Quote Originally Posted by DJuzla View Post
Kako sam ljubitelj WW2 fps igara, a presao sve MoH i CoD sa pomenutom temom, ceprkajuci po netu izdvojih neke igre koje bi po gameplay-u na YT valjalo makar probati odigrat.

Neke 3-4 su odmah nakon dvadesetak minuta deinstalirane i sledecu sa spiska instaliram Enemy Front (2014. god), za koju do slucajnog izguglavanja nijesam cuo.
Instalirah je i sa igrom se odusevim. Grafika i prica- fenomenalni.
Ko voli WW2, ima moju preporuku.
Quote Originally Posted by DJuzla View Post
Ja sto vise igram ovaj Enemy Front, to sam vise odusevljen. Skroz mi je nejasno kako je niko ne pomenu niti na bilo koji drugi nacin makar ja ne saznah za nju.
Igra je suvi kvalitet, a skroz neeksponirana.

Quote Originally Posted by Zedd View Post
Ma viđoh je kad je izašla, ali je nešto preskočih ne znam ni sam što. Valjda je neka poljska firma radila ali nije bilo propraćeno marketinški, makar ne koliko je trebalo. Zbilja, očajni su igrači ali su im igre vrhunske. #polskakurwa
Quote Originally Posted by DJuzla View Post
Neces pogrijesit ako razmislis ponovo...
Dakle evo poslije neke pauze konacno zavrsavam Enemy Front ukljucujuci i DLC, i bicu kratak- ova igra definitivno ulazi u mojih top 10 i mirne savjesti mogu da kazem da je rame uz rame sa MoH i CoD, eto, tolko sam odusevljen.
Jos jednom velim, ovako kvalitetna igra sa ovakvom grafikom i ovakvom pricom, a da je ovako nepoznata i neispracena, to nesto ne umijem da shvatim...

Ko voli FPS (WW2), ima moju toplu preporuku!