Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 51 to 55 of 55

Thread: Incident u Tuzima i okupljanje Albanaca u Ulcinju

  1. #51
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    378
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    to je potpuno identicna stvar jer kad se slavilo u pg, ja sam licno prisustvovao tome kad se pjevalo 'sve je ovo srbija' , 'marsirala, marsirala...' Ono u Berane ste svi vidjeli.
    Mislim, suvisno je pricati kako razmisljaju srpski nacionalisti i da su do juce cg smatrali za svoju zemlju.

    Sto se tice Ulcinja i Tuzi, NIKO nije mahao zastavama Velike Albanije, nego samo nacionalnim obiljezjima, a i mislim da nisu izasli na ulice zbog V. Albanije nego prvenstveno zbog dobre igre njihovih fudbalera protiv omrazenog rivala i MUDA koje su pokazali njihovi fudbaleri tu noc.
    Djenova, 20 Srba, gazenje Italijana, ocigledno te to boli jako :*

  2. #52
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,818
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Poenta moje priče nije bila ikog da uvrijedim, niti da raširim nacionalnu mržnju, po meni se podrazumijeva da ima svako pravo da se izjasni kako se osjeća i misli, pa bilo on da je Crnogorac, Srbin, Albanac, Bošnjak, Hrvat, ali pod uslovom da poštuje ovu državu, kakva takva je, drugu nemamo... Već je poenta u tome, što su u ovim zadnjim okupljanjima ljudi izašli da podrže prekid meča na kom je istaknuta zastava velike Albanije, sam taj čin izlaska na ulice i skandiranje po meni znači da Albanci podržavaju to i da su vjerovatno spremni, dovoljno je jedan da krene i eto, (i pored toga što je izviždana himna od strane Srba je sramna, Albanci su imali spremne planove kako da prekinu meč, dron i ona zastava nisu mogle da se stvore u 40 minuta, nego je to od ranije planirano). Isto tako jer živimo u prostorima u kojima ratovi i nacionalna mržnja nisu strana pojava i što bi eto recimo da se u Ulcinju pojavio neki fanatik pro Srpski orjentisan ili u Beranama neki vehabija, dovoljno i jedan metak da opali ili nešto da napravi i eto lavina nasilja...
    Last edited by Nikola555; 17-10-14 at 08:17.

  3. #53
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,818
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nas koji živimo u Crnoj Gori jedino boli džep, fino za javno isticanje zastave druge države kazna 5000 i do 6 mjeseci zatvora i da vidim onda kome će to pasti na pamet. Da smo normalno društvo, da imamo sve standarde ajde uredu, demokratska smo država, poštuj ovu državu, maši i raduj se uspjesima druge države, ali nismo, zaostao smo narod sa zaostalim mentalitetom, svako isticanje druge zastave može samo da proizvede sukobe i nove podjele jer jedan teži ka Srbiji, drugi ka Velikoj Albaniji a treći ka Islamskoj državi...

    NATO je koliko toliko sigurna opcija, od svih država u regionu smo zaostali po ljudstvu i tehnici u vojsci. Po meni ne treba živjeti u prošlosti, jeste da je to teško, ali treba zaboraviti na bombardovanje '99 godine, jer za to bombardovanje je kriva politika tadašnjeg rukovodstva Jugoslavije (Miloševića i njegovih saradnika plaćenika koji su bili agenti stranih službi, koji su ispunjavali tuđ i svoj lični interes kao ratni profiteri). Amerikanci su odavno imali zacrtanu u planu bazu "Bondsteel", Milošević da im je lagano dozvolio da je naprave, Kosovo bi i danas bilo u sastavu Srbije, ne bi bilo toliko ljudi prognano sa njega...
    Last edited by Nikola555; 17-10-14 at 08:22.

  4. #54
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,818
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E moj Trpipleta, ako tako misliš tako, onda si ti u velikoj zabludi!!! Prvo, nije nikakav problem napraviti frku, možemo se organizovati ja i ti, upanuti na sred stadiona sa zastavama i dobijemo batine i eto, mi smo kao neki heroji...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Outlet prema Tuzima
    By Jov in forum Sve i svašta
    Replies: 37
    Last Post: 19-07-10, 16:58
  2. Replies: 4
    Last Post: 03-05-10, 22:44
  3. Hemijski incident u NK
    By kingston in forum Centralni
    Replies: 6
    Last Post: 11-10-09, 17:24
  4. Frka u Tuzima
    By DIDI in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 378
    Last Post: 08-12-06, 19:01
  5. Umalo eko incident
    By Hari Krisna in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 08-12-04, 18:54

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •