Results 1 to 25 of 3982

Thread: Sta se igra ?

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #11
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,235
    Thanks Thanks Given 
    785
    Thanks Thanks Received 
    1,520
    Thanked in
    757 Posts

    Default

    Igrala se MOHA dok nije izasao CoD2.. jednostavno je prezarazan MP bio. Ona Moskva mi je dan-danas najbolja snajperska mapa ikad. Onaj zvuk ledenog povjetarca u slusalicama, zaustavljanje daha prije hica i.. BAM! Ostar zvuk koji razbija ledenu tisinu i koji znaci jedan zivot manje na mapi.. uh, sav se najezih! Dok sam drzao igraonicu, kanterasi nisu mogli doc na red od moje ekipe, haha..

    Nego, sad za vikend zavrsih jednu super horor igricu, Evil Within 2. Vrrrlo zadovoljan! Ma me nesto zabrinula grafika.. Ocigledno sam bio previse samouvjeren sto se grafike tice, sve igram na ulltra podesavanja, ali odje mi se desio screen tearing u formi providne, horizontalne linije, koja seta gore-dolje. Ovoga tipa:



    ..samo sto se kod mene ne vidi da je rijec o 2 razlicita frejma, vec samo providna linijica koja dijeli sliku. Kazem, samouvjeren sam bio, jer mi konfiguracija uopste nije losa, a monitor mi je skromni Dell (60Hz) od 28 incha i full hd rezolucije, sto bi moja 1070 strix trebala da zgazi lagano. I to mi se desava kad je Vsync na 60fps, koliki je i monitoru, a tad je najbolji kvalitet slike (mimo ove anomalije).
    Last edited by ovizionizi; 13-11-17 at 09:47.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. igra ga batica igra ga....
    By Proximus in forum Game Server CG
    Replies: 26
    Last Post: 26-02-07, 18:46
  2. Sta se igra?
    By Luna in forum Game Server CG
    Replies: 29
    Last Post: 11-12-05, 23:56

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •