Page 88 of 182 FirstFirst ... 387884858687888990919298138 ... LastLast
Results 2,176 to 2,200 of 4536

Thread: Zalbe/prijedlozi/kritike na rad admina svih igrica na G-Serveru

  1. #2176
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    692
    Thanks Thanks Given 
    49
    Thanks Thanks Received 
    37
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by loverboy View Post
    HEHE. Jes 1og. Ja mislim da je krajnje vrijeme da se stavi ban na sve zemlje sem SR i CG, a ako i tada bude padao, onda da se ostavi samo u CG, pa domace mozemo lako nac preko ipa.
    Glupo bi bilo da stavi na Srbiju firewall jer ima dosta igraca sto iz srbije igra...a i 2 admina su nam iz srbije..i fishman koji se trenutno nalazi tamo..tako da mislim da je glupo..jer sta ako se ispostavi da neko iz srbije obara server..da ukinemo adminima igranje???

  2. #2177
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bijela-HN
    Posts
    645
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo tipkam vam sa telefona..Napokon se sjetili da rijese problem i napokon se mogu konektovati. Mia se vratila sa fakulteta, poljubila me par puta (samo da me skine sa spiska) i vec legla na CS.
    Obicno te price "druzhe ja sam dolazio na serwer kad ti probably nijesi znao da upalish computer" poticu od likova koji su naucili komp. da pale u igraonici, i obicno to pisu onima koji su ucili takve da upale komp.
    Slazem se s time da pristup serveru imaju samo ljudi iz Crne Gore i Srbije. S njima ce se sigurno lakse izac na kraj. Najgore mi je kad dodje neki "haker"(dijete) i namjerno provocira admine da bi ga banovali i dali mu razloga da rusi server. Ako nekog uhvati Balsa tj. njegov IP to ce sigurno biti dijete koje je nedje na internet naslo program za rusenje servera. Ljudi koji se mogu nazvati hakerima,sigurno nece trositi vrijeme ruseci CS server.
    Lover meni se igra jos uvjek CS... Ako ostane Mia bez servera, jadi ce me snaci

  3. #2178
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    budva
    Posts
    654
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by loverboy View Post
    HEHE. Jes 1og. Ja mislim da je krajnje vrijeme da se stavi ban na sve zemlje sem SR i CG, a ako i tada bude padao, onda da se ostavi samo u CG, pa domace mozemo lako nac preko ipa.

    AAA stara, wazda si idejas bio
    zemo zemo..!!
    Bongiorno Italia bongiorno Maria
    Cogli occhi pieni di malinconia

  4. #2179
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,211
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    19 Posts

    Arrow

    Quote Originally Posted by fishman View Post
    Evo tipkam vam sa telefona..Napokon se sjetili da rijese problem i napokon se mogu konektovati. Mia se vratila sa fakulteta, poljubila me par puta (samo da me skine sa spiska) i vec legla na CS.
    Obicno te price "druzhe ja sam dolazio na serwer kad ti probably nijesi znao da upalish computer" poticu od likova koji su naucili komp. da pale u igraonici, i obicno to pisu onima koji su ucili takve da upale komp.
    Slazem se s time da pristup serveru imaju samo ljudi iz Crne Gore i Srbije. S njima ce se sigurno lakse izac na kraj. Najgore mi je kad dodje neki "haker"(dijete) i namjerno provocira admine da bi ga banovali i dali mu razloga da rusi server. Ako nekog uhvati Balsa tj. njegov IP to ce sigurno biti dijete koje je nedje na internet naslo program za rusenje servera. Ljudi koji se mogu nazvati hakerima,sigurno nece trositi vrijeme ruseci CS server.
    Lover meni se igra jos uvjek CS... Ako ostane Mia bez servera, jadi ce me snaci
    opet se osjecam prozwanim.. i widim da si jedno dijete bez grama mozga i necu wishe da se rasprawljam sa wama nowopechenim gosu-ima i adminim-a koji misle da su izmislili owu drewnu igricu...
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  5. #2180
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    unknown
    Posts
    167
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by fishman View Post
    Evo tipkam vam sa telefona..Napokon se sjetili da rijese problem i napokon se mogu konektovati. Mia se vratila sa fakulteta, poljubila me par puta (samo da me skine sa spiska) i vec legla na CS.
    Obicno te price "druzhe ja sam dolazio na serwer kad ti probably nijesi znao da upalish computer" poticu od likova koji su naucili komp. da pale u igraonici, i obicno to pisu onima koji su ucili takve da upale komp.
    Slazem se s time da pristup serveru imaju samo ljudi iz Crne Gore i Srbije. S njima ce se sigurno lakse izac na kraj. Najgore mi je kad dodje neki "haker"(dijete) i namjerno provocira admine da bi ga banovali i dali mu razloga da rusi server. Ako nekog uhvati Balsa tj. njegov IP to ce sigurno biti dijete koje je nedje na internet naslo program za rusenje servera. Ljudi koji se mogu nazvati hakerima,sigurno nece trositi vrijeme ruseci CS server.
    Lover meni se igra jos uvjek CS... Ako ostane Mia bez servera, jadi ce me snaci
    Fishman znam da si mislio na mene ali nema veze!
    Samo da znas ja vise ne rushim server, vec neko drugi iz Slovenije i ja sam balsi dao ip od tog decka i on ce fino da mu udari firewall ako nije vec!

    be cool don't fck with me :yipiiii:
    [SIGPIC][IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/AlienzZ/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot.jpg[/IMG]Your Current Signature Picture[/SIGPIC]

  6. #2181
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Sombor
    Posts
    136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja mislim da je krajnje vreme da vidimo kako su tehnikom i beotel reshili taj problem obaranja servera i da to uradimo i mi , ako se moze. Ja se secam kako su neki tipovi (klinci) rushili beotel po 30-50 puta na dan .Bilo je tuzno to gledati kako samozvani hakeri unishtavaju draz igre kakav ima CS.


    Toliko od mene

    poz vidimo se preko nishana

  7. #2182
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    PG
    Posts
    437
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Heheheeh

    Quote Originally Posted by fishman View Post
    Evo tipkam vam sa telefona..Napokon se sjetili da rijese problem i napokon se mogu konektovati. Mia se vratila sa fakulteta, poljubila me par puta (samo da me skine sa spiska) i vec legla na CS.
    Obicno te price "druzhe ja sam dolazio na serwer kad ti probably nijesi znao da upalish computer" poticu od likova koji su naucili komp. da pale u igraonici, i obicno to pisu onima koji su ucili takve da upale komp.
    Slazem se s time da pristup serveru imaju samo ljudi iz Crne Gore i Srbije. S njima ce se sigurno lakse izac na kraj. Najgore mi je kad dodje neki "haker"(dijete) i namjerno provocira admine da bi ga banovali i dali mu razloga da rusi server. Ako nekog uhvati Balsa tj. njegov IP to ce sigurno biti dijete koje je nedje na internet naslo program za rusenje servera. Ljudi koji se mogu nazvati hakerima,sigurno nece trositi vrijeme ruseci CS server.
    Lover meni se igra jos uvjek CS... Ako ostane Mia bez servera, jadi ce me snaci
    Ma ja sam za to da se odma stavi firewall na ostale van SCG, a ako se nastavi onda redom, cisto da vidimo iz koje su zemlje. Pogresno ste me svatili. A inace, koja je poenta iz koje ste zemlje, ako niko nece moc da igra od obaraca?:o Ne kapiram vas, al dobro. Ima jos servera i mimo G-a, pa ako ga neko iz Srbije bude opet obarao, nakon sto zabranimo ostalima, vidjecemo sto cemo, krajnja nuzda - ban i tamo! Ili da ugasimo server, pa da igramo nedje drugo!:o
    MAKE LOVE NOT SEX!!!

  8. #2183
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Kamnik, Slo
    Posts
    24
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs down pozzz

    Zasto bi zatvarali sve igrace na firewall koji nisu u ex-scg. I mi slovenci (i josh koji drugi) volimo da igramo na G server (dolazim vise od 2 godine). Ljudi na net-u ima dovoljno programa da se moze svakog potraziti preko IP-ja ko obara server i onda lock him on firewall.. Svaki PC ima IP (static ili dynamic) i onda davate stop on firewall na onaj ip ili bolje da dadne provider mac adresu in stop na mac adresu igraca koji dolazi na server.
    Nije rjesenje da ne igramo, zato sto bi vam falilo dobrih igraca LOOL

    toliko od mene.


    vidimo se preko........

    P.S. zanima me koliko igrate piranesi.....sada
    Vidjela zaba da se konja kuje, pa i ona podigla nogu!!!

  9. #2184
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Igraonica
    Posts
    565
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ewo ti je sad bio piranesi , pa me smorio pa smo votemap 2 odradili , a to za ban na firewall wan scg nije reshenje...

  10. #2185
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Beograd
    Posts
    46
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Beotel je to odradio sto je stavio neku da kazem zakrpu na server ... i sada je sve ok .... pokusacu da saznam sta je to i gde se moze naci pa i mi da resimo taj problem ...

  11. #2186
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    12
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Imam pitanje za onog ko daje admine (verovatno je to blasha)!? Kako se postaje admin na serveru tj. sta treba da se uradi da bi se dobio admin??!

  12. #2187
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    12
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E mora da te pitam nesto AlienzZ!!!! KAZI MI STO SAMO NE PROMENIS IP, I NASTAVIS DA IGRAS A NE SVE NAS DA PREKIDAS?!!! STA JEDNOSTANO NAS OSTALE IGRACE BOLI ***** STO JE TEBE BANOVAO NEKI ADMIN, KOJI JE MISLIO DA IMAS CIT, KAZI MI MOLIM TE KOJA JE TU TVOJA LOGIKA?? ZAJEBAO SI ADMINA???? NEMOJ DA SI SMESAN MISLIM STO SE TIVCE NAS OSATLIH IGRACA!

    IZVINJAVAM SE ZBOG VULGARNOSTI

    P.S i ovaj tvoj mis kosta oko 50 evra a ne 100!!!

    Bez velikih slova ubuduce! Vazhi za SVE!
    Last edited by Balsa; 02-11-06 at 07:49.

  13. #2188
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    unknown
    Posts
    167
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dOn_kUchE View Post
    E mora da te pitam nesto AlienzZ!!!! KAZI MI STO SAMO NE PROMENIS IP, I NASTAVIS DA IGRAS A NE SVE NAS DA PREKIDAS?!!! STA JEDNOSTANO NAS OSTALE IGRACE BOLI ***** STO JE TEBE BANOVAO NEKI ADMIN, KOJI JE MISLIO DA IMAS CIT, KAZI MI MOLIM TE KOJA JE TU TVOJA LOGIKA?? ZAJEBAO SI ADMINA???? NEMOJ DA SI SMESAN MISLIM STO SE TIVCE NAS OSATLIH IGRACA!

    IZVINJAVAM SE ZBOG VULGARNOSTI

    P.S i ovaj tvoj mis kosta oko 50 evra a ne 100!!!
    Prvo da ti kazem ja sam mish platio 100 eura, uzeo u njemackoj

    Kao sto si rekao gore, meni je najmrze sto svi serveri na kojim sam ja igrao imao pola "nesposobnih" admina!
    Pod ovim sam mislio da neznaju prepoznat citera i ima jos stvari...
    Pa hebo je bog, mene bana a nece onog sto mu je lag dobar a ima ocigledan WALLHACK! PA HEBO IGRU CS BOGA CIT I SVE U Pm!

    LJUDI KAD CETE NAUCITI DA PREPOZNAJETE CITERE????

    stvarno neznam kako ste vi admina zavrijedili
    [SIGPIC][IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/AlienzZ/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot.jpg[/IMG]Your Current Signature Picture[/SIGPIC]

  14. #2189
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Sombor
    Posts
    136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo sad sam bio malo na netu i trazio nesto u vezi programa za obaranje servera i nashao ovo:Half-Life engine (before 07 July 2004) remote server/client crash 0.1.1, znachi da noviji hl ima reshen taj problem tj mora da postoji i patch ili kako boris kaze zakrpa za hl.
    Treba videti na netu da se nadje taj patch za hl koji se nalazi na g-serveru(to je linux ali treba videti koja je tachno verzija hl koja se nalazi na serveru)

  15. #2190
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,928
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AlienzZ View Post
    Prvo da ti kazem ja sam mish platio 100 eura, uzeo u njemackoj

    Kao sto si rekao gore, meni je najmrze sto svi serveri na kojim sam ja igrao imao pola "nesposobnih" admina!
    Pod ovim sam mislio da neznaju prepoznat citera i ima jos stvari...
    Pa hebo je bog, mene bana a nece onog sto mu je lag dobar a ima ocigledan WALLHACK! PA HEBO IGRU CS BOGA CIT I SVE U Pm!

    LJUDI KAD CETE NAUCITI DA PREPOZNAJETE CITERE????

    stvarno neznam kako ste vi admina zavrijedili
    Znash shto volim?

    Volim kad vidim da svi bolje znaju da rade posao od admina.
    Volim kad mi dodje jedan lik i kazhe da je 10 ljudi nesposobno da radi svoj posao.
    Volim shto mi nije potreban mish od 100e i podloga od 50e da bih bio prvi na mapi.
    Volim shto se ne nerviram.
    Volim shto ce server biti zakrpljen i nece vishe biti obaranja.
    Volim shto mogu svako jutro da se prvo ismijem vashim postovima, pa onda da ih sve pobrishem, jer ne umijete normalno ni da postujete.
    Volim zhene...
    BEFORE SEX u help each other get naked. AFTER SEX u only dress yourself. Noone helps u once ur fcked

  16. #2191
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,928
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by POP@J View Post
    Evo sad sam bio malo na netu i trazio nesto u vezi programa za obaranje servera i nashao ovo:Half-Life engine (before 07 July 2004) remote server/client crash 0.1.1, znachi da noviji hl ima reshen taj problem tj mora da postoji i patch ili kako boris kaze zakrpa za hl.
    Treba videti na netu da se nadje taj patch za hl koji se nalazi na g-serveru(to je linux ali treba videti koja je tachno verzija hl koja se nalazi na serveru)
    Sve steam verzije su automatski updateovane. Ova nasha je non-steam 1.1.1.0 verzija, i, ujedno, posljednja verzija koju je sierra izbachila samostalno, bez steam-a.

    Nashli smo patch i bice stavljen na server - nadam se u narednih nekoliko dana.

    Pozdrav
    BEFORE SEX u help each other get naked. AFTER SEX u only dress yourself. Noone helps u once ur fcked

  17. #2192
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Sombor
    Posts
    136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    svaka Chast Balsa
    Last edited by POP@J; 02-11-06 at 08:02.

  18. #2193
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    93
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa jel moguce da cete konacno da sredite server ??
    Daj boze da i sa ovim resenjem ne bude "pojeo vuk magare "

  19. #2194
    Join Date
    May 2006
    Location
    bu2-montenegro
    Posts
    164
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kao prvo ja sam opsovao siza jednom zato sto me slapovao do 5 hp i onda sam izasao a 7/8 dana poslije toga si banovao... ok
    ali zasto ponovo banujes punu igraonicu bez razloga cim udjes na server a shizofrenija?
    U raju je lijepo ali u paklu je ekipa :D

  20. #2195
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    59
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Shta se radi na owome forymy....Brooka!

  21. #2196
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    460
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    30
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    mozhe li mi neko objasnit zashto sam banovan sa servera?
    ovo je drugi put u poslednjih mjesec dana da me neko ovako banuje bez razloga...i to sa skorom 12-6...i neka ga neko makne , ovo nema smisla...:mad:

  22. #2197
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Sombor
    Posts
    136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Moze ,zbog wh ili gledanja u tudji monitor meni je svejedno shta je od ta dva.
    Vremenski je ban na 90 minuta.

  23. #2198
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    460
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    30
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    kao prvo igram iz kuce pa nemam kome da gledam u comp , a drugo nemam jebeni wh...:mad: a bilo bi lijepo kad bi se prvo uvjerio da chitujem pa da me onda banujesh... i isto obrati pazhnju na tipove sa skorom 25-2 pa pogledaj kako oni igraju , i sigurno cesh vidjet neki wh ili aim... i nije mi cilj da budem najbolji sa nekim chitom , nego bez njega...da ocu to , igrao bih sa botovima !

    a i po***** se ja i na hl guard i na cheating death kako su efikasni...!

  24. #2199
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Bijelo Polje
    Posts
    448
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Chudi me da te je Pop banovo...Nisi imo neku stats...Chudno..

  25. #2200
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    115
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Iako mislim da AlienZ ponekad smara, kako na forumu tako i na serveru, moram reci da se donekle slazem sa njim. Vecina admina jesu dobri ili solidni igraci (i solidan igrac moze biti dobar admin samo ako zna neke stvari) ali se takodje se stiche utisak da su daleko neiskusniji od admina koji su bili na dreniku prije nekoliko godina. Primjer je lover: prije nekoliko dana smo igrali cs_italy i lover je upao pred kraj mape. Jedan lik je sto je bio u terore je imao score 50-5 i odjednom sam primijetio da ga nema. Pitao sam lovera da li ga je banovao i on mi je odgovorio da jeste. Iznenadjen njegovim odgovorom pitah ga kako je to mogao da uradi posto je tek upao da igra, tako da nije ni imao prilike da duze posmatra banovanog lika. Lover mi je na to odgovorio da ga je banovao zato sto je imao score 50-5 tvrdeci mi da je nemoguce da neko ima takav score. Stvarno, ja nakon ovoga nisam znao sta da mu kazem. Istina je da na ovom forumu ima dosta nebuloznih izjava i postova ali moram da dodam da ih neki admini na g-serveru ponekad prevazidju i s obzirom na to AlienZova izjava mi djeluje sasvim normalno Nakon ovoga pocinjem da razumijem ljude koji dodju na server i pocnu da pricaju kako lovera treba srest na ulici i ubit ga od batina Nemojte me pogresno shvatit, ne zelim ja da bijem lovera niti zelim da ga iko bije al kazem vam, pocinjem da razumijem ljude Zatim evo jos jednog bisera (mislim da nije loverov): "Ako su dobri igraci, sta rade na g-serveru?". Neki ljudi ocigledno ne znaju znacenje rijeci PUBLIC i FREE FOR ALL!

    Druga stvar koju sam primijetio je da dosta igraca (mozda cak i neki admini) ne zna neke osnovne stvari kada je sama igra u pitanju. Npr fleshka ponekad ne moze, ili moze samo djelimicno da te zaslijepi, stajanje kod vrata na aztecu moze biti opasno narocito ako protivnik sa druge strane zna da puca kroz zid (dosta igraca ne zna da puca i ubija kroz zid, kao ni to kroz koji zid metak moze da prodje a najjace je kada neko pokusa da puca usp-om i heklerom kroz zid). Zatim kada trcite uzbrdo igrac koji vas gore ceka je u prednosti i vjerovatno ce vas vidjeti prije nego vi njeaga. Vjerovatnoca da popijete headshot je velika ako je vas protivnik iznad vas i vi trcite ko ludi. PHI je tako popio jedan headshot od mene (nick mi je bio braw kolko se sjecam i igrali smo dust2) i optuzio me za cheat. PHI nemoj da se ljutis sto sam te uzeo za primjer al cinjenica je da i iskusniji igraci grijese pri procjenama narocito ako je njihovo iskustvo vise vezano za LAN no za net. Ne kazem da nemas uopste iskustva na netu al vidi se da si vise igrao u LAN-u no na netu kao i mnogi drugi koji sada igraju na g-serveru.
    Kako ce vam igra raditi zavisi od:

    1.servera - ako je server lose podesen (ili je masina na kojoj server radi slaba ili losa) desava se da guta metkove, zatim moze dosta da laguje i cesto dolazi do nemogucih/smijesnih situacija. G-server je ranije bio los, valjda zbog masine, sada je manje vise ok mada mi ponekad zalaguje.

    2. vase konekcije - ako vas protivnik ima bolju konekciju ponekad ce vas ubiti i tek cete ga nakon toga vidjeti. Bolja konekcija donosi takodje i niz drugih prednosti koje cete primijetiti ako duze budete igrali.

    3. konfiguracije na kojoj igrate - ja kod kuce igram u software modu i tesko mi je snip da koristim u bliskoj borbi, zatim ako je fps nizak cesto ce se desavati da nista ne mozete da uradite kada neko baci smoke kao ni kada vas vise njih odjednom napadne. Onda igraci sa losim konfiguracijama ce imati dosta problema sa aim i fy mapama. Iako prilicno dobro gadjem (u lanu su mi ranije cesto govorili da sam ili cheater ili pro mada nisam nijedno od ta dva ) fps mi kuci gadno opada na ovoj mapi. Gledacu da ubrzo promijenim ovu graficku. Inace slazem se sa Balshom - ne treba ti skupa oprema da bi bio prvi na g-serveru. Meni je to poslo za rukom sa misem na drvenom stolu, bez podloge, 640x480 rez u software modu mada preferiram one rachunare iz kgb igraonice Igracima sa losim konfiguracijama i konekcijama savjetujem da se guraju u bolje timove i da ne trce prvi na protivnika dok za ove druge vazi suprotno (jel tako Babbo? ).

    Dakle dosta toga zavisi od ova 3 faktora, a ljudi iz neznanja cesto to zamijene sa onim "aaaa ubio me cheater".

    Prije par dana sam nabasao na neko CS upustvo koje je napisao neko od igraca sa drenika. Iako je namijenjeno prvenstveno pocetnicima i pisano je za vrijeme 1.3 verzije (u 1.5 ne mozete da pucate dok skidate bombu dok ste u 1.3 to mogli) savjetujem svima da ga procitaju (prosto je nevjerovatno koliko sam ovih osnovih stvari i ja zaboravio) - http://www.netgames.co.yu/cs_uputstvo_za_pocetnike.htm

    Evo sto bih iznad svega izdvojio:
    1. Naravno najcesca stvar je optuzba za varanje i ja ovom prilikom zelim da apelujem na sve igrace da se sa tim prestane. Znam nekada ste iritirani ali ipak savladajte se i recite to na forumu, Nedelji ili bilo gde drugde. Verujte mi manje me iznervira jedan igrac koji vara nego njih pet koji se svadjaju o tome... Mislim da server nije mesto za to pogotovu zato sto se varanje tesko dokazuje.
    2. Server nije IRC. Counter Strike nije zamisljen kao aplikacija za chat. "Kako je u skoli, ko je pobedio na nekom levom turniru, sta radi Zika, Djoka..." Mislim stvarno...Naravno da ne kazem da svi treba da cutimo, dobar humor nikada nije na odmet,poneki saljivi komentar ili bilo sta umereno. Privatne razgovore obavljajte telefonom. Ukoliko se sve ovo desava preko mikrofona onda jos gore (dodushe onda igrac moze biti mute-iran ali aj sad...)
    3. Ako je neka mapa vec izglasana nemojte odmah po ulasku na nju davati vote za neku drugu sto puta za redom... Ovo me zaista "ubije" u nekim situacijama
    4. Svi oblici vulgarnosti, i elementarnog nevaspitanja su nesto o cemu ne treba ni trositi reci...(jos ako imamo damu na serveru onda jos gore
    5.Ukoliko vam se ne igra, idete nesto da pojedete ili sta god slicno izadjite iz igre. Nista gore nego kad svi izginemo a bomba ostala na startu jer je neki lik morao u WC...
    Stvarno i meni su se smucile one silne optuzbe za cheatovanje i ti ljudi vise smaraju od pravih cheatera. Prave cheatere je TESKO prepoznati i varanje je TESKO dokazati. Sjecam se da su jednom na dreniku uhvatili cheatera (program ga je uhvatio ne "sveznajuci" igraci) i da se nakon toga izvinio glavnom adminu (al je ipak dobio ban na dva mjeseca). Takodje na starom g-serveru je uvijek bilo optuzbi za cheatovanje, ali ovoliko banova nije bilo. Jedini cheater koga se ja sjecam je bio onaj lik iz Kotora sto se druzio sa onim Machkastim. Taj covjek je imao "pratece granate" i svi su znali da bezochno cheatuje. Bilo je tu jos par sumnjivih likova al se i dan danas pitam da li su banovani. I bilo je, sjecam se, samo par banova. Sjecam se kada su schumacher i insanity banovali nekog KLISEa i da se zbog toga podigla prasina. Ipak to je bio jedan od RIJETKIH banova.

    Eh da, prije par dana je bilo "eee idem u WC nemoj da restartujes dok se ne vrnem". Na kraju nije ni bilo restarta
    Last edited by Necromancer; 02-11-06 at 16:16.

Page 88 of 182 FirstFirst ... 387884858687888990919298138 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Ujedinjenje Svih Liberala- Buducnost liberala?
    By Hari Krisna in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 113
    Last Post: 09-10-06, 15:57
  2. "SRPSKIJI OD SVIH SRBA"-STRANCI PROSLOGA VIJEKA O
    By seerotheenya in forum Istorija
    Replies: 0
    Last Post: 16-02-05, 09:27

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •