Page 21 of 38 FirstFirst ... 1117181920212223242531 ... LastLast
Results 501 to 525 of 939

Thread: SDP - Socijaldemokrate

  1. #501
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    4,984
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by 11/11/11 View Post
    A jedinstveni smo mi... Većinom su tu sve dobri i pošteni omladinci...
    Samo je problem što neki zalutaju, zbog razno raznih obećanja...
    Ući u politiku sa namjerom da nešto ušićariš od iste, je pogrešan korak u startu (sada će mi se neko presmijati zbog ovoga). Budi tu, cimaj se za tu ideju, Državu... Prirodno je da ćeš biti prepoznat, ako si iskren...

    Inače, Blagojevićka se istinski trudila i radila...
    Hahah sto coek napisa... Ajde da si napisao ovo a da se bavis medicinom npr ali posto se bavis politikom a ovo pises... Ne znam... Ova prica ti ne moze ni kod ludog proc' ...

  2. #502
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    OFFLINE
    Posts
    6,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A priznajem da je smiješno. Svi unaprijed računaju šta mogu da zakuče...

  3. #503
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,411
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    519 Posts

    Default

    http://www.cdm.me/politika/vjerovali...li-kod-tuzioca.
    Sva četvorica u svojim izjavama, u koje su Vikend novine imale uvid, pred zamjenicom Osnovnog državnog tužioca u Plavu Dritom Rugovac, tvrde da im je podmetnuto da potpišu dokument, za koji su mislili da je partijsko reagovanje na izjave poslanika DPS Nikole Gegaja.
    Dzeki Dzeki sta ce s tobom biti....
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  4. #504
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Šta to Lucke spremate, neku novu grupu građana, nešto?
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  5. #505
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Brajovićeva struja traži 45 odsto funkcija SDP-u

    hhahahhaha ovo nekako poznata prica Ranja ćeraj ovo iz partije dok si na vrijeme

  6. #506
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Nema nam lucketa da nam kaže kako će se zvati ova nova grupa građana, ili partija, šta god da je na meniju.
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  7. #507
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

  8. #508
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,998
    Thanks Thanks Given 
    2,217
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    210 Posts

    Default

    Svi smo svjesni da je u politici manje-više sve moguće, ali Ivan & company baš pretjeruju.

  9. #509
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    g. Krivokapic nije imao petlju da u startu udalji iz Partije g. Lazovica najvecu "krticu" te partije i... sad ce interni rat za funkcije i beneficije da "pravda" sa - zbog interesa CG.
    hehehehe Opet im je podmetnuto "kukavicje jajCe" u liku ... khm onog "finog".. Nema vam taj g. Krivokapic liderskog ni za sopstvenu partiju a kamoli za Drzavu.. Cinculiranje umjesto odlucnosti i odluka vazda dovede do svakakvog poraza..

    Đenero: Brajovićev model nije poznat u političkoj praksi niti je moguć

    Komentari (2)A A A

    U političkoj praksi nije poznat niti je moguć model koji će sjutra predstaviti Ivan Brajović na Glavnom odboru Socijaldemokratske partije SDP, a kojim će zatražiti da budući sastavi organa partije, uključujući potpredsjednike i Predsjedništvo, budu formirani prema odnosu koji je bio na Kongresu–55 na prema 45 odsto, poručuje u izjavi Radiju Slobodna Evropa hrvatski političar Davor Đenero.
    Davor Đenero


    "Takav model protivan je onom na čemu se insistira kod političkih stranaka tj protivan je modelu demokratskog izbora svih razina vođstava stranke. Takav model upravljanja je moguć u političkoj koaliciji, onaj koji predlaže takav model zapravo predlaže ustvari da se stranka ubuduće ne smatra strankom u pravom smislu te riječi nego koalicijom dvaju frakcija. A koalicija dvaju frakcija nikada ne završava održanjem političke stranke. Zajedno, unutar jedne političke stranke mogu funkcionirati tri, četiri egalizirana krila ili frakcije, ali kada dođete u situaciju da imate dvije frakcije onda to postaje lomljenje i razdvajanje stranke na dva dijela. Nigdje u svijetu u demokratskim političkim strankama takav model ne postoji'', poručuje Đenero.
    On smatra da je ova inicijativa pokušaj očuvanja moći manje skupine unutar stranke.
    "To nije pokušaj očuvanja partije nego prijetnja većinskoj strukturi da se zaštite interesi manjinske skupine, i prijeti se rasparčavanjem stranke. Na ovaj način koji oni predlažu može se definisati čvršća strukturano vođstvo koalicije ali nikako ne vođstvo stranke. Stranačko vođstvo se uvijek definiše na unutarstranačkim izborima i nije moguće ex post u demokratskom poretku mijenjati izbor vođstva, pretpostavlja se da svi oni koji ostaju u partiji priznaju izbor ustanovljen na izborima'', zaključuje Đenero.
    Podsjetimo, u zvaničnom saoopštenjU SDP-a danas je poručeno da ta partija ima samo jedan Program, programsku deklaciju i Statut koji su dobili gotovo jednoglasnu podršku na upravo završenom Kongresu.
    "Namjera da se nepunih mjesec dana od tog Kogresa usvajaju slični dokumenti je pokušaj dezavuisanja najvišeg organa naše partije", poručili su iz SDP-a.


    Ključne riječi:
    Samo fali dodatak sa cjenovnikom % pojedinacno po funkcioneru za oblast koji pokriva da sprovede ono sto mu Partija izmoli.
    A, najzanimljiviji su mi njihovi glasaci za cije privatne interese lobiraju i glasaju..
    p.s. Sve mi se cini da je nas simpaticni DPS sagovornik lucke91 najavljivao zabavu u ovom pravcu.
    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 29-06-15 at 18:25.

  10. #510
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    OFFLINE
    Posts
    6,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    55-45 čega, kome, zašto? Haha, sprdaju li se ovi ljudi? Ovo je smiješno, Ostroga mi... Haha.

  11. #511
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    2,915
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by 11/11/11 View Post
    55-45 čega, kome, zašto? Haha, sprdaju li se ovi ljudi? Ovo je smiješno, Ostroga mi... Haha.
    Ako ovo koliko je sjutra ne našpicate iz partije, za mene je SDP prva stranka u CG čiji je lider žena - Ranka - Ranja Krivokapica.

  12. #512
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Kad našpicaju Vujicu eto posla za deset clanova

  13. #513
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    2006 smo racunali na fakultetu da je primao 11 plata u tom trenutku
    One Ring to Rule them all...

  14. #514
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,459
    Thanks Thanks Given 
    159
    Thanks Thanks Received 
    1,260
    Thanked in
    637 Posts

    Default

    Vujica multipraktik taj pokriva dvadeset funkcija jel ko provjerio da covjek nije android to je nemoguce za obicnog covjeka
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  15. #515
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    I ovu platformu je neko iz pozitivne smisljao.Voli Pajko platforme.

  16. #516
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Koliko sam puta bila banovana sa foruma zbog spominjanja doticnog, politickog profila, i njegovih abnormalnih po broju funkcija.. A i "napadi" od clanstva SDP-a su bili sve sem argumentovani i dzentlmenski.. No, ukazalo se i njima sta je sta... Sad mozete i u "desetercu".
    Ban - manje - vise.


    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 29-06-15 at 23:24.

  17. #517
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    OFFLINE
    Posts
    6,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pametan je Vujica, to mu niko ne može osporiti... Samo je muka što uz pomoć SDP-a ne može pobrojati funkcije... A ja ne poznajem ni jednu osobu da je glasala SDP zbog Vujice.

    Nego mi se u sve ovo ne uklapa Damir, koja muka njega naćerala da se uhvati u ovo kolo... Da je bio na ovoj zdravoj strani, vjerujem da bi ga Ranko računao i za neko ministarsko mjesto.

    Ali platforma 55-45 je zaista sramna... Smiješna, a tužna. Nemam pravu riječ. Pa iz aviona se vidi skrivena poruka ''Ne dirajte nam u funkcijeeeee, aaaaaaa, funkcijeeeeeeee...''

    Nego što moj dobar prijatelj veli: ''Što se nerviraš XXXXXXX, u zemlji đe je XXXXXXXX milioner (jedan lik iz Bara), a Migo predsjednik Glavnoga grada, sve je moguće!''

    Haha. A ni svjestan nije koliko je u pravu.

  18. #518
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Za koga li je g. Lazovic pametan to govori koliko su ga branili ovdje SDP-ovci od objektivne kritike... I ovi sto mu i dan danas duvaju u perce da ih unovcava u svoju korist.. Sto rece on jednom "Od toga se ne zivi", bi u pitanju nesto idealisticko, etika, socijalno pravo, drzavni interesi, ovo - ono..
    A takva "pamet" da zeza naivne.. za toliko se i ne zove "pamecu".

    Hvala Lepo

  19. #519
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    pg
    Posts
    1,672
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Lijepo li je viđet' kako se pepelom posipate vi što ste do juče glasali Vujicu & co ,a sad ih go*nima mažete :lolblue:
    Kao, niste do sad znali za Vujicinih 256 funkcija,za Brajovića, Mića i ekipu..a maaaakse.

    Ali,Krivi i ''zdrava strana '' :lolblue:...to mu ni majka ne bi rekla.
    Shit has hit the fan !

  20. #520
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    OFFLINE
    Posts
    6,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Što se SDPa tiče, a posebno te ideje koju ta partija propagira, to ću uvijek podržavati... Sviđa mi se koncept i volio bih da Crna Gora takva jednom zaista i postane...komotna za sve svoje građane.

    Svi ostali, funkcioneri itd su prolazni i manje važni, makar za mene... Čak i SDP može postati nebitan ukoliko ga preuzmu ljudi koji bi skrenuli partiju sa toga puta...

    Mada i Ranko mora mnogo toga da mijenja, ne valja dosta poteza u zadnje vrijeme.
    Ovi što glasaju zbog koncepta i programa i onog za šta se ta partija u javnosti zalaže, moram priznati da su prilično razočarani... Pa i ja.

    Ukoliko se ne povuču mnogo odlučniji i bolji potezi, od mene glas neće dobiti na sljedećim izborima, iako sam član. A posebno ne ukoliko se ode u predizbornu koaliciju sa DPSom. Ne samo od mene, nego ni od priličnog broja nas običnih glasača. To pričam jer sam imao neposrednu komunikaciju, onako neobaveznu.

    Mogu mi se bitni kopani iz partije naljutiti, a koji prate ovaj forum (ima ih nekoliko), ali tako je.

  21. #521
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    20
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ali napadaju Vujicu zbog 256 funkcija,a nista to sto nas je unakazio sa privatizacijama Telecoma,KAP-a itd. To mu ne uzimaju za lose.


    11/11/11,pa evo vec imamo taj koncept SDP. Sprovodite ga 20 godina.
    Last edited by raza; 29-06-15 at 23:53.

  22. #522
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Ih, sad pricati o tome.. Pa u CG je sve reaktivno, pa i kritika.. Prosho' voz...O svemu tome se pisalo, ali ili ban, ili vrijedjanje.. Tako i za sve sto je "sada".. Post "pamet"..
    Kad sam pisala o tada najavljivanom pulenu DPS-a kao kandidatu za Premijera.. I jos stavim kroz salu foto za Rodnija iz poznate serije..I nece valjda g. Djukanovic nega za naslednu funkciju jer bi mu to bila prof. greska.. Dobih i ocjenu da sam arogantna uz epitete, i da je on u stvari Odlican kandidat za boljitak CG, iiiii da treba da sacekam 100 dana da se pokaze. hahahaaaaaaa
    Zato mi je smijesno kako nesto ocigledno neki ne zele da vide sami..
    Rekla sam da treba samo dotadasnji srpskohrvatski preimenovati u crnogorski jezik i ne bi imali 2 Akademije nauka nego jednu, da treba odmah reagovati i provjeriti ko je upisivao drzavnu i drustvenu imovinu u materijalni interes kasitzu-prasitzu religijskih institucija.. Da Petrovicima ne treba davati apanazu za sva pokoljenja...itd.. itd.. Ali.. i o tome ce neka mass naknadna pamet..

    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 30-06-15 at 00:13.

  23. #523
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,107
    Thanks Thanks Given 
    2,231
    Thanks Thanks Received 
    2,392
    Thanked in
    1,232 Posts

    Default

    Koliko dajete Vujici vremena, da bi zadrzao sve fotelje, da preleti u DPS?

    Sent from my HTC One using Tapatalk 4
    Last edited by montenegrina; 30-06-15 at 07:26. Reason: Zaboravih riječ "vremena" :)

  24. #524
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Razbice SDP da bi mogli nesmetano da intervenisu u korist svih zahtjeva DPS-a.
    Neodlucnost i cinculiranje sve sa gubljenjem vremena dovelo je do ostavljanja mogucnosti za pregrupisavanje.. Reaktivno sve.. Bas citam klasicnu ucjenu..
    http://www.cdm.me/politika/orlandic-...ne-urazumimo-0

    Hvala Lepo

  25. #525
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,581
    Thanks Thanks Given 
    7,496
    Thanks Thanks Received 
    4,580
    Thanked in
    1,773 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Koliko dajete Vujici vremena, da bi zadrzao sve fotelje, da preleti u DPS?

    Sent from my HTC One using Tapatalk 4
    Par sati...

    Sent from Tapatalk
    #fakenews

Page 21 of 38 FirstFirst ... 1117181920212223242531 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •