Page 16 of 166 FirstFirst ... 61213141516171819202666116 ... LastLast
Results 376 to 400 of 4136

Thread: UEFA Champions League 2014/2015

  1. #376
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    479
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jokaš View Post
    Ne izigravam ništa, no samo konstatujem realno kako je bilo.
    Pratim to malo više i duže no što ti misliš.
    Većinu ih je Murinjo poveo sa sobom ali ništa napravio nije u Ligi Šampiona (sa Čelsijem).
    Poenta moje priče je da su bili odlični igrači i u Portu a ne samo u Čelsiju, Barsi i td.
    Ne nerviraj se, nije ti to zdravo
    Moram se nervirat kad ovako dođeš i pričaš mi da je Murinjo ima prejak tim kad je s Portom osvojio Evropu. Ti i svako drugi liše frenetičnih navijača Porta i Portugalaca uopšte si zna za Murinja i one igrače Porta 2004. isto ka i ja sad što znam trenera i ekipu Malmea... ne znam čemu ovo izigravanej sad, ali ajde.. nemam živaca

  2. #377
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,731
    Thanks Thanks Given 
    1,117
    Thanks Thanks Received 
    896
    Thanked in
    555 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by McDonald's View Post
    Moram se nervirat kad ovako dođeš i pričaš mi da je Murinjo ima prejak tim kad je s Portom osvojio Evropu. Ti i svako drugi liše frenetičnih navijača Porta i Portugalaca uopšte si zna za Murinja i one igrače Porta 2004. isto ka i ja sad što znam trenera i ekipu Malmea... ne znam čemu ovo izigravanej sad, ali ajde.. nemam živaca
    Odavno ovo pratim.
    Nijesam rekao da je imao prejak tim već da je imao respektabilan tim i da su dosta jaki bili tih godina, realno.
    A one igrače sam itekako znao, jer pratim fudbal i LŠ od početka 90-ih.
    Nemoj poređivat Malme i Porto da te zamolim.
    Ne branim Porto nit ih volim ali ih poštujem.
    2 lige šampiona i 2 kupa uefa su dovoljni da bi klub bio za respekt.
    Nije to s neba palo.

  3. #378
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,763
    Thanks Thanks Given 
    2,128
    Thanks Thanks Received 
    4,666
    Thanked in
    2,487 Posts

    Default

    Godinu dana prije toga su osvojili Kup Uefa protiv Lacija cini mi se, tako da reci da su bili anonimusi je takvo neznanje. A Porto je uvjek bio respektabilan klub, i uporedjivati ga sa Malmeom zasluzuje da se ta izjava stavi u signature. :lolblue:
    Forever young, i want to be forever young

  4. #379
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    13,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dakle što duze pratis (fudbal), to vise znas. Pogotovo ako to pomenes jedno 30x, da svima bude jasno.

    Jokašu, kapa dolje.

  5. #380
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,153
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    584
    Thanked in
    407 Posts

    Default

    mcdonald's je vlado?
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  6. #381
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    Isti stil, samo što ovaj navija za Inter, a Vlado za Real. Ne znam o čemu se radi.

  7. #382
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,153
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    584
    Thanked in
    407 Posts

    Default

    losa kamuflaza, uzeo je inter da lozi tripletu.
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  8. #383
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,731
    Thanks Thanks Given 
    1,117
    Thanks Thanks Received 
    896
    Thanked in
    555 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by clapton View Post
    Dakle što duze pratis (fudbal), to vise znas. Pogotovo ako to pomenes jedno 30x, da svima bude jasno.

    Jokašu, kapa dolje.
    Nekim ljudima je potrebno po 30 puta ponovit da bi shvatili izgleda...

  9. #384
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    ocekujem da liverpul i real odigraju utakmicu sa vise od 5 golova. predvidjam rezultat 3-3 iako bih volio da bude 4-3 kladicu se na gol marija debilotelija.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  10. #385
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    479
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    УТОРАК:

    ЦСКА Москва - Манчестер Сити
    АПОЕΛ Никозија - Париз
    Рома - Бајерн Минхен
    Барселона - Ајакс Амстердам
    Бате (Борисов) - Шахтјор Доњецк
    Челзи - Марибор ЛАШКО
    Порто - Атлетик Билбао
    Шалке 04 - Спортинг Лисабон

    СРИЈЕДА:

    Андерлехт - Арсенал Лондон
    Атлетико Мадрид - Малме
    Галатасарај - Борусија из Дортмунда
    Бајер из Леверкузена - Зенит
    Ливерпул - Реал Мадрид
    Лудогорец - Базел
    Монако - Бенфика
    Олимпијакос Пираеус - Јувентус Торино

    Болдоване утакмице (по мом мишљењу) ваља испратити. Остало је туга.

  11. #386
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    1,371
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Gruppo E:
    Roma (4-3-3): De Sanctis; Maicon, Manolas, Yanga-Mbiwa, Cole; Pjanic, De Rossi, Nainggolan; Iturbe, Totti, Gervinho.
    A disposizione: Skorupski, Astori, Torosidis, Holebas, Florenzi, Destro, Ljajic.
    Allenatore: Garcia.

    Bayern Monaco
    (4-3-3): Neuer; Rafinha, Boateng, Benatia, Alaba; Lahm, Xabi Alonso, Gotze; Robben, Lewandowski, Muller.
    A disposizione: Zingerle, Bernat, Dante, Hojbjerg, Shaqiri, Pizarro, Ribery.
    Allenatore: Guardiola.

    CSKA Mosca (5-4-1): Akinfeev; Nababkin, Berezutskiy A., Ignashevich, Berezutskiy V., Shcchennikov; Tosic, Milanov, Natcho, Eremenko; Musa.

    Manchester City (4-2-3-1): Hart; Zabaleta, Kompany, Demichelis, Kolarov; Fernandinho, Yaya Tourč; Silva, Milner, Aguero; Dzeko.

    Gruppo F:
    Apoel Nicosia (4-3-2-1): Pardo; Sergio, Guilherme, Carlao, Antoniadis; Gomes, Morais, Vinicius; De Vincenti, Manduca; Sheridan.

    Paris Saint Germain (4-3-3): Sirigu; Van der Wiel, David Luiz, Thiago Silva, Maxwell; Verratti, Thiago Motta, Matuidi; Lucas Moura, Cavani, Pastore.

    Barcellona (4-3-3): Bravo; Dani Alves, Pique, Mascherano, Mathieu; Rakitic, Busquets, Iniesta; Pedro, Messi, Neymar.

    Ajax (4-3-3): Cillessen; Van Rhijn, Veltman, Moisander, Viergever; Klaassen, Zimling, Andersen; Schone, Sigthorsson, Kishna.

    Gruppo G:
    Schalke 04 (4-2-3-1): Fahrmann; Uchida, Howedes, Ayhan, Aogo; Matip, Neustadter; Boateng, Draxler, Choupo-Moting; Huntelaar.

    Sporting Lisbona (4-3-3): Rui Patricio; Soares, Mauricio, Olivera, J.Silva; Carvalho, Mario, Adrien Silva; Slimani, Nani, Carrillo.

    Chelsea (4-2-3-1): Courtois; Ivanovic, Terry, Cahill, Azpilicueta; Matic, Fabregas; Willian, Oscar, Hazard; Diego Costa.

    Maribor (4-4-2): Handanovic; Suler, Filipovic, Rajcevic, Viler; Bohar, Ibraimi, Vrsic, Mertelj; Tavares, Stojanovic.

    Gruppo H:
    Bate Borisov (4-5-1): Chernik; Tubic, Khagush, Polyakov, Likhtarovich; Baga, Gordeychuk, Karnitskiy, Volodko, Yablonski; Signevich.

    Shakhtar Donetsk (4-2-3-1): Pyatov; Srna, Chygrynskiy, Kucher, Rakitskiy; Ilsinho, Dentinho; Marlos, Douglas Costa, Taison; Luiz Adriano.

    Porto (4-3-3): Fabiano, Marcano, Danilo, Alex Sandro, Maicon, Martins Indi, Brahimi, Herrera, Óliver Torres, Jackson Martínez, Tello.

    Athletic Bilbao (4-2-3-1): Iraizoz, Iraola, Balenziaga, Laporte, Gurpegi, Susaeta, Iturraspe, Mikel Rico, Aduriz, Muniain, De Marcos.

  12. #387
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    479
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Све гледам овај састав Билбаоа... Ираола, Банелциага, Гурпеги, Сусаета, Итураспе, Адуриз, Муниаин па чак и овај Де Маркос... све мајстор до мајстора, а не могу никог да побиједе. Изгледа је Андер Ерера био тај који је доносио неопходан баланс тиму, или је један пласман у ЛШ био довољан да постану лоповски кладионичарски клуб.

  13. #388
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    8,529
    Thanks Thanks Given 
    131
    Thanks Thanks Received 
    483
    Thanked in
    218 Posts

    Default

    Njih je Bjelsa bio doveo u red.

    Isto ka sad Marsej.

    Volio bih da ga vidim na neku " jacu" klupu...
    "LIFE IS ABOUT PASSIONS. THANK YOU FOR SHARING MINE." - Michael Schumacher



  14. #389
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Douglas, Isle of Man
    Posts
    10,747
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nema šanse, previše je dobar.

    Proslavio je osmu uzastopnu pobjedu tako što je pošao da jede u McDonalds. Samo sam.
    "And if they didn't believe me, they believe me now."

  15. #390
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Baš sam se pitao juče zašto ove velike ekipe koje imaju neke sijalice od trenera nemaju mozga da uzmu Bjelsu.
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  16. #391
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Douglas, Isle of Man
    Posts
    10,747
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zato što je pristup rizičan i više puta u karijeri mu se obio o glavu. Ukoliko krene malo lošije u ozbiljnijim ligama će bit' i žestoko kažnjeni rezultatski i niko neće da čeka da ti tu nešto 'preokreneš' sad.

    To i činjenica da je on sam PR noćna mora. Čim je počela sezona za Marsej na pres konferenciji je kritikovao administraciju i da ne pominjem govor fudbalerima Bilbaa nakon što su izgubili dva finala, a on odlučio da će vjerovatno da ode.

    Mislim, sve je to normalno, ali vjerovatno ozbiljni klubovi žele nešto sterilnije.
    "And if they didn't believe me, they believe me now."

  17. #392
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    479
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Čika Džo View Post
    Proslavio je osmu uzastopnu pobjedu tako što je pošao da jede u McDonalds. Samo sam.
    Пошто ће неки схватит као зајебанцију на мој рачун, чисто да цитирам и ставим напомену:

    * НАПОМЕНА: Ово је жива истина. Ко не вјерује, препоручујем клик на стрелицом означену ријеч --> McDonald's

    Какав брат. Још само кад бих знао што је појео, типујем на неки БигМек Мени. Њам.

  18. #393
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Čika Džo View Post
    Zato što je pristup rizičan i više puta u karijeri mu se obio o glavu. Ukoliko krene malo lošije u ozbiljnijim ligama će bit' i žestoko kažnjeni rezultatski i niko neće da čeka da ti tu nešto 'preokreneš' sad.

    To i činjenica da je on sam PR noćna mora. Čim je počela sezona za Marsej na pres konferenciji je kritikovao administraciju i da ne pominjem govor fudbalerima Bilbaa nakon što su izgubili dva finala, a on odlučio da će vjerovatno da ode.

    Mislim, sve je to normalno, ali vjerovatno ozbiljni klubovi žele nešto sterilnije.
    Istina za ekipe koje žele 6 titula za sezonu, čitaj Real Madrid i slično. Ali imaš neke poljuljane velikane kao Milan, ekipe koje za početak žele povratak u LŠ, kao Totenhem... Đe god da ode, možda neće odmah napraviti rezultate, ali će makar sa sobom da donese fudbal. Šta bi od Intera napravio na primjer.

    Juventus je već uzeo 3 titule uzastopno, dakle sad akcenat nije toliki na još jednoj koliko je na LŠ. Dakle, ne bi imao neki pritisak rezultata ni tamo, samo da se dođe do 1/4 LŠ i već ima kartu za još jednu sezonu.
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  19. #394
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    mogla bi roma da otrese bajerna. njih i liverpul odigrat po 5+ i otic na maldive.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  20. #395
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,715
    Thanks Thanks Given 
    1,260
    Thanks Thanks Received 
    884
    Thanked in
    578 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Albatros View Post
    Istina za ekipe koje žele 6 titula za sezonu, čitaj Real Madrid i slično. Ali imaš neke poljuljane velikane kao Milan, ekipe koje za početak žele povratak u LŠ, kao Totenhem... Đe god da ode, možda neće odmah napraviti rezultate, ali će makar sa sobom da donese fudbal. Šta bi od Intera napravio na primjer.
    E moj brate koliko puta sam se zapitao dok gledam Marselj što oni penali nikad nisu razmišljali njega da dovedu! I dok je Bilbao vodio imao sam želju on da nas vodi, makar bi se fudbal igrao!
    Gledam kontru Marselja, Ayew vuče kontru , ispred sebe ima Žinjaka, krilo odma do njega, bek šprinta da bude dodatna opcija, znači ima nekoliko rješenja. A kad vidim kontru Intera, Icardi okružen četvoricom, nema kome dodat jer su svi ispred 16, tuga.
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  21. #396
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Douglas, Isle of Man
    Posts
    10,747
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Albatros View Post
    Istina za ekipe koje žele 6 titula za sezonu, čitaj Real Madrid i slično. Ali imaš neke poljuljane velikane kao Milan, ekipe koje za početak žele povratak u LŠ, kao Totenhem... Đe god da ode, možda neće odmah napraviti rezultate, ali će makar sa sobom da donese fudbal. Šta bi od Intera napravio na primjer.
    Sve su to klubovi koji imaju neku ideju i neku vrstu renomea sa kojim se najradije ne bi kockali vrlo vjerovatno. Macari izgleda da je tu na duže staze nakon promjene administracije, Inzagi je legenda kluba a Milan će radije isprobat' jedno 40 legendi koje će da ubijede da ih vode za relativno male pare nego nekog ko ima (pogrešnu) reputaciju 'manijaka' i tome slično.

    Sem Totenhema, Totenhemov 'povratak u LŠ' je nonsens, igrali su LŠ 2 puta u 25 godina ili tako nešto.
    "And if they didn't believe me, they believe me now."

  22. #397
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    Noćas 68000 gledalaca, Olimpico sold out još od famoznog meča sa Parmom 2001.

    PROBABILI FORMAZIONI
    Roma-Bayern Monaco
    Stadio Olimpico, Roma ore 20.45


    Roma: De Sanctis, Maicon, Astori, Manolas, Cole; Nainggolan, De Rossi, Pjanic, Gervinho, Totti, Iturbe
    A disp.: Skorupski, Holebas, Torosidis, Mbiwa, Paredes, Uçan, Florenzi, Ljajic, Destro
    All.: Garcia

    Bayern Monaco: Neuer; Lahm, J. Boateng, Dante, Alaba; Rafinha, Xabi Alonso, Goetze; Robben, Muller; Lewandowski.
    A disp.: Starke, Benatia,Ribery, Shaqiri, Goetze, Juan Bernat, Pizarro, Rode, Hřjbjerg
    All.: Guardiola


    Arbitro: Erikssen
    Assistenti Mathias Klasenius (SWE) , Daniel Wärnmark (SWE)
    Assistente arbitrale aggiunto: Michael Lerjeus (SWE) , Markus Strömbergsson (SWE)
    Quarto arbitro: Mehmet Culum (SWE)

  23. #398
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    1,371
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Astori-Manolas, mozda ce dati 5 al minimum 1 Roma prima.

  24. #399
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,715
    Thanks Thanks Given 
    1,260
    Thanks Thanks Received 
    884
    Thanked in
    578 Posts

    Default

    Rafinja, hahahaaaa. Jedva cekam da vidim duel njega i bilo kojeg Rominog krila, pojesce ga.
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  25. #400
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,519
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    702
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Siti vjestacka ekipa. Nikad nista veliko nece napraviti.

Page 16 of 166 FirstFirst ... 61213141516171819202666116 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. UEFA Champions League 2013/2014
    By Vlado in forum Fudbal
    Replies: 4820
    Last Post: 25-05-14, 22:11
  2. UEFA Champions League 09/10
    By Vlado in forum Ostali sportovi
    Replies: 11
    Last Post: 08-08-09, 15:08
  3. UEFA Champions League 2007/08
    By Katunjanin in forum Ostali sportovi
    Replies: 1728
    Last Post: 27-05-08, 21:51
  4. UEFA Champions league
    By Barbarian in forum Ostali sportovi
    Replies: 546
    Last Post: 11-06-05, 10:12

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •