ili skuter. Sto dalje od takvih, prijateljski savjet.
    Uzivaj u voznji i to je to.
    Dogovorili smo se.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  22. #596
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljubotinj - Rijechka nahija
    Posts
    6,406
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    jes i laže kazaljka jedno 30-40 ka i na sve aprilije taj motor fabrički ide 190 pravih na ravno
    Sve neka laze brate moj, sve mu prosto.
    Sustinski je ocigledno da se ne slazemo, i to je legitimno.
    Idemo naprijed

  23. #597
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,486
    Thanks Thanks Given 
    203
    Thanks Thanks Received 
    675
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pasha View Post

    Meni je ovo cilj da uzmem sad. A kad cu ga ispuniti vidjet’ cemo.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Jedini skuter ikad koji bih volio da posjedujem.

  24. #598
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    2,099
    Thanks Thanks Given 
    25
    Thanks Thanks Received 
    209
    Thanked in
    128 Posts

    Default

    Isto.

    Sent from my SM-G988B using Tapatalk

  25. #599
    Join Date
    May 2010
    Location
    Boka Kotorska HN♥️
    Posts
    4,093
    Thanks Thanks Given 
    633
    Thanks Thanks Received 
    656
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by N-I-K-O View Post
    Nista strasno, potpuno normalno da izbaci visak na crijevo predvidjeno za to dolje ispod motora.
    Ne sipaj do cepa nego kad ti pistolj kaze stop.
    Necu vise.
    Hvala

  26. #600
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    42
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Bomba je X-adv. Vozao sam ga par puta i onaj DCT je fantastican, pogotovo u S i S2 mod dje salta instant. Motor top ide ali je tezak i osjeti se to. Cijena mu je najveci problem jer po meni 11k za ovakav hibrid je ludilo.

Page 24 of 84 FirstFirst ... 142021222324252627283474 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •