Page 78 of 182 FirstFirst ... 286874757677787980818288128178 ... LastLast
Results 1,926 to 1,950 of 4536

Thread: Zalbe/prijedlozi/kritike na rad admina svih igrica na G-Serveru

  1. #1926
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Igraonica
    Posts
    565
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A myka mi kraljy , ja imam josh 4-5 igrica koje sam qpio , npr fifa2007 i tako to i myka mi , nema shansi ,nishta mi mrznije nema nego da radim neshto na kompjytery i ta sranja...

  2. #1927
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Niksic
    Posts
    5,467
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    4 Posts

    Talking

    jbt pay nekog da ti to zawrshi...
    p.s milane reci onom malo da me ne zowe wishe !! Udawi !

  3. #1928
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    692
    Thanks Thanks Given 
    49
    Thanks Thanks Received 
    37
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    I mene zove stalno ..ali neka ga ..kad god ima citera ili mu se igra neka mapa zove da mu promjenim...svim adminima je trazio broj ahahha..kakav kralj)

  4. #1929
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Igraonica
    Posts
    565
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ma mali zhivi za cs...sjecjam se dodje y igraonicy i yplati 100 eyra i dnevno je igra barem po 10 sati coynter...lood je za coynterom...

    P.S. Exe brate slobodno my ti rechi da te ne zove , to je dijete od 13 godina ka da cje ti ishta yradit , a inache htio je i Loverboya da smara te my ja reka nemoj njega da zovesh ocjeracje te y tri pm

  5. #1930
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bijela-HN
    Posts
    645
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nemam sada volje ni vremena da citam unazad...
    Samo da se nadodam.. Chaos / Fungus mi je extra drug.. Jakoo dobro igra, ja, Markisa i jos dvojica..mu sigurno ne bi mogli nista u LAN/u..kad je u formi.. Medjutim jako slabo igra CS u zadnje vrijeme.. Ono sto radi na G server..je samo neka vrsta zagrijavanja..
    Ovo nije hvaljenje...vec istina..
    Sledeci put se nemojte cimati na njega...sem u slucaju da neko zloupotrebljava njegov nick..

  6. #1931
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    567
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Momci, momci.. Ili kako li vec.. Koliko grubo je formirana ova reformirana zajednica CS-a... Ne znate se dovoljno, i svi ste sebi najbolji preko chata..

    Prvo, ja bih ovako, kao stariji, da ne kazemo iskusniji rekao samo dvije, tri, ako se moze..

    I tako, PRVO! Zoner nije haker... To je smijesno.. Da je sa ljudima koji ka znaju, oni koji su ga ucili kako se igra CS (i dobro ga naucili), pomen da je Zoner haker, bi bio uniste, samo jednim pogledom, i mozda duboko ironicnim osmijehom.

    Drugo! Isto vazi i za Milana, ili ne znam kako se potpisjue, mozda Metalika ili Born2beWild..

    I trece! Neko je pisao da je igrao na modemu, i davao poprilicno dugu argumentaciju (pretpostavljam da je imao neki verbalni konflikt sa nekim).. U svakom slucaju, ko god da si, za modem si u pravu.. I ja sam jedno vrijeme igrao na G-serveru, (nekih 2 mjeseca), na svom starom, dobrom kompu, sa 56k modemom, koji je radio znatno izvan definisanih mogucnosti.. Kompjuter, isto tako izmoren znatnim operacijama obavljenim, da kazemo, zastarelom konf. (ne toliko, a kazem ne toliko, jer sam mozda malko subjektivan, i sto sam malko boostovao komp, softverski i podesavanja), je isto tako radio ispod definisanog.. Ali da vam kazem, nisam imao uopste problema.. Sada se ima i DSL i ADSL, i super brzi kompovi, ali se ima mnogo vishe problema nego tada. Sada ti izleti komp, ili "upadne" virus.. No, da ne bezim od teme...

    I tako poenta je da sam se igrao na G-u i da sam harao tih nekoliko mejseci sa nikom _NeXuS_BlliZaRd_ i da je bilo kul. Nismo se svadjali, svako je znao gdje mu je mjesto (razumjece se ova izjava, naravno), i ucili smo jedni od drugih, te bi se znalo ko je pravo dobar, ili je samo postao bolji...

    P.S. Nadam se da cu i ja uskoro poceti malko da se cepam na G-u.. Mada sam imao pauzu sa CS-om, ali nema te pauze koja mi moze, (long-term), umanjiti efikasnost...
    Son coeur est un luth suspendu;
    Sitot qu'on le touche il resonne.

  7. #1932
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    59
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Shta je to bilo?

  8. #1933
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Igraonica
    Posts
    565
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PHI View Post
    Momci, momci.. Ili kako li vec.. Koliko grubo je formirana ova reformirana zajednica CS-a... Ne znate se dovoljno, i svi ste sebi najbolji preko chata..

    Prvo, ja bih ovako, kao stariji, da ne kazemo iskusniji rekao samo dvije, tri, ako se moze..

    I tako, PRVO! Zoner nije haker... To je smijesno.. Da je sa ljudima koji ka znaju, oni koji su ga ucili kako se igra CS (i dobro ga naucili), pomen da je Zoner haker, bi bio uniste, samo jednim pogledom, i mozda duboko ironicnim osmijehom.

    Drugo! Isto vazi i za Milana, ili ne znam kako se potpisjue, mozda Metalika ili Born2beWild..

    I trece! Neko je pisao da je igrao na modemu, i davao poprilicno dugu argumentaciju (pretpostavljam da je imao neki verbalni konflikt sa nekim).. U svakom slucaju, ko god da si, za modem si u pravu.. I ja sam jedno vrijeme igrao na G-serveru, (nekih 2 mjeseca), na svom starom, dobrom kompu, sa 56k modemom, koji je radio znatno izvan definisanih mogucnosti.. Kompjuter, isto tako izmoren znatnim operacijama obavljenim, da kazemo, zastarelom konf. (ne toliko, a kazem ne toliko, jer sam mozda malko subjektivan, i sto sam malko boostovao komp, softverski i podesavanja), je isto tako radio ispod definisanog.. Ali da vam kazem, nisam imao uopste problema.. Sada se ima i DSL i ADSL, i super brzi kompovi, ali se ima mnogo vishe problema nego tada. Sada ti izleti komp, ili "upadne" virus.. No, da ne bezim od teme...

    I tako poenta je da sam se igrao na G-u i da sam harao tih nekoliko mejseci sa nikom _NeXuS_BlliZaRd_ i da je bilo kul. Nismo se svadjali, svako je znao gdje mu je mjesto (razumjece se ova izjava, naravno), i ucili smo jedni od drugih, te bi se znalo ko je pravo dobar, ili je samo postao bolji...

    P.S. Nadam se da cu i ja uskoro poceti malko da se cepam na G-u.. Mada sam imao pauzu sa CS-om, ali nema te pauze koja mi moze, (long-term), umanjiti efikasnost...


    Hvala na podrshci a ja sam isto ybijedjen da Zoner ne koristi cheat , jer dok je dolazio kod mene y igraonicy i dok je bio onaj clan eXodus vazhio je za njihovog najboljeg igracha . Po meni bolji je igrach od Shizofrenie . (i ZoneR owo nemoj shvatiti kao "shyp shyp liz liz , chista istina je jer sy ewo pocheli sa phillipe-om , pa sy onda pocheli da prozivajy i dryge igrache koji se ishta razymijy y coynter a iigrajy na g-servery...)

  9. #1934
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    PG
    Posts
    437
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Heheheeh

    Quote Originally Posted by stefke View Post
    hahahahha smiješan si loverboy ono sam se sprdao al ti to ne kapiraš
    meni vise uopste nije jasno ko je ko odje??? Ja sam mislio da Zoner koristi i ovaj nik. U svakom slucaju, nisam reka da Zoner obara server, vec da ga neko obara kad god njega banujem, vrlo moguce da nekoga zovne on. Drugo, server nije tesko oborit, to i ona mala djeca i hakeri u pokusaju znaju. A sto se tice onoga za tuzbu i zatvor, vjerujte mi sta pricam - pravnik sam! Ako nas ispizdi taj odavde koji obara server bice mu ukinut sve u vezi sa telekomom i fix i adsl i sve, a telekom ima pravo d aga tuzi jer je hakovanje krivicno djelo i nanosi stetu kako telekomu, tako i igraonicama i nama koji igramo. Za sve to moze krivicno da odgovara!

    Baki mislim da je vrijeme da se stavi externi ban za sve zemlje sam CG i Srbije, pa da onda odmorimo, a ovima domacima mozemo lako u trag uc! Izludjeh vise od chitera, sto somacih sto stranih! 80% ovih sa strane ili gleda ili chituje!:mad:
    MAKE LOVE NOT SEX!!!

  10. #1935
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    PG
    Posts
    437
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default hahaha

    [quote=stefke;475736]loverboy jednostavno ne podnosi da je neko bolji od njega
    ja kažem npr siza je citer on kaz

    E nasmijah se sto nisam odavno! Dje bas mene nadje! Ja sam 1 od rijetkih koji se uopste trudi da ima skor, bez kad sam dodje. Cak mi je ping bio 100 zadnjih 4 mjeseca i bio samzadovoljan kad sam predzadnji, a opet sam igra non stop! Tako da ti ta izjava moze slobodno u Svet na predzadnju stranu ili u Dan!

    Normalno je da pratim one koji imaju jaci skor (jbm ti chitera sa skorom 6:5, neka chituje do sjutra tako), ili one koji pale samo hedove na lag 80! Kolko se meni cini, ja sam kad sam dobio admin bio jedan od rijetkih admina koji je Zonera pusta da igra (Milan ga je redovno banova, a evo se sad urotio s njim protiv mene - e kakva smo mi nacija!:-D), jer su svi govorili da si chiter i ostalo, a ja sam tvrdio suprotno! Zato sam popizdio onaj dan kad sam te uvatio dje pratis ct-a puskom iza zida na train, tacno kako se kreca i palis mu hed kalasem iz skoka sa voza (a cilja ga je u nogu inace), jer sam ispa brav izgleda i pusta te i ranije da igras! A inace ste se svi vi iz charlija super pokazali ka ljudi, pa bi trebalo da vam vjerujem? Manijak psuje sve zivo, ostali gledaju, shiza prodaju admin za 5 e??? Svaka vi cas, no nemam ja vise vremena za ovo, imam obaveza, pa cinite sto god ocete, a ostali admini nek mu presude, ja se evo povlacim, nek igra ako ostali misle da je ne chituje!

    A ispade po vasoj prici da rang najboljih igraca csa u CG izgleda ovako!

    1. Zoner
    2. Shiza
    3. Born
    4. Asterix/ Sv. Nemanja/ Armani
    5. Manijak
    6. Bad boy
    7. Manda
    8. Master Mind
    itd. :eek::o

    A MRS DA VE NE VIDIM!!!
    MAKE LOVE NOT SEX!!!

  11. #1936
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,995
    Thanks Thanks Given 
    1,375
    Thanks Thanks Received 
    1,682
    Thanked in
    959 Posts

    Default

    ja živi mna relaciji Podgorica/Spuž tako da nemam pojma o čemu pričaš

    samo si me iznerwirao bio namrtwo !

  12. #1937
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Igraonica
    Posts
    565
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hahaha dje nadje owy zadnjy 4-ricy na rang ilisty da bachash . A inache Milan Zonera nije banovano zbog Cheata samo da znash. , zna se shto smo banovali jedan drygog dok smo admine imali (dok je on shizin admin imao ) . Nego ajde po tebi rechi rang listy prvih 5 igracha servera , ajde molim te.

  13. #1938
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Bijelo Polje
    Posts
    448
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne mijesajte me sa charlijevcima.Ne igram iz te igraone.Shto jes jes lvr me je pushtao prije kad je malo ko,jos sam bio ocero balsu u pm.Zato mi je sad i krivo shto me banuje.Nema me 2 mjeseca i odma niko me ne poznaje,chiter ovo ono.No mi nije jasno shto ti je shizofrenia uradio??

  14. #1939
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    PG
    Posts
    437
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Heheheeh

    Quote Originally Posted by MetallicA!!! View Post
    Hahaha dje nadje owy zadnjy 4-ricy na rang ilisty da bachash. A inache Milan Zonera nije banovano zbog Cheata samo da znash. , zna se shto smo banovali jedan drygog dok smo admine imali (dok je on shizin admin imao) . Nego ajde po tebi rechi rang listy prvih 5 igracha servera , ajde molim te.
    Ove zadnje sam stavio zato sto izgleda ko god dodje u tvoju igrasonu pojede bananu i odjednom postane extra igrac!

    Po meni, najboljih 10 su:

    1. Unique (ako ne chituje:mrgreen
    2. Filip (mada ga nema odavno)
    3. Me bitch (sisica)
    4. Doom executor (user niksicki:mrgreen
    5. Chaos (mada ni njega nema cesto)
    6. Born (tj. ti, mada gledas stalno pa je tesko rec)
    7.8. i 9. Obelix, Babo i Mladen su tu nedje, ne znam kojim redom (ali ova 1 dvojica ne dolaze odavno)
    10. Shizo ili Markisa (fufica mala:mrgreen

    To ti je to od mene. Mozda nekog zaboravljam, a ovi su samo iz CG da znate. Nisam ostale racuna!:mad:
    MAKE LOVE NOT SEX!!!

  15. #1940
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Igraonica
    Posts
    565
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by loverboy View Post
    Ove zadnje sam stavio zato sto izgleda ko god dodje u tvoju igrasonu pojede bananu i odjednom postane extra igrac!

    Po meni, najboljih 10 su:

    1. Unique (ako ne chituje:mrgreen
    2. Filip (mada ga nema odavno)
    3. Me bitch (sisica)
    4. Doom executor (user niksicki:mrgreen
    5. Chaos (mada ni njega nema cesto)
    6. Born (tj. ti, mada gledas stalno pa je tesko rec)
    7.8. i 9. Obelix, Babo i Mladen su tu nedje, ne znam kojim redom (ali ova 1 dvojica ne dolaze odavno)
    10. Shizo ili Markisa (fufica mala:mrgreen

    To ti je to od mene. Mozda nekog zaboravljam, a ovi su samo iz CG da znate. Nisam ostale racuna!:mad:

    A dje nadje Unique na 1. mjesto brate moj . A inache gledam samo kad igra Emporio Armani , jer wazda sjedne do mene , naravno jer sy ta 2 kompa najjacha , a i na njih se nije igralo sa cheatom , a josh sy i formatirani pa nema cfg tako da ne strahyjem ocje li HL guard yfatit shto.

  16. #1941
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    budva
    Posts
    654
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kakwi ste vi pobratimi 15 postova za nishta
    ljudi sad bi wam pokazao sliq sa imageshack-a ali nece da mi je primi
    imam 5 slika na kojima imam ping od 512, 418, 225, 250, 300...
    Ja neznam jeli owo moguce za ADSL ?
    A kad sam ga uzeo na pochetak bio mi je 25-35, pa zar je moguce!??!?
    Bongiorno Italia bongiorno Maria
    Cogli occhi pieni di malinconia

  17. #1942
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,995
    Thanks Thanks Given 
    1,375
    Thanks Thanks Received 
    1,682
    Thanked in
    959 Posts

    Default

    a dje sam ja u 10 hahahahahah

  18. #1943
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    567
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Eto, maloprije pisah km-tarski post, i zablokira mi komp.. Joj kako sam...

    Milane, Zonere, Sizo, a sta bi sa mnom!? iako trenutno nisam u CG i sto nemam puno vremena da se igram na G-u, ne smije umanjiti moj doprinos i moju efikasnost u CS-u, nije li tako!? A, verovatno ce te se sloziti da, sam ipak ja,taj, koji je stvorio i odrzavao BP CS scenu, sve do trenutka kada mi je sve "doslo preko glave". Je li tako? Zar ga ja nisam prvi inst. u BP, i forsirao da se igra, i da ne budem previshe arogantan, ipak bio mnogo dobar (i to ne samo za BP). I onda su polako poceli turniri i klanovi.

    A rekao bih i za Capa koju, o kojem vam i Zoner i Milan i Sizo mogu pricati. On je taj, koji je samo znao da manipulira decicom, onaj isti za kojeg se govori da je toliko doprinio. Ta vjestina(manipulacija djecicom), iako prividno smijesna za covjeka njegovih godina, ipak se moze dovesti do definicije gdje bi se mogla naci, da kazemo, ako nista kredibilnom. Jer svi mozemo manipulisati drugima (na razne nacine, sto harizmom, ili domnaciom, ili prosto zeljom da se manipulishe), ali samo odredjenim statusima, ali pokazati zelju da se manipulise onim sto je ocigledno mnogo ispod ocekivanog, e to je vjestina.. I to tvrdim, jer se isto moze dovesti do nivoa, do kojeg bi ljudi ipak sumnjali u manipulaciju zbog toga jer odredjeni je ipak suvishe "star, iskusan" da to radi, a da manipulator zna da ce manipulisani i njima bliski ocekivati da on nece manipulirati, te upravo to i radi... hahaha, VRH! A i Zoner i Milan i Sizo vam mogu reci dosta stvari o odredjenom, posebnmo Sizo, koji je igrao u njegovom klanu, i zna dosta bisera iz te igraone.. Ma svi vam mogu ponesto reci, no koliko su voljni da kazu, i koliko se mogu sjetiti u odredjenom trenutku,i koliko su spremni da objektivno napishu, ce definisati koliko ce njih trojica napisati o datom.

    Povrh svega, ja bih samo rekao jednu, ali koja je vrh vrhova.. Jednog dosadnog jutra, dok sam lagano isao ka skoli, slatka melodijica Nokije je definitivno oznacava poziv. Hitro sam zgrabio telefon, i bacio pogled na ekrancic, tako blizak meni. Capo... I posto je liga bila na pomolu, on me je zamolio da sredimo svih 10 (ili beshe 15 kompova), za koje bih ja, naravno dobio novcanu nadoknadu. I ja sam prihvatio, ono, nije mi se islo u skolu, a i volio sam CS (ne, nije bilo zbog para, iako je format i reinstalacija po kompu tada bila 20 eura, u lokalnom komp servisu, ne nisu u pitanju bile pare, a to vam mogu sva trojica, i Zoner i Sizo i Milan potvrditi, jer sam ja nebrojeno puta sima popravljao kompove ili davao savjete po Bijelom Polju. Konstantno, ali su mi uvjek igraonice i njihovi kompovi bili prioritet - sve za CS! ). I posle dvije godine radjenja istog, polagano sam se umarao, ali sam bio spreman da se zrtvujem za neki super event, ali i za odredjenu (ali znatno manju nego li lokalni servis) finansijsku nadoknadu. Da ne dodajem, da bih ja kompletnu reinstalaciju odradio gotovo do perfekcije, ne zaobilazeci bilo kakav detalj, podesavajuci windows do tancina, download i inst. svih drajvera (koji pak, iako narezani, kadkad morali biti updateovani), do nasitnijih podesavanja kompletnog softvera. E sada, zamislite sve ovo, na 15 kompova, sa 2 windows CD-a.. I tako sam ja proveo 10-tak sahata, radeci, kao pcelica, dok je Capo upijao znanje, i gledao kako mu se kompovi transformisu (koji su, inace bili izuzetno lose podeseni, kako softver, tako i hardver). I nakon svog rada, prisao sam capu, onako sav zadovoljan svojim radom, i potvrdio da je sve zavrseno.. I dobio 50 centi... SOU! Ne 150 eura, nego 50 centi.. Ali nije me bilo briga, nikad pare nisam uzimao ni za servis, ni za znanje koje su drugi dobijali od mene.. Nikad! Pa ni kod Avda, je li tako Zonere!? A imash i ne tako davni primer za to, kada pred moj polazak sa Ameriku, kada posle 6 mjeseci software run CS-a, i posle nebrojenih pokusaja (tebe i Size) da se CS sredi, ja dosao, i sredio ga za 5 minuta. A to je oznacavalo procvet Avdovog posla, za sta su mi kasnije htjeli naplati 6 eura za 2 gadno piratska CD-a. A nije u tome stvar. Eto, ne mogu vam Sizo i Zoner obarati G server, nisu umjeli popravit` CS, ali su DOBRI IGRACHI, to potvrdjujem.. Znam i bolje i losije, ali oni su ipak ako nista Visha Srednja klasa igracha..

    A, isto tako bih dodao, da mi je zao sto nema "starih vukova" BP CS scene, kao mene ili Rula, ili Alena, jer bi svakako doprinijeli CG CS zajednici (sto kroz samo igranje, sto kroz razmjenu iskustava, ili individualno angazovanje). Ako je neko zainteresovan da gleda nashu igru, mislim da smo na onom turniru u Uzicama, pokazali dio nashih mogucnosti (mada nam jedan dobar "pucac" nije mogao doci, OK mu je bio nik, Milan bi ga trebao znati, jer su bili u istom klanu, te smo igrali nas 4, sa djetetom od 5 godina, koji je stekao pare i kupovao nam oruzja, i cini mi se cak imao i 1 frag). I tako sa tim djetetom, smo stigli, negdje do polu-finala, ili blizu tome. I onda izgubili jer nam je istraumirani LELE (aka motherufcker), dosao iz BP, nekakvim kamionima. hehe, kakav lik. Mislim da se demoi sa tog turnira mogu naci negjde na klanruru, ili onom drugom glavnom srpskom CS forumu.. Ne zamerite sto predlazem ovo, nikog ne forsiram, nego samo ako nekog interesuje.

    P.S. Volio bih da se malko peglam na G-u, ali nema se vremena... JBG!
    Son coeur est un luth suspendu;
    Sitot qu'on le touche il resonne.

  19. #1944
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    692
    Thanks Thanks Given 
    49
    Thanks Thanks Received 
    37
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Evo sad ulazim na server i neko igra sa mojim nikom onim starim m@Rk!$@[koji nekoristim vise ] tako da znate da to nisam ja ..ja sad pisem obicno "markisa'
    POZ

  20. #1945
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    15
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    i upalio je cit al to ipak nisi ti

  21. #1946
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    692
    Thanks Thanks Given 
    49
    Thanks Thanks Received 
    37
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Nisam znao da je upalio cit..cim sam doso reko sam executoru da ga banuje jer je on hajlander bio..znaci jos 1 pravi JA igra sa nikom "markisa" i niko mi nemoze na njega igrat jer je na njega admin a ne znaju pass..
    POZ

  22. #1947
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Bijelo Polje
    Posts
    448
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Menshn meni muka ovo da chitam :P

  23. #1948
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Budva
    Posts
    3,009
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ajde neka neko makne ban 85.94.99.126

  24. #1949
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Igraonica
    Posts
    565
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PHI View Post
    Eto, maloprije pisah km-tarski post, i zablokira mi komp.. Joj kako sam...

    Milane, Zonere, Sizo, a sta bi sa mnom!? iako trenutno nisam u CG i sto nemam puno vremena da se igram na G-u, ne smije umanjiti moj doprinos i moju efikasnost u CS-u, nije li tako!? A, verovatno ce te se sloziti da, sam ipak ja,taj, koji je stvorio i odrzavao BP CS scenu, sve do trenutka kada mi je sve "doslo preko glave". Je li tako? Zar ga ja nisam prvi inst. u BP, i forsirao da se igra, i da ne budem previshe arogantan, ipak bio mnogo dobar (i to ne samo za BP). I onda su polako poceli turniri i klanovi.

    A rekao bih i za Capa koju, o kojem vam i Zoner i Milan i Sizo mogu pricati. On je taj, koji je samo znao da manipulira decicom, onaj isti za kojeg se govori da je toliko doprinio. Ta vjestina(manipulacija djecicom), iako prividno smijesna za covjeka njegovih godina, ipak se moze dovesti do definicije gdje bi se mogla naci, da kazemo, ako nista kredibilnom. Jer svi mozemo manipulisati drugima (na razne nacine, sto harizmom, ili domnaciom, ili prosto zeljom da se manipulishe), ali samo odredjenim statusima, ali pokazati zelju da se manipulise onim sto je ocigledno mnogo ispod ocekivanog, e to je vjestina.. I to tvrdim, jer se isto moze dovesti do nivoa, do kojeg bi ljudi ipak sumnjali u manipulaciju zbog toga jer odredjeni je ipak suvishe "star, iskusan" da to radi, a da manipulator zna da ce manipulisani i njima bliski ocekivati da on nece manipulirati, te upravo to i radi... hahaha, VRH! A i Zoner i Milan i Sizo vam mogu reci dosta stvari o odredjenom, posebnmo Sizo, koji je igrao u njegovom klanu, i zna dosta bisera iz te igraone.. Ma svi vam mogu ponesto reci, no koliko su voljni da kazu, i koliko se mogu sjetiti u odredjenom trenutku,i koliko su spremni da objektivno napishu, ce definisati koliko ce njih trojica napisati o datom.

    Povrh svega, ja bih samo rekao jednu, ali koja je vrh vrhova.. Jednog dosadnog jutra, dok sam lagano isao ka skoli, slatka melodijica Nokije je definitivno oznacava poziv. Hitro sam zgrabio telefon, i bacio pogled na ekrancic, tako blizak meni. Capo... I posto je liga bila na pomolu, on me je zamolio da sredimo svih 10 (ili beshe 15 kompova), za koje bih ja, naravno dobio novcanu nadoknadu. I ja sam prihvatio, ono, nije mi se islo u skolu, a i volio sam CS (ne, nije bilo zbog para, iako je format i reinstalacija po kompu tada bila 20 eura, u lokalnom komp servisu, ne nisu u pitanju bile pare, a to vam mogu sva trojica, i Zoner i Sizo i Milan potvrditi, jer sam ja nebrojeno puta sima popravljao kompove ili davao savjete po Bijelom Polju. Konstantno, ali su mi uvjek igraonice i njihovi kompovi bili prioritet - sve za CS! ). I posle dvije godine radjenja istog, polagano sam se umarao, ali sam bio spreman da se zrtvujem za neki super event, ali i za odredjenu (ali znatno manju nego li lokalni servis) finansijsku nadoknadu. Da ne dodajem, da bih ja kompletnu reinstalaciju odradio gotovo do perfekcije, ne zaobilazeci bilo kakav detalj, podesavajuci windows do tancina, download i inst. svih drajvera (koji pak, iako narezani, kadkad morali biti updateovani), do nasitnijih podesavanja kompletnog softvera. E sada, zamislite sve ovo, na 15 kompova, sa 2 windows CD-a.. I tako sam ja proveo 10-tak sahata, radeci, kao pcelica, dok je Capo upijao znanje, i gledao kako mu se kompovi transformisu (koji su, inace bili izuzetno lose podeseni, kako softver, tako i hardver). I nakon svog rada, prisao sam capu, onako sav zadovoljan svojim radom, i potvrdio da je sve zavrseno.. I dobio 50 centi... SOU! Ne 150 eura, nego 50 centi.. Ali nije me bilo briga, nikad pare nisam uzimao ni za servis, ni za znanje koje su drugi dobijali od mene.. Nikad! Pa ni kod Avda, je li tako Zonere!? A imash i ne tako davni primer za to, kada pred moj polazak sa Ameriku, kada posle 6 mjeseci software run CS-a, i posle nebrojenih pokusaja (tebe i Size) da se CS sredi, ja dosao, i sredio ga za 5 minuta. A to je oznacavalo procvet Avdovog posla, za sta su mi kasnije htjeli naplati 6 eura za 2 gadno piratska CD-a. A nije u tome stvar. Eto, ne mogu vam Sizo i Zoner obarati G server, nisu umjeli popravit` CS, ali su DOBRI IGRACHI, to potvrdjujem.. Znam i bolje i losije, ali oni su ipak ako nista Visha Srednja klasa igracha..

    A, isto tako bih dodao, da mi je zao sto nema "starih vukova" BP CS scene, kao mene ili Rula, ili Alena, jer bi svakako doprinijeli CG CS zajednici (sto kroz samo igranje, sto kroz razmjenu iskustava, ili individualno angazovanje). Ako je neko zainteresovan da gleda nashu igru, mislim da smo na onom turniru u Uzicama, pokazali dio nashih mogucnosti (mada nam jedan dobar "pucac" nije mogao doci, OK mu je bio nik, Milan bi ga trebao znati, jer su bili u istom klanu, te smo igrali nas 4, sa djetetom od 5 godina, koji je stekao pare i kupovao nam oruzja, i cini mi se cak imao i 1 frag). I tako sa tim djetetom, smo stigli, negdje do polu-finala, ili blizu tome. I onda izgubili jer nam je istraumirani LELE (aka motherufcker), dosao iz BP, nekakvim kamionima. hehe, kakav lik. Mislim da se demoi sa tog turnira mogu naci negjde na klanruru, ili onom drugom glavnom srpskom CS forumu.. Ne zamerite sto predlazem ovo, nikog ne forsiram, nego samo ako nekog interesuje.

    P.S. Volio bih da se malko peglam na G-u, ali nema se vremena... JBG!


    Tebe nisam spominja jer ne igrash na g-servery , ali svi znamo tvoj skill i shto si chinjeo za gaming sceny . Oli skoro pochinjat na g-serveR?

  25. #1950
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Niksic
    Posts
    5,467
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    4 Posts

    Talking

    Quote Originally Posted by NantecutBu2 View Post
    Ajde neka neko makne ban 85.94.99.126
    sknicuga ja chim mognem uci ...ako bude neko od high recu njima

    a owak m@rk!$@ je banovan na 90 min .. i to da javim

    p.s Z YO ALL !

Page 78 of 182 FirstFirst ... 286874757677787980818288128178 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Ujedinjenje Svih Liberala- Buducnost liberala?
    By Hari Krisna in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 113
    Last Post: 09-10-06, 15:57
  2. "SRPSKIJI OD SVIH SRBA"-STRANCI PROSLOGA VIJEKA O
    By seerotheenya in forum Istorija
    Replies: 0
    Last Post: 16-02-05, 09:27

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •