Page 80 of 160 FirstFirst ... 307076777879808182838490130 ... LastLast
Results 1,976 to 2,000 of 3982

Thread: Sta se igra ?

  1. #1976
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,282
    Thanks Thanks Given 
    423
    Thanks Thanks Received 
    2,631
    Thanked in
    1,280 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ASC View Post
    Inače su SJW umobolnici digli veliku dreku oko ove igre, jer pazite sad, nema "rasnog diverziteta". (u Češkoj 1403. godine) Poziva se na bojkot igre, developeri se proglašavaju za rasiste, itd.
    Mentalna gimnastika kojom pokušavaju da opravdaju ubacivanje crnaca u srednjevjekovnu Bohemiju je materijal za proučavanje.
    Cuo sam za to. Volio bih da kazem da ne mogu da vjerujem kakvih kretena ima, ali me vise nista ne cudi.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  2. #1977
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    kako im se posprdao brat sa glavom


    One Ring to Rule them all...

  3. #1978
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,459
    Thanks Thanks Given 
    159
    Thanks Thanks Received 
    1,260
    Thanked in
    637 Posts

    Default

    Ista je prica za Witchera 3 bila nema crnaca , feministikinje su se bunile sto se zene zlostavljaju u igri iako su dva zenska lika mocnija no vecina likova u igri ali ipak je Geralt striktno muskarac anema da biras Geralticu ili crnca Geralta i slicna new age kenjanja koja se nalaze u modernim igrama koja podilaze svima samo da se bolje prodaju, prica i gameplay koga briga, evropske developere vecinom boli pimpek za to ali zato je tu Mass Effect Andromeda da ispravi stvar ubaci crnce, kineze i feministkinje homoseksualce i sl kao nosioce igre a muski rod vecinom budu negativci.Da se svima ugodi i da se niko ne buni a to sto je igra najgora u Mass effect serijalu to nije bitno vazno je da se bude politicki korektan.Zato Bioware propada a CDPR je jedan od najpostovanih developera od strane igraca.Mogu zamisliti sto ce da naprave sa Cyberpunkom 2077
    Last edited by goldfinger; 28-02-18 at 21:01.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  4. #1979
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Goodsprings
    Posts
    1,839
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kako njima puca za marketing i hype, izbačili su trailer i bukvalno se ne javljaju pet godina - osim nekog nebitnog teasovanja na twitter koje možda nije ni vezano konkretno za cyberpunk... i svejedno će izdominirat kad je izbače


  5. #1980
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,134
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    Feministkinje su htjele da razapnu Kojimu zbog sexizma/shovinizma u MGSV, jer sto se tamo mozes nagledat guzica i sisa, malo dje mozes. Ali njega je vazda bolio tuki za te kritike i samo je tjerao jos veci inat. Kojima kralj!


  6. #1981
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,282
    Thanks Thanks Given 
    423
    Thanks Thanks Received 
    2,631
    Thanked in
    1,280 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Feministkinje su htjele da razapnu Kojimu zbog sexizma/shovinizma u MGSV, jer sto se tamo mozes nagledat guzica i sisa, malo dje mozes. Ali njega je vazda bolio tuki za te kritike i samo je tjerao jos veci inat. Kojima kralj!
    Bolio ga je tuki zato sto je japanska kultura takva. Vjerovatno nije ni znao da neki tamo zapadnjaci kritikuju golotinju u njegovim igrama. Za Japance je to i normalno i ocekivano, pa kome se ne svidja ne mora da igra.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  7. #1982
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,134
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    Japanska kultura jeste takva, ali to da Hideo nije znao da ga tamo neki zapadnjaci kritikuju, znao je vrlo dobro. Do tog petog dijela je vec X puta bio meta feministkinja, jer je i u ranijim djelovima znao "omalovazavati" zene, ali je i suptilno provlacio bisexualnu prirodu Solid Snejka. E u petici je vec prsnuo totalno i zamalo od nje nije napravio hentai.


  8. #1983
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,282
    Thanks Thanks Given 
    423
    Thanks Thanks Received 
    2,631
    Thanked in
    1,280 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Japanska kultura jeste takva, ali to da Hideo nije znao da ga tamo neki zapadnjaci kritikuju, znao je vrlo dobro. Do tog petog dijela je vec X puta bio meta feministkinja, jer je i u ranijim djelovima znao "omalovazavati" zene, ali je i suptilno provlacio bisexualnu prirodu Solid Snejka. E u petici je vec prsnuo totalno i zamalo od nje nije napravio hentai.
    Imas bas nisko misljenje o Kojimi.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  9. #1984
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,134
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    A ti si bas talentovan da naopako kontas ljude.


  10. #1985
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,282
    Thanks Thanks Given 
    423
    Thanks Thanks Received 
    2,631
    Thanked in
    1,280 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    A ti si bas talentovan da naopako kontas ljude.
    Ne shvatas da je Japan izuzetno kulturno insuliran od ostatka svijeta. Ako mislis da Kojimu zanima i da prati zapadnu SWJ politiku onda po meni imas lose misljenje o tipu. I mi smo debili zato sto ih ne ignorisemo u potpunosti.
    Last edited by VanjaTheMan; 02-03-18 at 08:53.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  11. #1986
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Niksic-Pg
    Posts
    1,693
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Dajte neke preporuke da se prelazi nesto ,(samo da nije klasik pucacina) , i da se moze normalno igrati na ovu konfig laptopa.
    • Pentium N3710 (1600 - 2560 - MHz)
    • 4GB RAM
    • Intel HD Graphics 405, Integrisana

  12. #1987
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nole-NK View Post
    Dajte neke preporuke da se prelazi nesto ,(samo da nije klasik pucacina) , i da se moze normalno igrati na ovu konfig laptopa.
    • Pentium N3710 (1600 - 2560 - MHz)
    • 4GB RAM
    • Intel HD Graphics 405, Integrisana
    Heroes of Might and Magic 4
    Starcraft 2
    Skyrim
    Divinity original sin 1
    Pillars of eternity
    Torchlight 1 i 2
    Civilization 3 i 4
    Empire earth
    Neverwinter nights 2

    Assassins creed 1 i 2 mozda brotherhood
    One Ring to Rule them all...

  13. #1988
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    By The Rivers Dark (Leonard Cohen)
    Posts
    2,113
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    16
    Thanked in
    13 Posts

    Default

    Tomb Raider

  14. #1989
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,134
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by vanjatheman View Post
    ne shvatas da je japan izuzetno kulturno insuliran od ostatka svijeta. Ako mislis da kojimu zanima i da prati zapadnu swj politiku onda po meni imas lose misljenje o tipu. I mi smo debili zato sto ih ne ignorisemo u potpunosti.
    Pa kaze ovako:
    In an interview with bbc radio 1 newsbeat, Hideo Kojima defended the way female characters have been represented in his games, particularly when it comes to over sexualisation of certain women. That said, the legendary designer noted that he’s going to “have a different approach for the next game.”
    “What i really want to avoid is, like you see in some games, characters with big breasts with no back story,” said kojima. “If i make characters that at first glance might look like this then they’ll have a deep background story to give a specific reason why.”
    Kojima is presumably referring to Quiet, a major character in the recent Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain. Quiet was heavily criticised prior to the game’s launch for her choice of clothes, but the designer insisted that it’ll be explained in the game.
    Toliko o tome sto ti tvrdis da njega ne zanima sta "neki tamo zapadnjaci" pricaju o njegovim igricama i zenskim karakterima u njima.
    A sto se tice toga da ja imam lose misljenje o Kojimi.. pa, samo mogu da se nasmijem. Kojima je genije i napravio je najbolju igricu svih vremena po mom ukusu. I to sam vec nekoliko puta ponovio odje. Tako da.. ponavljam, izuzetno si talentovan da naopako kontas.


  15. #1990
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,282
    Thanks Thanks Given 
    423
    Thanks Thanks Received 
    2,631
    Thanked in
    1,280 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Pa kaze ovako:Toliko o tome sto ti tvrdis da njega ne zanima sta "neki tamo zapadnjaci" pricaju o njegovim igricama i zenskim karakterima u njima.
    Dao je intervju za BBC. Pitali ga i on odgovorio, sto je normalno i ocekivano za intervju. Ali pogledaj razliku izmedju njega i tipa koji je radio Kingdom Come.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  16. #1991
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,134
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    Vanja, razumjeli smo se.. Kojimi nije bitno sta neki zapadnjaci pricaju.. zbog toga je odlucio i da odabere drugaciji pristup u buduce.. ja imam lose misljenje o njemu..


  17. #1992
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,282
    Thanks Thanks Given 
    423
    Thanks Thanks Received 
    2,631
    Thanked in
    1,280 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    zbog toga je odlucio i da odabere drugaciji pristup u buduce..
    Obicna vanila izjava za javnost. Vidi se vrlo dobro iz trejlera za Death Stranding da ga boli uvo. Najjace da se Japanac koji radi 20 sati dnevno i koji jedva govori engleski obazire na par SJW tviterasa, a nije se obazirao na kritike dugogodisnjih fanova zbog odabira novog Big Boss glasovnog glumca za englesko govorno podrucje. Eto koliko ga interesuje sta zapadnjaci misle.
    Last edited by VanjaTheMan; 03-03-18 at 13:49.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  18. #1993
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,134
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    Ti ocigledno nemas pojma sta je on rekao i koja je "pozadina" golotinje Quiet u MGS5
    Ali, ali.. ja njega ne cijenim nikako.. bas, ono, imam nisko misljenje o njemu


  19. #1994
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,282
    Thanks Thanks Given 
    423
    Thanks Thanks Received 
    2,631
    Thanked in
    1,280 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Ti ocigledno nemas pojma sta je on rekao i koja je "pozadina" golotinje Quiet u MGS5
    Znam vrlo dobro. Igrao sam Phantom Pain. I to nikakve veze nema sa ovim sto ja pricam.

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Ali, ali.. ja njega ne cijenim nikako.. bas, ono, imam nisko misljenje o njemu
    Ne budi bukvalista.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  20. #1995
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,134
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    Znaci, Quiet je bez razloga bila onako polugola, a?

    p.s. Sad vidjeh ovo sto si editovao u vezi Davida Haytera.. jel realno da tebi nije jasno zasto on nije htio da uslisi zelje fanova da David bude voice-actor za Big Bossa?

    Inace, Hideo vrlo pazljivo prati sta MGS fanovi traze/zele, zato je i vratio Quiet u igru. Posle odredjenog nivoa, ti ostajes bez nje i nema je vise. Fanovi su poceli da ocajavaju, htjeli su da ga zapale. Pa je novim patchom sredio da ako je ponovo porazis 7 puta (ili 9, ne sjecam se sad), ona ti se vraca u tim. No neka bude da se on razbija 20 sati dnevno, sunca ne gleda i bas ga briga za fanove..
    Last edited by ovizionizi; 03-03-18 at 14:17.


  21. #1996
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,277
    Thanks Thanks Given 
    709
    Thanks Thanks Received 
    535
    Thanked in
    389 Posts

    Default

    Samo Minecraft u zadnje vrijeme.

    Sent from my LG-D620 using Tapatalk
    If there's two things that I hate-
    It's havin' to cook, and tryin' to date...​

  22. #1997
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,282
    Thanks Thanks Given 
    423
    Thanks Thanks Received 
    2,631
    Thanked in
    1,280 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Znaci, Quiet je bez razloga bila onako polugola, a?
    O cemu ti pricas jadan ne bio? Ja ne govorim o Quiet i njenom dizajnu. Govorim o Hideu Kojimi. Ali vidim da moras da mijenjas teze jer ti ne dopire do mozga ovo sto ti pricam. A toga se necemo igrati. Nastavi da pricas sam sa sobom o cemu ti dusa pozeli.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  23. #1998
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,134
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    Itekako je sve povezano i neko ko je igrao MG igre, zna o cemu pricam. Razumijem zasto tebi nista nije jasno, a isto tako i razumijem zasto nadobudno zelis da se nametnes kao da znas nesto.

    Kojimu su jos kad je prvi trailer izbacio za peticu razapeli zbog shovinizma. Pa se odmah obratio javnosti (ne japanskoj, naravno), da treba da budu strpljivi, jer Quiet nije tako gola bez dobrog razloga.

    Nekoliko godina kasnije u ovom intervjuu za bbc je ponovio da ce taj pristup imati i u buduce, da nece biti guzica i sisa na izvolte bez nekog opravdanog razloga. Tako je bilo u mgs5, tako ce biti i u Death Strandingu. Ali prije nije bilo. Sto znaci da mu je itekako stalo sta pricaju ti zapadnjaci i da shodno tome i mijenja neke svoje pristupe. Dok si ti rekao da on i nema pojma sta pricaju o njegovim igricama van Japana. To je nidje veze izjava i morao sam da se slatko nasmijem, sorry

    No mi ne odgovori ovo za Davida.. tebi, znaci, stvarno nije jasno zasto nije htio da on i dalje bude voice-actor za Snejka/BigBossa? Sta mislis, zasto nije htio da udovolji fanovima? Ajd, mozes ti to


  24. #1999
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,282
    Thanks Thanks Given 
    423
    Thanks Thanks Received 
    2,631
    Thanked in
    1,280 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Itekako je sve povezano i neko ko je igrao MG igre, zna o cemu pricam. Razumijem zasto tebi nista nije jasno, a isto tako i razumijem zasto nadobudno zelis da se nametnes kao da znas nesto.

    Kojimu su jos kad je prvi trailer izbacio za peticu razapeli zbog shovinizma. Pa se odmah obratio javnosti (ne japanskoj, naravno), da treba da budu strpljivi, jer Quiet nije tako gola bez dobrog razloga.

    Nekoliko godina kasnije u ovom intervjuu za bbc je ponovio da ce taj pristup imati i u buduce, da nece biti guzica i sisa na izvolte bez nekog opravdanog razloga. Tako je bilo u mgs5, tako ce biti i u Death Strandingu. Ali prije nije bilo. Sto znaci da mu je itekako stalo sta pricaju ti zapadnjaci i da shodno tome i mijenja neke svoje pristupe. Dok si ti rekao da on i nema pojma sta pricaju o njegovim igricama van Japana. To je nidje veze izjava i morao sam da se slatko nasmijem, sorry
    Tada je bio zaposlen u KONAMI pa ti mucni malo glavom i mozda ce ti biti jasno zasto zaposleni u jednoj takvoj kompaniji (koja tretira zaposlene kao smece) daje izjave za javnost i da li su te izjave ujedno njegov licni stav ili nesto drugo.

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    znaci, stvarno nije jasno zasto nije htio da on i dalje bude voice-actor za Snejka/BigBossa?
    Opet mijenjas teze. Zasto mislis da mi nije jasno? Jednostavno me nije briga za njegove izgovore vezane za tu odluku. Jer su upravo to - izgovori: https://levelskip.com/action-adventu...e-Phantom-Pain
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  25. #2000
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,134
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    Znaci, ovako.. Kad je prvi trailer za MGS5 izasao, tad je Kojima iznosio stav Konamia, a ne svoj. Jer se on tad nije nista pitao i nije nosio svoju glavu..
    Dvije godine nakon "raskida" sa Konamijem, Kojima daje bukvalno istu izjavu. Ali je to tad, u nedostatku Konamija kao izgovora , samo "vanila izjava" za javnost.
    Bravo, Vanjice! Genijalno!

    Inace, vidim da ti je jasno zasto je promijenio glumca koji je Snejku dao glas, taman kao i fanovima sa tog linka sto si postavio


Page 80 of 160 FirstFirst ... 307076777879808182838490130 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. igra ga batica igra ga....
    By Proximus in forum Game Server CG
    Replies: 26
    Last Post: 26-02-07, 18:46
  2. Sta se igra?
    By Luna in forum Game Server CG
    Replies: 29
    Last Post: 11-12-05, 23:56

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •