Page 150 of 182 FirstFirst ... 50100140146147148149150151152153154160 ... LastLast
Results 3,726 to 3,750 of 4536

Thread: Zalbe/prijedlozi/kritike na rad admina svih igrica na G-Serveru

  1. #3726
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    l33t land
    Posts
    276
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by POP@J View Post
    Hehehe rokacemo se to je sigurno kad zavrshim download (60GB)
    :yipiiii: :yipiiii: HAHAHAHAHAHHAH!
    Ok!! Dil 'z DIL!!!
    CYA!
    Odo da :zzz:
    Do not argue with an idiot. He drag you down to his level, then beat you with experience!

  2. #3727
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bijela-HN
    Posts
    645
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Haaaoosa
    Oci me zaboljese citajuci (nisam stavio naocare..a rjecima nikad kraja..)
    Ma...ja opet mislim..ko se bije taj se voli..
    Manda..nema covjeka na svijetu koji ce me ubjediti da ti nisi koristio cheat.. Mozda sada ne koristis, ali ranije jesi...
    Dobri i zli ljudi...tucajte se...i idite ili ne idite na server...ako vas sjekira...

  3. #3728
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    3
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dobri i zli ljudi...tucajte se...i idite ili ne idite na server...ako vas sjekira...
    ako vec dolazite na server zbog tucanja, PLAKNITE SE ))

  4. #3729
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bijela-HN
    Posts
    645
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Na server je malo prije dosao sidewinder i iskljucio opciju koju je Balsa juce ukljucio... Da li je to pravi sidewinder ili nije..ne znamo dok se ne oglasi...
    Markisa je opet ukljucio... Ova opcija je veoma vazna i molio bi svakog admina da se batali iskljucivanja nje...
    Evo sad je opet dosao na server..i iskljucio-ukljucio.. Imam screenshot.. U cemu je fazon???
    http://img242.imageshack.us/img242/9...0020016ol3.jpg
    Last edited by fishman; 09-04-07 at 13:35.

  5. #3730
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Kotor -Kingdom Posts: 7980
    Posts
    276
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by POP@J View Post
    Da nisi ti imao neke teshke traume u ranom detinjstvu.
    Stvarno ce da te trefi infarkt.
    Nemoj onda da se zalish nama.
    Lepo ti Jack of Blades kaze RELAX(popi pivo zapali jednu domacu) jednom rechju budi normalan.
    za sve one koji imaju namjeru da se relaksiraju, popiju pivo, zapale jednu itd. za njih postoji topik na Sve i Svasta (nasa mala kafana cini mi se..)
    ostali koji imaju predloge/zalbe/kritike na rad admina mogu slobodno da postuju. To je i svrha ovog topika, valjda... :S

  6. #3731
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    692
    Thanks Thanks Given 
    49
    Thanks Thanks Received 
    37
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by fishman View Post
    Na server je malo prije dosao sidewinder i iskljucio opciju koju je Balsa juce ukljucio... Da li je to pravi sidewinder ili nije..ne znamo dok se ne oglasi...
    Markisa je opet ukljucio... Ova opcija je veoma vazna i molio bi svakog admina da se batali iskljucivanja nje...
    Evo sad je opet dosao na server..i iskljucio-ukljucio.. Imam screenshot.. U cemu je fazon???
    http://img242.imageshack.us/img242/9...0020016ol3.jpg
    upravo tako... bio sam na server kad se prvi put to desilo ..poslije minut vratio sam kako treba,sto je poslije bilo ne znam...kad sam ja bio prisutan on se konektovao samo da to odradi bio u spect minut i izasao odma...znaci samo je radi toa ulazio po mojoj nekoj logici.

    Sto se Necromancera tice mislim da je u redu da se SVAKA greska(neko ce rec da trebaju navodnici a neko ne -sami odlucite)treba da se iznese na forum pa da se to raspravi..ja to podrzavam...
    No Signature

  7. #3732
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    36
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I ja se u potpunosti slazem sa Necromancerom , kad bi svaki admin bio kao on , ovaj server bi mnogo bolji za igranje bio...

  8. #3733
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Bu2
    Posts
    411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    lover zasto me stalno banujes kad udjem na G-server,kad ti ja nisam prijetio preko tel...!?

  9. #3734
    Join Date
    May 2006
    Location
    bu2-montenegro
    Posts
    164
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Necromancer je u pravu... ali samo kad milan ne bi pravio scenu od svake sitnice koja se desi na serveru svima bi bilo mnogo ljepse na serveru, jer sigurno nam nista ne treba njegova prica...
    U raju je lijepo ali u paklu je ekipa :D

  10. #3735
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Arrow

    Quote Originally Posted by Necromancer View Post
    Inače mogao sam se ladno prijaviti i vjerujem da bih bio prihvaćen.
    Rekoh ja... Sistem ELIMINACIJE i VIDOVITOST su glavne osobine ovog decka... A jedna od jacih strana mu je i SKROMNOST

    I ovim putem bih htio da apelujem na povecanje plate jer je DOKAZANO da od servera pravim CIRKUS (reche to jedan i ostade ziv), a to jos nikome NIKAD nije poslo za rukom!!!
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  11. #3736
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Arrow

    Jos jedna stvar... Stvarno bi zamolio ove sto imaju manje od 10 postova da se batale price ko je chiter, a ko nije, jer se odje registruju samo zbog tih stvari... Takvi postovi i postovi u kome oni predlazu admine ce automatski biti obrisani!
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  12. #3737
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    36
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by R.i.P. | Bullet>Dodger! View Post
    Necromancer je u pravu... ali samo kad milan ne bi pravio scenu od svake sitnice koja se desi na serveru svima bi bilo mnogo ljepse na serveru, jer sigurno nam nista ne treba njegova prica...

    A sta si nasao sad ti odje da pricas da pravim scene , pogledaj ti kralju predhodne moje postove (mada sumnjam da i to umijes ) pa mi reci sto sam scenu pravio , ovo odje sluzi da se napise zalba na rad admina , ja sma se zalio na Nantecuta sto pali Godmode , a ti ne moras da ga branis ... a ti mi zabranit neces da pisem sta god ocu , jer ga na server i ne obrces , a ka da si po citav dan na njega pricas...

  13. #3738
    Join Date
    May 2006
    Location
    bu2-montenegro
    Posts
    164
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ao moj milane samo reci ljudima koliko su te puta banovali na ovom forumu samo zato sto smaras sve zive odje... a ti nemas pravo da se zalis na rad admina jer si se ti pokazao kao admin... da te malo podsjetim pass ti je imao citav tehnicom i g-server zato pissss.....
    U raju je lijepo ali u paklu je ekipa :D

  14. #3739
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    36
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sta moras da pricas nesto o cemu pojma nemas , zbog smaranja se ban ne dobija , to samo momak poput tebe moze da umisli ,to sto sve zive smaram ti bas pomno pratis ... iscooliraj malo sa tima sto te nagovaraju ovo da pises , poslusaj jack-ov savjet , kod vecine upali , nadam se da ce i kod tebe (savjet se nalazi na predhodnim stranicama , nadam se da ces se snaci ) ... onda moj pass sam dao svima zato sto me smorilo da sam admin , ti si isto imao taj pass i sigurno si ga koristio kao i vecina likova sto su ga imali i kakve uopste to veze ima sto sam ja davao password tehnicomovcima i ostalima sa time sto sad pojedini admini rade , kazem ti dolazis odje da pricas besmislice ,drugo ne . Ban na forumu sam dobio samo sto mi ponekad prekipi pa Igija izvrijedjam , zbog ostalog ne, mada sad ja tebi da se pravdam necu , jer ocigledno i ne znas o cemu se radi odje ...
    Last edited by Pink_FloyD; 09-04-07 at 16:00.

  15. #3740
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    White Field
    Posts
    426
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Eo owako danas sam banowao milanowu - Born2beWild-owu igraonu i njega lichno jer je psowao, a eo i screen shot i uwijek cu ga banowat kad ga widim, a molio bih bizzara poshto se on druzi sa njim ili bilo kojeg admina da ne michu ban!!
    A eo i screen shot .....

  16. #3741
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Sombor
    Posts
    136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ShizofreniA View Post
    Eo owako danas sam banowao milanowu - Born2beWild-owu igraonu i njega lichno jer je psowao, a eo i screen shot i uwijek cu ga banowat kad ga widim, a molio bih bizzara poshto se on druzi sa njim ili bilo kojeg admina da ne michu ban!!

    Pa to je poznata stvar da Born2beWild voli da psuje druge i to zestoko,tako da se slazem sa shizom.
    Ali voli on i da podbada i bodri bundjije, to mu je uza specijalnost na forumu.
    Voli on da proziva druge chiterom a kad njega prozovu onda odma majku.... im.
    Sto se skidanja bana tiche to nek vidi sa tobom a ne sa nekim drugim adminom.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  17. #3742
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    115
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja se svima duboko izvinjavam i ovo je poslednje što ćete čuti od mene. Doviđenja

  18. #3743
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    budva
    Posts
    654
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Imash i prao`
    Bongiorno Italia bongiorno Maria
    Cogli occhi pieni di malinconia

  19. #3744
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    ZR
    Posts
    63
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Necro ako si u svadji sa nekim od admina, nema razloga da ne pises vise nista na forum ili nesto slicno...Znam da si dosad napisao dosta korisnih stvari i predloga na forum, citala sam neke tvoje postove... samo ti ove rasprave netrebaju, iskuliraj to...i sve ce biti ok..Poslusaj me

    Shizooo tikvo, gde se ovde vidi da je to Born govorio dodaj i taj screenshot ako imas...jer ovako ispada da moze biti bilo ko. I gde nadje 3333 minuta, jesi ga na toliko ban?

    Dosta za danas, ispunila sam Igijev kriterijum za nespamovanje

    p.s. Za malo igranja na serveru danas uspela sam vec 4 puta da poletim u vazduh (prejuce cak 7)...nije mi jasno sto se te bombe lepe za mene...
    Last edited by cmokic_mia; 09-04-07 at 19:31.
    Sigurno je lepo biti na tvom mestu dok me gledas?!! :)

  20. #3745
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    460
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    30
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    ljudi , opushtite se , ovo je samo igra.....

  21. #3746
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    unknown
    Posts
    167
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zviuk View Post
    ljudi , opushtite se , ovo je samo igra.....
    Hajmo svi na pivu :grin:


    pa tamo raspravljajte
    [SIGPIC][IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/AlienzZ/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot.jpg[/IMG]Your Current Signature Picture[/SIGPIC]

  22. #3747
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    ZR
    Posts
    63
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Born me malopre zamolio da napisem nesto:
    " molim te reci u moje ime da sam se zakleo da nisam to uradio i da molim sizu
    da postavi screenshoot dje sam ja psoovao, ne mogu da vjerujem sta rade !"

    Vec je lik neki chitovao pod njegovim nickom pre neki dan tako da nije iskljuceno da je neko i psovao...samo to shizo uzmi u obzir...
    Sigurno je lepo biti na tvom mestu dok me gledas?!! :)

  23. #3748
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Sombor
    Posts
    136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cmokic_mia View Post
    Born me malopre zamolio da napisem nesto:
    " molim te reci u moje ime da sam se zakleo da nisam to uradio i da molim sizu
    da postavi screenshoot dje sam ja psoovao, ne mogu da vjerujem sta rade !"

    Vec je lik neki chitovao pod njegovim nickom pre neki dan tako da nije iskljuceno da je neko i psovao...samo to shizo uzmi u obzir...
    Ako je tako kako kazesh znachi da nisi ni banovan jer je shiza banova lika koji psuje,znachi mozesh igrati na G.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  24. #3749
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Bijelo Polje
    Posts
    35
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Manda View Post
    I da ti kazem nesto balsa moga bi da malo pogledas one admine koje ne ulaze na g-server vec odavno to su : mladen , obeliks nema nikada a takodje ni Babba ...... redovno ulaze : Nantecut , toothy, loverboy , markisa , blah , mia , grizzli , twisted bizzare .... i swaka im cast ... ali pomalo ulaze hitomi i unique ... predlazem da se grizzliju da das komplentan admin jer se lik stvarno trudi i pocitav dan je na g-server.
    Ti da kazhesh Balshi da makne admin nekom? Jesi li normalan? Dolazish prije 2 dana na forum i wecj po swojem cjerash... Kad napishesh jedno 10 postowa jawi mi se

  25. #3750
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Bijelo Polje
    Posts
    35
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Kotorani...Djeca...Smarachi...Glyme opastnost neku...

    Igi zamolio bih te da obratis malo pazhnju dna tu djecu dolje... bruka shto chine po serweru.. Mene proziwaju swami chas... ocje da me biju. ja ih jednom iscoolirah za to sad mi josh prijete da cju dobit BAN od Igija...treba da im odrzhish jednu lekciju lijepog ponashanja i kulturnog izrazhawanja pa tek onda pustit na serwer... Makar ti je sa njima lako
    Treba da se obrati pazhnja i na njihowu igru... Gledaju masu i to posebno jedna ekipa, iz iste igraonice:@$$@$$&N, Zent, Mc.Narcos, Fr@nko, P&$@[newidjena gledara] i josh mnogi drygi... no se sad ne mogu sjetit.

    Prije neku nocj je War Song | Raja Ram koristio nickowe lgi i Flshman... ali sa onom forom L mjesto I i kazhe licku da mijenja ime inache cje ga Banowat...

    Dosta od mene i ajd zdraO!

Page 150 of 182 FirstFirst ... 50100140146147148149150151152153154160 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Ujedinjenje Svih Liberala- Buducnost liberala?
    By Hari Krisna in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 113
    Last Post: 09-10-06, 15:57
  2. "SRPSKIJI OD SVIH SRBA"-STRANCI PROSLOGA VIJEKA O
    By seerotheenya in forum Istorija
    Replies: 0
    Last Post: 16-02-05, 09:27

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •