Page 151 of 160 FirstFirst ... 51101141147148149150151152153154155 ... LastLast
Results 3,751 to 3,775 of 3982

Thread: Sta se igra ?

  1. #3751
    Join Date
    Mar 2021
    Posts
    549
    Thanks Thanks Given 
    151
    Thanks Thanks Received 
    26
    Thanked in
    22 Posts

    Default

    Igra li ko Overwatch ili Warzone?

  2. #3752
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,356
    Thanks Thanks Given 
    599
    Thanks Thanks Received 
    610
    Thanked in
    494 Posts

    Default

    Ne igra.
    Čupatelj

  3. #3753
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    4,530
    Thanks Thanks Given 
    1,730
    Thanks Thanks Received 
    1,685
    Thanked in
    951 Posts

    Default

    Aj zaigraj sad The Last of Us Part I, majčin sine…
    Svaki dan je dobar za upiranje.

  4. #3754
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,622
    Thanks Thanks Given 
    952
    Thanks Thanks Received 
    1,150
    Thanked in
    618 Posts

    Default

    Loša optimizacija igre, nije za kupovinu.

    Za razliku od odličnog RE 4.

  5. #3755
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    2
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goldfinger View Post
    Kod Elden Ringa sa primjetio da su me godine stigle, nemam vise ni strpljenja ni zivaca kao prije deceniju sa DS serijalom, krivo mi je jer je odlicna igra ali kad vidis da ti igranje bude vise frustracija no uzivanje batali brate.

    Ja sam igrao Sekiroa, i tvrdim da je to najteža ali najbolja igra koju sam igram, ali sam jednostavno odustao. Cijenim da je i Elden Ring sličan, probaću ga, ali znam da ću odustati.

  6. #3756
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,065
    Thanks Thanks Given 
    763
    Thanks Thanks Received 
    1,478
    Thanked in
    734 Posts

    Default

    Ne kapiram to odustajanje, bar kad je Elden Ring u pitanju. Igrica pruza toliko opcija i mogucnosti, da je to show. Uvijek imas summona nekog, koji ce bossu da odvrati paznju, dok mu ti s ledja ne zakujes neko zlo od skilla ili magije. Naravno, uvijek neko moze, kao ja, rano da dodje do Melanije (pas joj se mesa najeo ), pa da se o jadu crnom zabavi. Ali to su bosovi sa kraja igrice, tad vec nema govora o odustajanju...


  7. #3757
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,065
    Thanks Thanks Given 
    763
    Thanks Thanks Received 
    1,478
    Thanked in
    734 Posts

    Default

    Imam preko 300 sati Elden Ringa i uocio sam mnogo propusta, uglavnom neke manje greskice.. ali jedan propust ne mogu da im oprostim! Niti je mali, niti je slucajan, vec ocigledno s namjerom. Ne mozes da igras protiv bossova kad ti hoces! To mi je takav hendikep, da vam opisati to ne mogu. Ja znam da ce sad neko reci: "Pa, toga nema ni u ovoj igrici, ni u onoj..." Ne zanima me! Ovako ozbiljan projekat, ovakva gromada od igrice je morala gejmerima izaci u susret po tom pitanju. Eto, npr. ta Melanija kleta.. igras danima protiv nje, mucis se, patis se.. i na kraju je nekako porazis! Ali se nisi izvjestio dovoljno, znas da je sreca dobrim dijelom kumovala tom tvom trijumfu i hoces da probas ponovo... E, muuuurac! Nema ponovo! Ponovo tek u ng+, a i tad ces moci samo jednom da je porazis.

    Hocu, kad obrnem igricu, da je meracim! Da biram protiv kojeg bossa cu da igram, da eksperimentisem i uzivam! Ovo mi bzvz ovako... Remnant je to dobro rijesio. Takodje vrhunska igra.


  8. #3758
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,622
    Thanks Thanks Given 
    952
    Thanks Thanks Received 
    1,150
    Thanked in
    618 Posts

    Default

    Ja mislim da imam bar 1000 sati.

    S tim da sam zadnjih par mjeseci isključivo na multiplayer. Single sam prešao 2 puta.

  9. The Following User Says Thank You to Dzi For This Useful Post:


  10. #3759
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    4,530
    Thanks Thanks Given 
    1,730
    Thanks Thanks Received 
    1,685
    Thanked in
    951 Posts

    Default

    Braćo moja, narkomani stari
    Svaki dan je dobar za upiranje.

  11. #3760
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,065
    Thanks Thanks Given 
    763
    Thanks Thanks Received 
    1,478
    Thanked in
    734 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dzi View Post
    Ja mislim da imam bar 1000 sati.

    S tim da sam zadnjih par mjeseci isključivo na multiplayer. Single sam prešao 2 puta.
    Pa koji si lvl? Ja 410, isto samo dva puta presao i nisam palio trecu. Ali sa takvim levelom nema arene za mene. Samo 1 na 1, dje me uglavnom lese, uglavnom magijama. Ali nisam puno igrao multiplayer.. a trebao sam, jer se sad necu naigrati sa ovakvim levelom. Njesra


  12. #3761
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,622
    Thanks Thanks Given 
    952
    Thanks Thanks Received 
    1,150
    Thanked in
    618 Posts

    Default

    Level sam max, nema više.

    Mislim da sam još krajem prošle godine bio na max ali ja sam Elden kupio čim je izašla igra. Nisam neki strastveni gejmer ali sam veliki fan Souls igara.
    Last edited by Dzi; 07-04-23 at 21:44.

  13. #3762
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,065
    Thanks Thanks Given 
    763
    Thanks Thanks Received 
    1,478
    Thanked in
    734 Posts

    Default

    A ti si trgovao runeee! Jer, mislim, nema sanse da si "pjeske" dosao do 713, jel tako? Ne postoji farming koji to rastojanje cini iole pristojnim. Meni je vec sad jedan level tezak oko 2 miliona.

    Pa, znaci, ni za tebe nema arene?


  14. #3763
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,622
    Thanks Thanks Given 
    952
    Thanks Thanks Received 
    1,150
    Thanked in
    618 Posts

    Default

    Nisam trgovao, na multiplayer se lako zarađuju rune. Npr. Dešava se da kad ubiješ nekoga ko uđe u tvoj svijet, da dobiješ do milion runa. Ja npr. imam u šteku oko 120 miliona runa al mi ne služe više ničemu.

    Igrao sam malo Arenu al mi nije legla pa sam batalio.

  15. #3764
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,065
    Thanks Thanks Given 
    763
    Thanks Thanks Received 
    1,478
    Thanked in
    734 Posts

    Default

    Jedno ciscenje onih spavaca sa relic swordom mi je 100 hiljada.. Nisam siguran da bi mi sa invaderima islo brze, pa svakog zivog da dobijam. Ne znam...

    E, nema sanse za arenu da nadjem pajtose sa ovim levelom...


  16. #3765
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    izasao cyberpunk rt overdrive mod....

    sa i bes dlss-a .....


    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  17. The Following User Says Thank You to DeViLiSh|Je$$uS For This Useful Post:


  18. #3766
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    jedan button i .... druga prica



    ako se dlss sharpness smanji na 0.05 po defaultu, i na balanced umjesto quality 107- 122 je average fps
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  19. #3767
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    9,154
    Thanks Thanks Given 
    1,013
    Thanks Thanks Received 
    1,618
    Thanked in
    837 Posts

    Default

    Instalirasmo na posao na neku masinu Batocera OS (onaj operativni za emulatore).
    Koliko se gazimo od igrica za PS2, to je pakao...

    Grafika i dan danas potpuno OK ako se upali upscale rezolucije.

    Nenormalno koliko su igre dobre, tipa PES je 10 puta zanimljiviji od ovih novih.
    Jednostavno je gejmplej toliko brz, konstantno se nesto desava, konstantno ludilo, nije maskirano dobrom grafikom
    A ovo danas, samo grafika da je 12k sa rejtrejsingom 240fps.

    NFS U1, U2, MW, Gran Turismo 4 itd...

    Sto se "nitvorspida" tice, ja ne znam sta se desilo...Ali od 2007 na dalje ni jedan kurca ne valja.
    Prvo sto su ovi gore pomenuti stari 20 godina, grafika se i dan danas drzi bolje no na igrice iz 2014-2015.
    Odabir muzike brutalan, sound engine brutalan (zvukovi auta i efekata su 20x bolji nego recimo Forza Horizon 5)
    Handling odnosno upravljanje s obzirom da je "arkada" u pitanju, bolje nego bilo sta sto sam igrao zadnjih 15 godina. (ajde forza je ok)










  20. The Following 8 Users Say Thank You to Laz For This Useful Post:


  21. #3768
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,065
    Thanks Thanks Given 
    763
    Thanks Thanks Received 
    1,478
    Thanked in
    734 Posts

    Default

    To je kao da uporedis bilo koji CoD multiplejer sa COD2 multiplejerom. Ono je ludnica bila.


  22. #3769
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,094
    Thanks Thanks Given 
    2,718
    Thanks Thanks Received 
    4,450
    Thanked in
    2,364 Posts

    Default

    Ja ne znam da li sam ja toliko "pao" kad su u pitanju igrice ili su iste toliko zakomplikovali ali eto sam u poslednjih nedelju dana upalio bar 10-ak, sto na kompu, sto na PS5 i na nijednoj nisam istao duze od 10-ak minuta.

    To je toliko komplikovano 'for the sake of komplikovano' da ja ne kapiram poentu uopste.

    Pa jbt. upalis pecanje/ribanje i ocekujes da ces da zabacis udicu i vadis neke ribe iz dosade a ono treba da pjesacis preko pustinje do nekog specificnog mjesta, da postavis specifican plovak, sa specificnim mamcem, na specificnoj visini a onda zabacis na specificnoj dubini i ne znam ni ja sto... a kad otvoris mapu imas 10 tab-ova sa milijardu opcija i cuda... A bjez'te drugovi, jednostavnije mi je stvarno poc' na pecanje nego igricu upalit'.

    Samo jedan primjer napisah al' imam osjecaj da je skoro svaka igr(ic)a ovakva.

    Da ne pominjem da je i PS5 sad pun 'in-game' kupovina pa svako malo oce da ti prodaju neke artikle, neke 'seasonal pass'-ove i ostale gluposti... Samo cekam da mi se u sred igranja otvori neka reklama za '7 days' ili 'Samsung'.

    Pih.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  23. #3770
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,822
    Thanks Thanks Given 
    89
    Thanks Thanks Received 
    3,291
    Thanked in
    1,832 Posts

    Default

    Nekad je bilo, ubaciš CD i igraš.

    Sada je 50% priprema a 50% igranje.

    Zato ja koristim MAME i ćao.



    Poslato sa Ultra S22 pisaće mašine

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  24. The Following User Says Thank You to Bugi For This Useful Post:


  25. #3771
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,094
    Thanks Thanks Given 
    2,718
    Thanks Thanks Received 
    4,450
    Thanked in
    2,364 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Nekad je bilo, ubaciš CD i igraš.

    Sada je 50% priprema a 50% igranje.

    Zato ja koristim MAME i ćao.



    Poslato sa Ultra S22 pisaće mašine

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    A to i ne pomenuh, da ne budem (pre)dosadan.

    Taman imas disk i ocekujes (makar ja) da ces ga ubacit' i odma igrat' a ono pocne da kopira jedno po ure... Pa kad iskopira onda kazes "napokon" i upalis igru a ono krene da skida neki 'update' koji je skoro 10gb i koji ne mozes da iskuliras (kod jedne igre sam imao opciju da upalim bez 'update'-a ali kod vecine ne).. pa se onda to skine i krene instalacija... pa kad zavrsi napokon otvori igru i onda trazi da se registrujes, daje ti QR kod koji moras na telefon da skeniras i napravis nalog... itd. itd.

    Bas 'uzivanje'.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  26. #3772
    Join Date
    Oct 2015
    Location
    Montenegro
    Posts
    7,690
    Thanks Thanks Given 
    1,959
    Thanks Thanks Received 
    822
    Thanked in
    548 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Laz View Post

    Sto se "nitvorspida" tice, ja ne znam sta se desilo...Ali od 2007 na dalje ni jedan kurca ne valja.
    Prvo sto su ovi gore pomenuti stari 20 godina, grafika se i dan danas drzi bolje no na igrice iz 2014-2015.
    Odabir muzike brutalan, sound engine brutalan (zvukovi auta i efekata su 20x bolji nego recimo Forza Horizon 5)
    Handling odnosno upravljanje s obzirom da je "arkada" u pitanju, bolje nego bilo sta sto sam igrao zadnjih 15 godina. (ajde forza je ok)
    Carbon, Prostreet i Undercover, pa možda i Shift 1 su bili još ok.
    Poslije toga sve smeće.

    Test Drive Unlimited 1 je isto bomba.

    Današnje igrice su nikakve, sve se svodi kao što reče na tu neku ultra jaku grafiku.

  27. #3773
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,065
    Thanks Thanks Given 
    763
    Thanks Thanks Received 
    1,478
    Thanked in
    734 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Ja ne znam da li sam ja toliko "pao" kad su u pitanju igrice ili su iste toliko zakomplikovali ali eto sam u poslednjih nedelju dana upalio bar 10-ak, sto na kompu, sto na PS5 i na nijednoj nisam istao duze od 10-ak minuta.

    To je toliko komplikovano 'for the sake of komplikovano' da ja ne kapiram poentu uopste.

    Pa jbt. upalis pecanje/ribanje i ocekujes da ces da zabacis udicu i vadis neke ribe iz dosade a ono treba da pjesacis preko pustinje do nekog specificnog mjesta, da postavis specifican plovak, sa specificnim mamcem, na specificnoj visini a onda zabacis na specificnoj dubini i ne znam ni ja sto... a kad otvoris mapu imas 10 tab-ova sa milijardu opcija i cuda... A bjez'te drugovi, jednostavnije mi je stvarno poc' na pecanje nego igricu upalit'.

    Samo jedan primjer napisah al' imam osjecaj da je skoro svaka igr(ic)a ovakva.

    Da ne pominjem da je i PS5 sad pun 'in-game' kupovina pa svako malo oce da ti prodaju neke artikle, neke 'seasonal pass'-ove i ostale gluposti... Samo cekam da mi se u sred igranja otvori neka reklama za '7 days' ili 'Samsung'.

    Pih.
    Mnogo zavisi od toga kako te igra "uvlaci" u sebe. Mnogo! Ja sam zbog te "komplikovanosti" posle pola sata odustao od Sekira i Horizon Zero Down. Iako, vjerovatno, Elden Ring nista ne zaostaje u odnosu na njih po pitanju kompleksnosti, naprotiv. Ali Elden Ring je uradjen odlicno, da igrac s pocetka ne bude zatrpan, prvi ozbiljniji protivnik u tutorijalu je neki bijedni vitez, sve lagano... E, jes da te vani odmah ceka Tree Sentinel, ali isuvise je ocigledno da ne moras s njim da se boris, pogotovo ne gologuz, sa nikakvim levelom i bez oruzja. A Sekiro i Horizon su mi vizuelno cak ljepse igre od Elden Ringa, ali, brate.. zatrpa me igrica u startu sa gomilom opcija, poteza, menija... cao, zdra'o! Tu se igraci razbijaju i to je jedan od najbitnijih detalja o kojima developeri moraju voditi racuna. Da se igrac ne osjeti preoptereceno u samom statu.


  28. The Following User Says Thank You to ovizionizi For This Useful Post:


  29. #3774
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,822
    Thanks Thanks Given 
    89
    Thanks Thanks Received 
    3,291
    Thanked in
    1,832 Posts

    Default

    Bukvalno kao da sam ja pisao ovaj post.

    Znači Elder Ring

    Poslato sa Ultra S22 pisaće mašine

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  30. The Following User Says Thank You to Bugi For This Useful Post:


  31. #3775
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,065
    Thanks Thanks Given 
    763
    Thanks Thanks Received 
    1,478
    Thanked in
    734 Posts

    Default

    A vidim da i MAME igras... Samo da znas da se ja i dan danas rasturam od Samurai Shodown 2, Final Fight, Snow Bross, Cadillacs and Dinosaurs, Soul Edge...


  32. The Following User Says Thank You to ovizionizi For This Useful Post:


Page 151 of 160 FirstFirst ... 51101141147148149150151152153154155 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. igra ga batica igra ga....
    By Proximus in forum Game Server CG
    Replies: 26
    Last Post: 26-02-07, 19:46
  2. Sta se igra?
    By Luna in forum Game Server CG
    Replies: 29
    Last Post: 12-12-05, 00:56

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •