Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 51 to 55 of 55

Thread: Incident u Tuzima i okupljanje Albanaca u Ulcinju

Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    to je potpuno identicna stvar jer kad se slavilo u pg, ja sam licno prisustvovao tome kad se pjevalo 'sve je ovo srbija' , 'marsirala, marsirala...' Ono u Berane ste svi vidjeli.
    Mislim, suvisno je pricati kako razmisljaju srpski nacionalisti i da su do juce cg smatrali za svoju zemlju.

Sto se tice Ulcinja i Tuzi, NIKO nije mahao zastavama Velike Albanije, nego samo nacionalnim obiljezjima, a i mislim da nisu izasli na ulice zbog V. Albanije nego prvenstveno zbog dobre igre njihovih fudbalera protiv omrazenog rivala i MUDA koje su pokazali njihovi fudbaleri tu noc.
    Djenova, 20 Srba, gazenje Italijana, ocigledno te to boli jako :*

Poenta moje priče nije bila ikog da uvrijedim, niti da raširim nacionalnu mržnju, po meni se podrazumijeva da ima svako pravo da se izjasni kako se osjeća i misli, pa bilo on da je Crnogorac, Srbin, Albanac, Bošnjak, Hrvat, ali pod uslovom da poštuje ovu državu, kakva takva je, drugu nemamo... Već je poenta u tome, što su u ovim zadnjim okupljanjima ljudi izašli da podrže prekid meča na kom je istaknuta zastava velike Albanije, sam taj čin izlaska na ulice i skandiranje po meni znači da Albanci podržavaju to i da su vjerovatno spremni, dovoljno je jedan da krene i eto, (i pored toga što je izviždana himna od strane Srba je sramna, Albanci su imali spremne planove kako da prekinu meč, dron i ona zastava nisu mogle da se stvore u 40 minuta, nego je to od ranije planirano). Isto tako jer živimo u prostorima u kojima ratovi i nacionalna mržnja nisu strana pojava i što bi eto recimo da se u Ulcinju pojavio neki fanatik pro Srpski orjentisan ili u Beranama neki vehabija, dovoljno i jedan metak da opali ili nešto da napravi i eto lavina nasilja...
    Last edited by Nikola555; 17-10-14 at 08:17.

Drzava je trula potpuno. Mislim na Crnu Goru. Sovinizam ove vrste zajedno sa nepostovanjem zastave CG treba ostro ostro kaznjavati pod obrazlozenjem da su takvi potezi prijetnja bezbjednosti CG. Nista od Amera doktota spinovanja ne mozemo naucit. I onda opsezna akcija hapsenja (malo scenarija i drame specijalnih snaga davajuci znacaj i utisak snage drzave i odlucnosti) strpati sve u zatvor po mjesrc dana. Djecu izbaciti iz skole i kaznjavati sve ostale. Pa da vidis kako bi postali pravo multietnicko drustvo sa akcentom postovanja drzave u kojoj se zivi. Eh sto nijesam na vlast svakog bi naucio da guta vodu kroz peskir.
    Zaštićen si ka' međed u CG

Nas koji živimo u Crnoj Gori jedino boli džep, fino za javno isticanje zastave druge države kazna 5000 i do 6 mjeseci zatvora i da vidim onda kome će to pasti na pamet. Da smo normalno društvo, da imamo sve standarde ajde uredu, demokratska smo država, poštuj ovu državu, maši i raduj se uspjesima druge države, ali nismo, zaostao smo narod sa zaostalim mentalitetom, svako isticanje druge zastave može samo da proizvede sukobe i nove podjele jer jedan teži ka Srbiji, drugi ka Velikoj Albaniji a treći ka Islamskoj državi...

NATO je koliko toliko sigurna opcija, od svih država u regionu smo zaostali po ljudstvu i tehnici u vojsci. Po meni ne treba živjeti u prošlosti, jeste da je to teško, ali treba zaboraviti na bombardovanje '99 godine, jer za to bombardovanje je kriva politika tadašnjeg rukovodstva Jugoslavije (Miloševića i njegovih saradnika plaćenika koji su bili agenti stranih službi, koji su ispunjavali tuđ i svoj lični interes kao ratni profiteri). Amerikanci su odavno imali zacrtanu u planu bazu "Bondsteel", Milošević da im je lagano dozvolio da je naprave, Kosovo bi i danas bilo u sastavu Srbije, ne bi bilo toliko ljudi prognano sa njega...
    Last edited by Nikola555; 17-10-14 at 08:22.

E moj Trpipleta, ako tako misliš tako, onda si ti u velikoj zabludi!!! Prvo, nije nikakav problem napraviti frku, možemo se organizovati ja i ti, upanuti na sred stadiona sa zastavama i dobijemo batine i eto, mi smo kao neki heroji...

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)