Page 19 of 38 FirstFirst ... 915161718192021222329 ... LastLast
Results 451 to 475 of 939

Thread: SDP - Socijaldemokrate

  1. #451
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Ursa Minor
    Posts
    2,761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    ali on ima "iskustvo", znas.. :roll:
    Sad ne znam na koje iskustvo ko misli, ali lopovski zanat bi morao da ima.Ili on mozda nije krao svo ovo vrijeme na vlasti?Posten bio, a Milo lopov na kvadrat, pa krao i za Ranka i sve Ranku uvaljivao u krilo, a Ranko posten bio pa sve to dijelio sirotinji (delegatima).
    Nikad za sebe centa uzeo nije.Evo ga jadan nema ni za gorivo, biciklom dosao na kongres.
    Moguce, sto znam ja.
    Ad astra.

  2. #452
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Majo, ili se nijesmo razumjele ili se vas stav po pitanju SDP-a promijenio
    Sve znam, sve pamtim, i srecna sma da je tako, a glavu nikada nijesma okretala za 20 godina, pa necu ni sad. I to iskljucivo iz ljubaci prema Crnoj Gori i nicega drugog.
    Kada sma govorila o pljacki i unistavanju Crne Gore, mislila sam jedino i iskljucivo u ovom slucaju na SDP.
    Uvijek sam za rasprave i razgovore, zato i jesma na forum.
    Zombi gradjanin nikome nije niti potreban, niti koristan.

    Znaci SDP je unistitelj Crne Gore, niko i nikada me nece ubijediti u suprotno. Ne mozes biti u vlasti i gledati svo to propadanje, dizati ruku i glasati sa DPS-om, a ovamo pricati o ljubavi za CG, promjenama i slicno.
    Hvala na objasnjenju.
    Nisam promijenila misljenje o SDP u pozitivnom ni malo, ali u negativnom smislu nakon ovog pokusaja "puca" jesam i to ohoho.. Nisam mogla pretpostaviti da ce biti ovolika rasprodaja.
    Znaci, totalno suplja i nestabilna profiterska organizacija - ko da vise. Jedni htjeli sve, a drugi bar nesto da zakuce i to uklanjanjem ovih prvih. Sve isto.

    Hvala Lepo

  3. #453
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,428
    Thanks Thanks Given 
    154
    Thanks Thanks Received 
    1,228
    Thanked in
    629 Posts

    Default

    Čuš Radžu za premijera a nemojte ljudi dajte malo ozbiljne priče ipak je ovo tema o jednoj ozbiljnoj partiji niko ne brani da se pričaju bajke ali opet..
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  4. #454
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    1,684
    Thanks Thanks Given 
    126
    Thanks Thanks Received 
    616
    Thanked in
    272 Posts

    Default

    Znači priča je sledeća:

    - Ranko će da očisti SDP od onih koji su mu oduvijek smetali da bude ono što je vazda htio.
    - Zato na sledećim izborima obavezno treba glasati za SDP jer će da spasu CG od propasti.
    - Posle izbora Ranko će da obavi razgovor sa svima. Ozbiljno će pristupiti pravljenju koalicije sa opozicijom .....i sklopiti savez sa DPS-om.....JER opozicija nije podrzala njegov zahtijev da se ukloni konzerva sa Rumije.
    - Par mjeseci kasnije konzerva će i dalje biti na Rumiji jer bi buka prilikom njenog uklanjanja uznemirila pelikane na Skadarskom jezeru.


    OJHA!
    Kada mozak ne koristiš, čekaš da ti kažu
    tada misliš da sve znaš, ne vidiš da lažu

  5. #455
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,116
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Gandalf najveci trol foruma,kako se popaliste na ovu njegovu pricu
    Podgorica Podgoricanima!

  6. #456
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,065
    Thanks Thanks Given 
    763
    Thanks Thanks Received 
    1,478
    Thanked in
    734 Posts

    Default

    trolovanje u Gandijevom slucaju moze samo biti paravan za prosipanje gluposti


  7. #457
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    SRBIJA!
    Posts
    801
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Hvala na objasnjenju. Nisam promijenila misljenje o SDP u pozitivnom ni malo, ali u negativnom smislu nakon ovog pokusaja "puca" jesam i to ohoho.. Nisam mogla pretpostaviti da ce biti ovolika rasprodaja.Znaci, totalno suplja i nestabilna profiterska organizacija - ko da vise. Jedni htjeli sve, a drugi bar nesto da zakuce i to uklanjanjem ovih prvih. Sve isto.Hvala Lepo
    Sve je isto samo sto je Oridjinala svakim danom sve manje i manje. Jugosloveni ih istrebljuju politicki a i fizicki, ako je suditi po ubistvima i samoubistvima u zadnjih 2-3 mjeseca.
    ...ashes to ashes, dust to dust.

  8. #458
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Kao sto sam nebrojeno puta vec rekao. Politika i emocija ne idu zajedno. U politici se bira manje zlo, svidjelo se to nekome ili ne, ali tako je kako je.

    Kad sam pricao da je Pozitivna ispostava DPS-a, svi su me opozicionari popljuvali. Kad sam prije par godina pricao da je Srdjan Milic, Milov igrac, Srbi sa foruma su kame oshtrili da me prikolju ko prase. Kad sam pricao da nasi ljudi ratuju po Siriji, bio sam islamofob i gospoda muslimani sa foruma me napali. Kad sam pricao da se DF mora raspasti godinu prije nego se raspao, haos se stvorio.
    Sad Vam ispricah sta ce da se desi sa SDP-om, iako ja kao luchke nemam dojave iz vrha partije. Pa su se sprdali ljudi.

    Politicka analitika svodi se na obradu dostupnih informacija i sklapanje tih informacija u realne scenarije.

    Jedan od tih realanih scenarija koji se moze dogoditi je i to da je Ranko Krivokapic sledeci CG premijer. Kao sto sam vec objasnio, dobice podrsku od opozicije jer ih je sunce ogrijalo da se oslade od vlasti. Dobice podrsku zapada jer je njihovu skolu zavrsio. Prvo 90ih skolu njemackih socijaldemokrata, a kasnije sve skole EU integracija, oeps itd. Podrzace ga i Rusi, jer kao Vucic u Srbiji zna da dobro balansira na dvije stolice a to je u politici dosta vazno. Dobice podrsku vecine Crnogoraca, jer bi bio premijer koji se ustaje na himnu, ljubi zastavu itd.

    Nego vi mislite da ja trolujem koliko hocete, ali mislim da tesko ima iko glasniji od mene kad se dodje do kritikovanja sadasnje vlasti, sto javno, sto privatno a sto po forumu. Ali jednostavno preko nekih stvari se mora preci. Ovo cu isto reci iskreno, da se sastavi koalicija DPS/SDP kao sto je u Niksicu na lokalnom nivou sad, zaokruzio bih ih pa neka sve sagori. Jer se ljudi razgulise i napravili su vrhunski tim ljudi. Radije bih progutao i to *****, nego gledao Andriju Mandica i Janka Vucinica kao bastione crnogorske demokratije i razvoja. Radije bih progutao i 2 *****, nego vidio Nebojsu Medojevica kao naseg predstavnika u Evropi. Ali ako je mix ljudi sa iskustvom iz sadasnje vlasti sa sadasnjom opozicijom onda cu da pojedem 3 ***** samo da vidim DPS kao opoziciju. Sadasnja opozicija u vlasti moze funkcionisati kao regulatorno tijelo, i sprecavati sve sto im se ne svidja jer bi to bila koalicija...
    Nego treba razmisljati malo van kutije, i razmisljati sta bi bilo dobro za CG, a ne se samo voditi mrznjom.

    Ako treba da biram izmedju dozivotne vlasti DPS-a i izmedju realnosti gdje ce DPS biti u opoziciji ja cu uvijek izabrati ovo drugo. Ovo drugo jer onda pocinje razvitak CG, sudstvo, tuzilastvo, KONFISKACIJE i LUSTRACIJE !
    One Ring to Rule them all...

  9. #459
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,065
    Thanks Thanks Given 
    763
    Thanks Thanks Received 
    1,478
    Thanked in
    734 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    -Ako treba da biram izmedju dozivotne vlasti DPS-a i izmedju realnosti gdje ce DPS biti u opoziciji ja cu uvijek izabrati ovo drugo.

    -Radije bih progutao i 2 goovna, nego vidio Nebojsu Medojevica kao naseg predstavnika u Evropi.


    Nego, pusti ti sad jedenje govana i ostale tvoje specijalnosti, vec nam reci konkretno u slucaju da biras izmedju Mila i Becica, svi vec pretpostavljamo da bi ti (uprkos tvojoj, je li, nemjerljivoj ogorcenosti na DPS i njihove lopovluke, afere i sl) odabrao Mila? Bez dileme, jer je coek iskusan? Grijesimo li? Ili te opet nesto pogresno skontasmo?


  10. #460
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Izabrao bih Becica, uvijek i bez razmisljanja.
    Prednosti: entuzijazam, neiskvarenost, harizma.
    Mane: neiskustvo, nema politicke veze i prijateljstva.

    Milo

    prednosti: lijep je

    mane: patoloska je lazovcina i robovlasnik, usraoo se u sve sto ova zemlja ima


    Ali uvijek ako je DPS na jednoj strani ja cu izabrati drugu. Pa makar na njoj i Mandic bio.
    Prica gore je bila upravo to. Da treba neko da napravi most. A ja ne vidim ko bi to mogao biti osim Ranya
    Last edited by Gandalf_White; 04-06-15 at 17:03.
    One Ring to Rule them all...

  11. #461
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    pg
    Posts
    1,672
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Samo da čestitam Nikšiću na vrtoglavom usponu od kad su dps/sdp napravili ''vrhunski tim ljudi''. ''Razguliše'' se ljudi. Znači, Drago Đurović je bio u pravu...

    Mnoga bi vlast poželjela ovakve opozicionare - toliko su kivni na dps da bi ga glasali ''pa nek sve sagori''.
    Shit has hit the fan !

  12. #462
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bongo View Post
    Samo da čestitam Nikšiću na vrtoglavom usponu od kad su dps/sdp napravili ''vrhunski tim ljudi''. ''Razguliše'' se ljudi. Znači, Drago Đurović je bio u pravu...

    Mnoga bi vlast poželjela ovakve opozicionare - toliko su kivni na dps da bi ga glasali ''pa nek sve sagori''.
    To je bilo hipoteticki. Nije moguce po zakonima fizike da Dps skupi dovoljno ljudi kao sto je vrh sadasnje vlasti u Nk
    One Ring to Rule them all...

  13. #463
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,065
    Thanks Thanks Given 
    763
    Thanks Thanks Received 
    1,478
    Thanked in
    734 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Izabrao bih Becica, uvijek i bez razmisljanja.
    Prednosti: entuzijazam, neiskvarenost, harizma.
    Mane: neiskustvo, nema politicke veze i prijateljstva.

    Milo

    prednosti: lijep je

    mane: patoloska je lazovcina i robovlasnik, usraoo se u sve sto ova zemlja ima


    Ali uvijek ako je DPS na jednoj strani ja cu izabrati drugu. Pa makar na njoj i Mandic bio.
    Prica gore je bila upravo to. Da treba neko da napravi most. A ja ne vidim ko bi to mogao biti osim Ranya
    A ako je Becic protiv NATO-a?
    Ajd dobro, da te ne crnjacim vise, polozio si.. bar kad je relacija Milo-Becic u pitanju.. Ali si kod dileme Ranja-Becic jos uvijek na popravnom


  14. #464
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    da se razumijemo samo. Ranja - Becic moze biti samo ako je ranko opozicija.
    A skontaces i ti i svi. Da je jedini nacin da krenemo naprijed ulazak u NATO. Posle toga dosta se stvari mijenja
    One Ring to Rule them all...

  15. #465
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    SRBIJA!
    Posts
    801
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo vidim po Podgorici se po trotoara parkiraju i iz gepeka prodaju paradajz, jagode i sta ti ja znam. Ne moze se proc od njih a ne mos ni rec da se maknu zao ti. Tablice na auto ili DG ili NK. Kilo danas kilo sjutra. Namlatise se para ljudi!
    ...ashes to ashes, dust to dust.

  16. #466
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    To je potpuno pogresan pristup obradi informacija.
    Imas npr. momke iz ove grupe Alternativa koji su ispred Niksicke opstine svaki dan. Idiotski pristup potpuno. Nemaju oni nista sa opstinom vec sa vladom koja ih je dovela tu dje su. Ne otvara opstina radna mjesta niti ih zatvara, nije opstina kriva sto su se zatvorile fabrike vec vlast i vlada CG. Jel ocekujes od opstine da otvori fabriku i zaposli 5000 ljudi? Jer ako ocekujes to je van svake pameti.

    A da ne pricamo sta je prethodni gradonacelnik sa svojom administracijom napravio od grada. Rupa nije zakrpljena na putu 8 godina
    One Ring to Rule them all...

  17. #467
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    2,386
    Thanks Thanks Given 
    1,800
    Thanks Thanks Received 
    1,145
    Thanked in
    434 Posts

    Default

    Dobri moj Gando,ipak si pobrkao loncice,I to skroz,tek sad vidim da si mlad sto se politike tice,znaci zaboravi,ali skroz zaboravi,da iko u CG postoji,sa kim ce Krivokapic praviti bilo kakav vid saradnje,osim sa vladajucim,a teorija da ce jednog dana biti premijer,ne da je smijesna,nego je realna kao sto je realno da ce sad u 17:24,pasti snijeg u Podgorici....rekoh dan,ili na dan kongresa,da Braja dobija,I bio je takav dogovor,sta se posle desi,zna najbolje Krivi,brate,tolicka stanka,a citav dan im treba da glasaju,pazi iz NK,drugog po velicini grada u CG,12 delegata,od 300 I kusur

  18. #468
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    SRBIJA!
    Posts
    801
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Slazem se da opozicija nema nekih kvalitetnih ljudi. Nesto coek kad ih vidi taman da rece uh pusti bolje je ovako. Kad vec propadamo bolje da propadamo brzo nego polako. E sad ne znam koliko ima logike ovo sto sam rekao...
    Last edited by Byk-e; 04-06-15 at 17:40.
    ...ashes to ashes, dust to dust.

  19. #469
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,914
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Byk-e View Post
    Slazem se da opozicija nema nekih kvalitetnih ljudi. Nesto coek kad ih vidi taman da rece uh pusti bolje je ovako.

    Pa da je odje u ovoj drzavi ikad bilo zdrave opozicije,koja nece biti korupmirana,druga bi se pjesma pjevala.
    1908.

  20. #470
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    SRBIJA!
    Posts
    801
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ovo sam i ja cuo da Ranka podrzavaju njemacke soc-demokrate. I zato je i dobio ovog drugog na kongresu. Ukratko moglo bi se to opisati rijecima: Dosao je da jebe, a otisao izjeban!!!
    ...ashes to ashes, dust to dust.

  21. #471
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    „Samo neko ko je vođen drugim motivima u SDP-u može imati drugačiju namjeru. Možda će i takvih biti. A možda je ova analiza - jednostavno, propaganda za tu svrhu“, zaključuje Boro Banović

  22. #472
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,542
    Thanks Thanks Given 
    7,409
    Thanks Thanks Received 
    4,494
    Thanked in
    1,747 Posts

    Default

    Začudih se kad sam pročitao jutros, no ovo je odavno zemlja čuda...
    #fakenews

  23. #473
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Juce se isplakah od smijeha srpskoj duhovitosti na racun njihovog Premijera,


    a danas i Crnogorci na CDM-u "izdusise" na racun SDP-ovaca.
    http://www.cdm.me/politika/smjene-i-...?comments=true

    Hvala Lepo

  24. #474
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,625
    Thanked in
    1,270 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Od kad sam poceo da vam dajem info evo neka neko navede izbore ili sta god u zadnjih par godina da sam pogresnu info dao vama forumasima ? Moja rijec na ovom forumu nikad pogrijesila nije.
    Sad konkretno izricito ne smijem da podijelim saznanja razumite me, nije sve za javnost Ono sto je sigurno jeste da ce se u sljedeca mjesec-dva uzdrmat cjelokupna politicka scena CG
    lucke jesi li i ti počeo ovako

    http://www.tarzanija.com/uclanivanje...redumisljajem/
    She is only here to annoy herself!

  25. #475
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    4,984
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Byk-e View Post
    Evo vidim po Podgorici se po trotoara parkiraju i iz gepeka prodaju paradajz, jagode i sta ti ja znam. Ne moze se proc od njih a ne mos ni rec da se maknu zao ti. Tablice na auto ili DG ili NK. Kilo danas kilo sjutra. Namlatise se para ljudi!
    Ja sam cuo da je jedan kupio stan u budvu prodajavajuci tako

Page 19 of 38 FirstFirst ... 915161718192021222329 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •