Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 25 of 55

Thread: Incident u Tuzima i okupljanje Albanaca u Ulcinju

  1. #1
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,818
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Incident u Tuzima i okupljanje Albanaca u Ulcinju

    Da otvorim poseban "Thread" koji je povezan sa incidentima na utakmici između Srbije i Albanije... Zabrinuo sam se povodom incidenta koji se desio u Tuzima na kom se desila tuča između Albanaca i ne Albanaca i okupljanju Albanaca sa Albanskim zastavama u Ulcinju, koji su slavili incident koji je proizvelo puštanje zastave velike Albanije (koja obuhvata teritorije Crne Gore) na utakmici Srbija-Albanija, jer sam do juče smatrao da većina Albanaca, koja živi u Crnoj Gori, poštuje ovu državu i da su nacionalističke podjele odavno iza nas, da svi imamo jednaka ukoliko poštujemo ovu državu pa bilo da smo Crngorci, Srbi, Albanci, Hrvati, Bošnjaci. Na ovo treba i dodati da nedavne izjave muftije Zukorlića i propagiranje za Sandžak u čijem sastavu isto ulaze teritorije Crne Gore.

    Po mom mišljenju nama treba hitan ulazak u NATO kako bi smo sačuvali mir u ovoj zemlji i održali njenu stabilnost. Vojska nam je odavno dovedena na rub srama, od bombardovanja '99 godine, tehnika nam je nikakva, ljudstvo smanjeno, jednostavno se nemamo čime braniti i sačuvati državu od rascjepa. Sa druge strane po meni članstvo u NATO-u nam može dobro doći i u slučaju elemetarnih nepogoda kao onih koje su se desile početkom 2012. kada je cijela Crna Gora bila paralisana snijeg, a nismo imali tehniku da pomognemo sami sebi da naše službe dopru do zaglavljenih ljudi.

    http://www.vijesti.me/vijesti/slavlj...eogradu-800294

    http://www.blic.rs/Vesti/Politika/30...i-deo-Sandzaka

    http://sandzakpress.net/u-rozajama-o...ji-vrtic-reuda
    Last edited by Nikola555; 16-10-14 at 16:29.

  2. #2
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    188
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kada su Rusi u Budvi slavili dan pobjede nad fasizmom hapseni su - jer su vijorili svoje ruske zastave zato sto je to navodno nedozvoljeno u Crnoj Gori

    Istovremeno ta ista vlast i policija cute kada se u Crnoj Gori vijore zastave velike Albanije koja ima pretenzije na veliki dio Crne Gore.

    Inace Grcka je bila clanica NATO pa to nije sprijecilo Tursku da izvrsi invaziju na Kipar i procera sve Grke sa teritorije koju je zauzela.

    A ni saveznici Grcke iz NATO pakta nisu nista preduzeli po tom pitanju.
    Last edited by Kawcek; 16-10-14 at 17:29.

  3. #3
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Crneš Gores
    Posts
    8,600
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    117
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Onda dođe taj NATO i lijepo naredi da mirno i bez opaljenog metka predamo Ulcinj maloj balkanskoj Americi...
    If you turn a man into a fish, you will catch him for a day

  4. #4
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    2,915
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kawcek View Post
    Kada su Rusi u Budvi slavili dan pobjede nad fasizmom hapseni su - jer su vijorili svoje ruske zastave zato sto je to navodno nedozvoljeno u Crnoj Gori

    Istovremeno ta ista vlast i policija cute kada se u Crnoj Gori vijore zastave velike Albanije koja ima pretenzije na veliki dio Crne Gore.

    Inace Grcka je bila clanica NATO pa to nije sprijecilo Tursku da izvrsi invaziju na Kipar i procera sve Grke sa teritorije koju je zauzela.

    A ni saveznici Grcke iz NATO pakta nisu nista preduzeli po tom pitanju.
    Gdje je to raširena zastava velike Albanije u Crnoj Gori, to mi je promaklo ? Imaš neki dokaz, ili ti je namjera da širiš dobro poznatu propagandu?

    Jasno je da NATO nije najčvršća garancija za bilo šta. Jasno je i da NATO funkcioniše po principu veće sile i njihovih interesa. Ali je i jasno da je nama jedina šansa ako ste već zabrinuti zbog velikodržavnih projekata naših komšija. Ipak se odlučite koju ćete priču da forsirate - strah od velike Albanije, ili ne u NATO, jer su u konfliktu. Ma koliko tebi Turska invazija Kipra izgledala kao ubjedljiv argument, to nije, jer je Turska vojno 7. sila svijeta i na tom izuzetno značajnom prostoru Americi najjača karta. Albanija to nije. Srbija to nije. Uz to, pored naše teritorije, velika Albanija uključuje i teritorije još 3 države. Malo mnogo potencijalne krvi da bi NATO dao zeleno svjetlo za taj projekt.

  5. #5
    Join Date
    Aug 2013
    Location
    Send me location
    Posts
    7,087
    Thanks Thanks Given 
    965
    Thanks Thanks Received 
    581
    Thanked in
    289 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kawcek View Post
    Kada su Rusi u Budvi slavili dan pobjede nad fasizmom hapseni su - jer su vijorili svoje ruske zastave zato sto je to navodno nedozvoljeno u Crnoj Gori

    Istovremeno ta ista vlast i policija cute kada se u Crnoj Gori vijore zastave velike Albanije koja ima pretenzije na veliki dio Crne Gore.

    Inace Grcka je bila clanica NATO pa to nije sprijecilo Tursku da izvrsi invaziju na Kipar i procera sve Grke sa teritorije koju je zauzela.

    A ni saveznici Grcke iz NATO pakta nisu nista preduzeli po tom pitanju.
    Hoces da poredis ruse sa albancima koji su autohtoni u svojim krajevima? Koji je to narod zivio u Ulcinj ili Tuzi itd prije albanaca? Ne s*ri molim te.

    Isto kao sto komentarisete ponasanje albanaca zbog cega su slavili, cu vam ja sad malo pokazati sto su radili simpatizeri Srbije:
    - Danas kamenovana Albanska ambasada u sred PG.
    - Napad na nekoliko pekara u Srbiji koje drze albanci (link)
    - Incidenti u Becu (link)
    itd, itd.
    Sa ovim postom napustam ovaj topic, jer nemam namjeru da se ovdje svadjam sa nekim zbog nacionalnosti i slicnim stvarima jer postujem svaku nacionalnost koliko i moju ali me nervira cinjenica da mnogo srbi i crnogorci jedino krive albance za ovaj dogadjaj, dok sami na stadionu ni neciju himnu nisu znali da postuju. Toliko od mene.
    Peace

  6. #6
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    4,984
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kawcek View Post
    Kada su Rusi u Budvi slavili dan pobjede nad fasizmom hapseni su - jer su vijorili svoje ruske zastave zato sto je to navodno nedozvoljeno u Crnoj Gori

    Istovremeno ta ista vlast i policija cute kada se u Crnoj Gori vijore zastave velike Albanije koja ima pretenzije na veliki dio Crne Gore.

    Inace Grcka je bila clanica NATO pa to nije sprijecilo Tursku da izvrsi invaziju na Kipar i procera sve Grke sa teritorije koju je zauzela.

    A ni saveznici Grcke iz NATO pakta nisu nista preduzeli po tom pitanju.
    Tacno tako samo sto je ovo za dps slavljenje neke "sportske pobjede"...

  7. #7
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,818
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ukratko, jer nemam vremena, a sjutra ću opširnije obrazložiti... Ne opravdam što su zvičdali kada se intonirala albanska himna, ne opravdavam napade na albance (napad na ambasadu u Podgorici, napadi na njihove poslovne prostore u Srbiji, itd)... Sramno je i ono širenje Srpskih zastava u Beranama, kada je tamo opozicija osvojila vlast a za tu istu opoziciju su glasali i muslimani...

    Nexus: Albanci su od samog početka sve isplanirali, ali su Srbi nasjeli...

    A Superhik, sam čin skupljanja i bez širenja zastave velike Albanije, govori da oni to podržavaju! Ne raspirujem nacionalnu mržnju! Poštujem sve narode!
    Last edited by Nikola555; 16-10-14 at 18:01.

  8. #8
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Crneš Gores
    Posts
    8,600
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    117
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    “Kada je dron preleteo preko stadiona, kao jedini način da se prikažu nacionalne boje u agresivnom i neprijateljskom okruženju, haos je već bio trajao 40 minuta. Albanska zastava smatrana je provokacijom, ali to je jedina zastava koju imamo“. - FSA
    Zastava velike Albanije jedina koju imaju, vrh
    If you turn a man into a fish, you will catch him for a day

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,821
    Thanks Thanks Given 
    89
    Thanks Thanks Received 
    3,291
    Thanked in
    1,832 Posts

    Default

    Ne mogu se osuđivati Srbi koji slave u Beranama i Herce Novom kao ni Albanci koji slave u Tuzima ili Ulcinju. Ne možeš ćerati nekog da voli svoju državu. Neka vole neku drugu, ja rezervnu nemam. Neka slave ljudi, pitanje bi trebalo da ide znaju li šta slave? Šta ima da se slavi...

    Poslato sa super-moćne pisaće mašine Galaxy S4 x2
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  10. #10
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    2,915
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nikola555 View Post
    Ukratko, jer nemam vremena, a sjutra ću opširnije obrazložiti... Ne opravdam napade na albance (napad na ambasadu u Podgorici, napadi na njihove poslovne prostore u Srbiji, itd)... Isto i ono širenje Srpskih zastava u Beranama, kada je tamo opozicija osvojila vlast a za tu istu opoziciju su glasali i muslimani...

    A Superhik, sam čin skupljanja i bez širenja zastave velike Albanije, govori da oni to podržavaju! Ne raspirujem nacionalnu mržnju! Poštujem sve narode!
    Nažalost, nema države da pohapsi i čvrsto reaguje na sve usijane glave koje ispoljavaju takve primitivne i opasne stvari i skandiranjima prizivaju narušavanje teritorijalnog integriteta države.
    Samo su tužni ovi "principijelni dušebriznici" kojima zasmeta samo kada Albanci nešto urade, a kada njihovi pjevaju ovo je Srbija i barjače, to je ok. E pa nije dragi moji licemjeri. Isto je.

  11. #11
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Crneš Gores
    Posts
    8,600
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    117
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Superhik View Post
    Nažalost, nema države da pohapsi i čvrsto reaguje na sve usijane glave koje ispoljavaju takve primitivne i opasne stvari i skandiranjima prizivaju narušavanje teritorijalnog integriteta države.
    Samo su tužni ovi "principijelni dušebriznici" kojima zasmeta samo kada Albanci nešto urade, a kada njihovi pjevaju ovo je Srbija i barjače, to je ok. E pa nije dragi moji licemjeri. Isto je.
    Srbija i Crna Gora su čitav vijek teritorijano bile iste države, zajedno ratovali i prije toga, zajedno se oslobodili od okupatora, živjeli u miru i slozi, u istim kućama, mješoviti brakovi, isti jezik, iste slave, prema tome NIJE ISTO.
    If you turn a man into a fish, you will catch him for a day

  12. #12
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    2,915
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kenneth View Post
    Srbija i Crna Gora su čitav vijek teritorijano bile iste države, zajedno ratovali i prije toga, zajedno se oslobodili od okupatora, živjeli u miru i slozi, u istim kućama, mješoviti brakovi, isti jezik, iste slave, prema tome NIJE ISTO.
    I sad treba da odgovaram na ovu budalaštinu. Da opet rezimiramo i sabiramo rezultate tog ratovanja, slaganja, stupanja u državne aranžmane. Da sabiramo nevine žrtve svog tog bratskog druženja i svega što smo time dobili tj izgubili. Neka hvala.

    Apdejtuj se na realnost. Srbija i Crna Gora su dvije države
    Last edited by Superhik; 16-10-14 at 18:21.

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kenneth View Post
    Srbija i Crna Gora su čitav vijek teritorijano bile iste države, zajedno ratovali i prije toga, zajedno se oslobodili od okupatora, živjeli u miru i slozi, u istim kućama, mješoviti brakovi, isti jezik, iste slave, prema tome NIJE ISTO.

    Jeste isto. Crna Gora je bila okupirana od strane "Velike Srbije" i ukoliko ne zaboravis 90 i Slobov plan u kom je CG bila juzna Serbska provincija, kada se CG nalazila na mapi Velike srbije itd onda ces skontati da je isto.
    Isti su i srpski nacionalisti koji sanjaju vlazne snove o velikoj Srbiji. Zive u CG a mastaju o Beogradu i o srpskom orlu sa 4S.


    Ovo cu sada reci i da ne bi ko mislio da trolujem :

    Za mene je isto Crni orao i orao sa 4s. Ni jedan ni drugi ne bi se trebali vioriti u CG i da zavrsimo pricu.
    One Ring to Rule them all...

  14. #14
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Crneš Gores
    Posts
    8,600
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    117
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Jeste isto. Crna Gora je bila okupirana od strane "Velike Srbije" i ukoliko ne zaboravis 90 i Slobov plan u kom je CG bila juzna Serbska provincija, kada se CG nalazila na mapi Velike srbije itd onda ces skontati da je isto.
    Isti su i srpski nacionalisti koji sanjaju vlazne snove o velikoj Srbiji. Zive u CG a mastaju o Beogradu i o srpskom orlu sa 4S.


    Ovo cu sada reci i da ne bi ko mislio da trolujem :

    Za mene je isto Crni orao i orao sa 4s. Ni jedan ni drugi ne bi se trebali vioriti u CG i da zavrsimo pricu.
    I što je bilo kad si se probudio?
    If you turn a man into a fish, you will catch him for a day

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Kenneth, dobar si momak vidim po postovima. Nemoj da ti religija i nacionalizam jos vise isperu mozak, pogledaj ponekad stvari sa druge strane. Previse si jednobrazan, kao da sa Medojevicem pricam bez Olgice eto.
    One Ring to Rule them all...

  16. #16
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Crneš Gores
    Posts
    8,600
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    117
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Kenneth, dobar si momak vidim po postovima. Nemoj da ti religija i nacionalizam jos vise isperu mozak, pogledaj ponekad stvari sa druge strane. Previse si jednobrazan, kao da sa Medojevicem pricam bez Olgice eto.
    Kome je ispran mozak, meni, ili tebi koji spominješ ideoligiju 5-6 ljudi od kojih je samo jedan živ i to u zatvoru, plus nekolicina pijanih zidara koji nemaju kontrolu nad svojim mozgom?
    Termin velika Srbija čujem samo na ovom forumu. Spominju li je Vučić i Nikolić, ili njihova braća? Kažu li oni za zastavu velike Srbije da je to jedina njihova zastava?
    If you turn a man into a fish, you will catch him for a day

  17. #17
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    2,333
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    lagano ljudi

    jel se incident desio na utakmici? dal svako malo imamo nekih utakmica sa tucama i slicnim glupostima, sjetite se utakmice partizana i buducnosti prije koju godinu u podgorici, dodatno nemojte zaboraviti da ima ljudi koji samo idu na slicne dogadjaje da bi izazvali neki ovome slican incident, ovo je malo mnogo otislo i odjeknulo, mozda je neko upravo to i htio.

    nema potrebe za ruznim rijecima na forumu, ali meni su nejasni ovi likovi iz ulcinja, kakva podrska ikome u takvom trenutku? dolivamo ulje na vatru, nema potrebe za tim

    ipak, vrijeme ce pokazati...
    Do not Argue with Idiots! Useful Info and Health Tips
    https://www.youtube.com/watch?v=IrYtkADFaqs

  18. #18
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    covjece,

    Spominje li Rama ili Tachi veliku Albaniju u oficijelnoj politici. Vucic umiruje itd. Ali imas Dodika i ove srbe koji zive van srbije o kojima ja pricam. Ljude koji se osjecaju kao Srbi a nikad u srbiju otisli nisu.

    Zemljoradnici i prostodusni ljudi koje je lako otrovati religijom i nacionalizmom... Nego oticicemo u off
    One Ring to Rule them all...

  19. #19
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    168
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Na svaki incident pa kao i na ovaj primjeniti zapadni model.....kazne po dzepu svima koji su prekrsili zakon i to je to..

  20. #20
    Join Date
    Aug 2013
    Location
    Send me location
    Posts
    7,087
    Thanks Thanks Given 
    965
    Thanks Thanks Received 
    581
    Thanked in
    289 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Za mene je isto Crni orao i orao sa 4s. Ni jedan ni drugi ne bi se trebali vioriti u CG i da zavrsimo pricu.
    Ne vidim poentu toga kad covjek ne smije da dize zastavu svoje nacionalnosti. Zar ja nisam albanac? Zar ti nisi crnogorac ili srbin? Ja samo ne shvatim poentu toga zasto nekome treba to da briga. Jesmo li pod diktaturom da smijemo dici jedino zastavu Crne Gore? Nije ovo sjeverna Koreja ljudi.
    Ne smeta mi nimalo ako neko u Beranama ili u Ulcinj dize srpsku zastavu ili suprotno. Nek je dizu i ispred moje kuce bas me briga. Ne smeta mi nimalo jer postujem svaku nacionalnost.

    Ja sam kao i vecina od vas rodjen u CG, i volim svoju drzavu. Slavim dan drzavnosti i dan nezavisnoti iste, koju smo zajedno osvojili. Isto slavim dan nezavisnosti Albanije. Zasto da ne? Zar nisam ja albanac? Moj otac, djed, pradjed?

    Mi necemo nikad napredovati, ni kao drzava, ni kao narod, ako ne umijemo da postujemo druge! Ni mi, ni ostatak drzava okoline!

  21. #21
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    2,915
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Ao druže. Evo ispade velika Srbija termin iz bajki koji čak niko ne pominje, a pogotovo ne četnici kojima je taj projekat biblija i koji su par puta ratovali za njega i pobili grdilo ljudi.

    Pakao kad velikodržavnici pokušaju argumentima protiv drugih velikodržavnika. Apsurd do apsurda

  22. #22
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    2,915
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nexus4 View Post
    Ne vidim poentu toga kad covjek ne smije da dize zastavu svoje nacionalnosti. Zar ja nisam albanac? Zar ti nisi crnogorac ili srbin? Ja samo ne shvatim poentu toga zasto nekome treba to da briga. Jesmo li pod diktaturom da smijemo dici jedino zastavu Crne Gore? Nije ovo sjeverna Koreja ljudi.
    Ne smeta mi nimalo ako neko u Beranama ili u Ulcinj dize srpsku zastavu ili suprotno. Nek je dizu i ispred moje kuce bas me briga. Ne smeta mi nimalo jer postujem svaku nacionalnost.

    Ja sam kao i vecina od vas rodjen u CG, i volim svoju drzavu. Slavim dan drzavnosti i dan nezavisnoti iste, koju smo zajedno osvojili. Isto slavim dan nezavisnosti Albanije. Zasto da ne? Zar nisam ja albanac? Moj otac, djed, pradjed?

    Mi necemo nikad napredovati, ni kao drzava, ni kao narod, ako ne umijemo da postujemo druge! Ni mi, ni ostatak drzava okoline!
    Potpisujem sve. Samo bi prvi vi sa takvim razmišljanjima trebali da reagujete na vaše sunarodnike koji skandiraju velikoj Albaniji. Nije isto mahati zastavom, ma koliko to meni bila suvišna i primitivna manifestacija, i prizivati mijenjanje granica po etničkom modelu. Zna se dobro šta ovo drugo znači na ovim prostorima.
    Nimalo nije bezazleno. Ja ne želim da vjerujem da je to želja većine Albanaca, a pomalo me čudi zašto ne vidim reakcije na ovakve stvari. Od države i ne očekujem, znam da im je u interesu rasplamsavanje ovakvih stvari, ali predstavnici Albanaca bi trebali da se oglase i ograde od ovakvih ispoljavanja.

  23. #23
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,065
    Thanks Thanks Given 
    763
    Thanks Thanks Received 
    1,478
    Thanked in
    734 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Superhik View Post
    Ja ne želim da vjerujem da je to želja većine Albanaca, a pomalo me čudi zašto ne vidim reakcije na ovakve stvari.
    mene ne cudi ni malo


  24. #24
    Join Date
    Aug 2013
    Location
    Send me location
    Posts
    7,087
    Thanks Thanks Given 
    965
    Thanks Thanks Received 
    581
    Thanked in
    289 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Superhik View Post
    Potpisujem sve. Samo bi prvi vi sa takvim razmišljanjima trebali da reagujete na vaše sunarodnike koji skandiraju velikoj Albaniji. Nije isto mahati zastavom, ma koliko to meni bila suvišna i primitivna manifestacija, i prizivati mijenjanje granica po etničkom modelu. Zna se dobro šta ovo drugo znači na ovim prostorima.
    Nimalo nije bezazleno. Ja ne želim da vjerujem da je to želja većine Albanaca, a pomalo me čudi zašto ne vidim reakcije na ovakve stvari. Od države i ne očekujem, znam da im je u interesu rasplamsavanje ovakvih stvari, ali predstavnici Albanaca bi trebali da se oglase i ograde od ovakvih ispoljavanja.
    Znas li zasto se ne reaguje? Jer oni koji su te noci izlazili da slave u Ulcinj su mladi koji nemaju druga posla, jer su vecina neskolovani i bez imalo pameti na glavu koju su odrasli na ulicama. Znam sta pricam jer znam ko je to organizovao i ko su ta vecina koja je bila prisutna.
    Mozda moje misljenje ne djele svi moji sugradjani ali ja gledam svoja posla, i ne mjesam se u ovim stvarima i sve ostalo sto ima veze sa politikom, iako imam svoj stav. Politika pokvari covjeka, pogotovo ova nasa!

  25. #25
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    nexus4

    Nemam ja nista protiv da se zastava istakne i na svadbi i pred kucom ako treba ali da uz nju stoji zastava CG.


    Zastave o kojim mi pricamo ovdje su skroz druge konotacije. Konotacije da ce mjesta gdje sada Albanci zive biti pod samoupravom Albanaca u nezavsnoj velikoj Albaniji.

    Da ponovim hiljaditi put na ovom forumu. Sve dok imas Crnogorski pasos, nazovi sebe Crnogorcem i onda radi sta hoces. Budi ti koja god hoces podnacionalnost.


    To je problem mladih Srba i Albanaca. Ostali su mentalno zaglavljeni u 90im....

    Zasto ne reaguje vlast i zasto se ne sprovodi zakon. Prosto - glasovi.


    Da su uhapsili 20-50 ljudi, Albanci bi (kao i uvijek) zalelekali kako su ugrozeni kako im se ne postuju prava itd. A to bi dalje vodilo gubljenjem nekih 20ak hiljada glasova, sto kroz direktno glasanje za vlast sto glasanje za marionetske albanske manjinske stranke... 20k glasova je 5 poslanika
    One Ring to Rule them all...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Outlet prema Tuzima
    By Jov in forum Sve i svašta
    Replies: 37
    Last Post: 19-07-10, 17:58
  2. Replies: 4
    Last Post: 03-05-10, 23:44
  3. Hemijski incident u NK
    By kingston in forum Centralni
    Replies: 6
    Last Post: 11-10-09, 18:24
  4. Frka u Tuzima
    By DIDI in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 378
    Last Post: 08-12-06, 20:01
  5. Umalo eko incident
    By Hari Krisna in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 08-12-04, 19:54

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •