Page 72 of 160 FirstFirst ... 226268697071727374757682122 ... LastLast
Results 1,776 to 1,800 of 3982

Thread: Sta se igra ?

  1. #1776
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    By The Rivers Dark (Leonard Cohen)
    Posts
    2,113
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    16
    Thanked in
    13 Posts

    Default

    Evo Watchdogs free na Ubisoft. Mislim da nije vrijedno skidanja, no eto ako se nekom svidja...

  2. #1777
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,248
    Thanks Thanks Given 
    2,774
    Thanks Thanks Received 
    4,564
    Thanked in
    2,412 Posts

    Default

    Kad smo kod Ubisoft-a... moze li vi normalno da pristupite njihovom sajtu?

    Ja uvijek muku mucim... Obicno zavrsim 'posao' sa nekim VPN-om jer drugacije ne mogu ili je presporo sve.. od ucitavanja stranice do bilo cega drugog...
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  3. #1778
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    By The Rivers Dark (Leonard Cohen)
    Posts
    2,113
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    16
    Thanked in
    13 Posts

    Default

    I od mene jedno pitanje, je li ko igrao Battlefield 3? Kakav je MP, ima li igraca na servere i sl? Kazu da je valjda najbolji od Batt. fransize. Evo je na dobrom popustu premium edition sa svim dlc-jevima (6.70e), pa se razmisljam da uzmem i batalim kancerogeni cs go i sugavi rising storm vietnam.

  4. #1779
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,478
    Thanks Thanks Given 
    1,633
    Thanks Thanks Received 
    1,721
    Thanked in
    1,032 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Danilo... View Post
    I od mene jedno pitanje, je li ko igrao Battlefield 3? Kakav je MP, ima li igraca na servere i sl? Kazu da je valjda najbolji od Batt. fransize. Evo je na dobrom popustu premium edition sa svim dlc-jevima (6.70e), pa se razmisljam da uzmem i batalim kancerogeni cs go i sugavi rising storm vietnam.
    Na ps3 znam da ima igraca,potovo vikendom uveče. Ja ga imam,al na zalost nemam vremena da igram.

  5. #1780
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Ja ti igram ovaj BF4 i mogu vam reći da ima solidan broj igrača.. Zlatno je kad nema kompetitiv mod, znači rokaš se - ubiju te, posle par sekundi repeat.. Ima citera ali protiv tenka još uvijek ne mogu
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  6. #1781
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,134
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zedd View Post
    Ma COD je odavno ******, pucaju na nostalgiju ali mislim da su i ovaj put fejlovali.. Ne bih je kupio zbog SP kampanje a još manje zbog MP-a koji mi se ni najmanje ne sviđa.
    Glavna stvar zbog koje mi uopste i ne pada na pamet da je probam je sto ne postoji sovjetska ni svabska sp kampanja. Pokakim im se na takvu njihovu verziju istorije.

    CoD 2 je, po meni, najbolja ratna igrica ikad, ali prvenstveno zbog MP-a, koji je meni bila bolja rokacina i od CS-a. Zaljubljen sam bio u taj MP, zali boze sto ga vrijeme zgazi.. Ali interesantno je da su i dalje zivi serveri za tu dvojku i solidno su posjeceni, sto govori da ipak to nije moj subjektivni dozivljaj. Mape, taktike, zvuk.. granate sa kojom mozes petinu da dignes od jednom.. neprocjenjivo.


  7. #1782
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,459
    Thanks Thanks Given 
    159
    Thanks Thanks Received 
    1,260
    Thanked in
    637 Posts

    Default

    Meni su najbolje ratne pucacine za svoje vrijeme su bile prve tri igre Medal of Honora i Brothers in Arms.MOHAA je imala ubstven dobre i zabavne mape za MP.Steta sto su se posle pokakili u serijal pa je COD preuzeo dominaciju iako je dosao na svijet mnogo kasnije. Od COD-a jedina koja mi se svidjela je World at War
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  8. #1783
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,134
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    Igrala se MOHA dok nije izasao CoD2.. jednostavno je prezarazan MP bio. Ona Moskva mi je dan-danas najbolja snajperska mapa ikad. Onaj zvuk ledenog povjetarca u slusalicama, zaustavljanje daha prije hica i.. BAM! Ostar zvuk koji razbija ledenu tisinu i koji znaci jedan zivot manje na mapi.. uh, sav se najezih! Dok sam drzao igraonicu, kanterasi nisu mogli doc na red od moje ekipe, haha..

    Nego, sad za vikend zavrsih jednu super horor igricu, Evil Within 2. Vrrrlo zadovoljan! Ma me nesto zabrinula grafika.. Ocigledno sam bio previse samouvjeren sto se grafike tice, sve igram na ulltra podesavanja, ali odje mi se desio screen tearing u formi providne, horizontalne linije, koja seta gore-dolje. Ovoga tipa:



    ..samo sto se kod mene ne vidi da je rijec o 2 razlicita frejma, vec samo providna linijica koja dijeli sliku. Kazem, samouvjeren sam bio, jer mi konfiguracija uopste nije losa, a monitor mi je skromni Dell (60Hz) od 28 incha i full hd rezolucije, sto bi moja 1070 strix trebala da zgazi lagano. I to mi se desava kad je Vsync na 60fps, koliki je i monitoru, a tad je najbolji kvalitet slike (mimo ove anomalije).
    Last edited by ovizionizi; 13-11-17 at 09:47.


  9. #1784
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    4,573
    Thanks Thanks Given 
    1,758
    Thanks Thanks Received 
    1,710
    Thanked in
    962 Posts

    Default

    Svaki dan je dobar za upiranje.

  10. #1785
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,701
    Thanks Thanks Given 
    2,123
    Thanks Thanks Received 
    1,065
    Thanked in
    502 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Igrala se MOHA dok nije izasao CoD2.. jednostavno je prezarazan MP bio. Ona Moskva mi je dan-danas najbolja snajperska mapa ikad. Onaj zvuk ledenog povjetarca u slusalicama, zaustavljanje daha prije hica i.. BAM! Ostar zvuk koji razbija ledenu tisinu i koji znaci jedan zivot manje na mapi.. uh, sav se najezih! Dok sam drzao igraonicu, kanterasi nisu mogli doc na red od moje ekipe, haha..
    Od MoHe sam se sa drustvom raznosio od 2004. godine. Tada jos nije poceo da se uvodi ADSL kod nas, pa smo morali da idemo u igraonicu.
    Kasnije, igrali smo preko Hamachija od kuce.

    I dan danas je upalim da se podsjetim, da me prodje nostalgija. Servera ima jako malo, cheatera jako puno, al bih je opet igrao.
    Ako imas jos koga da bi igrao, i ako si zainteresovan, da organizujemo nesto?

  11. #1786
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,134
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    A okle Mohu, pored CoD-a A i od te ekipe, samo je jedan ostao, da kazem, gejmer. Ali takav, da igra samo i iskljucivo Dotu i nema namjeru nikad vise nista drugo da upali.


  12. #1787
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,134
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    Jos sam pod utiskom od The Evil Within 2, pa ne mogu da odolim da podijelim koji klip sa vama..



    Na ovu scenu sam imao da svrsim od ekstaze Mnooogo mi se svidjela Sebastijanova reakcija, cini mi se taman kako bih i ja pukao nakon svega kroz sta sam prosao.. idi u kuuurac vise, manijace, jeeeba sam ti maaajku saad.. haha. Obozavam te revenge tripove u hororima, kad protagonista poludi od silnih trauma, izgubi razum totalno i postane veci monstrum od utvara koje ga progone. Fantasticno!


  13. #1788
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,701
    Thanks Thanks Given 
    2,123
    Thanks Thanks Received 
    1,065
    Thanked in
    502 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    A okle Mohu, pored CoD-a A i od te ekipe, samo je jedan ostao, da kazem, gejmer. Ali takav, da igra samo i iskljucivo Dotu i nema namjeru nikad vise nista drugo da upali.
    Porazgovaraj s njim, ja bih mozda jos dvojicu mogao skrpit.
    Koji je to Cod, prvi onaj?

  14. #1789
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,134
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    Ma dvojka. Dio koji si citirao se odnosio na nju, ne na Mohu.


  15. #1790
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,282
    Thanks Thanks Given 
    423
    Thanks Thanks Received 
    2,630
    Thanked in
    1,280 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Dok sam drzao igraonicu, kanterasi nisu mogli doc na red od moje ekipe, haha
    Koju si igraonicu drzao? Mozda sam ti bio musterija
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  16. #1791
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,701
    Thanks Thanks Given 
    2,123
    Thanks Thanks Received 
    1,065
    Thanked in
    502 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Ma dvojka. Dio koji si citirao se odnosio na nju, ne na Mohu.
    CoD2, SP sam dva puta presao, al mi nikad nije palo na pamet da upalim MP.

  17. #1792
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,134
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Koju si igraonicu drzao? Mozda sam ti bio musterija
    FoxHound, prekomorace


  18. #1793
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,282
    Thanks Thanks Given 
    423
    Thanks Thanks Received 
    2,630
    Thanked in
    1,280 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    FoxHound, prekomorace
    Eh, nikad bio. Ali dobro si ime odabrao
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  19. #1794
    Join Date
    Sep 2017
    Location
    Podgorica
    Posts
    417
    Thanks Thanks Given 
    13
    Thanks Thanks Received 
    20
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Igrala se MOHA dok nije izasao CoD2.. jednostavno je prezarazan MP bio. Ona Moskva mi je dan-danas najbolja snajperska mapa ikad. Onaj zvuk ledenog povjetarca u slusalicama, zaustavljanje daha prije hica i.. BAM! Ostar zvuk koji razbija ledenu tisinu i koji znaci jedan zivot manje na mapi.. uh, sav se najezih! Dok sam drzao igraonicu, kanterasi nisu mogli doc na red od moje ekipe, haha..

    Nego, sad za vikend zavrsih jednu super horor igricu, Evil Within 2. Vrrrlo zadovoljan! Ma me nesto zabrinula grafika.. Ocigledno sam bio previse samouvjeren sto se grafike tice, sve igram na ulltra podesavanja, ali odje mi se desio screen tearing u formi providne, horizontalne linije, koja seta gore-dolje. Ovoga tipa:



    ..samo sto se kod mene ne vidi da je rijec o 2 razlicita frejma, vec samo providna linijica koja dijeli sliku. Kazem, samouvjeren sam bio, jer mi konfiguracija uopste nije losa, a monitor mi je skromni Dell (60Hz) od 28 incha i full hd rezolucije, sto bi moja 1070 strix trebala da zgazi lagano. I to mi se desava kad je Vsync na 60fps, koliki je i monitoru, a tad je najbolji kvalitet slike (mimo ove anomalije).

    Ovo sam i ja imala na par igrica, rijesi se D3DOverrider-om.

  20. #1795
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,134
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    Istrazivah juce i danas i izgleda da je to normalna pojava kad je graficka "overkill" u odnosu na monitor, a narocito je internet pun upravo ovakvih primjera poput mog, dje su upareni gtx 1070 i hd monitor od svega 60Hz. Moracu da se ozbiljnije pozabavim podesavanjma u nvidijinom c-panelu, jer njega nisam ni dirao, samo podesavanja u igrici. Tebi hvala na sugestiji, primnjeno k znanju.


  21. #1796
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,134
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Eh, nikad bio. Ali dobro si ime odabrao
    Ma i logo..



    Sta cu, MGS ce zauvijek imati posebno mjesto u mom srcu


  22. #1797
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,282
    Thanks Thanks Given 
    423
    Thanks Thanks Received 
    2,630
    Thanked in
    1,280 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Istrazivah juce i danas i izgleda da je to normalna pojava kad je graficka "overkill" u odnosu na monitor, a narocito je internet pun upravo ovakvih primjera poput mog, dje su upareni gtx 1070 i hd monitor od svega 60Hz. Moracu da se ozbiljnije pozabavim podesavanjma u nvidijinom c-panelu, jer njega nisam ni dirao, samo podesavanja u igrici. Tebi hvala na sugestiji, primnjeno k znanju.
    To ti je screen tearing. Najbolji nacin da se rijesi je spustanjem fps-a za 1 ispod frekverncije monitora. Mozes to da uradis ili podesavanjem na 59fps putem programa kao sto je D3DOverride ili RivaTunerom koji dolazi u sklopu MSI Afterburner. A mozes i da pokusas da overclockujes monitor preko 60hz ako ti je bas vazno da igra radi na punih 60. Jos jedna solucija je da ukljucis tripple buffering, ali time se povecava input lag, i zato se savjetuje da se framerate spusti za 1 da bi se izbjegao input lag.
    Last edited by VanjaTheMan; 13-11-17 at 14:30.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  23. #1798
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,134
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    Vala cu lakse podnijet taj frejm manje, no da "dizem pritisak" ovoj mojoj makanji od monitora, haha


  24. #1799
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,282
    Thanks Thanks Given 
    423
    Thanks Thanks Received 
    2,630
    Thanked in
    1,280 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Vala cu lakse podnijet taj frejm manje, no da "dizem pritisak" ovoj mojoj makanji od monitora, haha
    Neces ga ni primijetiti ako su frejmovi konstantni. A trebalo bi da jesu sa GTX 1070. Ja vise volim da zakljucam fps na siguran broj nego da fluktuira.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  25. #1800
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,134
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    Pa bilo mi interesantno da Resident Evil 7, recimo, ima konkretno vrijednost 59.94 fps da se odabere. I naravno, radi besprekorno. No sam je zabatlio, smorila me igrica.. smucile mi se nekako vise te teme sa umobolnim hilbili porodicama iz neke americke virdzinija-vukojebine...


Page 72 of 160 FirstFirst ... 226268697071727374757682122 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. igra ga batica igra ga....
    By Proximus in forum Game Server CG
    Replies: 26
    Last Post: 26-02-07, 18:46
  2. Sta se igra?
    By Luna in forum Game Server CG
    Replies: 29
    Last Post: 11-12-05, 23:56

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •