Quote Originally Posted by Dusan. View Post
Citao sam mnogo review-a o Hondi, iskusni bajkeri kazu, a i oni manje iskusni "enough power to get you out a trouble", "great for commuting".
Motor mi treba praktican za po gradu, medjugradski i neki tipa vikend izlet tu ili u okruzenju. Ne planiram daleke motopustolovine po svijetu.
Prednost xmaxa je sto ima dovoljno mjesta za odlaganje stvari plus kofer, i udobnost. Sad ne znam da li njegove 33ks su dosta za komfornu voznju sto bi se reklo na po gasa.

S druge strane hondu sa 54ks nisam vozio ali ne znam moze li posluziti za ovo za sta mi i xmax sluzi, ne znam poziciju sedjenja, tijela, itd itd.
Ne znam pomazem li, ali ovo malo i radi sebe da iskucam
Uhvatio sam ljetos Hondu Integru 750 ispred sebe i vozili smo nekih 40minuta zajedno i mogu ti reci da je to bilo 80-90% mogucnosti mog Stroma i 95% mojih vozackih sposobnosti.
Ja doduse nisam znao put a cikica sa hondom ispred mene je lokalac, nakon 40 minuta stao je sa strane da se pozdravimo jer se odvaja i tek posle 3-4 minuta su naisli TDM 900 i KTM neki koje smo petekli usput i koji su probali da prate...
Znaci taj motor je cudo!! Ali...ja bih vec kupio MOTOR za te pare, ne skuter tako da bih prije glasao za Xmax.
Ako ces vec skuter onda je to to.
Moras da sjednes i da probas, nikako drugacije.

Ide li jamaha od 400? Ide bolje nego sto mozes da zamislis. Novi Tmax ide bolje nego moj stari Strom 650.