Page 95 of 160 FirstFirst ... 4585919293949596979899105145 ... LastLast
Results 2,351 to 2,375 of 3982

Thread: Sta se igra ?

  1. #2351
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,216
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    762
    Thanked in
    532 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by spodo View Post
    niko nista?
    Veoma brzo.. 5 - 8dana...Sve zavisi kad narucis.

  2. #2352
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    By The Rivers Dark (Leonard Cohen)
    Posts
    2,113
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    16
    Thanked in
    13 Posts

    Default

    Meni je jednom 2 i po mjeseca... Tako da, faktor srece zna ponekad prste da umijesa

  3. #2353
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    712
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    74
    Thanked in
    45 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Danilo... View Post
    Meni je jednom 2 i po mjeseca... Tako da, faktor srece zna ponekad prste da umijesa
    Auuu, nisam valjda toliki maler...ima li broj za tracking?

  4. #2354
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    By The Rivers Dark (Leonard Cohen)
    Posts
    2,113
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    16
    Thanked in
    13 Posts

    Default

    Ne. Mada mislim da se to bas rijetko desava, to je bio neki zesci propust... Mada svaka online trgovina i slanje brodovima i cudima je generalno lutrija

  5. #2355
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    477
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Division 2 ps4....svijes mi mrkava.
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  6. #2356
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,018
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sidewinder View Post
    Division 2 ps4....svijes mi mrkava.
    isto, samo na PC
    SO MANY WOMEN ... SO LITTLE TIME


  7. #2357
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default



    Je li igrao ko? Kakav je? Mislim, što se mene tiče PES gameplay je uvijek bio za koplje ispred Fife, no Fifa je vazda imala neku šminku što privlači masu. Kakvo je sad stanje?
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  8. #2358
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,364
    Thanks Thanks Given 
    14,797
    Thanks Thanks Received 
    4,118
    Thanked in
    2,084 Posts

    Default

    Ja PES igram oduvijek. Fifu samo probao davno nekad i to je to. Stvarno imao pauzu nekih 5,6 godina kad je PES kako kažu bio u najlošijem stanju. Svaki ima nekih gluposti i besmislica ali je dobar. Imam osjećaj da će ovaj biti najbolji.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  9. #2359
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    Pes je uvijek bolja opcija ako se igra na kaucu sa drustvom, problem je sto je singleplayer i multiplayer sadrzaj sprdnja u odnosu na fifu. A fifa ima kancer od gameplaya pa se coeku smuci nakon odredjenog vremena.
    Novi pes na prvi pogled odlican, mada oni uvijek unakaze gameplay iz demo verziju u finalnoj.

  10. #2360
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,364
    Thanks Thanks Given 
    14,797
    Thanks Thanks Received 
    4,118
    Thanked in
    2,084 Posts

    Default

    Tako je. Kao ono ako ove godine napravimo vrhunsku stvar, šta da radimo sledećih. Ali je pozitivno što uzimaju ove najjače klubove za oficijelne partnere.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  11. #2361
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    901
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    19
    Thanked in
    13 Posts

    Default

    A clever person solves a problem. A wise person avoids it.

  12. #2362
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,216
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    762
    Thanked in
    532 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dejan View Post


    Je li igrao ko? Kakav je? Mislim, što se mene tiče PES gameplay je uvijek bio za koplje ispred Fife, no Fifa je vazda imala neku šminku što privlači masu. Kakvo je sad stanje?
    Od 22h do sad igrao PES zadnjih 2h sam igrao FIFU..
    Fifa je svjetlosnu godinu bila ispred Pesa i mnogo vise miliona igra FIFU nego Pes.
    Ali ja sam razocaran u FIFU...

    Jedino sto je grafika bolja na FIFU duplo.

  13. #2363
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Stručnjaka aaaaa
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  14. #2364
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    450
    Thanks Thanks Given 
    46
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Igra li neko GTA 5 online? Jeli realno da ne mozemo da se kockamo u kazino zbog naseg zakona o kockanju?

  15. #2365
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    191
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Igra li ko LoL? Vratih se posle duzeg vremena, trenutno g4... pisheass euw

  16. #2366
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dejan View Post


    Je li igrao ko? Kakav je? Mislim, što se mene tiče PES gameplay je uvijek bio za koplje ispred Fife, no Fifa je vazda imala neku šminku što privlači masu. Kakvo je sad stanje?
    U decembru ove godine vise neces imati s kim da igras novi PES maltene, u decembru ove godine ces u svako doba dana i noci moci da igras Fifu 19 online, ne Fifu 20, vec proslogodisnju verziju. Ma i Fifu 18. Ali Fifa se igra zbog FUTa, ljudi trose na hiljade eura da bi sastavili sto jacu ekipu i spakovali sto bolje igrace, lik je ove godine na Fifa forumu potrosio 50k eura da bi sastavio sto jacu ekipu. Dvije sezone igram FUT i obje sezone naravno bez potrosenog centa imam brutalne ekipe, ali opet nemam sta da trazim protiv full icon ekipa vec u novembru. To sto ja napravim u aprilu oni su imali pola godine ranije. No borim se, skill je bitan, gold 1, nekad i elite 3 upadne, jebe nas i ping, ogromnu prednost tu ima Zapadna Evropa. Fifa je svijet za sebe u odnosu na PES, PES moze samo sa drustvom i to je to. Fifa proda 20 miliona kopija, PES oko milion. Fifa u prvoj nedelji na jednoj platformi proda vise kopija nego PES na svim platformama tokom cijele sezone zajendo. A EA od prodaje igre ne zaradi ni 1%, ali zato na prodaju packova generisu milijarde eura. ESport u fudbalu postoji samo i iskljucivo zahvaljujuci FUTu, jako je toksicno, skriptovano, svi je pljuju, svi odustaju, svi kao prelaze na PES i svi joj se vracaju, kad jednom udjes u to tesko izlazis ako na transfer marketu generises par miliona coina do decembra mozes da prodas acc za 500-1000 eura, zavisi od platforme, a kupio si igru za 40 eura.

    Sledece sezone u FUTu stize Zidan, a taman sam mislio da preskocim sledecu sezonu u FUTu i igram opusteno my club, co-op i novi street mode 3 na 3, no nista od toga sad, trajhardovanje za Zizua. Online sezone su smehoteka, ko god misli da je dobar jer je u prvoj diviziji neka igra weekend league pa da vidi koliko je stvarno dobar ako od 30 utakmica pobijedi 14-17 onda je bas dobar Fifa igrac, ako dobije 20 onda je iznad prosjecan, ako uzme 23 onda je polupro. Sve preko toga je pro nivo. A ima brdo bolesnika koji imaju 30-0 u wl iz vikenda u vikend. Nagradni fondovi turnira su bolesni. PES nema tu sta da trazi, vjerovatno nikad vise.
    Last edited by Jakuza; 06-08-19 at 02:45.
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  17. #2367
    Join Date
    Feb 2019
    Location
    Niksic
    Posts
    918
    Thanks Thanks Given 
    1,421
    Thanks Thanks Received 
    347
    Thanked in
    156 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sidewinder View Post
    Division 2 ps4....svijes mi mrkava.
    jel se mora kmat psplus?

    Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk

  18. #2368
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johninum View Post
    jel se mora kmat psplus?

    Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk
    Mislio sam da ne, ali... https://store.playstation.com/en-us/...TD2BASEGAME001
    Full game requires PlayStation®Plus membership to access online multiplayer
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  19. #2369
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,216
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    762
    Thanked in
    532 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kuvar View Post
    Igra li neko GTA 5 online? Jeli realno da ne mozemo da se kockamo u kazino zbog naseg zakona o kockanju?
    Je li ovo neka skrivena kamera? ne moze da se igra - toga kod nas nema.

  20. #2370
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,958
    Thanks Thanks Given 
    1,362
    Thanks Thanks Received 
    1,670
    Thanked in
    948 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jakuza View Post
    U decembru ove godine vise neces imati s kim da igras novi PES maltene, u decembru ove godine ces u svako doba dana i noci moci da igras Fifu 19 online, ne Fifu 20, vec proslogodisnju verziju. Ma i Fifu 18. Ali Fifa se igra zbog FUTa, ljudi trose na hiljade eura da bi sastavili sto jacu ekipu i spakovali sto bolje igrace, lik je ove godine na Fifa forumu potrosio 50k eura da bi sastavio sto jacu ekipu. Dvije sezone igram FUT i obje sezone naravno bez potrosenog centa imam brutalne ekipe, ali opet nemam sta da trazim protiv full icon ekipa vec u novembru. To sto ja napravim u aprilu oni su imali pola godine ranije. No borim se, skill je bitan, gold 1, nekad i elite 3 upadne, jebe nas i ping, ogromnu prednost tu ima Zapadna Evropa. Fifa je svijet za sebe u odnosu na PES, PES moze samo sa drustvom i to je to. Fifa proda 20 miliona kopija, PES oko milion. Fifa u prvoj nedelji na jednoj platformi proda vise kopija nego PES na svim platformama tokom cijele sezone zajendo. A EA od prodaje igre ne zaradi ni 1%, ali zato na prodaju packova generisu milijarde eura. ESport u fudbalu postoji samo i iskljucivo zahvaljujuci FUTu, jako je toksicno, skriptovano, svi je pljuju, svi odustaju, svi kao prelaze na PES i svi joj se vracaju, kad jednom udjes u to tesko izlazis ako na transfer marketu generises par miliona coina do decembra mozes da prodas acc za 500-1000 eura, zavisi od platforme, a kupio si igru za 40 eura.

    Sledece sezone u FUTu stize Zidan, a taman sam mislio da preskocim sledecu sezonu u FUTu i igram opusteno my club, co-op i novi street mode 3 na 3, no nista od toga sad, trajhardovanje za Zizua. Online sezone su smehoteka, ko god misli da je dobar jer je u prvoj diviziji neka igra weekend league pa da vidi koliko je stvarno dobar ako od 30 utakmica pobijedi 14-17 onda je bas dobar Fifa igrac, ako dobije 20 onda je iznad prosjecan, ako uzme 23 onda je polupro. Sve preko toga je pro nivo. A ima brdo bolesnika koji imaju 30-0 u wl iz vikenda u vikend. Nagradni fondovi turnira su bolesni. PES nema tu sta da trazi, vjerovatno nikad vise.
    Ja sam se gazio jedno mjesec dana i bio sam stigao do druge il trece divizije

    I odrzao se u njoj neko vrijeme...

    A sto kažeš weekend league kakvih ludaka bude i timova.. Bas sam mislio da opet trgujem ps4 i da uzmem novu fifu i da igram opet


    Pes sam cio život igrao al fifa je 2x bolja.

  21. #2371
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    Ultimate Team je zlo veliko, i ja sam se zarazio na Fifu 18 al sam batalio srecom.

  22. #2372
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stefke View Post
    Ja sam se gazio jedno mjesec dana i bio sam stigao do druge il trece divizije

    I odrzao se u njoj neko vrijeme...

    A sto kažeš weekend league kakvih ludaka bude i timova.. Bas sam mislio da opet trgujem ps4 i da uzmem novu fifu i da igram opet


    Pes sam cio život igrao al fifa je 2x bolja.
    Ja sam i prosle i ove sezone lagano prva divizija u FUTu, ove godine je mnogo teze nego prosle jer je division rivals mnogo tezi sistem od klasicnih divizija do sad, i mnogo se vise igra nego prije, s tim sto su sad nagrade brutalne, stalno uzimam po dva ultimate packa, to mnogo pomaze da spakujes dobre igrace ili makar za SBC. Ali opet u wl bolje od elite 3 nisam uspio, a samo je wl bitna. Npr. prosle sezone sam imao solidnu ekipu, konkurentnu donekle, ove vec imam elitnu ekipu, prime Ronaldo, Ronaldinjo, Gulit, Vijera, 96 van Dajk, 97 Salah ali to sam sve napravio kad je vec bilo kasno, neki su te prime ikone imali u decembru jos jbg

    Mene je sralo bas ove sezone, spakovao sam mid Petija, prime Zolu, mid Van Bastena, base Desaija, to mi je masu pomoglo.
    Last edited by Jakuza; 08-08-19 at 11:49.
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  23. #2373
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    4,573
    Thanks Thanks Given 
    1,758
    Thanks Thanks Received 
    1,710
    Thanked in
    962 Posts

    Default

    Svaki dan je dobar za upiranje.

  24. #2374
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,737
    Thanks Thanks Given 
    1,481
    Thanks Thanks Received 
    4,402
    Thanked in
    1,698 Posts

    Default

    600 godina, ovi još skelu nisu skinuli :-D


  25. #2375
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,933
    Thanks Thanks Given 
    4,777
    Thanks Thanks Received 
    9,809
    Thanked in
    3,719 Posts

    Default

    Što više igram ovaj novi PES sve mi se više sviđa, preskočiću fifu definitivno ove godine...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    War. War never changes.

Page 95 of 160 FirstFirst ... 4585919293949596979899105145 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. igra ga batica igra ga....
    By Proximus in forum Game Server CG
    Replies: 26
    Last Post: 26-02-07, 18:46
  2. Sta se igra?
    By Luna in forum Game Server CG
    Replies: 29
    Last Post: 11-12-05, 23:56

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •