Page 40 of 182 FirstFirst ... 303637383940414243445090140 ... LastLast
Results 976 to 1,000 of 4536

Thread: Zalbe/prijedlozi/kritike na rad admina svih igrica na G-Serveru

  1. #976
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Sombor
    Posts
    136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne nesvadjam se nego iznosim svoje misljenje

  2. #977
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,211
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    19 Posts

    Arrow

    brate,opushti se malo.. to je samo igrica ,isn't it ?
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  3. #978
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Sombor
    Posts
    136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    GRIZZLI jedno obavestenje za tebe:
    Udjes u internet explorer i kucas 213.149.105.27 i udjes u statistiku g-servera i vidis ko najvise vremena provodi igrajuci CS.naravno i sve ostalo sto te zanima oko CS vezano za g-server

  4. #979
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Sombor
    Posts
    136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Upavu si mc esseny just the game

  5. #980
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Sombor
    Posts
    136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Uzgred statistika je nedavno resetovana pa sam ja sada drugi, dosad sam bio prvi.(u provedenom vremenu naravno)

  6. #981
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ok popaj hvala ti brate

  7. #982
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,211
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    19 Posts

    Arrow

    btw widio sam : raspada se statistika.. bila je prije mnogo bolja.. kad se pojedinchno moglo widjeti koliko je ko uspjeshan i sa kojim oruzhjem

    /me ruled with shotgun (b-2-1)
    but that was years ago :zzz:
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  8. #983
    Join Date
    May 2006
    Location
    bu2-montenegro
    Posts
    164
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mc_esseny
    swadjash li se sa swojom djecom ,ko ce prwi da igra counter ?

    hahahahhaah qq kakav je ovo lik:lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue:
    U raju je lijepo ali u paklu je ekipa :D

  9. #984
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ajde nemojte da lupate i ne napadajte Popaja jer on ne chituje ajde podjite malo na beotel da vidite kako igraju momci puno su bolji od skoro svih na tehnicomu samo treba potrefit kad su oni najbolji online a da vam ne pricam kako igraju Njemci na ovo jednom serveru sto ponekad igram naravno vi bi ih odma prozvali za chitere jer pale hedove od 10 fragova 6-7-8 su headovi a i server je dobar ako imas lag preko 120 server te sam kickuje poslije jedne partije a mape koje igraju ima ih punoooo.Sta bi radili da vam na server igraju momci zi kgb-a,gcv-a,4gl,Hs....... tako prestanite da mlatite vishe jer ste smijeshni nantecut ti si prije nego sto si dobio admina igrao sa chitom tako postedi nas komentara a ako neko zna da koristi slusalice to je definitivno za mene jedan od boljih Barkli sa tehnicoma i njegov brat Muerte tako nemojte vishe tu prichu te bajke tamo po budvi onoj djeci u igraonicu......

  10. #985
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dje god me put nanese ili ko pozove :)
    Posts
    656
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Znam za jedan njemacki server sto ne dozvoljava ping veci od 120,i ima dosta dobrih igraca,pa da vidim bas kako bi se snasli,i bila bi svaka druga chiter chiter!
    Nantecut,priznaj,umijes da das ban kad ne treba,jer znam i po sebi kad si me banovao bez ikakvog razloga,a to sto se tebi ucinjelo da si ti iza zida,ili sta vec,vidi sa svojim kompom i grafickom,ili jos bolje,mozda reinstaliraj cs,ili ga obrisi...
    Pozzz
    " Ko ne voli karanfile, taj ne treba ni da zivi " ^^

  11. #986
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    639
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Arrow 0fucAnI

    To je taj server...

    __________________
    :::::::::::
    0fucAnI

  12. #987
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    934
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ko je to reka da je popaj chiter dushe vi ?
    kad god udjem popaj je na server..i svidja mi se kako igra i skoro uvijek kad poginem prebacim na njga i gledam....nema ni CH od CHIta ne glupirajte se..a popaje..ova djeca sto ti pricaju za godine ne obracaj pazhnju na balavchad...i chiter ne mozhe odmah da se provali...tako lako..no kome pricam

  13. #988
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    15
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking

    ..jbt koliko cudnih ljudi ovde
    Bre Obe sto lazes ljude da barkli i muerte znaju da igraju -- to bre woonice jedne --> cim vide krv na mapi onesveste se

    A popaj da je citer--jeste--ja sam mu dao cit haha

    Ne zamlacujte se ljudi sa tim citevima--ko roka kroz zidove i deli hedare njega prozivajte--ove ostale pomno gledajte i snimajte DEMO koj ce admin da ocenjuje a ne vi.

    salu na stranu --par saveta od mene iz licnog iskustva (vremenom se nakupilo )

    1--ako neko deli hedove ne znaci odma da ima aim--iskusniji igraci gadjaju glavu i malo iznad glave protivnika--tako i sam rafal (kad vam se rasiri nisan) ima mnogo vecu sansu da ODVALI protivnika nego rafal u telo ili sto najvise volim da vidim rafal kalasem (ne postoji neefikasnija stvar u cs-u )

    2-- ako neko ima veci ping (100-150) i igra bez problema tj "deli hedare" ne znaci ni to da ima aim--podesavajte rejtove i koristite net_graph 1 i 3
    svedite choke i loss na sto manje (0 najbolje mada je sve ispod 20 ok)
    rejtove za vasu vezu skinite sa neta

    3--fps budzite sto vise--da igra klizi ko pacje govance hehe

    4-5-6 KAO BOGA VAS MOLIM--ako ne umete da bacate HE i FLASH NE BACAJTE ----recimo vi ste woona kao obelix...kupite HE u nadi da cete ubiti nekog iz protivnickog tima...krene partija i odma zapucate bombama---GRESKA ! ! !

    Sanse su najvece da cete tada pogoditi svog,oslepeti svog --> tk sto vas unazadjuje i po pitanju skora i po pitanju para u sledecoj rundi i dok svi jurisaju kalasima i mkama vi cete glokom
    He i flash ne bacati dok ste u guzvi--gurnuce vas neko garant i odbice vam se pod noge (redovna pojava)

    SMOKE---retko kad efikasna kamuflaza ---uglavnom samo zakove fps :hammer: i smeta--izbegavati u sirokom luku (ja bi je izbrisao iz igre da mogu)

    7--kretanje--pratite tim--ne jurcajte sami ko muva bez glave--pratite tim i postujte poziv na rash. Ako neko stoji sa awp-om ne stojte ispred njega i ako kaze GO GO GO--krenite vi prvi--on vas pokriva.

    8--NAJBITNIJE---za dobar skor--KORISTITE RADAR I ZVUK ! ! !
    Radar vam govori gde je c4 (ako ste t) i gde su vam saigraci--recimo da vas ima 3 na mapi i jurite jednog iz protivnickog tima.Jedan vas je ubijen--vidite na radaru gde je vas "nestao" i idete tamo.
    Zvuk---joj sto je to korisna stvar--koristite shift kad se sunjate--ako se neko od vasih sunja--sacekajte ili se sunjajte i vi--nemojte ko slon trckarati oko njega i odavati poziciju. Sluske su zakon ! ! ! (ja igram na 5.1 sistemu kuci i extra je dozivljaj --kad grune HE ili c4 komsije iz zgrade se evakuisu hehe ) :trashcom:

    9--valjda zadnje--overavajte coske--kad ulazite u neki NOV prostor na mapi--za svaki slucaj opalite metak u cosak pre nego protrcite pored njega--mozda je protivnik bas tu
    1 metak ili 2 vrede za tolko


    ....kad na ucite sve ovo javite se da vas oderem koju

    poz od CHELSEA^OcyQsurNecyZwaqy :devil:

  14. #989
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dje god me put nanese ili ko pozove :)
    Posts
    656
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Au brate sto si se ti raspisao!
    Sve je to OK, ali ima vrlo malo nas koji ce da koriste radar i zvuk, a narocito onih koji ce da idu zajedno sa nekim. Mogu ja ponekad trazit od nekog da krene samnom, jer otprilike znam gdje ce biti, ali oni ce da jure kao muve bez glave...
    Ma nemoze da se igra CS dobro dok ne dodje na server malo boljih igraca, koji su ga igrali dosta vremena, koji znaju kako se igra...
    To za head-ove si u pravu, ja prvi ciljam dosta u glavu, i cesto me prozovu chiterom, iako dobro znaju svi da nemam chit. Nema sta, svi se pale kad vide 3-4 head-a, i odmah okrivljuju... Sreca pa me dosta njih zna, i zna da ne koristim chit, pa ne dobijam ban .
    Pozzz
    " Ko ne voli karanfile, taj ne treba ni da zivi " ^^

  15. #990
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Celzi svaka ti chast mislim da si me sa ovim postom nadmashio

    Ma dobicesh prvi put kad te vidim i HE i Flesh pod noge

    Neka si im dao mala upustva

    Barkli i Muerte wunice iz Zemuna

  16. #991
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Kamnik, Slo
    Posts
    24
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Wink poz svima

    Slazem se sa kusurom. Mladi ucite se od iskusnijih (ne mislim sebe) i nemojte odma citer i nakon toga sledi kadkad neprovereni ban. Postavite demo snimak i ....

    I popaj nemoj vise citati hehe:mrgreen::mrgreen::mrgreen:. nima on cita.


    Pratite jih ljudi u spectate pratite nista drugo. Onda nema igranja i nema brige za citerima.

    Zasad ne mogu igrat ima nekih loših konekcija prema CG.
    A vidjet cemo se

    z svima
    Vidjela zaba da se konja kuje, pa i ona podigla nogu!!!

  17. #992
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    31
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ma ovaj nantecut nema pojma, dbl bre bas nezna da prepozna citera
    Maknite mu admina!--slaze li se jos ko sa mojom konstatacijom
    Death is just a begining..!

  18. #993
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Budva
    Posts
    72
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Xaxaxa select poceo si da igras cs prije 2 dana odma nesto seres a veze nemas..

  19. #994
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    31
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja sam 81 god. i ovo sam igra ti si sisao palac jos!
    Quote Originally Posted by ZdL | NantecuT
    Ajde muto ja i ti 1 na 1 pa da vidimo ko pojma nema gloopane jedan sad si prije 2 dana poceo da igras cs i nesto odmma seres..a maknuce mi admin nee..tako da si ga ispusio gloopsone
    ovo je pm!
    Pazite decka kako je samouvjeren da mu nece mac admin, a muci eo i igrao si sa citom jos cccc kakv si ti to admin
    Death is just a begining..!

  20. #995
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    PG
    Posts
    437
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Hehehe-opet!

    Quote Originally Posted by Tz-ObeLiX
    Ajde nemojte da lupate i ne napadajte Popaja jer on ne chituje ajde podjite malo na beotel da vidite kako igraju momci puno su bolji od skoro svih na tehnicomu samo treba potrefit kad su oni najbolji online a da vam ne pricam kako igraju Njemci na ovo jednom serveru sto ponekad igram naravno vi bi ih odma prozvali za chitere jer pale hedove od 10 fragova 6-7-8 su headovi a i server je dobar ako imas lag preko 120 server te sam kickuje poslije jedne partije a mape koje igraju ima ih punoooo.Sta bi radili da vam na server igraju momci zi kgb-a,gcv-a,4gl,Hs....... tako prestanite da mlatite vishe jer ste smijeshni nantecut ti si prije nego sto si dobio admina igrao sa chitom tako postedi nas komentara a ako neko zna da koristi slusalice to je definitivno za mene jedan od boljih Barkli sa tehnicoma i njegov brat Muerte tako nemojte vishe tu prichu te bajke tamo po budvi onoj djeci u igraonicu......
    Slazem se sa Obelixom. Popaj sigurno nema chit, tolko sam ga puta pratio da me glava boli od njegovog sensitivitija. A to da je oborio server, to ne mozemo dokazat, ali sam i vise nego siguran da jesi! Ne znam zasto, ali mi nesto govori da si ti za to odgovoran (mozda ga nisi licno oborio, ali si dao nalog nekome). Ali ne dirajte mi Nantecuta, ljudski je grijesiti! Svako grijesi, bolje da zezne 1-2 neduzna (ovo ponavljam po 100 put), nego da pusti chitere da igraju!:mrgreen:
    MAKE LOVE NOT SEX!!!

  21. #996
    Join Date
    May 2006
    Location
    bu2-montenegro
    Posts
    164
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    alo select sta si se ti pomamio nesto odje a?
    coek te fino pitao da igrate 1 na 1 a ti mu govoris da je citer. e jado jadni!
    to sto si ti 81 nema veze niscim!
    nadjite se fino pa kad te prospe malo ces drugacije mislit.
    ako je vec tako doslo da se neki slazu sa tobom onda daj vote!
    U raju je lijepo ali u paklu je ekipa :D

  22. #997
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Sombor
    Posts
    136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo loverboy da ti odgovorim:nisam ja srusio server niti sam nekome dao nalog da to uradi pa nisam ti ja mafijas pa da izdajem naloge.
    Prosle nedelje se to isto dogodilo kad je toothy banovao ili kikovao born2bewild pa je odma zatim neko srusio server.
    toothy je napao borna ali nemora da znaci da je on .ja mu nista nisam ni rekao u vezi toga jer nemam pojma,nebi da lupetam.
    Sto se tice nantecuta ovo je treci ili cetvrti put da me banuje i to uvek kad ga ubijem,znaci decku je krivo sto sam ga ubio ili postoji nesto drugo ali ja neznam.
    poslao mi je private poruku u kojoj kaze da me je banovao zato sto mu je born2bewild rekao kako ja citujem.

  23. #998
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,211
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    19 Posts

    Thumbs up

    ewo ja predlazhem :

    u BD ima jedna welika LJiwada ispred poshte...
    i swi wi counteri i terrori koliko was je, da se podjelite i pokpite se.. ali obawezno da bude klanski ! znachi nema cheatowanja.. !!

    prijawe owdje !
    po igrachu 1e ,da se qpe poslije zawoji !

    ja cu da budem ADMIN ili sudija

    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  24. #999
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    15
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ...ti mora budes sudija je nemas mooodo da se tepas

  25. #1000
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,211
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    19 Posts

    Talking

    to je to !

    a i ne igram owaj CS

    :mrgreen:
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

Page 40 of 182 FirstFirst ... 303637383940414243445090140 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Ujedinjenje Svih Liberala- Buducnost liberala?
    By Hari Krisna in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 113
    Last Post: 09-10-06, 15:57
  2. "SRPSKIJI OD SVIH SRBA"-STRANCI PROSLOGA VIJEKA O
    By seerotheenya in forum Istorija
    Replies: 0
    Last Post: 16-02-05, 09:27

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •