Page 20 of 38 FirstFirst ... 1016171819202122232430 ... LastLast
Results 476 to 500 of 939

Thread: SDP - Socijaldemokrate

  1. #476
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    http://www.vijesti.me/vijesti/krivok...ckovica-837650


    Znaci pocelo je

    P.S.

    http://www.vijesti.me/vijesti/optuzb...ajovica-837666

    Sve su probali Ali nijesu mogli... Gasi DPS-ovu masineriju
    Last edited by Gandalf_White; 11-06-15 at 10:01.
    One Ring to Rule them all...

  2. #477
    Join Date
    May 2011
    Posts
    482
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E jesu vala, vidji... Jači je pritisak, makar u Pg, bio za kongres SDP-a nego za lokalne izbore. Drug, koji nema veze sa SDP-om, rekao mi je da mu posao zavisi od pobjede Brajovica, jer je njegova veza, ka u Brajov tabor... A imam insajdersku informaciju da su pojedini SDP-funkcioneri iz Opstine, ti veliki borci protiv Mugošine samovolje, molili Mugija da on zove i utiče na njihove delegate (!?), da glasaju Brajana...

    U suštini, aj da se složimo u jednom. Možda ovaj kongres nije ništa dobro za Crnu Goru. Ali jeste loše za DPS, za ono najgore u toj partiji. I to je ...u najmanju ruku poželjno.
    Last edited by Here To Help; 11-06-15 at 13:14.
    Ma šta da stvorim, i ma kako voleo ono što stvorim – ubrzo moram da postanem protivnikom tome..

  3. #478
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Here To Help View Post
    U suštini, aj da se složimo u jednom. Možda ovaj kongres nije ništa dobro za Crnu Goru. Ali jeste loše za DPS, za ono najgore u toj partiji. I to je ...u najmanju ruku poželjno.

    Potpis i pecat
    One Ring to Rule them all...

  4. #479
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Ranja je brat. Ne moze me niko ubijedit da nema ljudskih kvaliteta.

  5. #480
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    http://www.cdm.me/politika/pink-m-kr...i-da-se-izvini
    Jel moguce?
    Zar se ne kaze "u lazi su kratke noge"? Ajd. g. Lazovic, kratak jeste i pristoji mu svakako, ali i g. visoki?
    btw. Smije li g. Visoki ista kratkom g. Vujici? Utihnuli nesto.

    Hvala Lepo

  6. #481
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sandor Kolar View Post
    Ranja je brat. Ne moze me niko ubijedit da nema ljudskih kvaliteta.
    svakog covjeka najbolje znaju oni koji su odrasli s njim..........pitajmo Kotorane.....

  7. #482
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,595
    Thanks Thanks Given 
    7,526
    Thanks Thanks Received 
    4,603
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    http://www.cdm.me/politika/pink-m-kr...i-da-se-izvini
    Jel moguce?
    Zar se ne kaze "u lazi su kratke noge"? Ajd. g. Lazovic, kratak jeste i pristoji mu svakako, ali i g. visoki?
    btw. Smije li g. Visoki ista kratkom g. Vujici? Utihnuli nesto.

    Hvala Lepo
    Neće ga biti u vrhu partije sigurno... Sa mjesta u Vladi ga ne može smijeniti prije izbora...

    Ako odradi ovo što se pominje, tj ostavi Ivana uz sebe, a skrajne ove što su ga iskoristili za promociju svojih ličnih ciljeva, odradiće odličan posao... No povjerenje naroda će malo teže vratiti...
    #fakenews

  8. #483
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Pa jel taj bio mutav, zloupotrijebljen, izmanipulisan, naivan i slicno pa ce se "popravit" u "boljem" drustvu, ili ono lako ce i oni s njim pa nek ostane? Strasan kadar, jos ga time ponizise do kraja. A sto se tice toga da "ne moze" smijeniti g. Lazovica, to mi je malo cudno.. Koji je to "zakon", stavka, ili sta vec, da ih predstavlja neko ko ce glasati uvijek drugacije nego partija koja ga je regrutovala, i otvoreno u korist partije koja ga nije postavila? Tako receno, djeluje ipak da ne smije da ga smijeni.

    Hvala Lepo

  9. #484
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,595
    Thanks Thanks Given 
    7,526
    Thanks Thanks Received 
    4,603
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Pa jel taj bio mutav, zloupotrijebljen, izmanipulisan, naivan i slicno pa ce se "popravit" u "boljem" drustvu, ili ono lako ce i oni s njim pa nek ostane? Strasan kadar, jos ga time ponizise do kraja. A sto se tice toga da "ne moze" smijeniti g. Lazovica, to mi je malo cudno.. Koji je to "zakon", stavka, ili sta vec, da ih predstavlja neko ko ce glasati uvijek drugacije nego partija koja ga je regrutovala, i otvoreno u korist partije koja ga nije postavila? Tako receno, djeluje ipak da ne smije da ga smijeni.

    Hvala Lepo
    Od svega po malo... Nije taktički pametno sve raditi na brzinu, iako su poraženi na kongresu i dalje imaju veliki uticaj i oštri rezovi bi mogli dovesti do cijepanja partije i slabljenja već poljuljanog položaja... One koji su moć imali samo zbog pozicije, je dovoljno maći sa iste i marginalizovati, a ako je moguće taj ostatak uticaja iskorititi u cilju jačanja novog pravca i politike partije...

    P.S. Đe nam je gosn Lucke, da nije na odmoru pa se ne može javiti, ili priprema teren za ono što je najavljivao prije kongresa...
    #fakenews

  10. #485
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Volim sah, volim igre strategije, zabavna mi je i psiholoska igra sa kojom vode "spec. ratove", ali ovo nema blage veze s tim, i kao i do sada, samo kukavicluk i grebanje za opstanak uz DPS radi licnih fotelja.

    Hvala Lepo

  11. #486
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    OFFLINE
    Posts
    6,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A vi niste svjesni koliko se smjena Krivokapica spremala unaprijed... Cak su se i pozicije bile rasporedile unaprijed...

    Imao sam info da je barskom sefu bilo obecano celno mjesto u Aerodrumima, za clana njegove porodice...
    Ajde, cujem ja to i ono, "na jedno udje, na drugo izadje", sto bi rekli...

    Kad ja skoro pricam sa jednim drugarom koji je isto kvalitetno informisan, i pretresamo teme oko Kongresa, kada me on pita:
    "Znas li dje radi SIN?"
    Ja mu velim da je savjetnik u jednom ministarstvu, jer je to bio prema mojim posljednjim info, nisam se raspitivao, niti me zanimalo... Nebitna info, na prvu loptu.

    Veli mi on "Za javnost i dalje radi tamo...ali vec 3 mjeseca je u Aerodrumima, na jedno veoma kvalitetno mjesto... Za to ti ne zna 99% clanova Partije iz Bara... Krije to, svima prica da je na istom radnom mjestu..."

    I ja pocnem da se smijem...kockice se slozise... Samo se cekalo da Brajan pobijedi i da SIN zbog ogromnog znanja, truda i pozrtvovanja zajase na celo Kompanije. Hahah.

    Ali kako se to vjesto krilo od clanova iz Bara, haha... A i sa razlogom... Neko dobija mjesto placeno par hiljada €, neko ko se iskreno cimao oko Partije, mjesto u Vodovod za 330e... A ovi koji su tu iz ubjedjenja - nista.

    Nije moje da to ovdje pisem, ali morao sam. Cisto da vidite koliko je dobro sto ta struja nije pobijedila.

  12. #487
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,999
    Thanks Thanks Given 
    2,233
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    210 Posts

    Default

    Da, SIN je bio predviđen da zamijeni Đuričkovića.
    Činjenica je da je u Ivanovoj ekipi bilo dosta onih kojima bi u perspektivi tužilaštvo moglo ozbiljno da se pozabavi.
    Ipak nisam siguran da će DPS dozvoliti da se previše čačkaju njihovi SDP-ovci
    ---
    Što se Ranka tiče, on će, vjerujem, "oprostiti "Brajoviću, ali ne i vrhuški stranke koja ga je instriurala.

  13. #488
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Ranko će radit ono što mu se kaže da radi, osim ako ne misli da se "spotiče" niz stepenice i slično.
    She is only here to annoy herself!

  14. #489
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,595
    Thanks Thanks Given 
    7,526
    Thanks Thanks Received 
    4,603
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Naravno, samo mislim da se govori sa neka druge, malo jače adrese...
    #fakenews

  15. #490
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,427
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    875
    Thanked in
    520 Posts

    Default

    Teren se sprema za ozbiljne stvari kako i najavih, pa nemam kad da se ukljucim u pricu bice zanimljivo, pozdravljam vas
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  16. #491
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Teren se sprema za ozbiljne stvari kako i najavih, pa nemam kad da se ukljucim u pricu bice zanimljivo, pozdravljam vas
    Ja sam mislila od tog "terena" da ce bar 100m iscrtati one bi-ci staze po PG... ni 1 metar. Od onog obecanja za park-bar u Toloskoj - i to "macku o rep" sto rekose u maturskom testu u CG.. Nemojte vise najavljivat' nista.. Da se malo odmori i od ovolikog posla do sad. Odmorite se, okupajte u moru, okeanu, gdje god.. Osuncajte se, dotjerajte, osvezite, pa ce se smisljati bajke nakon 15. septembra.. Da se malo i ovaj narod trgne i odradi ponesto oko sebe, a ne samo u mastarije "puta-puta" od suncanice zvane CG -Politicka scena..

    Hvala Lepo

  17. #492
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Ja sam mislio da se lucke posle onoga kad se Ranja popisao po njemu i ostatku DPS povukao. Posto je bilo "Vidjecete bice haos, ne smijem vam pricat nista vise"
    One Ring to Rule them all...

  18. #493
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    OFFLINE
    Posts
    6,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ma to poražena strana prijeti nekakvim cijepanjem partije, itd... UKOLIKO ne zadrže fotelje svoje mile, hehe.

    A i ovo što napisa lucke pokazuje da su to DPSovi ljudi... Ja bih najsrećniji bio da oni tamo i pređu, ali je problem što oni Milu ništa ne trebaju... Trebali su mu samo da pokušaju da rasparčaju SDP, ali se pokazalo da ni to nisu u stanju.

  19. #494
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by 11/11/11 View Post
    Ma to poražena strana prijeti nekakvim cijepanjem partije, itd... UKOLIKO ne zadrže fotelje svoje mile, hehe.

    A i ovo što napisa lucke pokazuje da su to DPSovi ljudi... Ja bih najsrećniji bio da oni tamo i pređu, ali je problem što oni Milu ništa ne trebaju... Trebali su mu samo da pokušaju da rasparčaju SDP, ali se pokazalo da ni to nisu u stanju.
    SDP-u će puci pogibija ako ih napuste mlade snage Mićo Orlandić, Vujica i jos par sigurnih iz ispostave moćnijeg koalicijanta. Lucke se mozda nada lomljavini da Ranko predje u DPS i da tamo malo pocisti teren. Kako bi se brzo SNP pojacao na svim poicijama auuuuu

  20. #495
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,427
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    875
    Thanked in
    520 Posts

    Default

    Nisam bio jasan, ovo sto "se sprema" nema veze sa SDP-om mada ce vjerovatno i oni biti kolateralna steta, ali jbg jedina je ova tema aktivna pa nemam dje drugo da vam se javim
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  21. #496
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Prelazi pozitivna kod dps
    Podgorica Podgoricanima!

  22. #497
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    OFFLINE
    Posts
    6,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I tako smo upravo ostali bez predsjednika Foruma Mladih. Blagojevićka više nije na čelu FOM-a SDP-a.

    Moga' bi se Vujica kandidovati...

  23. #498
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,680
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    "Postovane socijaldemokrate,
    Marija Blagojevic je legitimno i legalno izabrana Predsjednica FOM SDP CG i tako ce ostati.
    Izabrana je uz podrsku svih opstinskih odbora na Konvenciji FOM-a i odluka Nadzornog odbora je u potpunosti nestatutarna.
    Udariti na ovakav nacin na pripadnicu ljepseg pola je u najmanju ruku ruzno i poruka za sve socijaldemokrate u Crnoj Gori.
    Fotografije su sa Konvencije dje su svi delegati pruzili podrsku Predsjednici Blagojević"

    A prije godinu dana ste izgledali jedinstveno, što ti je mašinerija (na mlade mislim)
    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

  24. #499
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    OFFLINE
    Posts
    6,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A jedinstveni smo mi... Većinom su tu sve dobri i pošteni omladinci...
    Samo je problem što neki zalutaju, zbog razno raznih obećanja...
    Ući u politiku sa namjerom da nešto ušićariš od iste, je pogrešan korak u startu (sada će mi se neko presmijati zbog ovoga). Budi tu, cimaj se za tu ideju, Državu... Prirodno je da ćeš biti prepoznat, ako si iskren...

    Inače, Blagojevićka se istinski trudila i radila...

  25. #500
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    OFFLINE
    Posts
    6,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    p.s. Je li ovo Vujica hakovao FB stranice od FOM-a SDP-a?

Page 20 of 38 FirstFirst ... 1016171819202122232430 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •