Page 97 of 160 FirstFirst ... 478793949596979899100101107147 ... LastLast
Results 2,401 to 2,425 of 3982

Thread: Sta se igra ?

  1. #2401
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,836
    Thanks Thanks Given 
    4,707
    Thanks Thanks Received 
    9,698
    Thanked in
    3,670 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Ja se vratih malo 'Witcher'-u (3), da treniram za Cyberpunk 2077
    Posle 10 pokušaja, konačno krenuh sa Witcherom 3 (sa svim ex packovima), do sada sam svaki put odustajao posle po ure - uru, sad čitam svaku rečenicu, puštam da me uvuče u priču...
    Inventory sistem me i sad nervira ali navikavam se (u Skyrim mi je sve to nekako bilo logičnije i ljepše odrađeno), ono što me najviše nervira je grafika (paradoksalno jer su svi oduševljeni)
    Naime, nekako mi je sve prezeleno i prešareno napolju, često imam osjećaj da mi dosta detalja promiče kroz šume zbog tih boja. Sve je odvrnuto na ultra, baš sve je uključeno + imam HDR monitor tako da nije do hardware-a, sve klizi što se veli u 1080p @ 60fps Svaka čast na teksturama, sve je odrađeno jako detaljno, rijetko da se može naći predmet sa ispranim teksturama i sve to jako lijepo izgleda unutar građevina ali taj open world, možda je i do mene što znam...
    Last edited by BiTrAtE; 11-09-19 at 10:05.
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  2. #2402
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,101
    Thanks Thanks Given 
    2,720
    Thanks Thanks Received 
    4,455
    Thanked in
    2,365 Posts

    Default

    I meni je sa "Heart of Stone Quests" i "The Blood and Wine Quests"... (ne znam postoji li jos DLC-eva / 'ekspanzija')

    Ovaj prvi sam upravo zavrsio i tek poceo drugi...

    Grafika mi je ok... gledao sam bolje a i (znatno) gore, nije nesto sto toliko utice na moj dozivljaj jedne igrice ovakve 'tematike'... Grafika samo zna da me 'poklopi' kad se cita nesto tekstualno u samom 'cutscene'-u ili sl. gdje je sve maksimalno zamuceno..

    Sad "treniram" GWENT i skupljam dobre karte od ostalih igraca po mapi kako bi sa 5 "specijalnih" mogao da ucestvujem u velikom turniru...

    Imam osjecaj da nema kraja 'sekundarnim' misijama i kako zavrsim jednu, tako mi se pojave 3 nove
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  3. #2403
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Posle 10 pokušaja, konačno krenuh sa Witcherom 3 (sa svim ex packovima), do sada sam svaki put odustajao posle po ure - uru, sad čitam svaku rečenicu, puštam da me uvuče u priču...
    Inventory sistem me i sad nervira ali navikavam se (u Skyrim mi je sve to nekako bilo logičnije i ljepše odrađeno), ono što me najviše nervira je grafika (paradoksalno jer su svi oduševljeni)
    Naime, nekako mi je sve prezeleno i prešareno napolju, često imam osjećaj da mi dosta detalja promiče kroz šume zbog tih boja. Sve je odvrnuto na ultra, baš sve je uključeno + imam HDR monitor tako da nije do hardware-a, sve klizi što se veli u 1080p @ 60fps Svaka čast na teksturama, sve je odrađeno jako detaljno, rijetko da se može naći predmet sa ispranim teksturama i sve to jako lijepo izgleda unutar građevina ali taj open world, možda je i do mene što znam...
    I meni je bila smor u početku, u inventory da sam ulazio u startu vjerovatno bih batalio. Probaj da u startu pratiš samo glavnu priču, traži Jenifer. Dobra je scena u kafani đe te smaraju neki klošari i ti pokušavaš da budeš fin i kad vidiš da prećeruju sve ih pobiješ. Naravno ne moraš da ih biješ ni kad prećeraju ali jebiga, ne moraš ni da čekaš da prećeraju. Tako te neke sitnice su me uvukle u igru. A onda kad nađeš Jenifer priča postaje dosta interesantnija i onda ti već nije ni crnjak da radiš sporedne stvari. A ne znam jesi li sretao kakvo stvorenje sa crvenom lobanjom pored healtha, to su oni koji su dosta veći level od tebe, tako da mi je i to bilo interesantno i zbog tako nekih situacija sam generalno počeo da se interesujem za taj inventory i cijeli sistem sa levelima.
    Last edited by Dejan; 11-09-19 at 10:48.
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  4. #2404
    Join Date
    Sep 2018
    Posts
    525
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    ja sam igrao witcher 1 i nisam zavrssio kasnije cu dvojku i trojku

    Sent from my POT-LX1 using Tapatalk

  5. #2405
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,836
    Thanks Thanks Given 
    4,707
    Thanks Thanks Received 
    9,698
    Thanked in
    3,670 Posts

    Default

    Stigao sam u Vizimu, našao Jenifer Bio i u kafani naravno, pičvajz napravio Btw, zaboravih da pomenem sjajan voice acting kod NPC-eva (meni je to bitnije od grafike), nadam se da posle nije repetativno...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  6. #2406
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Jedna od sjajnih stvari koje su napravili je i to da su sporedni zadaci zanimljivi, donekle je repetitivan način na koji ih rješavaš, dosta ima onih situacija đe istražuješ, pratiš tragove i oni te na kraju vode do neke borbe sa nekom barečinom. Mada nije ni uvijek tako, nekad se desi da samo nađeš nekog neđe u šumi i vratiš se. Imaš situacija đe ti neko ponudi nagradu da mu riješiš problem, a onda u sred zadatka neko drugi te nađe i ponudi pare da ovome prvome namjerno ne riješiš problem. Imaš i to Ali što se tiče glume NPC-jeva, super su to odradili.
    Last edited by Dejan; 11-09-19 at 11:27.
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  7. #2407
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,101
    Thanks Thanks Given 
    2,720
    Thanks Thanks Received 
    4,455
    Thanked in
    2,365 Posts

    Default

    Jedna jako olaksavajuca okolnost je sto uvijek imas neograniceno vrijeme da rijesis misiju... U sred misiju iako cujes 'hurry up' ili sl. ti mozes lagano da setas i krades stvari iz okolnih kutija i kovcega... Svega sam par puta naisao na misije gdje si ogranicen vremenom koje istice a ti u tom roku moras da nesto pronadjes ili dodjes do odredjenog cilja. Da ima vise takvih 'vremenski ogranicenih' misija, bilo bi jos zanimljivije...

    Po meni je odlicna igrica, ogroman 'world' (znam da ima i vecih ali MASU dosadnijih) gdje na svakom cosku imas neko cudoviste, neku dodatnu misiju, trgovca ili sto vec... Kad ti dosade misije, vazda mozes da istrazujes neistrazeni dio mape, juris 'znakove pitanja', igras GWENT i sl.

    Witcher i God of War su mi vjerovatno najbolje igrice koje sam ikad igrao. (sto ne znaci da ima drugih koje [jos uvijek] nisam)
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  8. #2408
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,836
    Thanks Thanks Given 
    4,707
    Thanks Thanks Received 
    9,698
    Thanked in
    3,670 Posts

    Default

    Ko voli open world neka proba Black Desert, do prije neku godinu sam se odira od njega, navlakuša čista MMORPG, mislim da ne postoji igra koja ima veći svijet, iz grada u grad ti treba po po ure i to konjem Batalio sam je jer zahtijeva svo vrijeme ovog svijeta + je postala prekompleksna apdejtima (stalno dodaju nešto novo)

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  9. #2409
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,101
    Thanks Thanks Given 
    2,720
    Thanks Thanks Received 
    4,455
    Thanked in
    2,365 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Ko voli open world neka proba Black Desert, do prije neku godinu sam se odira od njega, navlakuša čista MMORPG, mislim da ne postoji igra koja ima veći svijet, iz grada u grad ti treba po po ure i to konjem Batalio sam je jer zahtijeva svo vrijeme ovog svijeta + je postala prekompleksna apdejtima (stalno dodaju nešto novo)

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    Ma kakvi, i na ovu mi prodje vrijeme a da ne osjetim... Pogotovo kad su dugi razgovori koje jednostavno necu da prekidam.

    Da nema 'fast travel' ne bi ni igrao, iskreno.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  10. #2410
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,697
    Thanks Thanks Given 
    2,100
    Thanks Thanks Received 
    1,062
    Thanked in
    499 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DeeMonk View Post
    jel igra neko Ring of elysium besplatna igra na stimu battle Royale dosta igriva ali nema jos uvijek izgradjenu bazu igraca

    Sent from my POT-LX1 using Tapatalk
    Quote Originally Posted by DeeMonk View Post
    ja sam igrao witcher 1 i nisam zavrssio kasnije cu dvojku i trojku

    Sent from my POT-LX1 using Tapatalk
    Je li moguce da si ovako nepismen?

  11. #2411
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Witcher i God of War su mi vjerovatno najbolje igrice koje sam ikad igrao. (sto ne znaci da ima drugih koje [jos uvijek] nisam)
    Jesi li ubijao valkire? Ja sam sad lvl8 i ostalo mi je da sredim još dvije i kraljicu. Oduševljen sam igrom, mislim da ću ići na Platinum, inače nikad u životu za neku igru, koliko god bih je volio, nijesam išao na Platinum.
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  12. #2412
    Join Date
    Sep 2018
    Posts
    525
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DJuzla View Post
    Je li moguce da si ovako nepismen?
    jel ovo forum za ispravljanje gramatickih gresaka ili ucenje lijepog izrazavanja a možemo i tome ako ti je bas stalo

    Sent from my POT-LX1 using Tapatalk

  13. #2413
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,101
    Thanks Thanks Given 
    2,720
    Thanks Thanks Received 
    4,455
    Thanked in
    2,365 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dejan View Post
    Jesi li ubijao valkire? Ja sam sad lvl8 i ostalo mi je da sredim još dvije i kraljicu. Oduševljen sam igrom, mislim da ću ići na Platinum, inače nikad u životu za neku igru, koliko god bih je volio, nijesam išao na Platinum.
    Nemam pojma o cemu pricas, ja sam igrao 3-jku cini mi se na PS3... Nista poslije toga... Ali sam PS3 uzeo samo zbog te igrice (nakon otkrovenja na PS2 prethodnog dijela - GOW2) i nisam htio isto da radim sa PS4

    Nekom drugom prilikom...
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  14. #2414
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Nemam pojma o cemu pricas, ja sam igrao 3-jku cini mi se na PS3... Nista poslije toga... Ali sam PS3 uzeo samo zbog te igrice (nakon otkrovenja na PS2 prethodnog dijela - GOW2) i nisam htio isto da radim sa PS4

    Nekom drugom prilikom...
    A u tom grmu leži zec, mislio sam da misliš na PS4 God of War
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  15. #2415
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    429
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dejan View Post
    Jesi li ubijao valkire? Ja sam sad lvl8 i ostalo mi je da sredim još dvije i kraljicu. Oduševljen sam igrom, mislim da ću ići na Platinum, inače nikad u životu za neku igru, koliko god bih je volio, nijesam išao na Platinum.
    Ubijao sam ja Valkire. Pretekse su, podgotovo poslednja, koja ima mix moci prethodnih. Igrao sam na hard. Moze se, samo treba biti strpljiv Naj igra ikad definitivno.

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  16. #2416
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    429
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    A jel igrao ko Shadow of War?. Trenutno to igram. Svidja mi se. Posebno zanimljivo sto možeš da osvetis druge igrace koji igraju tu igricu. Uglavnom ono udjes u njihov svijet i i treba da ubijes orka koji je njih ubio. Ima da se igra masu, to mi se isto svidja, ne volim kad predjem igricu za 2 dana.

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  17. #2417
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,101
    Thanks Thanks Given 
    2,720
    Thanks Thanks Received 
    4,455
    Thanked in
    2,365 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Daniloa View Post
    A jel igrao ko Shadow of War?. Trenutno to igram. Svidja mi se. Posebno zanimljivo sto možeš da osvetis druge igrace koji igraju tu igricu. Uglavnom ono udjes u njihov svijet i i treba da ubijes orka koji je njih ubio. Ima da se igra masu, to mi se isto svidja, ne volim kad predjem igricu za 2 dana.

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Igrao sam 'Shadow of Colossus' na PS2 ja mislim... Valjda je ista 'fransiza'...

    Nisam vise kompetentan da pisem ovdje kad nemam PS4 izgleda
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  18. #2418
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    429
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Stigao sam u Vizimu, našao Jenifer Bio i u kafani naravno, pičvajz napravio Btw, zaboravih da pomenem sjajan voice acting kod NPC-eva (meni je to bitnije od grafike), nadam se da posle nije repetativno...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    Pazi malo sta ces da biras i sta odlucujes u dijalozima. Ako ces sa dobiješ happy end onda pitaj Google ako ces da sve prepustis slucaju i na kraju se mozda razocaras onda nemoj. Hahaha. Ja bih se ubio da predjem igricu i pogine mi na kraju lik neki kojeg volim, jer sam tamo nekome rekao ovo a ne ono.

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  19. #2419
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    A svaki kraj ti uskraćuje neko zadovoljstvo. Ja sam možda dobio najgori mogući kraj što se tiče budućnosti nekih likova, ali sam zato ubio onu odvratnu vješticu
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  20. #2420
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    429
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dejan View Post
    A svaki kraj ti uskraćuje neko zadovoljstvo. Ja sam možda dobio najgori mogući kraj što se tiče budućnosti nekih likova, ali sam zato ubio onu odvratnu vješticu
    Meni je samo bilo bitno da Ciri prezivi

  21. #2421
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,836
    Thanks Thanks Given 
    4,707
    Thanks Thanks Received 
    9,698
    Thanked in
    3,670 Posts

    Default

    Ne spojlajte oca mu ebem, jedva sam se nakanio da počnem da igram.
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  22. #2422
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    429
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Ne spojlajte oca mu ebem, jedva sam se nakanio da počnem da igram.
    hahahahah. Pa ne spojlamo Nijesmo rekli sta i kako je bilo. Cisto da znas ako ces da imas happy end moras Google malo,ili mozda budes imao srece xD

  23. #2423
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Nemoj google pitati ništa. Igraj i pravi izbore po sopstvenoj savjesti. Glupo je ako unaprijed znaš šta se dešava ako u tački X odlučiš da uradiš stvar Y zato što ti je google tako rekao.
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  24. #2424
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,101
    Thanks Thanks Given 
    2,720
    Thanks Thanks Received 
    4,455
    Thanked in
    2,365 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dejan View Post
    Nemoj google pitati ništa. Igraj i pravi izbore po sopstvenoj savjesti. Glupo je ako unaprijed znaš šta se dešava ako u tački X odlučiš da uradiš stvar Y zato što ti je google tako rekao.
    Slazem se... U tome je i najveca 'car' ovakvih igara... Sto zavisno od tvojih odgovora i odluka 'story' ide u tom pravcu a ne nekom drugom...

    To sam prvi put iskusio sa Fallout 4, cini mi se.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  25. #2425
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,836
    Thanks Thanks Given 
    4,707
    Thanks Thanks Received 
    9,698
    Thanked in
    3,670 Posts

    Default

    Uh, ne završih Fallout, zapetlja sam se pofino tamo (sa svim DLC-ovima ga imam pa sam na 30% igre zalutao već u Nuke World i Far Harbor )
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

Page 97 of 160 FirstFirst ... 478793949596979899100101107147 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. igra ga batica igra ga....
    By Proximus in forum Game Server CG
    Replies: 26
    Last Post: 26-02-07, 19:46
  2. Sta se igra?
    By Luna in forum Game Server CG
    Replies: 29
    Last Post: 12-12-05, 00:56

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •