Page 160 of 160 FirstFirst ... 60110150156157158159160
Results 3,976 to 3,982 of 3982

Thread: Sta se igra ?

  1. #3976
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    515
    Thanks Thanks Given 
    166
    Thanks Thanks Received 
    204
    Thanked in
    160 Posts

    Default

    Hahahah doktorat

  2. #3977
    Join Date
    May 2018
    Posts
    2,043
    Thanks Thanks Given 
    235
    Thanks Thanks Received 
    834
    Thanked in
    432 Posts

    Default

    Ja sam malo razocaran tim DLC-om, malo su nas i zajebali koliko stvari su potencijalno mogli dodati a nisu.

  3. #3978
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,018
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nexus4 View Post
    Rekoh da probam Euro Truck Simulator sa West Balkan DLC.
    Ladno vozih prikolicu sa maslinama od aerodroma pa preko Bozaja-Drac-Bari
    Onda napravih kracu turu PG-Bijelo Polje kroz autoput


    Sent from my S22+ using Tapatalk
    od zetatransa obilaznicom preko zabjela pa niksicki put ihaaa

    al najjace sto je na vr zlatice i dalje suzenje i kuca pulja zivkova koja je skoro srusena
    SO MANY WOMEN ... SO LITTLE TIME


  4. The Following User Says Thank You to SNAKE For This Useful Post:


  5. #3979
    Join Date
    May 2013
    Posts
    344
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    28
    Thanked in
    13 Posts

    Default

    Persona 5 Royal. Ne mogu da vjerujem da sam prespavao ovakav jrpg dragulj


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  6. #3980
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1,616
    Thanks Thanks Given 
    83
    Thanks Thanks Received 
    153
    Thanked in
    105 Posts

    Default

    Igrao sam, po ko zna koji put, Dishonored 1 i pripadajuće Daudove DLC-eve (The Knife of Dunwall & Brigmore Witches), i onda produžio na Dishonored 2. Moram sad sve kompletirati i odigrati i Death of the Outsider iako nije ni primaći ostalima - ne mogu kao olakšavajuću okolnost uzeti u obzir to što je stand-alone ekspanzija/DLC, tim prije što su Daudovi DLC-evi vrhunac serijala. Računam da se tu Arkane najmanje pitao, nego je bilo "ajde završavajte to da ga izbacimo kao posebnu igru i uzmemo pare pa da parkiramo serijal" od strane izdavača.

    Što reći za Dishonored? Teško me je impresionirati u poznim igračkim godinama, ali uspjeli su i tada kada je igra izašla i sada na još jednom prolazu. Prvi Deus Ex je zlatni standard u domu Madeira i sve ostale igre se (često nefer) porede sa njim - u najboljem smislu te riječi, Dishonored je "svedeni" Deus Ex i to mislim kao najveći kompliment (ne čudi, čovjek koji se zove Harvey Smith se pitao dosta u kreaciji i jedne i druge igre). Ovo ide do te mjere da onaj legendarni screenshot koji je važio za Deus Ex ("kad ga neko pomene, ide reinstall") kod mene izgleda važi i za Dishonored. Vidio sam Michaela Madsena da reklamira neku kladionicu dok sam gledao fudbal, sjetio se da je dao glas Daudu, pomislio da bi valjalo opet da prođem makar kroz The Knife of Dunwall... i onda sam odigrao komplet sve.

    Nemam ništa novo i spektakularno da kažem o potpunoj slobodi izbora u tome kako će se igrati, o solidnom broju opcija kako će se pristupiti rješavanju bilo kojeg problema ili prepreke, o korišćenju svojih raznovrsnih magičnih sposobnosti, o velikom broju prilaza svakom trgu, ulici, krovu, balkonu i kutku mape, o alternativnom načinu "rješavanja" glavne mete misije i o svemu što mi još ne pada na pamet. Velika količina strpljenja, umijeća, vještine i ljubavi je uložena u igre - u dizajn svakog nivoa i mape, u jedinstveni izgled i vizuelni stil igre (a ovo joj daje vječni kvalitet, koliko god da se kvalitet grafike u igrama mijenja na bolje, Dishonored će uvijek izgledati kao "svoj" i nikad neće izgledati zastarjelo), u ideju da svijet i likovi istinski reaguju na uzročno-posljedičnu vezu načina na koji se igra, u pisani lore i mitologiju svijeta ako je to nekome interesantno kroz razne knjige, novine i pisma na koje se nailazi po mapama. Najviše volim komponentu "vertikalnosti" u dizajnu mape (i to je pažljivo napravljeno, svuđe može da se ide "pješke" i da se ne koristi Blink), da je poželjno da se popneš bilo đe i istražiš svaki ćošak iz čiste radoznalosti, a ne nužno jer juriš Rune i Bone Charms. Ponekad bih se uhvatio kako samo stojim na vrhu krova i razgledam okolo, uživam gledajući nesrećni Dunwall i upijam atmosferu, a onda planiram kuda dalje. Obično bi mi se onda otelo "kuku, kako je dobro napravljeno, odlične su ovo igre" na šta bi se moja supruga nasmijala i strpljivo rekla da sam to ponovio već nekoliko puta u zadnjih X sati.

    Imalo bi se još dosta toga pričati o pojedinačnim misijama odnosno dizajnu pojedinačnih levela, jer ima ih koji zaslužuju posebne pasuse ili postove, a moglo bi se praviti i rangiranje misija i moći naših junaka, ali onda bi nam trebao cijeli blog umjesto jednog posta na forumu. Ovako sam htio, dok sam pod utiskom, da pribilježim da igra i poslije više od decenije od izlaska i dalje ima najveći mogući kvalitet, a i da podsjetim nekog drugog na serijal. Koliko znam, igre se nisu prodavale u dovoljno velikom broju da bi serijal nastavio da živi - sa jedne strane mi je krivo, mada znam da ovo nije neki zaboravljeni "cult classic" i da su igre na izlasku bile i igrane i hvaljene i da se igraju i dalje, a sa druge strane mi je neka utjeha što izdavač nije pokušao da iskoristi dobar IP i napravi nekakav multiplayer cirkus ili odvede nastavak serijala u trećem pravcu koji bi upropastio dobro ime Dishonored.

    Sad mi ostaje da prođem Death of the Outsider, a onda ko zna, ako me bude držalo možda odigram prvi dio onako kao što sam odavno htio: naizmjenično igranje misija glavne igre i DLC-eva, da bi se narativi vremenski pratili jer su i o tome, kao i o svemu, vodili računa. Umjetnost znači napraviti, a video igre i jesu umjetnost u svakom smislu te riječi - Dishonored je jedan od najboljih primjera za to.

  7. The Following User Says Thank You to To Madeira For This Useful Post:


  8. #3981
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    15,955
    Thanks Thanks Given 
    524
    Thanks Thanks Received 
    760
    Thanked in
    330 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by no-mercy View Post
    To je ta?

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk
    sjetih se da napisem iskustvo sa ovim sajtom sa share nalozima . Kupih GT7 za PS5 , kako sam bio dao sony malom bratu da igra ne logovah nalog odmah nego posle nedelju kad trt ne radi ... te ga reklamirah . Stvarno poslase odmah drugi i kao doslo je do greske . Posle nedlju dana aj reko da nastavim sa igrom kad opet ne mogu da igram sa moga naloga , te ja opet pishi mail suportu opet greska u sistemu sa nalozima dadose mi treci nalog koji odmah nije radio a su mi ga poslali. Naravno negacije kako je to nemoguce i da im posaljem screen record sto i ucinjeh naravno i zamolih iste da mi odrade refund i da mi ne moraju slat vise ni jedan nalog. Vratili su mi pare i cao djaci

    naloge koje su mi slali su mi izgledali kao i oni sa ebay sto se kupuju , vecinom su mail.ru ili neki lijevi mail provideri
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  9. #3982
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    75
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Ima li dje pes 2006 da se skine? Nadjoh samo neki demo

Page 160 of 160 FirstFirst ... 60110150156157158159160

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. igra ga batica igra ga....
    By Proximus in forum Game Server CG
    Replies: 26
    Last Post: 26-02-07, 19:46
  2. Sta se igra?
    By Luna in forum Game Server CG
    Replies: 29
    Last Post: 12-12-05, 00:56

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •