Page 82 of 160 FirstFirst ... 327278798081828384858692132 ... LastLast
Results 2,026 to 2,050 of 3982

Thread: Sta se igra ?

  1. #2026
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,244
    Thanks Thanks Given 
    419
    Thanks Thanks Received 
    2,569
    Thanked in
    1,252 Posts

    Default

    Zavrsice to CPY
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  2. #2027
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,697
    Thanks Thanks Given 
    2,100
    Thanks Thanks Received 
    1,062
    Thanked in
    499 Posts

    Default

    Igra mi se Max Payne, prva dva dijela.
    Nostalgija valjda, sto li...

  3. #2028
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Witcher 3. Piiiiiiii kako užasan kraj. Baš mi je priča držala pažnju i onda na kraju samo hladan tuš. Dobio sam najgori mogući kraj. Znači ne bih ZA SPAS kupio Hearts of stone i Blood and wine.
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  4. #2029
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,244
    Thanks Thanks Given 
    419
    Thanks Thanks Received 
    2,569
    Thanked in
    1,252 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dejan View Post
    Witcher 3. Piiiiiiii kako užasan kraj. Baš mi je priča držala pažnju i onda na kraju samo hladan tuš. Dobio sam najgori mogući kraj. Znači ne bih ZA SPAS kupio Hearts of stone i Blood and wine.
    Postoje tri kraja. Dva su fenomenalna. Ako si dobio los kraj onda si se bas dobro za*ebao. Procitaj kako da dobijes jedan od dva dobra kraja pa ucitaj raniji save file.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  5. #2030
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Postoje tri kraja. Dva su fenomenalna. Ako si dobio los kraj onda si se bas dobro za*ebao. Procitaj kako da dobijes jedan od dva dobra kraja pa ucitaj raniji save file.
    Pročitao sam o čemu se radi. Postoje 5 prelomnih momenata, svaki od njih ima pozitivan i negativan izbor, pa ide sistem 3 od 5.
    Ko nije još igrao a planira, neka ne čita dalje, spoiler alert.

    1. Posle bitke u Kaer Morhenu i smrti Vesemira, Ciri je slomljena. Imaš opciju da je utješiš tako što ćeš se igrati sa njom i oraspoložiti je, ili tako što ćeš joj reći da niko nije savršen. Dobar izbor je da se igraš sa njom, loš da joj kažeš da ne može biti sve iz 1 u 1
    Izabrao sam igru sa njom, znači dobar izbor.

    2. Posle te bitke, govoriš Ciri da je otac tražio i da želi da je vidi. Imaš opciju da joj savjetuješ da ide ili da ne ide. Imaš i treću opciju, da kažeš da sama odluči. Ja sam nju izabrao, neka sama odluči, odrasla je osoba. Ali ona je insistirala onda da joj dam savjet. Ja sam brate onda rekao kao što bih svima rekao, idi, vidi oca, neće te pojesti. Kad dođeš u Vizimu i ona vidi oca, imaš opciju da prihvatiš ili ne prihvatiš zlato. Dobar izbor je da odbiješ zlato i kažeš da si zbog nje radio sve to, kao što i jesi.
    Izabrao sam da odbijem zlato, znači dobar izbor.

    3. Pred završnu bitku, Ciri otkrije da onaj Iznogud što bi da bude kralj umjesto kralja, krije nešto i da ima neku tajnu laboratoriju na ostrvu. Idete tamo da provjerite o čemu se radi. Ne nalazite, po mom mišljenju, ništa bitno. Porodično stablo od Ciri i neka ljubomorna kučka što ne može Ciri gledati očima jer Iznogud provodi previše vremena sa njom. Ciri želi da ruši Iznogudu po kući. Imaš opciju da joj kažeš "smiri se" ili da joj kažeš "ruši, ko ga jebe". Dobra opcija je da joj dozvoliš da ruši. (???). Alo druže šta da ruši, provalila u tuđu kuću i da je ohrabruješ da ruši? O čemu se radi? Zbog ovoga sam dobio loš završetak? Presmiješno.
    Naravno da sam izabrao da joj kažem da se smiri, znači "loš izbor".

    4. Nakon te scene, Ciri saznaje da je momak kog je poljubila poginuo i traži da vidi njegov grob. Imaš izbor da je odvedeš na njegov grob ili da joj kažeš da nemate vremena za to. Dobar izbor bi bio da pođeš sa njom da vidi taj grob. Ali o čemu se radi ođe. Ja znam da taj momak nije sahranjen. Ne samo da nije sahranjen, nego mu se leš raspada u onoj bašti nakon što ga je Jen iskoristila i igrala se crne magije sa njim. I ja sad treba da dozvolim da ona vidi taj prizor, znajući koliko joj je taj momak pomogao? Rađe ću reći, nemamo vremena za to. Opet bih isto izabrao. Znači "loš izbor".

    5. Po povratku u Novigrad, one vještice žele da razgovaraju sa Ciri. Ciri traži od tebe da ideš sa njom. Imaš izbor da joj udovoljiš i ideš sa njom, ili da joj kažeš "ti si velika, možeš to sama". Dobar izbor bi bio da je odbiješ i pošalješ je samu. Meni se to činilo kao loš izbor i vjerovatno bi se opet činilo kao loš izbor, jer je ona Filipa ozbiljna kučka, pa sam izabrao da idem sa njom. Znači "loš izbor".

    Eto. Zbog ovih izbora sam dobio najgori mogući kraj? Trebao sam da je puštim da lomi po tuđoj kući, upozna se sa jezivim lešem momka koji joj se sviđao ili da je ostavim samu sa onim kučkama? Pa ne zna se šta je gore, nemojte me zajebavati
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  6. #2031
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,244
    Thanks Thanks Given 
    419
    Thanks Thanks Received 
    2,569
    Thanked in
    1,252 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dejan View Post
    Eto. Zbog ovih izbora sam dobio najgori mogući kraj? Trebao sam da je puštim da lomi po tuđoj kući, upozna se sa jezivim lešem momka koji joj se sviđao ili da je ostavim samu sa onim kučkama? Pa ne zna se šta je gore, nemojte me zajebavati
    Ima smisla ako posmatras stvari iz njene perspektive. Ciri ne voli da je sputavaju i tretiraju kao dijete. A mora i da izgradi samopouzdanje.
    Last edited by VanjaTheMan; 14-04-18 at 19:40.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  7. #2032
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Ima smisla ako posmatras stvari iz njene perspektive. Ciri ne voli da je sputavaju i tretiraju kao dijete. A mora i da izgradi samopouzdanje.
    Pa eto, onda bi možda imalo smisla samo da sam odbio kad je pitala da idem sa njom kod onih vještica. I zamisli, toliki udarac sam napravio njenom samopouzdanju jer sam prihvatio da idem sa njom na neki razgovor, sudeći po autorima igre.

    Nijesu baš razradili taj završetak...

    Sent from my E5823 using Tapatalk
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  8. #2033
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,244
    Thanks Thanks Given 
    419
    Thanks Thanks Received 
    2,569
    Thanked in
    1,252 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dejan View Post
    Pa eto, onda bi možda imalo smisla samo da sam odbio kad je pitala da idem sa njom kod onih vještica. I zamisli, toliki udarac sam napravio njenom samopouzdanju jer sam prihvatio da idem sa njom na neki razgovor, sudeći po autorima igre.

    Nijesu baš razradili taj završetak...
    Da je moglo bolje, jeste. Ali ipak su napravili da biranje kraja ne bude ocigledno kao u vecini igara sa takvom vrstom izbora.

    Evo ti save file za svaki od tri kraja: https://www.nexusmods.com/witcher3/mods/3018?tab=files
    Last edited by VanjaTheMan; 14-04-18 at 21:16.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  9. #2034
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    E ja sam jedno 3 dana nakon kraja Witchera razmisljao o kraju.
    "Los" kraj mi je cak nekako najbolji i najprikladniji za ton igre, ali kad sam saznao kako sam dosao do tog kraja onda sam se prilicno rozocarao. Neke odluke su prilicno nelogicne posebno zato sto znam sa kakvom sam ih logikom ja pravio. Da postoji samo jedan kraj igre, onda bi ovaj "losi" bio najbolji ali ga kvari to sto postoje jos 2 pored njega. Ovo je neki Sveto Marovic level razmisljanja, nadam se da ce neko skapirati.

  10. #2035
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,244
    Thanks Thanks Given 
    419
    Thanks Thanks Received 
    2,569
    Thanked in
    1,252 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PavleCL View Post
    "Los" kraj mi je cak nekako najbolji i najprikladniji za ton igre
    Ton igre po meni bas nije toliko depresivan da bi los kraj bio u skladu sa njim. Meni je "bittersweet" kraj u kojem Ciri postaje carica najdrazi bas zbog toga sto je negdje na granici i cini mi se da je u najboljem skladu sa tonom i atmosferom ostatka igre. Jos ako uzmemo u obzir da se do tog kraja dolazi ako ne preskocis odlazak u Vizimu posle Kaer Morhena, djeluje kao da je to "pravi" kraj.

    Look upon my works ye mighty and this pear...

  11. #2036
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Ton igre po meni bas nije toliko depresivan da bi los kraj bio u skladu sa njim. Meni je "bittersweet" kraj u kojem Ciri postaje carica najdrazi bas zbog toga sto je negdje na granici i cini mi se da je u najboljem skladu sa tonom i atmosferom ostatka igre. Jos ako uzmemo u obzir da se do tog kraja dolazi ako ne preskocis odlazak u Vizimu posle Kaer Morhena, djeluje kao da je to "pravi" kraj.

    Pa iako je Geralt stalno okruzen bliskim ljudima nekako mi je prikladno da zavrsi onako kao "lone wolf". Ja sam razmisljao na nacin da su da bi sprijecili White Frost morali da plate cijenu za to, ali kad saznas da je to zato sto nisi pustio Ciri da razlupa lab onog lika onda to gubi na znacaju.

  12. #2037
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Pa to je to. Mislim ja sam se nadao, a i očekivao sam realno obzirom da izbore koje sam pravio, da će Ciri prihvatiti da naslijedi Emira. Baš mi je njesra bilo kad sam saznao zašto sam zaradio ovakav kraj. I am disappoint
    P.S. Vanja, ja sam console peasant, ne znače mi ništa ti save fajlovi.
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  13. #2038
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,244
    Thanks Thanks Given 
    419
    Thanks Thanks Received 
    2,569
    Thanked in
    1,252 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Zavrsice to CPY
    CPY zavrsio
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  14. #2039
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,112
    Thanked in
    1,723 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    CPY zavrsio

    U krasni, baš sad kad počinjem na posao..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  15. #2040
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    By The Rivers Dark (Leonard Cohen)
    Posts
    2,113
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    16
    Thanked in
    13 Posts

    Default

    ^ Sad gledam i ne mogu da vjerujem hahaha!

  16. #2041
    Join Date
    Sep 2017
    Location
    Podgorica
    Posts
    417
    Thanks Thanks Given 
    13
    Thanks Thanks Received 
    20
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Skidate li Far Cry sa FitGirl sajta? Prije 15min stavih torent, ne mrda ga nidje


    Siba sad punom brzinom
    Last edited by aquaria27; 16-04-18 at 17:24.

  17. #2042
    Join Date
    Sep 2017
    Location
    Podgorica
    Posts
    417
    Thanks Thanks Given 
    13
    Thanks Thanks Received 
    20
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Zanimljiv pocetak price, odma' mi Jim Jones pade na pamet... Grafika standardno spektakularna kao i sloboda u igri, FPS isto dobar i za sad bez frame dropova na ultra podesavanjima

    Bijeli konj ftw


  18. #2043
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    191
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Igra li ko WoW ?

  19. #2044
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,226
    Thanks Thanks Given 
    15
    Thanks Thanks Received 
    21
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    God of War 4, brutalno kakvu su igru napravili..

  20. #2045
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,103
    Thanks Thanks Given 
    2,720
    Thanks Thanks Received 
    4,456
    Thanked in
    2,366 Posts

    Default

    E vidi.. PS3 sam uzeo samo da bi igrao God of War 3.

    Necu PS4 uzimat' samo zbog God of War 4
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  21. #2046
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,226
    Thanks Thanks Given 
    15
    Thanks Thanks Received 
    21
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    Ne bi zazalio vjeruj mi

  22. #2047
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Nikšić
    Posts
    3,945
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    13
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Pored GOW tu su ti:
    Horizon: Zero Dawn
    Uncharted 4
    Bloodborne
    Until Dawn
    Nier
    The Last Guardian
    Persona 5 (ne volim potezne igre al' ova sabija)
    *Spiderman
    *Detroit: Become Human
    A čeka se i The Last of Us 2

  23. #2048
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,103
    Thanks Thanks Given 
    2,720
    Thanks Thanks Received 
    4,456
    Thanked in
    2,366 Posts

    Default

    Ocu, kad prodam svoju trojku koja je radila jedno 40-50 sati sa sve igricama, normalnim dzojstikom, onim glupostima od dzojstika dje se kreces, zumba pojasom i 100 cuda koja su se jedva koristila.

    Bacih pare sa PS3, ne bih isto da napravim sa PS4.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  24. #2049
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    By The Rivers Dark (Leonard Cohen)
    Posts
    2,113
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    16
    Thanked in
    13 Posts

    Default

    Ja se ne razumijem, citav zivot igram na pc ali kako sam stariji nesto me vuce ps. Pojma nemam zapravo ni kakve jos opcije imaju na ps4 osim igranja igrica, mada su mi rekli da obavezno uzmem ps4 pro sa 1tb. Pojma nemam zbog cega . Takva konzola je valjda 450e, nije mala para

  25. #2050
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Mislim da sve stvari stoje zbog nemogucnosti da se i dalje trguju normalno igre po punim cijenama. Od 185 naslova koje imam na PS mislim da je 5 kupljeno na dan izlaska ili pre-orderovano ukljucujuci i god of war. Od The last of us nisam mislio da ce biti moguce da neko napravi, kako bih je ja nazvao "filmsku" prichu. Konstantni razgovori tako upotpunju istrazivanje da jedva cekam da uskocim recimo u brod kako bi Mimir prichao legende o dzinovima.

    Kupovati konzolu kako bi se igrala jedna igra je potpuno besmisleno, ali PS4 ima bar 20 naslova koje vrijedi odigrati. Sa druge strane PC pruza vecu mogucnost shto se krekovanih igara tiche ali meni vise u poslednje vrijeme odgovara "jednostavnost" PS-a a i ne znam jesma li par igara skinuo krekovanih, ukljucujuci i Gears of war koji nije htio da radi iz nekog razloga.
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

Page 82 of 160 FirstFirst ... 327278798081828384858692132 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. igra ga batica igra ga....
    By Proximus in forum Game Server CG
    Replies: 26
    Last Post: 26-02-07, 19:46
  2. Sta se igra?
    By Luna in forum Game Server CG
    Replies: 29
    Last Post: 12-12-05, 00:56

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •