Page 748 of 1402 FirstFirst ... 2486486987387447457467477487497507517527587988481248 ... LastLast
Results 18,676 to 18,700 of 35035

Thread: Iz raznih novina III

  1. #18676
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    5,034
    Thanks Thanks Given 
    1,148
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    645 Posts

    Default

    Sve se svodi na ovo



    Sent from my HTC U11 using Tapatalk

  2. #18677
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Plava soba.
    Posts
    13,652
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    224
    Thanked in
    166 Posts

    Default

    Da ovi bijeni nijesu kakvi forumaši, fali li ko?
    ..ja "Uiiip" i te po(d)vike još niđe ne čuh il pročitah doli ovđen.

    A i ovi policajci sa snimka izgledaju kao da ih biju radi reda, niđe ja tu ne mogu uhvatit nekakav nekontrolisani bijes.

  3. #18678
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,896
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,422
    Thanked in
    2,226 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Raquel View Post
    A i ovi policajci sa snimka izgledaju kao da ih biju radi reda, niđe ja tu ne mogu uhvatit nekakav nekontrolisani bijes.
    Još gore.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  4. #18679
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Plava soba.
    Posts
    13,652
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    224
    Thanked in
    166 Posts

    Default

    Isto je to samo nekakva vježba pitomaca Akademije (je l' se tako kaže)?
    Niko ne izgleda jako udaren? Ima li đe fotografija bez šminke tija povreda?

  5. #18680
    Join Date
    Nov 2016
    Posts
    366
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Gledajte ovu nervnu boles'... Kad ne znas dal su izdushili ljudi psihicki ili su bas udbasi..



    Medacu izgleda siba neka zajebana paranoja

  6. #18681
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    52
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Ako ove sirovine dobiju otkaze, sta mislis ko ce i kakvu pouku izvuci iz ovoga? Onda se mogu ocekivati jos gore provokacije od strane gradjana, jer ce panduri morati da pripaze na svoje ponasanje.
    Ja nešto ne znam tu vrstu građana koja vijeđa i psuje policiju i ne vidim sebe kao nekoga ko bi se tako ponašao. Isto ne bih mogao da radim tu vrstu posla, ali mogu pretpostaviti kako bih se osjećao da dođem u tu situaciju – radim svoj posao i trpim uvrede i psovke. Gdje su tu moja prava?


    Kako god, to nije toliko bitno koliko realno sagledavanje situacije, što kod nas nije slučaj – kod nas se često politizuje i emotivno gleda na sve to. Nerealno je očekivati da policajac koji uz to možda ima ne više od 20tak godina reaguje kao da se ništa nije desilo.Vjerovatno ni stariji nijesu imuni, tako da ja ne bih računao na promjene u skorije vrijeme, pa je pouka savim ok – da ne treba psovati policajce. Neko mora da obavlja taj posao i ne vjerujem da je moguće naći nekog robokopa koji reaguje na uvrede bez emocija. Kod nas često pominju druge zemlje i čini mi se da neki komentatori nemaju iskustvo iz prve ruke – ima mnogo gorih primjera, da ne pričam sad o tome.


    Sve u svemu,svima će biti bolje ako se izbjegnu psovke i uvrede, tako će se izbjeći i ovakve neželjene situacije.
    Last edited by forum; 21-02-18 at 18:15.

  7. #18682
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Kotor
    Posts
    9,402
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default


  8. #18683
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Gledajte ovu nervnu boles'... Kad ne znas dal su izdushili ljudi psihicki ili su bas udbasi..



    Koga sad brane, Kosovo ili Meda i Pipuna?
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  9. #18684
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,715
    Thanks Thanks Given 
    1,260
    Thanks Thanks Received 
    884
    Thanked in
    578 Posts

    Default

    A dosadno bi bilo bez njih... Zamisli da su svi kulturni i ustogljeni kao Kaludjerovic i Gosovic iz Demokrata ili kao Vuksanovic iz HGI.
    Sa ovima uvijek neka desavanja, akcija, sprdnja


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  10. #18685
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,049
    Thanks Thanks Given 
    5,050
    Thanks Thanks Received 
    2,447
    Thanked in
    1,319 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zedd View Post
    Koga sad brane, Kosovo ili Meda i Pipuna?
    Locira kafanu dje ce ih chekat...
    ...

  11. #18686
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Što su mi Meda uhapsili danas?

    #jesuisMedo

    #otporsistemu
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  12. #18687
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,884
    Thanks Thanks Given 
    1,650
    Thanks Thanks Received 
    2,834
    Thanked in
    1,225 Posts

    Default

    sprda se Gando nebojsi medojevicu a oce da ga glase na izbore... san
    f6

  13. #18688
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Kotor
    Posts
    9,402
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Lider Pokreta za promjene i jedan od šefova DF-a Nebojša Medojević rekao je da je danas priveden u CB Nikšić zbog navodnog saobraćajnog prekršaja. Iz Uprave policije tvrde da je Medojević vozio 109 kilometara na sat, da je počinio saobraćajni prekršaj i da nije priveden, već da je pozvan da izjavu da u CB Nikšić.

    “Netačno je da je političar Nebojša Medojević priveden. Njemu je rečeno da dođe u CB Nikšić zbog prekršaja koji je počinio u saobraćaju”, kazali su u UP.

    Saobraćajni prekršaj se dogodio danas u 16,44 časova u mjestu Paprati, kada je prilikom radarske kontrole, policijski službenik snimio da se vozilo marke “Toyota Rav”, podgoričkih registarskih oznaka, kreće 109 km/h na dionici puta, van naseljenog mjesta, gdje je najveća dozvoljena brzina kretanja vozila ograničena na 80 km/h na što upozorava i vidno istaknuti saobraćajni znak na toj dionici puta.

    Policajac je, davanjem znaka, pokušao da zaustavi vozilo Medojevića, ali se on nije zaustavio.

    Nakon toga, policijski službenik je putem radio veze svim kolegama prenio obavještenje da se vozilo zaustavi, što su oni i učinili nakon 10-tak minuta, u mjestu Hercegovački put.

    Kada ga je sustigla druga policijska patrola, Medojeviću je predočeno koje je prekršaje počinio, nakon čega mu je izdat prekršajni nalog za naplatu novčane kazne u iznosu od 30 eura.

    “Protiv Medojevića je takođe podnijeta i prekršajna prijava jer se nije zaustavio na znak stop. Nakon završenih službenih mjera i radnji, Nebojša Medojević je napustio prostorije CB Nikšić”, navode u UP.

    Jasno poručuje – za kršenje propisa iz Zakona o bezbjednosti saobraćaja na putevima odgovaraće svi koji ih počine.

    “Izuzetak ne mogu biti javne ličnosti koje bi trebalo da budu primjer poštovanja zakona”, jasni su u Upravi policije.

    Da podsjetimo, član Predsjedništva Pokreta za promjene Nikola Bajčetić tvrdi da su njega i predsjednika partije danas sa rotacijama presreli i zaustavili pripadnici IJP Nikšić, na putu za Herceg Novi jer, kako kaže, navodno, negdje na putu Podgorica-Nikšić nijesu stali na znak stop.

    “Po zahtjevu njihovog starješine, Medojević je priveden u Centar bezbjednosti Nikšić kako bi prekršajno odgovarao. Ovo je bruka. Uhode nas kao najveće kriminalce, dok se pravi kriminalci slobodno šetaju. Imunitet za poslanike DF-a, logično, ne postoji”, kazao je Bajčetić.

  14. #18689
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    601
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    62 Posts

    Default

    Prve tri trake ka NK, ustekaju se sa desne strane na neko manje prosirenje. Picio Medolino unutrasnjom trakom, rekao im iz auta da im nema kad.

  15. #18690
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Zvončice neka grijeh ide na moju dušu ali po meni ovaj post između redova opravdava policajce jer su sigurno imali neki dobar razlog, a kad bi mi ostali znali koji je to razlog rekli bi smo im, udrite ne žalite ih.


    neka ide na tvoju dušu...ne čitaj između redova, ne ide ti dobro!
    ovaj post osuđuje nasilje u svakom slučaju i osudjuje one koji su za nasilje pa viču udri policijo, kad recimo (da ti bude jasnije) neko dira nekoga njihvovoga po bilo kojem svojstvu, a protiv nasilja onda kad ih ne boli po grbači...upravo ono što si meni spočitao...

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Ja, recimo, podržavam. Ne bih imao ništa protiv gomilu ljudi da vidim polomljenih kostiju, vilica, obijenih bubrega i slično, ali nisam te sreće. Ima ih koji su zaslužili debelo. Što vele, kako ne pomlatiše raznorazne članove klanova, nego ih samo gledaju kako divljaju i kako ih vrijeđaju, mnogo gore od jednog pozdrava magarcu? A za ove mangupe u pokušaju, udarac po džepu je mnogo efikasniji od šaketanja. Jednom parom da časte državu, drugi, treći put - znaš li ti koliko je to vikenda uveče da se ne može u grad izać?
    hmmm ja podržavam da svako ko pogriješi odgovara....po zasluzi i "ni po babu ni po stričevima" i onda nam ne bi ni bilo ovakvih diskusija...ali nažalost, policija će meni uzeti dozvolu za prekorčenje od 20kmH a nekome ni zbog ubistva neće suditi....onda je normano da su ljudi bijesni i da bi čerečili, lomili ruke i noge bEsili na trgu...istina je da te nekad sitnica izbaci iz takta da bi tog momenta nekome glavu čovjek razbio bez kajanja, ali srećom smo svjesna i uračunljiva bića
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  16. #18691
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    5,809
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    460
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    Kako su ugrozeni uf uf

  17. #18692
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Crnogorska policija od 90-e na ovamo zasluzuje samo da bude pljuvana. Pa svako malo imamo hapsenje nekog policajca jer diluje maltretira puca sluzbenik pistoljem itd. Samo iz razloga sto se svakava olos primala tu poslije 90ih. Pa onaj siledzija El Re je napisao da su se ljudi dobrovoljno prijavljivali 98 kad je ona frka Momo Milo .
    Ko zna kakvih je olosi tada primljeno i koliko ih je ostalo. Sto li su samo cinjeli u one betonjerke kad kamera nije bilo. Kakvih li je tu izivljavanja bilo.
    Last edited by PrijekiLijek; 21-02-18 at 23:56.

  18. #18693
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Ja isto ne volim nasu policiju na putevima. Veoma su daleko od svojih kolega na zapadu. Ali isto to vazi za politicare. Pice 30km preko ogranicenja i nece da se javno izvinu gradjanima zbog toga i obecaju da to vise ne rade . Oni cak nemaju obraza pa se jos bune.
    'Gdje ce biti nacionalni praznik kada se izvuce bod protiv Estonije, Albanije...'
    V.Drljevic-DAN

  19. #18694
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,999
    Thanks Thanks Given 
    2,233
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    210 Posts

    Default

    Meni je policija puno puta oprostila prekoračenje brzine (to je jedina vrsta sobraćajnog prekršaja koju pravim, i to ne rijetko), a prije dvadesetak dana sam popio prijavu i, naravno, platio kaznu za prelazak van pješakog prelaza. Parodksalno, meni se uglavnom sprdaju što po pravilu odbijam da prelazim van predviđenog mjesta.
    Napominjem, uvijek su policajci bili vrlo kulturni, bilo da su kažnjavali ili opraštali.
    ---
    Prihvatam da ja, prvi, u CG platim svaku kaznu za saobraćajni prekršaj, samo da to pravilo o kažnjavanju u potpunosti zaživi.

  20. #18695
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,033
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Nije davno bilo kad se auto u pratnji predsjednika košarkaškog saveza zapalilo i fijukali meci sat vremena da se nije moglo proć ulicom i ko je odgovarao ??? Da se to desilo nekome iz opozicije ne bi se vadio iz zatvora makar 3-4 god.
    deuscroix

  21. #18696
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Gospodo... Saobracajna policija se bavi saobracajnim prekrsajima... Nijesu oni problem a nemaju ni nadleznosti za nesto budibogsanama da rade...

    Ranije dok se moglo akati, pa cujes, zovi toga i toga da se izbuca prijava, da se vrati vozacka da ovo da ono... Medjutim sad je to malo zajebanije... Necemo drugovi zaboraviti dok nijesu uvedeni odredjeni zakoni , da se znalo kad te zaustave kao sad u Albaniji 5-10maraka/eura. Zaboravni smo, zaboravni....

    Policajac treba da bude odraz drzave, po stavu i po ponasanju. Kod nas je do sada policija pokazala samo suportno





    Nikada necu zaboraviti kako su nas odje satrli. Nesto sto kamera nije zabiljezila je da je bila jos jedna frka i da je drugi odred policije tamanio djecu od 15 godina koja su se zatvorila u bus. I da bi ispeglali na kraju, kao oni popili batine u full oklopima a ne mi.


    da ne zaboravimo i vlajka



    Last edited by Gandalf_White; 22-02-18 at 01:00.
    One Ring to Rule them all...

  22. #18697
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Vlajko pored ovoga ima cudo bozje ovakvih situacija u Berane. Nikad nije odgovarao.

    Pretpostavljam da je ovaj dnevni list Sloboda sto ce da izadje privrzena DF-u nego zna li iko je li Gnojko vlasnik?

  23. #18698
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Inace to dje vas umecili valja znat da nijeste ni jedan procenat vi krivi. No je momak ubacio baklju sa ulice na vas. U momentu im nije palo na um put ulice da krenu no u vas u sve sest

  24. #18699
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,747
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,444
    Thanked in
    1,708 Posts

  25. #18700
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

Page 748 of 1402 FirstFirst ... 2486486987387447457467477487497507517527587988481248 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)

Similar Threads

  1. Iz raznih novina II
    By BrunoX in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 16634
    Last Post: 30-07-14, 22:19
  2. Replies: 27
    Last Post: 27-07-13, 08:57
  3. Iz raznih novina
    By G R A D in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 8017
    Last Post: 02-10-10, 00:17
  4. Iz raznih novina
    By Zvek_Zivi in forum Religija i filozofija
    Replies: 0
    Last Post: 13-02-06, 23:57

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •