Page 145 of 145 FirstFirst ... 4595135141142143144145
Results 3,601 to 3,608 of 3608

Thread: Sta se igra ?

Thanks Thanks Given 
    733
    Thanks Thanks Received 
    491
    Thanked in
    316 Posts

Quote Originally Posted by Antares View Post
    Porsche Unleashed bio je dugo, do pojave Most Wanteda najbolji iz serijala. Undergroundi su bili OK, ali Most Wanted je ipak bio klasa za njih. Meni je licno najmiliji Porsche Unleashed, zbog muzike koju je radio Rom di Prisco (i prije ovoga je radio za par NFS naslova) i kompletne atmosfere i pokusaja realisticnosti. Plus 2000-te kad je izasla, nista slicno vizuelno nije bilo ni blizu u svijetu trkackih igara.
    Prava je steta sto nisu napravili jos nesto u tom stilu.
    Dobra bi bila fora da su odradili remaster prve 3 dijela i Porsche Unleashed.
    Ona škripa guma, zvuk motora, atmosfera, to je bilo u ono doba čudo.
    A i sad se nostalgija upiri.

Thanks Thanks Given 
    862
    Thanks Thanks Received 
    554
    Thanked in
    266 Posts

Quote Originally Posted by technus View Post
    Imam neki ps3 jailbreakovan, odakle skidate .ISO fajlove od igrice, poželjno da ima torrent jer kad mi pukne veza mora iz početka da skida?
    Javi se na PM

Thanks Thanks Given 
    155
    Thanks Thanks Received 
    461
    Thanked in
    333 Posts

Porsche Unleashed bio je dugo, do pojave Most Wanteda najbolji iz serijala. Undergroundi su bili OK, ali Most Wanted je ipak bio klasa za njih. Meni je licno najmiliji Porsche Unleashed, zbog muzike koju je radio Rom di Prisco (i prije ovoga je radio za par NFS naslova) i kompletne atmosfere i pokusaja realisticnosti. Plus 2000-te kad je izasla, nista slicno vizuelno nije bilo ni blizu u svijetu trkackih igara.
    Skoro da si mi suze "nabio" kroz oci. Totalno sam bio zaboravio na Porsche te sate, sate i sate provedene ispred monitora uz njega...

Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    90 Posts

Trenutna ekipa, 14-3 u wl i predao poslednje tri, 9-1 kvalifikacije. Svasta sam nesto spakovao, TOTS Fred, Loris, Rodri, na klupi mi je 93 Milito. Od swapa cu uzeti prime Gulita i radicu pim Vjeiru. Valjda ce biti 81+ pickovi danas, da se dodje do jos neke karte iz PL. Razmisljam da li da radim ovog Gomeza.
    Last edited by Jakuza; 09-05-22 at 13:12.
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

Thanks Thanks Given 
    1,719
    Thanks Thanks Received 
    2,583
    Thanked in
    1,450 Posts

Ports of Call XXL

Nije nuzno samo za ljubitelje brodove nego strategije sa dosta brojeva i proracuna iako ima i nekih 'strucnijih' elemenata ponekad.

Kome grafika nije bitna a voli brojeve i realnu ekonomiju... solidni klasik.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------

Thanks Thanks Given 
    794
    Thanks Thanks Received 
    1,182
    Thanked in
    532 Posts

Quote Originally Posted by Jakuza View Post

Trenutna ekipa, 14-3 u wl i predao poslednje tri, 9-1 kvalifikacije. Svasta sam nesto spakovao, TOTS Fred, Loris, Rodri, na klupi mi je 93 Milito. Od swapa cu uzeti prime Gulita i radicu pim Vjeiru. Valjda ce biti 81+ pickovi danas, da se dodje do jos neke karte iz PL. Razmisljam da li da radim ovog Gomeza.
    Ja LB Cancela sledeceg
    Ali igraci su generalno jeftini 95 Loris 75k, masu igraca ostavlja untredable za prvi tim, lako se dobijaju i tots...

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Tu es mon héro!

Thanks Thanks Given 
    116
    Thanks Thanks Received 
    100
    Thanked in
    73 Posts

Need for Speed Heat, kako je zarazna.
    Donum a deo

Thanks Thanks Given 
    59
    Thanks Thanks Received 
    88
    Thanked in
    62 Posts

Ako čuješ kroz grad nekoga da mu iz auta piče Romove stvar iz trilinga Hot Pursuit, High Stakes i Porsche Unleashed, svirni, javi se. Apsolutni doktor muzike (valjda je i školovani kompozitor?), a radio je još stvari za EA u to doba, ima par njegovih traka iz NHL igara koje volim. Moj favorit su stvari sa High Stakes, ali u suštini sva 3 soundtracka raznose.

EA je svojevremeno imao odlične originalne soundtrackove za svoje igre, radili Di Prisco, Saki Kaskas, čini mi se i Junkie XL prije nego što je postao baš taj Junkie XL, pa Traz Damji na NBA igrama neki funk i electro fazon. Jedino je FIFA serijal imao licenciranu muziku, ali i to je bilo u sličnom pravcu, u mozak su mi ostale urezane stvari od Crystal Methoda sa FIFA RTWC 98.

Posljednji NFS sa "svojim" soundtrackom je Hot Pursuit 2 čini mi se, jer od prvog Undergrounda kreće suštinski reboot serijala u svakom smislu. Ne nužno na gore, ali na drugačije. Mislim da nas starije sa razlogom više cijepa nostalgija na taj period prvih 5-6 igara.

Page 145 of 145 FirstFirst ... 4595135141142143144145

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 5 users browsing this thread. (0 members and 5 guests)