Page 307 of 373 FirstFirst ... 207257297303304305306307308309310311317357 ... LastLast
Results 7,651 to 7,675 of 9320

Thread: Najava demonstracija i pokusaja drzavnog udara!

  1. #7651
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    478
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Moze li neko da da svoje misljenje kad je napravljen novi snimak koji fokusira momke sa fantomkama,gas maskama i ostalim kako se okupljaju?
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  2. #7652
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Sto se tice toga da li su tih 5-10 divljaka bili extremni navijaci - protestanti ili ubaceni elementi, sad je manje bitno, efekat je isti. Prvo, pola sata prije incidenta moglo se vidjeti da nekih 3-5 momcica sa fantomkama dolaze na nekih 5-10 metara od ograde. To je jos jedan dokaz da je, izuzev tih 10-ak vandala, skup bio potpuno miran. A ovdje je bila samo ta shaka delikvenata, svo vrijeme tolerisanih od strane policije, nikakva druga prijetnja.
    Evo sam odvojio tvoj odgovor o količini momcica sa fantomkama
    Jel sad zabavno a
    Last edited by lepetanac; 02-11-15 at 10:38.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  3. #7653
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Evo sam odvojio tvoj odgovor o količini momcica sa fantomkama
    Pa, molim te, mozes li mi odgovoriti jesi li ti glup? Umijes li da citas da je to nekih pola sata prije incidenta? Kad kazem "moglo se vidjeti", to znaci da sam to JA vidio. I to se odnosilo na pripremu dogadjaja, oko kojeg policija u civilu nije htjela kuurcem da mrdne, na sta se odnosila moja zamjerka. vec je sva ta priprema i okupljanje nindzi protekla lagano i od strane redara i policije u civilu, dok smo mi ovamo vikali da micu te manijake iz mase, jer ce nastati sraanje. Sto se i desilo.. Uostalom, tu se vidi da kazem da je 10-ak vandala odgovorno za cijeli incident, a evo opet tvrdim da bez tih 10-ak huligana incidenta ne bi ni bilo!


  4. #7654
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Prije svega bilo ih je vise od 10tak, sa druge strane kako je ono masa klicala? Koga su ono smirivali vodje sa riječima nemojte JOŠ.
    To su te mirne demonstracije u organizaciji mirnog DF.
    Ja ne kažem da je čitava masa bila rušilačka , bilo je tu mojih prijatelja za koje znam da veze nemaju sa nasiljem.
    Ali ne može 20 ljudi popaliti njih 5 hiljada
    I da sumiramo pola sata prije ih je bilo oko 5- 6 onda u tih pola sata ih je došlo još 5-6 i oni su zapalili svu ostalu masu.
    Tvoja priča
    Last edited by lepetanac; 02-11-15 at 10:51.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  5. #7655
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Ali ne može 20 ljudi popaliti njih 5 hiljada
    O cemu pricas ti to, koji si skup ti to gledao? Kako se to "popalila" ta masa od 5000 ljudi, molim te? Pet hiljada ljudi se bilo nalozilo na nemire, a? E kuku, sta ja citam odje..


  6. #7656
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    O cemu pricas ti to, koji si skup ti to gledao? Kako se to "popalila" ta masa od 5000 ljudi, molim te? Pet hiljada ljudi se bilo nalozilo na nemire, a? E kuku, sta ja citam odje..
    Pa koliko je ljudi bilo ispred skupštine, stotinjak?
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  7. #7657
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post

    Ali ne može 20 ljudi popaliti njih 5 hiljada

    Ja sam nesto propustio ?

    Kojih 5 hiljada? ... Incident je nastao kad je ovih 15ak obalilo ogradu i napalo policiju. I onda policija udarila po svima...
    One Ring to Rule them all...

  8. #7658
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ASC View Post
    Postavljeni su snimci na You Tube kanal vlade:



    15 tak ljudi gandalf???
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  9. #7659
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ASC View Post


    Bas 15tak i to DPS elementi
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  10. #7660
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Ali ne može 20 ljudi popaliti njih 5 hiljada
    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Pa koliko je ljudi bilo ispred skupštine, stotinjak?
    Cekaj, prvo kazes da se "popalilo" 5000 ljudi, a onda kao dokaz toj tvrdnji iznosis podatak koliko je ukupno bilo posjetilaca protesta? Medju tih 5000 "popaljenih" si nonsalantno objedinio i te tvoje prijatelje koji nisu tu dosli zbog nemira, kako kazes.. Na sta se onda "popalila" sva ta masa, ukljucujuci i tvoje prijatelje? Paralelna stvarnost strikes again..


  11. #7661
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Cekaj, prvo kazes da se "popalilo" 5000 ljudi, a onda kao dokaz toj tvrdnji iznosis podatak koliko je ukupno bilo posjetilaca protesta? Medju tih 5000 "popaljenih" si nonsalantno objedinio i te tvoje prijatelje koji nisu tu dosli zbog nemira, kako kazes.. Na sta se onda "popalila" sva ta masa, ukljucujuci i tvoje prijatelje? Paralelna stvarnost strikes again..
    Koliko je ukupno bilo posjetilaca protesta po tebi?
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  12. #7662
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Pa koliko je ljudi bilo ispred skupštine, stotinjak?
    Ma, slozicemo se mi oko te cifre lagano, neka bude da je 5 hiljada, mozda malo jace.. ali na sta se to 5000 njih popalilo? Nikako da objasnis.. Na sta su se to popalili tvoji prijatelji? Pricaj nam malo o tom fenomenu popaljivanja cjelokupnog naroda okupljenog tamo.


  13. #7663
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Ma, slozicemo se mi oko te cifre lagano, neka bude da je 5 hiljada, mozda malo jace.. ali na sta se to 5000 njih popalilo? Nikako da objasnis.. Na sta su se to popalili tvoji prijatelji? Pricaj nam malo o tom fenomenu popaljivanja cjelokupnog naroda okupljenog tamo.
    Prije svega greška je moja slučajna jer napisah ali ne može a trebalo je ali može njih 20tak da propali 5000.
    Jer tvrdis da je masu popalilo 20rak ljudi a ja sam tvrdio da su organizovani napali skupštinu ne vezano sa tih 20 ljudi.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  14. #7664
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Jer tvrdis da je masu popalilo 20rak ljudi
    Ovo ludilo postaje sve ozbiljnije, sad jos ispade da sam JA napisao kako je šačica huligana popalila cijelu masu i prelilo na njih nagon za vandalizmom, divljanjem, nemirima.. Lepetanac, sta nije u redu sa tobom? I ne samo sa tobom, vidim da je odje postalo hronicno podmetati izjave drugima. Ja nidje nisam rekao da su ti delikventi "popalili" masu, vec upravo suprotno: da je masa, za razliku od njih, bila tu iz nekih drugih razloga, iz neke druge price, da nisu bili za takav scenario, da masa nije bila zeljna nicije krvi i nikakvih nereda. Ali tebi neki djavo ne da mira, pa moras silom na sramotu gurati taj tvoj, je li, stav, kako je narod totalno poludio i htio da lincuje policiju. Druze, da je to zaista tako bilo, danas bi imali gomilu fatalnih posledica tog protesta, a sumnjam da bi i dvije onako brutalne jedinice SAJ-a ista sprijecile, pa iako je preko puta njih svega nekih 5000 ljudi.


  15. #7665
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    E onda ok...
    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 02-11-15 at 11:23.

  16. #7666
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    478
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Naravno da nije.
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  17. #7667
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    478
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Koja god vlast da dodje,uvijek ce bit tu pod ovim ili nekim drugim imenom,ili u nekom drugom personalnom sastavu.
    Jer na Balkanu jedno bez drugoga ne ide.
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  18. #7668
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    da je masa, za razliku od njih, bila tu iz nekih drugih razloga, iz neke druge price, da nisu bili za takav scenario, da masa nije bila zeljna nicije krvi i nikakvih nereda.
    Ta priča se malo teže prodaje. Većina te "mase") sastojala se od članova i simpatizera Demokratskog Fronta, partije čiji su lideri intenzivno već minimum mjesec dana unazad agresivno potpaljivali situaciju i postavljali ultimatume sa implicitnim prijetnjama vrlo ozbiljne prirode.

    Svako ko dođe i ostane na tom protestu, poslije čitavih mjesec dana tih govora i izjava, od šatorskih dana do te subote, i tako svojim prisustvom da legitimitet organizatoru i njihovim planovima, ne može ovaj put da se vadi na grupice od 20 huligana kao na nekim prethodnim protestima. U krajnjem slučaju, onoga trenutka kad je Radunović izjavio da "za 10 minuta neće moći da kontrolišu masu", svako, ali SVAKO ko nije tog istog trenutka brzim hodom krenuo da napušta lokaciju, je za mene aktivni učesnik u neredima koji su nastali.

    Nije, naravno, par hiljada ljudi krenulo na policiju, ali priče da većina tih ljudi nije bila zapaljena i malo po malo gurkala naprijed i da velika većina u toj masi nije priželjkivala scenario koji se desio (sa drugačijim konačnim ishodom)... pa, potrebna je baš posebna doza naivnosti da bi se u to iskreno povjerovalo.

  19. #7669
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MadGod View Post
    Većina te "mase") sastojala se od članova i simpatizera Demokratskog Fronta
    Apsolutno se ne slazem, tako da bi bilo besmisleno produbljivati raspravu u tom smjeru. Uvjeren sam da ogromna vecina naroda tamo nisu frontovi ni glasaci, ni simpatizeri, vec obicni gradjani koji ne vide dje drugo da artikulisu svoje nezadovoljstvo rasulom u drzavi, po svim pitanjima, ali najprije ekonomskim. Naravno, artikulisati na miran nacin, za razliku od šake usijanih glava odgovornih za incident..
    Ubijedjen sam da ubjedljivu vecinu ljudi na onom skupu cine oni kojima je pun kuurac Srba i Crnogoraca, a narocito stranaka koje takvu retoriku ne vade iz usta (citaj: DPS i DF).


  20. #7670
    Join Date
    Oct 2004
    Posts
    2,953
    Thanks Thanks Given 
    348
    Thanks Thanks Received 
    89
    Thanked in
    64 Posts

    Default

    Hej... nestao mi je post...
    Ako ga ko vidi molim vas javite mi.
    Bio je dugačak dovoljno, a opet kratak. Emotivno ne obojen. Imao je malo ironije u sebe, sa nekim primjesama tragike.
    Ne znam kako se izgubio.
    Nije bio uvredljiv već naprotiv.

    Send from past.

  21. #7671
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,747
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,444
    Thanked in
    1,708 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Apsolutno se ne slazem, tako da bi bilo besmisleno produbljivati raspravu u tom smjeru. Uvjeren sam da ogromna vecina naroda tamo nisu frontovi ni glasaci, ni simpatizeri, vec obicni gradjani koji ne vide dje drugo da artikulisu svoje nezadovoljstvo rasulom u drzavi, po svim pitanjima, ali najprije ekonomskim. Naravno, artikulisati na miran nacin, za razliku od šake usijanih glava odgovornih za incident..
    Ubijedjen sam da ubjedljivu vecinu ljudi na onom skupu cine oni kojima je pun kuurac Srba i Crnogoraca, a narocito stranaka koje takvu retoriku ne vade iz usta (citaj: DPS i DF).
    Ti si pred ovaj zadnji protest napisao na forumu da treba "isprovocirati glupe pandure".

    Jesi li poslušao svoj savjet? Jesi li ih provocirao i na koji način?
    Ili samo voliš drugima da dijeliš savjete a stvari posmatraš sa bezbjedne udaljenosti?

    I je li "provociranje glupih pandura" mirno artikulisanje nezadovoljstva ekonomskim i socijalnim stanjem?
    Last edited by ASC; 02-11-15 at 12:06.

  22. #7672
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Apsolutno se ne slazem, tako da bi bilo besmisleno produbljivati raspravu u tom smjeru. Uvjeren sam da ogromna vecina naroda tamo nisu frontovi ni glasaci, ni simpatizeri, vec obicni gradjani koji ne vide dje drugo da artikulisu svoje nezadovoljstvo rasulom u drzavi, po svim pitanjima, ali najprije ekonomskim. Naravno, artikulisati na miran nacin, za razliku od šake usijanih glava odgovornih za incident..
    Ubijedjen sam da ubjedljivu vecinu ljudi na onom skupu cine oni kojima je pun kuurac Srba i Crnogoraca, a narocito stranaka koje takvu retoriku ne vade iz usta (citaj: DPS i DF).
    Bullshit.

    Odziv of 5000 (relativno nizak za naše proteste), i DF kao jedini organizator sa retorikom koju gutaju isključivo posvećeni simpatizeri DF-a, i tvoja teorija da je da je "ogromna većina" ljudi koja se odazvala pozivu na TAJ protest pod TIM organizatorima sa sve organizovanim i plaćenim prevozom bila sačinjena od građana zabrinutih za ekonomsko stanje zemlje? Kako da ne.

    Možeš ti da se ne slažeš do sjutra, ali tamo je bilo max 20% "neutralnih" ljudi kojima je pun ***** svega, a i za te mi je nejasno kako su mogli biti toliko naivni, nego je vjerovatno i moja procjena pretjerana u tom pogledu.

    Većina ljudi koje ti opisuješ je sjedjela doma i proklinjala organizatore zbog ishoda i efekta koji smo svi predvidjeli nedjeljama unaprijed.

  23. #7673
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MadGod View Post
    Ta priča se malo teže prodaje. Većina te "mase") sastojala se od članova i simpatizera Demokratskog Fronta, partije čiji su lideri intenzivno već minimum mjesec dana unazad agresivno potpaljivali situaciju i postavljali ultimatume sa implicitnim prijetnjama vrlo ozbiljne prirode.

    Svako ko dođe i ostane na tom protestu, poslije čitavih mjesec dana tih govora i izjava, od šatorskih dana do te subote, i tako svojim prisustvom da legitimitet organizatoru i njihovim planovima, ne može ovaj put da se vadi na grupice od 20 huligana kao na nekim prethodnim protestima. U krajnjem slučaju, onoga trenutka kad je Radunović izjavio da "za 10 minuta neće moći da kontrolišu masu", svako, ali SVAKO ko nije tog istog trenutka brzim hodom krenuo da napušta lokaciju, je za mene aktivni učesnik u neredima koji su nastali.

    Nije, naravno, par hiljada ljudi krenulo na policiju, ali priče da većina tih ljudi nije bila zapaljena i malo po malo gurkala naprijed i da velika većina u toj masi nije priželjkivala scenario koji se desio (sa drugačijim konačnim ishodom)... pa, potrebna je baš posebna doza naivnosti da bi se u to iskreno povjerovalo.
    Sjajno razmisljanje. Tipicno za psiholoski profil diktatura.
    Za procitati posto je izaslo novo izdanje: Farenhajt 451
    Za pogledati : Eqvilibrium
    Proces je krenuo, i tesko ga je zaustaviti

    Ajde malo o tom Ustavnom nasilju. DPS je izgubio Niksic. Jedan clan partije koja je opozicionom pricom dobila glasove, podrzava DPS.
    Trenutna desavanja u budvi, dje se vise ne zna ko je bio vlast a ko opozicija.
    Podgorica se osvaja, pazi sad, raspadom koalicije koja je glasove dobila na prici protiv DPS
    Ista stvar je i sa parlamentarnkm izborima gdje manjinske stranke uzimaju glasove na prici da nece u saveze sa DPS
    Trenutna situacija je da onaj koji je bio u koaliciji sa DPS-om vise ne podrzava, ali partija koja je uzela poslanicka mjesta pricajuci protiv DPS-a, sada je virtuelni kamen spoticanja za neizglasavanje nepovjerenja Vladi CG. Ovdje je i jedan od korijena zasto smatram da je Vojvoda ubaceni element, pa onda svi ostali. Smijesno se cuva integritet Pozitivne da ne mora da stane otvoreno u odbranu DPS-a. Jer bi to bio pucanj u celo za sve koji su ostali uz Pajovica. Nema te vode koja ih moze oprati kasnije od bilo kakve opozicione price.
    Sad, ako ovo nije silovanje Ustava, ja ne znam sta je. Zato i imamo siroka tumacenja dogadjaja od 24.tog. Iako je ovo vise nego skolski primjer kako se lovi u mutnom, i zasto EU konstantno upozorava da se MORA vratiti povjerenje u izborni proces, tj da ljudi moraju da sjednu i da se dogovore

  24. #7674
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ASC View Post
    Ti isti si pred ovaj zadnji protest napisao na forumu da treba "isprovocirati glupe pandure".

    Jesi li poslušao svoj savjet? Jesi li ih provocirao i na koji način?
    Ili samo voliš drugima da dijeliš savjete a stvari posmatraš sa bezbjedne udaljenosti?
    Naravno da je trebalo, to se i uradilo, ali na nacin koji je daleko od onoga kako sam ja to zamisljao. Ocekivao sam "provokaciju" slicnu onoj kod rasturanja satora, jer su te slike obisle region brzinom munje, imale nevjerovatan uticaj na ljude koji nisu za DF da se prikljuce skupu ogorcenih gradjana, za koje sad Lepetanac i MadGod vele da su uglavnom clanovi DF-a, heh..
    Svi znamo da bi taj skup bio i na kraju sto je bio i na pocetku - obicna sprdnja i cirkus - da mu se nisu prikljucili ljudi koji nisu tu zbog nacionalistickih otrovnih prica. Kad je necija policija toliko netakticna, nespretna i neprofesionalna, naravno da je treba isprovocirati, jer te slike za cas dodju do svacijeg doma i oblikuju javno mnjenje, u znatnoj mjeri. Mislis da je DF dozivio neku naglu ideolosku renesansu, pa mu odjednom doslo 5000 ljudi na protest? Kako ne.. dosli su upravo zbog snimaka policijske torture.


  25. #7675
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Sad, ako ovo nije silovanje Ustava, ja ne znam sta je.
    O kom konkretno članu Ustava govorimo?

    Sve što si opisao je posljedica politike u kojoj pojedine opozicione partije ili koalicije se formiraju ad-hoc i nemaju neophodno ideološko i političko jedinstvo. Pa kad dođe do toga da se lome koplja oko toga čija će politika biti dominantna, dođe i do neizbježnog cijepanja.

Page 307 of 373 FirstFirst ... 207257297303304305306307308309310311317357 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Najava zaokreta?
    By Here To Help in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 3
    Last Post: 03-09-13, 16:38
  2. Demonstracija viještine - praistorijske reklame
    By funestis in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 08-05-13, 21:22
  3. Informacije o polaganju drzavnog ispita?
    By Gogi in forum Nauka generalno
    Replies: 2
    Last Post: 23-03-12, 18:28
  4. Replies: 5
    Last Post: 08-04-08, 22:35
  5. drzavni sluzbenici protiv drzavnog budzeta
    By zippy in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 56
    Last Post: 25-04-07, 17:33

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •