Page 633 of 1402 FirstFirst ... 1335335836236296306316326336346356366376436837331133 ... LastLast
Results 15,801 to 15,825 of 35035

Thread: Iz raznih novina III

  1. #15801
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,339
    Thanks Thanks Given 
    513
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    368 Posts

    Default

    Treba tu gledati širu sliku, sve je ovo veliki plan geografa Rešada, cilja neku ambasadu :lolblue:
    Nezadovoljan raspodjelom moći, buntovničke naravi, avantursta u duši, krenuo je svojim putem.Sa srećom, E viva.

  2. #15802
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,037
    Thanks Thanks Given 
    3,963
    Thanks Thanks Received 
    6,538
    Thanked in
    3,115 Posts

    Default

    kad i zakone prepisujemo. i formulare. muka im bilo editovat.

  3. #15803
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    5,809
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    460
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    uporedite I ostale zakone sa hrvatskim, samo su prevedeni

  4. #15804
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    U normalnim Nebanana drzavama Reshad bi vec jutros podnio ostavku...

    Ali fukncioneri DPS/BS/SD/HGI su srasli sa foteljama i mogu se samo hirurski odstraniti
    One Ring to Rule them all...

  5. #15805
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    I te kako.



    23.8.2017 07:22
    KOPIRALI PLANOVE OD HRVATA

    Jokić: Nemoralan i nečastan postupak Zavoda za školstvo

    Crnogorski đaci će dijelom učiti i prema planovima i programima koje su osmislili nastavnici u Hrvatskoj, jer je crnogorski Zavod za školstvo kopirao dobar dio hrvatskih kurikuluma - iz fizičkog vaspitanja, istorije, geografije, pa i crnogorskog jezika.

    To je "Vijestima" potvrdio bivši predsjednik Ekspertske grupe koja je radila na reformi obrazovanja kod susjeda Boris Jokić.

    "Naša metodologija i kurikulumi su javni dokumenti. Nama kao naučnicima i učiteljima je jako drago da djeca u Crnoj Gori ili bilo kojoj drugoj državi, dobiju priliku za kvalitetno obrazovanje. Ipak smatram nemoralnim i nečasnim to što su naši kurikulumi preuzeti bez konsultovanja nas koji smo na tome radili ili obrazovnih vlasti u Hrvatskoj", poručio je Jokić.

    Novi hrvatski školski planovi i programi, na kojima je radilo oko 500 stručnjaka iz svih oblasti, objavljeni su u februaru, a iako su prošli javnu raspravu, još nije postignut dogovor oko početka njihove primjene.

    Prema pisanju hrvatskog "Jutranjeg lista", podudarnosti su najočiglednije na primjeru programa za fizičko vaspitanje, a ima ih i u kurikulumima iz istorije, goeografije...


    http://www.vijesti.me/vijesti/jokic-...kolstvo-951434
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  6. #15806
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,039
    Thanks Thanks Given 
    5,044
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    U normalnim Nebanana drzavama Reshad bi vec jutros podnio ostavku...

    Ali fukncioneri DPS/BS/SD/HGI su srasli sa foteljama i mogu se samo hirurski odstraniti
    Davno mi je rekao,nebitno ko...nema JACHE droge od politike+vlasti,tako da cesh se nachekat do skidanja iha ha

    Ovi tvoji puleni su tek na travi,a planiraju prelazak na "beton" sa shatorima za travu,ne ide ...jbg
    ...

  7. #15807
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Davno mi je rekao,nebitno ko...nema JACHE droge od politike+vlasti,tako da cesh se nachekat do skidanja iha ha

    Ovi tvoji puleni su tek na travi,a planiraju prelazak na "beton" sa shatorima za travu,ne ide ...jbg

    ahhahahahhahahahahha

    kako si smesan...

    Pravi cirkusant jao
    One Ring to Rule them all...

  8. #15808
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    5,028
    Thanks Thanks Given 
    1,147
    Thanks Thanks Received 
    1,483
    Thanked in
    644 Posts

    Default

    Ne znam koji covjek ovdje moze komentar da ostavi,na postupak ovoga majmuna.

    https://www.cdm.me/drustvo/bez-vodic...je-male-djece/

    Sent from my HTC U11 using Tapatalk

  9. #15809
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,039
    Thanks Thanks Given 
    5,044
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    ahhahahahhahahahahha

    kako si smesan...

    Pravi cirkusant jao
    Jesam li ljepotane?
    Eto si i ekavski pocheo,aj da se zapuca...

    P.S.Imam jednog komshiju sa Boana,ode u BG na par dana i vraća se i isti naglasak kao tvoj)
    ...

  10. #15810
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Jesam li ljepotane?
    Eto si i ekavski pocheo,aj da se zapuca...

    P.S.Imam jednog komshiju sa Boana,ode u BG na par dana i vraća se i isti naglasak kao tvoj)
    Pravi saljivdzija rezismki rekoh ja

    Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  11. #15811
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,039
    Thanks Thanks Given 
    5,044
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Pravi saljivdzija rezismki rekoh ja

    Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
    Sreće mi shto bi rekao gospodin chika Brano,ja sam mislio da si pametniji samo su ti režim i fotelja u glavu,e da ti se uglavit' kako...
    ...

  12. #15812
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Fotelju nikad... Niti mi treba jer sam dovoljno sposoban da me ne mora partija zaposliti kao metilja za 300eur


    Samo mi je zao kakvi bogalji i mentalni patuljci vode zemlju.

    Dosta je pogledati ovu zadnju vijesti sa copy/paste skolskog programa. Pa da se covjek zapita ko nam obrazuje mlade generacije crnogoraca i crnogorki. Politicki ili ne, ovo svi treba da osude... A da se ne spominju moji ili tvoji ili neciji

    Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  13. #15813
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,039
    Thanks Thanks Given 
    5,044
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Iskreno j...mi se za to,svakako su im CRO pozajmili skoro chitav upitnik vezan za EU,tako da...
    ...

  14. #15814
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Iskreno j...mi se za to,svakako su im CRO pozajmili skoro chitav upitnik vezan za EU,tako da...
    Naravno da ti se j... Jer si navikao i podrzavas ovaj bolesni sistem gdje ljudi nijesu placeni da rade nego da prepisuju. Imamo tako bivsu ministarku nauke koja je prepisala doktorski rad i onog majmuna iz DPS koji je od slova do slova prepisao magistarski i to im je proslo


    Znaci da se prevede cijeli ovaj program koji su prepisali treba neko 3h. Ljudi zaposleni tamo primaju od 800eur do 1500(direktor).

    Postavlja se pitanje sta su radili ostalih 220 radnih dana ili 1760 radnih sati


    Kad ti i tebi slicni skontate da su to novci oduzeti od zdravstva, skolstva, infrastrukture onda ce sve krenuti nabolje.


    Kada jednog dana budes morao cekati na doktora specijalistu 3 mjeseca ili kad ti kamen na putu zbog neodrzavanja prevrne auto onda ces razmisliti...

    Kada djetetu pored skole u kojoj provodi 6h svakog dana budes morao placati casove iz engleskog, francuskog, matematike, fizike i hemije. Onda ces skontati koliko moja prica nije politicka vec zdrava i gradjanska

    Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
    Last edited by Gandalf_White; 23-08-17 at 10:04.
    One Ring to Rule them all...

  15. #15815
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,039
    Thanks Thanks Given 
    5,044
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Nikako da skontash,zapravo ti znash no uzalud se napinjesh iz petnih žila da SVE nas koji ne podržavamo retarde iz DF nazivash DPS fanovima.
    Sistem jeste bolestan,tu se slažemo,primaju odlichne plate a pishu po netu i igraju igrice,mislish da bi se to ishta promijenilo dolaskom ovih retarda...?
    Na red ne chekam nigdje,srećom znam uvijek sve ljude tamo gdje mi zatreba,ne na politichkoj osnovi,hvala BOGU
    ...

  16. #15816
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Bar
    Posts
    4,151
    Thanks Thanks Given 
    721
    Thanks Thanks Received 
    479
    Thanked in
    246 Posts

    Default

    Aoooo, Gandalf je težina ali je u pravu kad kritikuje ove parazite na vlasti. Nije nidje prozvao opoziciju koja ne simpatise DF jer koliko kontam i sam ih ne podržava, i dje si ti sad našao da se 'vatas za to ne znam.

    Sve ovo sto on zna znaš i ti @AL samo ti je mrsko i da misliš o tome a ne da dižeš galamu.


    Odzvonilo mozgu, dajte opet onu sliku s bananama 🍌!

    Sent from my LG-H818 using Tapatalk

  17. #15817
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,039
    Thanks Thanks Given 
    5,044
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    A dje Tome vidish li da proziva dok pije kafu,a ja isto ispih kafu i smutać i sad je ...pauza,a težina jes,no je dobar pa mi je krivo dje se zaleće podrshkom ovih debila a urnisanjem svakog ko ih ne podržava.

    P.S. Kad sam ja dizao galamu oko toga,napisao sam mu,ni u najavi nije bio
    ...

  18. #15818
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    A dje Tome vidish li da proziva dok pije kafu,a ja isto ispih kafu i smutać i sad je ...pauza,a težina jes,no je dobar pa mi je krivo dje se zaleće podrshkom ovih debila a urnisanjem svakog ko ih ne podržava.

    P.S. Kad sam ja dizao galamu oko toga,napisao sam mu,ni u najavi nije bio

    Jeste podrzavam DF. Sliku mandica i knezevica drzim na zidu tik pored antilopijeve slike i ujutro im se poklonim i poljubim im ruku


    One Ring to Rule them all...

  19. #15819
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    322
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sto se cimate ALno1 je Rafet Husovic ujak pa ga malo blam od bosnjackih predstavnika. Samo jako, samo DF:mrgreen:

  20. #15820
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    crkva - jezik - zastava - branioci novisnosti


    DF: Katnić hitno da sasluša sina Duška Markovića

    22/08/2017 - 19:03
    Autor:Fos Media
    745 pregleda



    Demokratski front (DF) poziva glavnog specijalnog tužioca Milivoja Katnića da povodom hapšenja Marinka Banovića, hitno sasluša sina Duška Markovića, koji je sa uhapšenim Banovićem prije dvadesetak dana sjedio u jednom podgoričkom lokalu, navode iz te stranke.

    (Foto: RTCG

    Podsjećamo, da je podgorička policija na osnovu operativnih saznanja uhapsila sinoć oko 22.30 sata u Zagoriču 41-godišnjeg Banovića kod koga je, prilikom pretresa land rovera pronašla dvije snajperske puške sa prigušivačem i određenu količinu municije.
    "Ukoliko bude imao hrabrosti da sprovede istražne radnje, specijalni državni tužilac će doći do nepobitnih dokaza da sin crnogorskog premijera i Marinko Banović često vode povjerljive razgovore u separeima podgoričkih kafića. Zbog toga očekujemo da Milivoje Katnić u ovom slučaju pokaže upola entuzijazma kao što to radi u progonu i obračunu sa DF-om, tim prije što su kod uhapšenog Banovića pronađena dva snajpera sa optičkim nišanom i prigušivačima i određenu količinu municije, koju sigurno nije kupio od Paje Velimirovića", navode u saopštenju.
    Podsjećamo: Banović se brani ćutanjem, pritvor do 72 sata; Vujović u bjekstvu
    Moguća istraga bi pokazala, ističu u DF-u, u kakvim su relacijama sin Duška Markovića i Marinko Banović.
    "Takođe je neophodno da Milivoje Katnić, ako to već nije uradio, sasluša i Mirka Banovića, komandanta SAJ-a, i brata uhapšenog Marinka. Ovom prilikom podsjećamo crnogorsku javnost da je aktuelni komandant SAJ-a, Mirko Banović, bio jedan od glavnokomandujućih za razbijanje narodnih protesta i batinjanje nedužnih građana 24. oktobra 2015. godine, dok je njegov brat Marinko predvodio huligane u fantomkama koji su izazvali incident. Takođe podsjećamo da smo 13. oktobra 2016.", dodali su u saopštenju.
    Iz DF-a podsjećaju da su Milivoju Katniću prije podnijeli krivičnu prijavu i saopštili mu njihova saznanja protiv Marinka Bojovića.
    "On je trebalo sa huliganama obučenim u majice DF-a da zapali TV Pink i prostorije DPS, za šta bi bili optuženi lideri našeg saveza, koje je trebalo pohapsiti ili ubiti ako bi pružili otpor. Naravno, na sve ove okolnosti Marinko Banović nije ni saslušan od strane Milivoja Katnića, a i kako bi mogao biti, kad je specijalni državni tužilac tih dana zajedno s njim aktivno učestvovao u režiji državnog udara. Svaki pokušaj zataškavanja hapšenja Marinka Bojovića predstavljaće saučesništvo u planiramo zločinu, i niko u tužilaštvu, makar to bili Ivica Stanković i Milivoje Katnić ne smiju uklanjati tragove povezanosti režima i mafijaških klanova", piše u saopštenju.
    DF još jednom poziva specijalnog tužioca da ih na ovom primjeru demantuje tako što će saslušati sina Duška Markovića i brata uhapšenog Banovića.
    "Da je Crna Gora demokratski uređena država premijer Marković i komandant SAJ-a bi zbog svega što smo saopštili već danas podnijeli ostavke, a Katnić bi to morao uraditi ukoliko ne sprovede istragu protiv njih. Ali znajući njhov metod rada, neće nas začuditi ako se u naredna dva dana pojavi 'specijalni svjedok saradnik', i saopšti da je u stvari DF iznajmio Banovića kako bi likvidirao Mila Đukanovića i Milivoja Katnića", zaključili su u saopštenju.

    One Ring to Rule them all...

  21. #15821
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Ima li iko ko može da tvrdi da ovi majmuni iz fronta ne rade za DPS, u suprotnom ovo može da zahtijeva samo debil.

    Da hitno sasluša sina Duška Markovića, koji je sa uhapšenim Banovićem prije dvadesetak dana sjedio u jednom podgoričkom lokalu, navode iz te stranke.

  22. #15822
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,039
    Thanks Thanks Given 
    5,044
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bego84 View Post
    Sto se cimate ALno1 je Rafet Husovic ujak pa ga malo blam od bosnjackih predstavnika. Samo jako, samo DF:mrgreen:
    Ne dipr garema,nemam sa sjeveromm nishta, da ne rechem Eshi da ti malko ushi izduži
    ...

  23. #15823
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,039
    Thanks Thanks Given 
    5,044
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    crkva - jezik - zastava - branioci novisnosti


    DF: Katnić hitno da sasluša sina Duška Markovića

    22/08/2017 - 19:03
    Autor:Fos Media
    745 pregleda



    Demokratski front (DF) poziva glavnog specijalnog tužioca Milivoja Katnića da povodom hapšenja Marinka Banovića, hitno sasluša sina Duška Markovića, koji je sa uhapšenim Banovićem prije dvadesetak dana sjedio u jednom podgoričkom lokalu, navode iz te stranke.

    (Foto: RTCG



    Podsjećamo, da je podgorička policija na osnovu operativnih saznanja uhapsila sinoć oko 22.30 sata u Zagoriču 41-godišnjeg Banovića kod koga je, prilikom pretresa land rovera pronašla dvije snajperske puške sa prigušivačem i određenu količinu municije.
    "Ukoliko bude imao hrabrosti da sprovede istražne radnje, specijalni državni tužilac će doći do nepobitnih dokaza da sin crnogorskog premijera i Marinko Banović često vode povjerljive razgovore u separeima podgoričkih kafića. Zbog toga očekujemo da Milivoje Katnić u ovom slučaju pokaže upola entuzijazma kao što to radi u progonu i obračunu sa DF-om, tim prije što su kod uhapšenog Banovića pronađena dva snajpera sa optičkim nišanom i prigušivačima i određenu količinu municije, koju sigurno nije kupio od Paje Velimirovića", navode u saopštenju.
    Podsjećamo: Banović se brani ćutanjem, pritvor do 72 sata; Vujović u bjekstvu
    Moguća istraga bi pokazala, ističu u DF-u, u kakvim su relacijama sin Duška Markovića i Marinko Banović.
    "Takođe je neophodno da Milivoje Katnić, ako to već nije uradio, sasluša i Mirka Banovića, komandanta SAJ-a, i brata uhapšenog Marinka. Ovom prilikom podsjećamo crnogorsku javnost da je aktuelni komandant SAJ-a, Mirko Banović, bio jedan od glavnokomandujućih za razbijanje narodnih protesta i batinjanje nedužnih građana 24. oktobra 2015. godine, dok je njegov brat Marinko predvodio huligane u fantomkama koji su izazvali incident. Takođe podsjećamo da smo 13. oktobra 2016.", dodali su u saopštenju.
    Iz DF-a podsjećaju da su Milivoju Katniću prije podnijeli krivičnu prijavu i saopštili mu njihova saznanja protiv Marinka Bojovića.
    "On je trebalo sa huliganama obučenim u majice DF-a da zapali TV Pink i prostorije DPS, za šta bi bili optuženi lideri našeg saveza, koje je trebalo pohapsiti ili ubiti ako bi pružili otpor. Naravno, na sve ove okolnosti Marinko Banović nije ni saslušan od strane Milivoja Katnića, a i kako bi mogao biti, kad je specijalni državni tužilac tih dana zajedno s njim aktivno učestvovao u režiji državnog udara. Svaki pokušaj zataškavanja hapšenja Marinka Bojovića predstavljaće saučesništvo u planiramo zločinu, i niko u tužilaštvu, makar to bili Ivica Stanković i Milivoje Katnić ne smiju uklanjati tragove povezanosti režima i mafijaških klanova", piše u saopštenju.
    DF još jednom poziva specijalnog tužioca da ih na ovom primjeru demantuje tako što će saslušati sina Duška Markovića i brata uhapšenog Banovića.
    "Da je Crna Gora demokratski uređena država premijer Marković i komandant SAJ-a bi zbog svega što smo saopštili već danas podnijeli ostavke, a Katnić bi to morao uraditi ukoliko ne sprovede istragu protiv njih. Ali znajući njhov metod rada, neće nas začuditi ako se u naredna dva dana pojavi 'specijalni svjedok saradnik', i saopšti da je u stvari DF iznajmio Banovića kako bi likvidirao Mila Đukanovića i Milivoja Katnića", zaključili su u saopštenju.

    Pa no shto no crkva, jezik i zastava,shto bi ti lijepi,da se molimo Ristu,dvoglavu kokoshku sa trobojkom i da prichamo ekavski poput tebe?
    ...

  24. #15824
    Join Date
    May 2016
    Location
    stara varos
    Posts
    389
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    179
    Thanked in
    85 Posts

    Default

    Razumite naseg kolegu ALBANIA nomber 1, on ne moze drugacije

  25. #15825
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    http://www.portalanalitika.me/clanak...-uruciti-otkaz

    Nacrt zakona o državnim službenicima i namještenicima taksativno određuje u kojim slučajevima prestaje radni odnos državnom službeniku po sili zakona, odnosno kada mu se može uručiti otkaz. Iako je novi propis veoma sličan onom iz 2011.godine, radi interesovanja javnosti, Portal Analitika prenosi djelove ovog propisa.

Page 633 of 1402 FirstFirst ... 1335335836236296306316326336346356366376436837331133 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. Iz raznih novina II
    By BrunoX in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 16634
    Last Post: 30-07-14, 22:19
  2. Replies: 27
    Last Post: 27-07-13, 08:57
  3. Iz raznih novina
    By G R A D in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 8017
    Last Post: 02-10-10, 00:17
  4. Iz raznih novina
    By Zvek_Zivi in forum Religija i filozofija
    Replies: 0
    Last Post: 13-02-06, 23:57

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •