Page 23 of 166 FirstFirst ... 131920212223242526273373123 ... LastLast
Results 551 to 575 of 4136

Thread: UEFA Champions League 2014/2015

  1. #551
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Douglas, Isle of Man
    Posts
    10,747
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jakuza View Post
    ...

    Digavi ovoga.

    A za vikend, Junajted će igrati Premijerligaški derbi nakon hrabro izvojevanog boda protiv WBA. Srećno!

    Rezultat očekivan, frapiran sam da nije bilo i više, mada su ovi iskulirali drugo bez problema. Očekivan je bio i pad nakon 20og minuta i ova tri gola od kojih je jedan bio preventabilan ali ovih dana protiv Liverpula minimum jedan uvijek bude. Anćeloti odradio svoje, taman je pomenuo Istanbul na poluvrijeme vjerovatno i objasnio da 'oće da ne primi ni jedan jedini gol inače će da se iskače po nečijoj majci.

    Ovi blavori... blijedo. Par bljesaka.

    Biće bolje. Možda ne za dvije neđelje, ali prostora za bolje ima masu.

    Do gledanja, drugari. :*
    "And if they didn't believe me, they believe me now."

  2. #552
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Pa da, u tome leži i Juventusova evropska tuga zadnjih par sezona.
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  3. #553
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Podgoritza
    Posts
    2,322
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    to je to. samo optimisticno. ko garantuje da u narednih par kola lovren nece proigrati kao rio iz najboljih dana, da emre can nije prirodni naslednik gerarda, da baloteli ne zaigra kao cr7.

  4. #554
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    479
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Јувентусу нема судија кад напусте територију Италијанске Републике, и онда падају шамари какве њихови навијачи не могу ни да замисле, јер живе у заблуди да је Јувентус јак. Прошле године сви знамо ко их је све понижавао, ове године се та традиција наставља. Након Атлетико Мадрида и Олимпијакос + очајна игра у гостима и опет, 90%, не пролазе групу.

    Штета, због Италије. Изгубиће се и то треће мјесто, с обзиром да ни Рома није ништа боља. Само што се Јувентус за разлику од ње не брука да прима по 7-8 голова по утакмици. Туга.

  5. #555
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Moram reći da mi se sviđa Morata. Opet.
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  6. #556
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Douglas, Isle of Man
    Posts
    10,747
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bulit View Post
    to je to. samo optimisticno. ko garantuje da u narednih par kola lovren nece proigrati kao rio iz najboljih dana, da emre can nije prirodni naslednik gerarda, da baloteli ne zaigra kao cr7.
    Ovo nije moj stil, ali moram:

    Quote Originally Posted by Čika Džo View Post
    U svakom slučaju, jedva čekam da navijači Junajteda izmile ispod kamenja ako se izgubi, čisto da potvrde da su neki igrači 'loši xexe'. Ove godine na ovu temu jedino zbog toga mogu i da dolaze.
    Uživajte momci, dok ste još blizu top 4.
    "And if they didn't believe me, they believe me now."

  7. #557
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Nevjerovatne stvari radi Juventus u Ligi sampiona stvarno. Ajde, sad ih vodi vezara ali ovo je na papiru i jaca ekipa od Konteove. No da Pirlo nece igrati za Alegrija kao za Kontea nije cudno, da Vidal kuburi sa povredom i da nije ni blijeda sijenka onog igraca od prije samo pola godine je vise nego jasno, ali u grupi sa Malmeom i Olimpijakosom posle tri kola imati tri boda je sramota. Nista bolje ne prolaze ni Englezi, Liverpul ce proci ako dobije Bazela i Ludogoreca, pred Sitijem je tezak zadatak da prodje grupu, Arsenal ce po tradiciji proci grupu ali ce stati u osmini, a ovo sto igraju trenutno je isto ocaj. Liveprul i Siti ako uopste prrodje ce isto tu stati ako im zrijeb donese Real, Barselonu, Bajern. Isto sramota za engleske klubove, opet ce Celsi da gura do polufinala barem, ima tim i da osvoji titulu, ima i trenera za tako nesto. Nestvarna forma Dortmunda u Bundesligi i LS, meni nije jasno kako oni imaju sedam bodova iz osam kola, a u LS imaju devet bodova iz tri kola, pritom su se posprdali sa jednim Arsenalom, ajde Galata i Anderleht nisu ni blizu sto se klase tice, a oept su ozbiljniji od Kelna koji ih gasi u Njemackoj.
    Last edited by Jakuza; 22-10-14 at 22:00.
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  8. #558
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    479
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Не постоји друго објашњење осим да Јирген Клоп кује неки опасан план, који је потпомогнут чињеницом да нико на њих не обраћа пажњу ове године, с обзиром на театралне побједе Бајерна, Реала, Челзија, Шахтиора...

    Замислите да Дортмунд освоји ове године Лигу Шампиона, након свих отимачина које су преживјели од стране Бајерна. Мислим да не би било незадовољне особе на овој планети да се та два тима састану поново у финалу, и да их Адриан Рамос и Обамејанг убију једно 3:0.

    Навијачи Бајерна нису респектабилан узорак за ову анкету.

  9. #559
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    605
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    Juventus...
    sampion Italije kojem prijeti ispadanje iz jedne od najlaksih grupa u ovogodisnjem izdanju CL-a.
    mnogi ce se sjetit da ih je ista sudbina u slicnoj grupi i prosle godine zadesila.
    za to vrijeme, timovi koji koriste jedan stadion u Milanu igraju cetvrtkom, ili ni to. tuga...

  10. #560
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Stvarno je Juve sraman evo dvije godine. Srećom imamo keca u rukavu - Allegrija.
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  11. #561
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    601 East 54th NY
    Posts
    4,779
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne zna se ko je gori - navijaci Uniteda koji navijaju za tim koji prima po par komada od wba i slicnih ekipa i nesto pricaju kontra Liverpula (a u sustini ovakav Real bi United ispratio sa 6-7 golova pa se niko od navijaca Uniteda ne bi danima pojavljiva' odje) i velicaju igraju Reala, il' navijaci Milana i Intera koji pljuju po Juventusu i pominju sudije a u sustini ne zele da priznaju da su toliko losi da ne mogu biti medju tri tima koji idu u LS iz tuzne Serie A.
    I don't get lucky. I make my own luck.

  12. #562
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    I ko ti ga je dao na kraj Wengeru siso jedna francuska... smradu stari olinjali. Jebo te rodjendan.

    Ja ne znam sto ocete od Juventusa kad muje trener Alegri a i prije njega nisu umjeli opepeljit.

    Liverpul sramotica, ono treba izbacit iz LŠ. Na cemu je onaj Rodzers?
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  13. #563
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,592
    Thanks Thanks Given 
    7,524
    Thanks Thanks Received 
    4,600
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jakuza View Post
    Nevjerovatne stvari radi Juventus u Ligi sampiona stvarno. Ajde, sad ih vodi vezara ali ovo je na papiru i jaca ekipa od Konteove. No da Pirlo nece igrati za Alegrija kao za Kontea nije cudno, da Vidal kuburi sa povredom i da nije ni blijeda sijenka onog igraca od prije samo pola godine je vise nego jasno, ali u grupi sa Malmeom i Olimpijakosom posle tri kola imati tri boda je sramota. Nista bolje ne prolaze ni Englezi, Liverpul ce proci ako dobije Bazela i Ludogoreca, pred Sitijem je tezak zadatak da prodje grupu, Arsenal ce po tradiciji proci grupu ali ce stati u osmini, a ovo sto igraju trenutno je isto ocaj. Liveprul i Siti ako uopste prrodje ce isto tu stati ako im zrijeb donese Real, Barselonu, Bajern. Isto sramota za engleske klubove, opet ce Celsi da gura do polufinala barem, ima tim i da osvoji titulu, ima i trenera za tako nesto. Nestvarna forma Dortmunda u Bundesligi i LS, meni nije jasno kako oni imaju sedam bodova iz osam kola, a u LS imaju devet bodova iz tri kola, pritom su se posprdali sa jednim Arsenalom, ajde Galata i Anderleht nisu ni blizu sto se klase tice, a oept su ozbiljniji od Kelna koji ih gasi u Njemackoj.
    Igraju u najjačoj ligi na svijetu, za par godina će Njemci moći da šalju drugoligaške timove u LS i ovi će ponovo da se šetaju...
    #fakenews

  14. #564
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Svake godine poneko zaluta medj elitom, ove godine su to Liverpul i Bate Borisov
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  15. #565
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    1,371
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a o desert, izbaci ovo covjek sa jednim zarezom i ne trepnu. melodrama!

  16. #566
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Igraju u najjačoj ligi na svijetu, za par godina će Njemci moći da šalju drugoligaške timove u LS i ovi će ponovo da se šetaju...
    A nemoj Medo, Bundes je premocna liga, ta posjecenost, atmosfera na stadionima, sami stadioni, fudbal koji se igra, igraci, sve je na nenormalnom nivou, ali oni su maltene u najjacem sastavu igrali za vikend i izgubili od jebenog Kelna. Ajde dok nisu imali Rojsa, Ginda, Humelsa pa i da razumijes, jbg takve igrace je nemoguce zamijeniti, ali nesto ozbiljno nije u redu kad vec kasne za Bajernom 13 bodova i na dva boda su od zone ispadanja. Inace ovo je treca vezana sezona u kojoj ne mogu da izguraju dva fronta. Kad moze Atletiko morala bi i Borusija.
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  17. #567
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,592
    Thanks Thanks Given 
    7,524
    Thanks Thanks Received 
    4,600
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jakuza View Post
    A nemoj Medo, Bundes je premocna liga, ta posjecenost, atmosfera na stadionima, sami stadioni, fudbal koji se igra, igraci, sve je na nenormalnom nivou, ali oni su maltene u najjacem sastavu igrali za vikend i izgubili od jebenog Kelna. Ajde dok nisu imali Rojsa, Ginda, Humelsa pa i da razumijes, jbg takve igrace je nemoguce zamijeniti, ali nesto ozbiljno nije u redu kad vec kasne za Bajernom 13 bodova i na dva boda su od zone ispadanja. Inace ovo je treca vezana sezona u kojoj ne mogu da izguraju dva fronta. Kad moze Atletiko morala bi i Borusija.
    Shpanija je sprdnja liga, vishe se choek umori kad ode psa da prosheta... Jedino se englezi mogu primaci po intezitetu...

    Sent from Tapatalk
    #fakenews

  18. #568
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Sve u svemu, nocas trop kvalitet.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  19. #569
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by McDonald's View Post
    Не постоји друго објашњење осим да Јирген Клоп кује неки опасан план, који је потпомогнут чињеницом да нико на њих не обраћа пажњу ове године, с обзиром на театралне побједе Бајерна, Реала, Челзија, Шахтиора...

    Замислите да Дортмунд освоји ове године Лигу Шампиона, након свих отимачина које су преживјели од стране Бајерна. Мислим да не би било незадовољне особе на овој планети да се та два тима састану поново у финалу, и да их Адриан Рамос и Обамејанг убију једно 3:0.

    Навијачи Бајерна нису респектабилан узорак за ову анкету.
    Samo da te podsjetim kolko je veliki klub Bajern iz Minhena,http://www.theguardian.com/football/...ampions-league
    Bez jake Borusije nema ni jakog Bajerna
    Ne znam kad bi ovo Real uradio Barsi ili obratno
    Podgorica Podgoricanima!

  20. #570
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ako onaj Suarez ne izvadi nekakvog zeca iz sesira, ne znam, nisam upucen, Roki i co. ce da tresnu Barsu par ekselans.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  21. #571
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,342
    Thanks Thanks Given 
    517
    Thanks Thanks Received 
    551
    Thanked in
    369 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by .Bole View Post
    Samo da te podsjetim kolko je veliki klub Bajern iz Minhena,http://www.theguardian.com/football/...ampions-league
    Bez jake Borusije nema ni jakog Bajerna
    Ne znam kad bi ovo Real uradio Barsi ili obratno
    Nije to isti rivalitet.

  22. #572
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Jesam li vam reko

  23. #573
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,297
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TheLucas View Post
    Ako onaj Suarez ne izvadi nekakvog zeca iz sesira, ne znam, nisam upucen, Roki i co. ce da tresnu Barsu par ekselans.
    bogami nece..Vazda Barsu probije kad se igra na Bernabeu..ima da im daju 2-3 gola minimum..Kad ih malo razvuku na onaj teren a ovi pocnu da pizde jer ne mogu do lopte doc..

  24. #574
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Kros...11+ km za 80 minuta, 93% passing. 25 miliona...
    Kasiljas izvadio 2 gola, minimum.

  25. #575
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Damascus
    Posts
    340
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by miha View Post
    bogami nece..Vazda Barsu probije kad se igra na Bernabeu..ima da im daju 2-3 gola minimum..Kad ih malo razvuku na onaj teren a ovi pocnu da pizde jer ne mogu do lopte doc..
    Najjaca dvojka svih vremena, nikad vise takvu kvotu barsa nece imat a završiće 1:5 ili 2:5 nisam bas siguran za tačan rezultat.

    Inače je lfc u krizi i očekujem payback u Španiju (naravno tu će barsa odraditi svoje).



    Ispade li ovo Juventus (opet) u grupi?

    Gasi calćio. :mrgreen:


    Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

Page 23 of 166 FirstFirst ... 131920212223242526273373123 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. UEFA Champions League 2013/2014
    By Vlado in forum Fudbal
    Replies: 4820
    Last Post: 25-05-14, 22:11
  2. UEFA Champions League 09/10
    By Vlado in forum Ostali sportovi
    Replies: 11
    Last Post: 08-08-09, 15:08
  3. UEFA Champions League 2007/08
    By Katunjanin in forum Ostali sportovi
    Replies: 1728
    Last Post: 27-05-08, 21:51
  4. UEFA Champions league
    By Barbarian in forum Ostali sportovi
    Replies: 546
    Last Post: 11-06-05, 10:12

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •