Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 43

Thread: Admin za Cs na g-serveru

  1. #1
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    46
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Admin za Cs na g-serveru

    Posto dnevno provodim sa drugovima dosta vremena na g-serveru a imaju samo 4 mape zamolio bih Executora ili nekog drugog admina da i meni predaju admin posto su admini rijetko na g-serveru(za razliku od mene) a igrati 4 mape vrlo brzo dosadi.

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,600
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Zavrseno.
    Samo spusti konzolu i kucas cl_jaadmin 999
    i to je to
    Quote Originally Posted by my name is ...
    izvini oli mi rec kako da neciji post stavim u signature ?

  3. #3
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    fino si mu to rekao da je trebalo da bude vise admina bilo bi a posto ovoga lika i ne gledam previse na G server ne svatam svi bi oni admine da dobiju a covjek igra na beotelu a ne na G serveru barem ako mu je ovo nick i na serveru

  4. #4
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  5. #5
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Hell
    Posts
    624
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Samo naprijed brate, imas moj glas. Na server treba neko ko ce red sprovest a ne tipovi koji se kurcobecaju sa time da su admini i nista ne rade.
    Ovdje ti je admin kao da trazis milion dolara. Mozes igrat kako god oces, bit redovan, kulturan&korektan™, ali ako nemas vez sve ti je dzabe. A i ne cudi me sto ti admini igraju na beotel, Srbi imaju odlicne servere sa finim i prijateljski raspolozenim igracima a ne kao ovi nasi.

    @born:
    javi se adminu servera a ne ovdje, samo se glupiras.

    @admin/moderator:
    zakljucajte ove gluposti.

    @acid:
    samo ti pricaj.

  6. #6
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,211
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    19 Posts

    Arrow

    Quote Originally Posted by MaDDoX
    Samo naprijed brate, imas moj glas. Na server treba neko ko ce red sprovest a ne tipovi koji se kurcobecaju sa time da su admini i nista ne rade.
    Ovdje ti je admin kao da trazis milion dolara. Mozes igrat kako god oces, bit redovan, kulturan&korektan™, ali ako nemas vez sve ti je dzabe. A i ne cudi me sto ti admini igraju na beotel, Srbi imaju odlicne servere sa finim i prijateljski raspolozenim igracima a ne kao ovi nasi.

    @born:
    javi se adminu servera a ne ovdje, samo se glupiras.

    @admin/moderator:
    zakljucajte ove gluposti.

    @acid:
    samo ti pricaj.
    jao wazda li je ista pricha bila oko g-servera ja ssam batalio da igram CS prije 3-4 i tada se isto razglabalo.. ko ce bit' admin ko bi bio bolj.. i tako.. da wam odma predlozhim da se ne zamarate.. od toga nece bit' nishta..
    Da... uwjek je bilo uporedjiwanje sa srpskim serverima.. ok! ali kod srba na server ne mozhesh da naidjesh na 3-4 igracha uwjek je preko 10
    admina ima wishe i tokom chitawe godine sprowode red.
    Josh neshto shto se tiche G-servera ..prwenstweno sam ga batalio zbog 'ebenish cheatera.. neznam kakwa je sad situacija.. re-instalirao sam CS.. i u skorije wrijeme ne bik' da ga palim
    gl^hf
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  7. #7
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Hell
    Posts
    624
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    i ja sam ga batalio vec 2je godine. Cheatera na g ima ka govana. Preporucujem ti da isprobas novog wolfa, ako volis timske fps-ove svidjece ti se.
    Od g-a i moze biti nesto, ja sam prije godinu-dvije na sajt g-a bio moderator (dok ga nisu usrali sa ovim novim sajtom) i to ne preko nekih veza i cuda nego cisto za to sto sam imo volje za time. To mi kaze da su na g postojali razumni ljudi, a ima l ih sad nemam pojma.
    pos.

  8. #8
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,211
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    19 Posts

    Arrow

    Quote Originally Posted by MaDDoX
    i ja sam ga batalio vec 2je godine. Cheatera na g ima ka govana. Preporucujem ti da isprobas novog wolfa, ako volis timske fps-ove svidjece ti se.
    Od g-a i moze biti nesto, ja sam prije godinu-dvije na sajt g-a bio moderator (dok ga nisu usrali sa ovim novim sajtom) i to ne preko nekih veza i cuda nego cisto za to sto sam imo volje za time. To mi kaze da su na g postojali razumni ljudi, a ima l ih sad nemam pojma.
    pos.
    kazhesh "wolf" ima li dje kakaw screen-shot ?
    ako mi se swidi uzeo bi original.. prenstweno.. da me ne karaju cheateri i da ne laguje server..
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  9. #9
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Hell
    Posts
    624
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    e brate brate
    Najbolja stvar kod wolfa (wolfenstein: Enemy Trritory) je sto je odlicna BESPLATNA mp igra. Poslje cs-a i quake je najigranija na net, ima barem 10 puta vise servera i igraca ngo cod !
    evo screensi:
    screen1
    screen2
    screen2

    p.s. ako ti se svidja fljosnucu ti je na cd, nadam se da imas makar isdn, na modem je nepodnosljivo, evo radi nje uzimam dsl.
    p.p.s. Cheatera na wolfa nema. Igram ga vec 2je godine i sjecam se samo dvojice koje su odmah uhvatili. Wolf koristi punkbuster a ne cheating "paradise".
    Last edited by MaDDoX; 12-02-06 at 11:18.

  10. #10
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,211
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    19 Posts

    Arrow

    /off topic
    a tako rechi igrao sam odawno Wolfenstein ali ono single player
    igrao bih ga multi
    imam zalud ISDN ali skot nece da se instalirra
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,928
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Evo da se glasne i jedan admin G-servera

    Znachi svi hocete admina. Preko mene dobishe mnogi admina, ali vecina njih vishe i ne zalazi. Ja nemam direktan pristup serveru i zbog toga ne mogu uraditi sve sad i odmah vec se moraju chekati ljudi koji ce sve to da urade. Procedura je zbog toga i iskomplikovana.

    Neko pomenu neke dobre ljude od ranije. Koliko su dobri ne znam, samo znam da su koristili pristup serveru za sve osim za serverske svrhe, pa su, izmedju ostaloga, postavili i "severinu" i time zagushivali protok servera... Zbog takvih gluposti danas niko i ne mozhe imati pristup van lokalne ICG mrezhe, i sve se fino gushi i gasi.

    Admini nijesu za temperamentne osobe, koje poslije prvog HS kroz kutiju banuju igrache "zbog chita" i samo shire glasine nesposobnosti nashih admina.

    Navedite 3 osobe koje mislite da treba da imaju admina, i ja cu se potruditi da ga i dobiju. Chim primijetim da prave neke sprdnje (deshavalo se chesto) skinuce im se i onda ce pricha da se vrti u krug po ko zna koji put

    Da chujem?
    BEFORE SEX u help each other get naked. AFTER SEX u only dress yourself. Noone helps u once ur fcked

  12. #12
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    46
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zasto meni ne bi dao admin . Dnevno sam barem po 3 sata na g-server i to ima josh barem 5-6 leekova iz igraonice koji su na g-serveru i dosadi igrati 4 mape. A sto se cheatera tiche zasad ima samo 1 ili 2 sto su bash zasluzili ban . To su MultiKIll d3k1 i neki HCKR a sto se tice drugih ne bih odmah banovao bez ako to stvarno ne zasluzhe a server nije prepun cheatera kao sto se prica

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,928
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Born2beWilD
    Zasto meni ne bi dao admin . Dnevno sam barem po 3 sata na g-server i to ima josh barem 5-6 leekova iz igraonice koji su na g-serveru i dosadi igrati 4 mape. A sto se cheatera tiche zasad ima samo 1 ili 2 sto su bash zasluzili ban . To su MultiKIll d3k1 i neki HCKR a sto se tice drugih ne bih odmah banovao bez ako to stvarno ne zasluzhe a server nije prepun cheatera kao sto se prica
    Vidjecemo neshto. Koji ti je nick na G?

    A za chitere si u pravu. Ljudi koji chituju su najcheshce pochetnici, pa je lako provaliti chituju li ili ne. Danas sam malo igrao poslije duzhe pauze, rasturio ih i pocheli da plachu kako chitujem. Da je No_Limit danas imao admina umjesto mene, sigurno bih dobio ban od njega jer je bio 100% ubijedjen da chitujem. Eto razloga zbog kojeg je po nekad i opasno dati admina. Jednostavno treba dobro procijeniti...
    BEFORE SEX u help each other get naked. AFTER SEX u only dress yourself. Noone helps u once ur fcked

  14. #14
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    340
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Unhappy

    Ja sam mislio da je G offline

  15. #15
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    1,748
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja se sjecam odavno kad je schumi bio zaduzen za G - pitao sam lika da mi da admin iz istih razloga i dobio sam ga...bio sam vrh admin jbga...
    inace, balsa - to si ti? me_bitch? hehehehe
    eee ne sjecas se ti mene...a igrali smo zajedno i MU, i CS i mnogo toga
    ako se sjetis - SavaGE, Antichrist - ne znam koji su mi tada bili nickovi u trendu :P
    Stone the crow

  16. #16
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    46
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Na g-serveru se potpisujem isto Born2beWilD. I u pravu si za to prozivanje . To mi se ne deshava samo na g-server vec i na drugim serverima. Npr. neki leekovi sto dodju 1 mjesecno na g odmah pocnu sa prozivanjem i na svakoj mapi me barem po 2 -ica prozovu cheaterom zato sto dbli koriste neke staromodne stekove koje svako provjeri i svi pocnu sa onim " Ima Wallhack ajmo vote da ga kikujemo itd. Ali srecom ima i krstenih igracha . Sto se tice admina meni ga mozesh slobodno dati , naravno necu ga zloupotrijebeti a inache stari mi drzi igraonicu pa vremena nikad ne moze hvaliti

  17. #17
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,549
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A uchite li vi sto? Bolje da uchite nego da igrate CS )
    It's not who we are and where are we, it's about in what we believe and what we choose...

  18. #18
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne znam kakva je sad situacija sa adminima ali poslije one zadnje podjele Balsha od onih sto su ga onda dobili jedino smo online grof,bologmo i ja
    Ja iskreno kazem kad je na G-serveru manje od 10 igracha radije idem na tehnicom koji je skoro vazda pun,sto se tice ostalih servera iz Srbije to nista ne valja SBB je ugahsen trenutno izbacili su valjda onoga murdaru tako sam chuo sto je radio oko servera i evo ne radi vec 10-tak dana a sve ce vam reci to da su na SBB i neki ADMINI koristili chitove tako to je cisto ******,o beotelu ne treba trositi rijeci tamo su igraci umislili da su svi kao Hiton potti i ti ostali poznatiji previshe ufurano a ima i chitera admin te banuje jer mu se cefne ali najjfora je jedan bosanac u igri mu je nick Gile i jos jedan the_Game njih 2 ovaj prvi Gile on fino udje sa aim i wall i ako mu nesto neko kaze ili ga admin banuje server fino obori i nema igre do ujutro,taj debil je i G-server nekoliko puta obalio a ovaj the_Game je obarao G-server i njega sam bio banovao prije,sad je kao rekao nece vise i evo da vidimo dokle ce to da traje,i dalje je problem na G-serveru manjak ljudi jer se u CG slabo igra Cs a pogotovo 1.5,jedini server trenutno koji je vazda full a ima admina online skoro stalno je tehnicom.Sto se mene tice ja se ulogujem na G svaki dan mozda na pola sata-sat itd itd................

  19. #19
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A ti si lood Nikola ostavi ovaj barem ovaj topic na miru manijace
    Nisam doshao onaj dan igrao sam sa nenadom dotu kod vlatka pa nisam mogao da ga ispalim,doci cu ovija dana.............p0z.

  20. #20
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Hell
    Posts
    624
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by eskim
    A uchite li vi sto? Bolje da uchite nego da igrate CS )
    nadam se da se zajebajes.

  21. #21
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,211
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    19 Posts

    Arrow

    Quote Originally Posted by MaDDoX
    nadam se da se zajebajes.
    i hope so 2
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  22. #22
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,211
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    19 Posts

    Arrow

    Quote Originally Posted by BOZOVIC
    Nema problema lazove :mad:
    RoFL :mrgreen:
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  23. #23
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,928
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Born2beWilD je postao novi admin.

    Chestitamo
    BEFORE SEX u help each other get naked. AFTER SEX u only dress yourself. Noone helps u once ur fcked

  24. #24
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Hell
    Posts
    624
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Svaka cast. Da vidimo kako ce mu to ic.

  25. #25
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,211
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    19 Posts

    Arrow

    i mene interesuje..
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 58
    Last Post: 22-11-05, 20:01
  2. Predlog za Admin tim CDM Foruma.
    By ::M@rkoP:: in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 5
    Last Post: 31-03-05, 20:10
  3. Konektovanje na MySQL na drugom serveru?
    By eskim in forum Software
    Replies: 8
    Last Post: 11-03-05, 16:30

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •