Page 67 of 160 FirstFirst ... 175763646566676869707177117 ... LastLast
Results 1,651 to 1,675 of 3982

Thread: Sta se igra ?

  1. #1651
    Join Date
    Dec 2016
    Location
    Montenegro, Podgorica
    Posts
    529
    Thanks Thanks Given 
    299
    Thanks Thanks Received 
    239
    Thanked in
    56 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aquaria27 View Post
    Jutjuberka da budem!


    Salim se, ljepse mi je imat manji a odabrani auditorijum ovdje koji se divi mojom pojavom u svijetu gejmera.
    Da ne igras pubg slucajno?

    Poslato sa EVA-L09 uz pomoć Tapatoka

  2. #1652
    Join Date
    Sep 2017
    Location
    Podgorica
    Posts
    417
    Thanks Thanks Given 
    13
    Thanks Thanks Received 
    20
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Ne, ali sam cula da je pomama za tom igricom.... Morace da saceka neko vrijeme prije nego svoje umijece primijenim na njoj, jos nisam izdala CS

    Nego, zaglavih na Amnesiji.... ali je stvarno zarazna ko voli horore, atmosfera, mozgalice, prica.... isprepadala me vise od mnogih filmova koje sam gledala

  3. #1653
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Goodsprings
    Posts
    1,839
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Što pomenu CS, ubodoh Supreme prije nedelju dana konačno i čudo još uvijek nisam derank. Nije mi vala rank nikad bio prećerano bitan ali ljepota je jer barem dolaze normalni timovi za razliku od LEM-a pa na dolje.


  4. #1654
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    By The Rivers Dark (Leonard Cohen)
    Posts
    2,113
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    16
    Thanked in
    13 Posts

    Default

    Malo je reci da dobro igras . Mene je poceo da nervira u zadnje vrijeme, ne igram dobro ali znam i vidim dje metak ide, nista crnje nego metak u glavu i vidis kako mu glava trzne i ostane mu 5-10hp. Kad je neki rafal u pitanju, svaka puska ima svoju "semu", treba to popamtiti. Od awp-a i w. hack se zivjeti me moze... I nekako sam poremetio sensitivity na mis, o jadu se zabavih

  5. #1655
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,275
    Thanks Thanks Given 
    709
    Thanks Thanks Received 
    534
    Thanked in
    388 Posts

    Default

    Vi ste igračići kad igrate igrice.

    Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
    If there's two things that I hate-
    It's havin' to cook, and tryin' to date...​

  6. #1656
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    CURRENT PLAYERS PEAK TODAY GAME

    1,666,004 1,996,196 PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS
    709,226 742,577 Dota 2
    573,110 604,721 Counter-Strike: Global Offensive
    69,661 70,142 Team Fortress 2
    68,278 72,656 Grand Theft Auto V
    59,896 59,896 ARK: Survival Evolved
    59,405 60,575 Warframe
    55,733 55,733 Divinity: Original Sin 2
    55,729 60,052 Tom Clancy's Rainbow Six Siege
    55,520 63,639 Rocket League
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  7. #1657
    Join Date
    Sep 2017
    Location
    Podgorica
    Posts
    417
    Thanks Thanks Given 
    13
    Thanks Thanks Received 
    20
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Raulio View Post
    Vi ste igračići kad igrate igrice.

    Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

    Last edited by aquaria27; 07-10-17 at 19:19.

  8. #1658
    Join Date
    Dec 2016
    Location
    Montenegro, Podgorica
    Posts
    529
    Thanks Thanks Given 
    299
    Thanks Thanks Received 
    239
    Thanked in
    56 Posts

    Default

    Ako neko igra pubg neka mi se javi u pm..

    Poslato sa EVA-L09 uz pomoć Tapatoka

  9. #1659
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,275
    Thanks Thanks Given 
    709
    Thanks Thanks Received 
    534
    Thanked in
    388 Posts

    Default

    Mućki provokator...

    Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
    If there's two things that I hate-
    It's havin' to cook, and tryin' to date...​

  10. #1660
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Goodsprings
    Posts
    1,839
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Danilo... View Post
    Malo je reci da dobro igras . Mene je poceo da nervira u zadnje vrijeme, ne igram dobro ali znam i vidim dje metak ide, nista crnje nego metak u glavu i vidis kako mu glava trzne i ostane mu 5-10hp. Kad je neki rafal u pitanju, svaka puska ima svoju "semu", treba to popamtiti. Od awp-a i w. hack se zivjeti me moze... I nekako sam poremetio sensitivity na mis, o jadu se zabavih
    Znam mnogo ljudi koji prvi put igraju brzo izgube volju i odustanu jer treba imat živaca malo dok ne skontaš neke stvari, a i ima na niže rankove dosta smurfera + ako ne upališ Prime u 99% slučajeva će ti doć čiteri. Nije teško rankovat i poboljšat se ako imaš malo slobodnog vremena i volje. Ja sam daleko od kakvog pro-a ali ti mogu nabrojat par stvari koje su mi pomogle:

    - Zagrijavanje: Najbolje ti je prvo da nađeš par workshop mapa na koje ćeš se zagrijavat po 20tak minuta prije svakog gejma. Ja ne volim deathmatch za warmup, nego imaš aim_botz i još neke mape za vježbanje recoila koje su fenomalne da osjetiš koji ti sens odgovara i da naučiš po neki spray.

    - Sensitivity: Za sens ne znam što da ti kažem osim da nađeš neki koji ti odgovara i da ga ne mijenjaš često. Nije vala ni taj miš toliko bitan, ja stalno igram na neke od 20-30e iz tehnomaxa i nikakvih problema nisam imao, sens mi je 2.05 a acceleration na 1.10, uzmeš malo veću podlogu da imaš prostora da flickuješ i uopšte da se okrećeš slobodnije jer sam vidio da ti treba po par sekundi da ga "zaletiš" pa kasniš sa reakcijama.

    - Gledaj više i igraj manje, imaš svaki dan ove lige, turnire, twitch, youtube, streamere... dovoljno ti je jedan pro gejm da pogledaš i naučićeš nešto. Imaš na YT odličnih kanala (Cruxal, NadeKing, 3kliksphilip, TheWarOwl itd.) koji ti pokazuju razne trikove, bitne smoke-ove i flasheve, koje anglove da držiš, kako se čuvaju sajtovi, kako se radi retake, kako da poboljšaš crosshair placement itd. To su sve neki klipovi po 10-15 minuta maksimum, dovoljno ti je jedan ili dva dnevno da pogledaš. Prije ćeš naučit ako pogledaš par klipova i odigraš 2 gejma, nego zaginut čitavu noć sa po 6,7 gejmova i samo se nervirat. Tako barem ja radim.

    - Audio: Normalno moraš imat neke solidne slušalice jer se većina rundi svodi na slušanje koraka, nekad je to masu bitnije nego aim. Slobodno u audio sve smanji osim glavni zvuk, ne treba ti ona dramatična muzika kad se postavi C4 i ostala sranja. Imaš i VOIP sound da smanjiš ove iz team-a ako se deru previše. Čak preporučujem da odma na početak svakog gejma mute-uješ i protivnički tim, lakše ćeš se fokusirat na gejm kad ne čitaš gluposti u chat.

    - Video: Nije ni ovo prećerano bitno, nađeš što ti odgovara i ne mijenjaš. Ja na 4:3 stretched igram, sve mi je na low, samo je multicore rendering enabled. Valja imat malo bolji monitor ali to samo ako ćeš baš da se gaziš pa da primjećuješ razliku između 60hz, 75hz i 144hz. Ja igram na neki raspad od 60hz i naravno zna da se desi na mm 64 tick servere kad te neko peekuje da izgleda kao prefire, samo mu piksel vidiš i ode ti glava ali ne treba se sjekirat oko toga previše.

    - Konzola: Ja koristim tri komande a to su:

    +cl_show_team_equipment 1 (da vidiš svoj tim kroz zidove, mnogo korisno da vidiš koju pušku imaju, koliko HP-a i uopšteno da se orjentišeš i ne upucaš nekoga slučajno)
    fps_max 0 (čini mi se da je fps po defaultu ograničen, pa ovo kucam svaki put jer onda preleti nekad i 300)
    mat_queue_mode 2 (ovo se više ni sam ne sjećam što je, ima veze sa procesorom i koliko csgo jezgara koristi, nekome ovo radi a nekome prsne igrica, meni bukvalno duplira fps, ti sad možeš probat sa -2, -1, 0 ili 1)

    - Čiteri: Realno i nema toliko čitera koliko ljudi misle da ima. Ako si baš uvjeren da neko ima, samo reportuj i to je to. Od prozivanja, psovanja i živciranja nema 'leba. U 90% slučajeva je protivnik jednostavno bolji.

    - Crosshair placement: Ovo se obavezno mora vježbat ali u većini slučajeva je samo čista logika, moraš razmislit i predviđet đe će protivnik da iskoči i naarvno poželjno je parkirat nišan tačno onamo đe misliš da će mu glava bit. Vidio sam voliš u pod da gledaš, to moraš pod hitno bataljivat, diži gore.

    Ne pada mi vala ništa više na pamet. Ako ćeš da rankuješ igraj barem jedan gejm dnevno, maksimum pet, igraj kad si odmoran i raspoložen i kad imaš vremena, znam masu ljudi koji igraju dok su gladni, nervozni, neispavani, sere im se, pa posle čudo kako izgubismo.

    Realno i sve ove stvari koje sam ti nabrojao da zaboraviš, najbitnija stvar koju ti mogu reć je da prestaneš da igraš prsli dust2. Ja sam ga igrao prvih 300,400 sati i ne mogu ti opisat kako sam počinuo od kad prestadoh da ga igram. Ne sjećam se kad sam zadnji put imao dobar gejm na dd2... ili je neko afk, ili ti dođu kreteni u ekipu, ili neko odma ode disconnect, friendly fire posle prve runde, najviše čitera je na tu mapu a i realno baš je najveća smorčina za competitive. Igraj mirage, cache, train, inferno i nećeš vjerovat koliko ti bolji timovi dolaze i koliko zanimljiviji csgo postane.


  11. #1661
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Mikrofon pojačaj i gledaj da naučiš šta je đe: rampa elevator gus (dd2) kratko/dugo/mid, platforma na b, etc etc. Za početak igraj na DD2, čisto da se uhodaš..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  12. #1662
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    191
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Ko igra LoL na West neka ostavi preko PM nick da ga add, valjalo bi ts ili discord

  13. #1663
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Buduća Autonomna Pokrajina Boka Kotorska
    Posts
    8,262
    Thanks Thanks Given 
    1,354
    Thanks Thanks Received 
    1,815
    Thanked in
    838 Posts

    Default

    Ima li vas Overwatcheri?
    Those about to rock, we salute you!

  14. #1664
    Join Date
    Jan 2017
    Posts
    1,838
    Thanks Thanks Given 
    474
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    70 Posts

    Default

    od kad su kanteri u pm,sjecam se igranja u Angel ,prave se timovi ,igraju se turniri ,sto obi ono gospodnja silo, sto bi reka brat iz kladionicarskih i pogrebnih usluga

  15. #1665
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,279
    Thanks Thanks Given 
    423
    Thanks Thanks Received 
    2,623
    Thanked in
    1,277 Posts

    Default

    Kad smo kod CS-a, evo kako izgleda remake de_dust2: http://www.counter-strike.net/dust2/

    https://www.reddit.com/r/GlobalOffen...x9&sh=05b8b3c7



    Mislim da su odlicno modernizovali mapu.
    Last edited by VanjaTheMan; 11-10-17 at 07:16.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  16. #1666
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,736
    Thanks Thanks Given 
    1,480
    Thanks Thanks Received 
    4,402
    Thanked in
    1,698 Posts

    Default

    Izašao je Middle Earth: Shadow of War na torente.

    96 gigabajta

    HDD od 2 terabajta mi postade mali od filmova, serija i ovih igara sa 50+ gigabajta.

    Neki od komentara sa Metacritica:
    There's a lot going for this game and the first two acts are pretty good. Unfortunately, the final half of the game is an enormous, tedious grind to collect more and more Orcs and level them all up.
    Full price 60 dollar games with microtransactions which lock the ending behind a paywall are NOT okay! Don't buy this! These kind of practices have to stop!
    Izgleda da igrač treba da se opuči da bi otključao kraj igre skupljanjem vojske orkova, a postoji mogućnost da istu kupi putem mikro transakcija.
    Last edited by ASC; 12-10-17 at 00:40.

  17. #1667
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Buduća Autonomna Pokrajina Boka Kotorska
    Posts
    8,262
    Thanks Thanks Given 
    1,354
    Thanks Thanks Received 
    1,815
    Thanked in
    838 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ASC View Post
    Izašao je Middle Earth: Shadow of War na torente.

    96 gigabajta

    HDD od 2 terabajta mi postade mali od filmova, serija i ovih igara sa 50+ gigabajta.
    Moze info u PM?
    Those about to rock, we salute you!

  18. #1668
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,736
    Thanks Thanks Given 
    1,480
    Thanks Thanks Received 
    4,402
    Thanked in
    1,698 Posts

    Default

    Eto sam ti poslao...
    Ali što se torenta za igre tiče vazda ćete ih naći na standardnim mjestima - Skidrow & Reloaded ili Pirate Bay.

  19. #1669
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,279
    Thanks Thanks Given 
    423
    Thanks Thanks Received 
    2,623
    Thanked in
    1,277 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ASC View Post
    Izašao je Middle Earth: Shadow of War na torente.

    96 gigabajta

    HDD od 2 terabajta mi postade mali od filmova, serija i ovih igara sa 50+ gigabajta.

    Neki od komentara sa Metacritica:



    Izgleda da igrač treba da se opuči da bi otključao kraj igre skupljanjem vojske orkova, a postoji mogućnost da istu kupi putem mikro transakcija.
    Prva igra je dosadna bila i bez mikrotransakcija. Mogu da zamislim kakav haos su napravili kad hoce mikrotransakcije da forsiraju. Nije vrijedno ni torrenta.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  20. #1670
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,934
    Thanks Thanks Given 
    4,773
    Thanks Thanks Received 
    9,791
    Thanked in
    3,714 Posts

    Default

    Ja prvi dio imam na PS4, kakva smorčina, nisam je 2 puta upalio.
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  21. #1671
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,452
    Thanks Thanks Given 
    158
    Thanks Thanks Received 
    1,239
    Thanked in
    635 Posts

    Default

    Nikad mi nije bio jasan hajp oko Shadow of Morodor najrepetitivnija igra koju sam igrao od početka do kraja na isti kalup.Ne znam kako će ovaj drugi dio biti jer me nije ni intersovao razvoj nastavka ove smaračine ali 96 giga da skidam kako da ne.
    Nego ja čekam da se pojavi regularni Divinity Original Sin 2 torrent igra je već proglašena za jedan od top 10 RPG svih vremena
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  22. #1672
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,934
    Thanks Thanks Given 
    4,773
    Thanks Thanks Received 
    9,791
    Thanked in
    3,714 Posts

    Default

    Izašao je odmah i repack sa samo english audiom, 44.7GB.
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  23. #1673
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,227
    Thanks Thanks Given 
    2,759
    Thanks Thanks Received 
    4,537
    Thanked in
    2,402 Posts

    Default

    Smorih se od ovih 'high-end' igara... uvati me nostalgija pa igram Worms Armageddon, online.

    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  24. #1674
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    8,514
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    24
    Thanked in
    14 Posts

    Default Sta se igra ?

    Igra mi se CS GO. nisam ništa igrao već 3 godine.

  25. #1675
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,701
    Thanks Thanks Given 
    2,121
    Thanks Thanks Received 
    1,065
    Thanked in
    502 Posts

    Default

    Imam osjecaj da cu veceras instalirat Max Payne iz 2000. god. I meni nesto nostalgija proradi...

Page 67 of 160 FirstFirst ... 175763646566676869707177117 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. igra ga batica igra ga....
    By Proximus in forum Game Server CG
    Replies: 26
    Last Post: 26-02-07, 18:46
  2. Sta se igra?
    By Luna in forum Game Server CG
    Replies: 29
    Last Post: 11-12-05, 23:56

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •