Page 17 of 38 FirstFirst ... 713141516171819202127 ... LastLast
Results 401 to 425 of 939

Thread: SDP - Socijaldemokrate

  1. #401
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    OFFLINE
    Posts
    6,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dominacijaaaaa!!!

    Lijepo je biti na pravoj i pobjedničkoj strani... Što reče Spahić onomad ''Čim sam vidio koga podržavaju Pink i Informer, nisam imao dilemu koga treba da podržim na Kongresu''.

  2. #402
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Na vama je dolje sad sve posle ovoga, ovi su sa sjevera odradili posao kako treba danas. Cistite ta ***** i raskidajte sa DPS-om
    One Ring to Rule them all...

  3. #403
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,569
    Thanks Thanks Given 
    1,114
    Thanks Thanks Received 
    1,735
    Thanked in
    780 Posts

    Default

    oce,oce kako da ne...ista su g00vna,cim su zajedno ovako dugo

  4. #404
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Polako samo

    Dosta ljudi uopste ne razumije sta se desilo danas


    Dacu ti jedan primjer. Posto su partijski odbori po opstinama decentralizovani, kad je pala PG, pitao se opstinski odbor, koji je vecinski dupelizacki i DPS-ovski. Ranko je od pocetka htio u koaliciju sa opozicijom. Ali jednostavno Brajovic, Vujica i ekipa nijesu dali. Da je kojim slucajem naredio, ovi bi ga odbili i izgledao bi impotentan. Isto tako nije mogao raspisati vanredne ili bilo sta drugo, posto jednostavno nije znao ko je ciji.
    Od danas SDP zna dje je ko i ko je ciji. I ako budu krenuli da rade sto se prica da hoce, ovo ce definitivno biti zanimljivo poglavlje na CG politickoj sceni
    One Ring to Rule them all...

  5. #405
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,569
    Thanks Thanks Given 
    1,114
    Thanks Thanks Received 
    1,735
    Thanked in
    780 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Ranko je od pocetka htio u koaliciju sa opozicijom.

    kad je to bilo?

    sad je ovo kao bilo ranko(opozicija) a ivan(dupeEs)...ne mislim tako,da su htjeli otici s opozicijom dosad bi,a posto nisu,daj da se ne zavaravamo...mada,ne bih ih krivio kad vidimo kakva nam je "opozicija"
    Last edited by AdO_pG; 03-06-15 at 19:02.

  6. #406
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Oscar elegantan kao vampir.



    Sent from my Samsung Galaxy S3

  7. #407
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    2,915
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AdO_pG View Post
    oce,oce kako da ne...ista su g00vna,cim su zajedno ovako dugo
    To treba tretirati samo kao sitne programske razlike u najdemokratskijoj stranci.
    Sve dok Lucke Posejdon ne kaže drugačije.

    Ali moraće se naći neki gram zadovoljstva zbog sudbine replikanata.
    Taman noćas na otvorenom. Već se čuje Vangelis.

    (Ranja): Replicants are like any other machine. They're either a benefit or a hazard. If they're a benefit, it's not my problem...
    : I've had people walk out on me before, but not when I was being so charming...
    Last edited by Superhik; 03-06-15 at 19:14.

  8. #408
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Dje je Dzekson Sabovic, ne valja ovo bez njega. Ponavljaj.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  9. #409
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Polako samo

    Dosta ljudi uopste ne razumije sta se desilo danas


  10. #410
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Da. Mislim i da bi se napokon pokazalo ime stranke u svom svojem benefitnom sjaju.. Ovako jeste licemjerno - Socijalbla bla bla..

    Mislim da jedino sto bi bilo maestralno za DPS, to je da dps povuce svoje botove,"pritiske" i medijski PR, i da pusti niz vodu g. Brajovica i kolekciju s njim, i tako bi oslobodili "autoput" - eliminisali g. Lazovica i ostale "pregovarace" za sdp odbore i funkcije.. Mislim da su "preskupi" i za DPS, a i iskusni bi na "pohlepu" navukli upravo - pohlepne... Ostali, oni uz g. Krivokapica ionako zive od onog od cega ovi "pregovaraci" ne zive - price o ... i skromijih su apetita. SDP je izgubio mec loptu sa igrom oko opozicije, ocu-necu, i svasta nesto.. To se ne prasta a posebno "pregovori" za % u vlasti sa funkcijama. Znaci ' rasturanje", pitanje na koliko.
    G. Krivokapic je ionako samo htio mjesto Predsjednika CG? Ili nesto slicno?



    Hvala Lepo
    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Info o pobjedniku stigla ne smijem da iznosim podatke, ali ocekujte izuzetno veselih mjesec dana na CG politickoj sceni sjeticete se ovog posta ubrzo
    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Sve stoji, ali "uzdrmati" se moze samo ako g. Vujica i njegovi izgube mogucnost "pregovaranja", tad bi nastala dreka, to da. U drugom slucaju bi se lako moglo "zaboraviti"... G. Krivokapic ne deluje kao tip koji bi koristio sredstva grlatosti javnog tipa, uz njega nisu bas nesto ni glasni, a i decenijama je uz g. Djukanovica ili bar u vladinom avionu za setnju...

    Hvala Lepo
    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Kad je on to rekao da bi izasao iz koalicije? Nikad, a i ne znam sto bi, jer nije na silu i protiv svoje volje, ili volje partije sa njima..
    Samo ukoliko burzujska klasa SDP-a izgubi zbog svoje pohlepe moze biti svega.. Ko je pregovarao sa DPS-om? Krivokapic ili "chip-cic"? I DPS da istinski podrzi "pregovarace", tj. "ucjenjivace" iz SDP-a? Pa to je smijesno... Da ih navuce kao "podrskom" i pusti za razbijanje... to da. Lako moguce.
    E sto bi tu nastala dreka..............ne na 2 mjeseca nego....mnogo duze.
    "Najtvrdja" strana SDP-a za DPS su uvijek bili tkz. odbor-pregovaraci-"ucjenjivaci" - lovci na funkcije.. Svaki biznismen koji hoce da preuzme 100% vlast - kompaniju. sklonio bi takve iz akcionerskog drustva, a obzirom da nisu bez iskustva, onda se radi na igranka nacin.... Kakav bre g. Krivokapic kojem je dovoljno avion da proseta ko g. Nikolic rodbinu i komsiluk - igracka na racun naroda, i po neka "setnja"- ino funkcija, ili meksina koja zivi na pricu o... "etici",tj. kako im kaze DPS.

    Hvala Lepo
    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Ne znam sta u ovome zanima vas ostale, ali meni je samo zanimljivo koju opciju je odradio DPS ..
    - Navukli pohlepne da ih okuraze i krenu sa svojim protivkandidatom, da se diferenciraju, znajuci da su oni tkz. pregovaraci tj."ucjenjivaci" koje su spominjali sa ljutnjom na kraju dogovora o koaliciji. Sa tom opcijom bi i dalje imali "avion" na usluzi za navijacki tim, ali kako god, ipak, sa "skromnijim" apetitima pri "pregovaranju".. Vjerujem da ta struja ima i manji broj obrazovanih kadrova sto samo po sebi govori dosta...
    Druga opcija je vec svima poznata, kao fol izbor g. Brajovica kao DPS-u slicnijeg profila.. bla bla itd...
    Dakle, samo koliki je stepen hladne "osvete" DPS-a.... Nis vis.. A da je jedini pobjednik u ovoj sahovskoj igri DPS - jeste..

    Hvala Lepo
    hehehehehehe...


    Hvala Lepo

  11. #411
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    OFFLINE
    Posts
    6,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Smiješno mi što neki mlađani aktivisti obrisali tvitove i postove podrške Brajović Ivanu, i pošalice na račun Krivokapić Ranka. E moji Barani...

  12. #412
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,592
    Thanks Thanks Given 
    7,523
    Thanks Thanks Received 
    4,599
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Ovo je samo pola utakmice, ako ne odradi shto ochekuju svi koji su ga podrzhali, nece potrajati ni pola god...

    Sent from Tapatalk
    #fakenews

  13. #413
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Izgleda da Brajovica ubijedili u pobjedu i unaprijed slavio
    Ivan Brajović je rekao da je sad na Krivokapiću da „uradi ono što sam ja namjeravao da uradim“.
    „I na kraju što se mene lično tiče pravi pobjednici ovih kongresnih dešavanja su onih 162 moja druga i drugarica kojima sam zaista beskrajno zahvalan

    cijeli zivot u politici a ovako mlatinjati. Drugovi mu samo oni koji glasali za njega, a Radza ne treba da uradi sto je sam obećavao već ono sto on namjeravao

  14. #414
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Previse ste se vi istripovali da ce ranko nesto da mijenja.Mislite da on i milo ovako nam ne mazu oci?
    Podgorica Podgoricanima!

  15. #415
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,467
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,262
    Thanked in
    638 Posts

    Default

    Eto sad lomi moze da vrbuje ovu Brajovicevu polovinu SDP da osnuju novu stranku i da sutne Radzu i eto mu 100% poslusnika, a i ovako im je mrka kapa sad ce ih Radza na finjaka išutirat iz partije kao što je nekad davno uradio sa Iličkovićem i ekipom
    Last edited by goldfinger; 03-06-15 at 21:58.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  16. #416
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Ma kakvo mijenjanje a pola partije ....
    Nema tu nista. G. Vujica ce reci "kunem se necu nikad vise", a ostali tralala...
    Svaka cast DPS-u koliki uticaj i masineriju ima za politicke igrice... Da su bar i za trecinu takvi za korist drzave, gdje bi vam kraj bio..

    Hvala Lepo

  17. #417
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,592
    Thanks Thanks Given 
    7,523
    Thanks Thanks Received 
    4,599
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Fool me once...
    #fakenews

  18. #418
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,133
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    2,411
    Thanked in
    1,242 Posts

    Default

    Mene fascinira crnogorska amnezija
    Svake godine eto ti ih sa nadom da će SDP nešto promijeniti. Ljudi, pratite li vi dešavanja, upamtite li koliko ste puta preveslani?
    Ivan, Vujica, Ranko...sve gore od gorega. Prevaranti koji su kad god je trebalo sa DPS-om digli ruku za uništenje Crne Gore.
    E moji Crnogorci, vjerovatno nesvjesno, sa njima učestvujte u pljački i uništenju Crne Gore.
    Što bi Slavko rekao: PI.

  19. #419
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Ovo je sve predstava,ako ste mi vi normalni
    Podgorica Podgoricanima!

  20. #420
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by goldfinger View Post
    Eto sad lomi moze da vrbuje ovu Brajovicevu polovinu SDP da osnuju novu stranku i da sutne Radzu i eto mu 100% poslusnika, a i ovako im je mrka kapa sad ce ih Radza na finjaka išutirat iz partije kao što je nekad davno uradio sa Iličkovićem i ekipom
    Kakvu zalosnu novu stranku i koliko bi imao glasaca. Poslusnost nije dovoljna za mandat. Sumnjam da će Radza napraviti cistku mada će dostina pozuriti da se vrati osakle toboz pobjegli.... Iličković je sam otisao da sudi i nijesu njega na "finjaka" ali jesu Gisa Burzana kojeg zamijenio Vujica

  21. #421
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Ursa Minor
    Posts
    2,761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Mene fascinira crnogorska amnezija
    Svake godine eto ti ih sa nadom da će SDP nešto promijeniti. Ljudi, pratite li vi dešavanja, upamtite li koliko ste puta preveslani?
    Ivan, Vujica, Ranko...sve gore od gorega. Prevaranti koji su kad god je trebalo sa DPS-om digli ruku za uništenje Crne Gore.
    E moji Crnogorci, vjerovatno nesvjesno, sa njima učestvujte u pljački i uništenju Crne Gore.
    Što bi Slavko rekao: PI.
    Ovo bih uokvirio i postavio na ulaz od ove teme.
    Ad astra.

  22. #422
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Najlakse je reci sve je to tako kako jeste i bataliti bilo kakvu komunikaciju o politickoj sceni.Kao, sve znamo, sve pamtimo, i glave na drugu stranu. Jeste da to djeluje "najpametnije", javno i socijalno ignorisati, drzati svoje misljenje za sebe, izolovati se (?), svi biti najpametniji, i to je to. Medjutim, kako su mnogi svjesni da nemaju nikakvog ili veoma malog uticaja na soc desavanja kao pojedinci, ipak vole popricati o tome. Razmijeniti utiske ne znaci "ucestvovati" u unistenju ili pljacki CG. Ni najmanje.
    Suvise je to jaka osuda i za one koji cute "pametno", a i za one koji caskaju o politickom "ambijentu".
    Mozda je "zombi" gradjanin potreban CG drustvu.. Vjerovatno je to tacno, ali eto... ima i drugacijih.

    Hvala Lepo

  23. #423
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    OFFLINE
    Posts
    6,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    U redovima BR SDP-a vlada nervoza i razočaranje... Od 100% sigurnih za Brajana, ispalo da je dobar dio zaokružio Ranka, ha ha ha... Vidio šef barskoga SDPa svojim očima.
    Kažu ''Kad ga srce nije izdalo...''
    Sigurni pred tvoje oči zaokruži nesigurnog.

    Što bi lucke rekao, ''ne smijem u detalje''.

  24. #424
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by 11/11/11 View Post
    U redovima BR SDP-a vlada nervoza i razočaranje... Od 100% sigurnih za Brajana, ispalo da je dobar dio zaokružio Ranka, ha ha ha... Vidio šef barskoga SDPa svojim očima.
    Kažu ''Kad ga srce nije izdalo...''
    Sigurni pred tvoje oči zaokruži nesigurnog.

    Što bi lucke rekao, ''ne smijem u detalje''.
    Bas te briga, imas garantovan posa' cuvara plaze od Korala do Vile Barcelone

  25. #425
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Earth
    Posts
    3,183
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Mene samo zanima sto planira SDP sa 3,2 posto po zadnjem istrazivanju samostalno...Gasenje.

    Za DF sam kiksa, imao 5,7 posto...Kakva grupacija od 40 stranaka...Ugasi ih Lekic ka cigar. Cikovanje
    If anything goes wrong, Desmond Hume will be my constant

Page 17 of 38 FirstFirst ... 713141516171819202127 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •