Page 574 of 1402 FirstFirst ... 744745245645705715725735745755765775785846246741074 ... LastLast
Results 14,326 to 14,350 of 35035

Thread: Iz raznih novina III

  1. #14326
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,029
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BAR View Post
    Значи прихваташ да си говорио нестину када си рекао да је ЦГ признала Ал Нусру.
    Znači da je CG priznala FSA kao regularne predstavnike vlasti koji su po tebi bili toliko slabi u odnosu na Al Nusru da su ih ovi bukvalno bez borbe rezoružavali a intresantno su zajednički ratovali protiv regularne armije !!! Iz toga se zaključuje da je vlast priznala Al Nusru kao legitimne predstavnike vlasti jer su oni bili dominantni u odnosu na FSA a da Sirija nije zvanično zatražila pomoć Rusije dje je čitav proces uradjen zakonito kroz proceduru preko UN vjerovatno bi danas tamo vladali teroristi !!! Cijela rasprava nije pokušaj trolovanja teme nego je prosto činjenica da naša vlast nema nikakvog kapaciteta da sagleda spoljnu politiku već služi kao protočni bojler prije svega USA ambasade i prihvataju što god im se stavi pod nos a bogomi i u korito !!! Zbog toga i dolazimo u nezgodne pozicije kad treba branit neku odluku koju niko ne bi volio da neka druga država sprovede kad bi CG bila žrtva terorista ...
    deuscroix

  2. #14327
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,776
    Thanks Thanks Given 
    665
    Thanks Thanks Received 
    2,987
    Thanked in
    1,768 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by night_silence View Post
    Znači da je CG priznala FSA kao regularne predstavnike vlasti koji su po tebi bili toliko slabi u odnosu na Al Nusru da su ih ovi bukvalno bez borbe rezoružavali a intresantno su zajednički ratovali protiv regularne armije !!! Iz toga se zaključuje da je vlast priznala Al Nusru kao legitimne predstavnike vlasti jer su oni bili dominantni u odnosu na FSA a da Sirija nije zvanično zatražila pomoć Rusije dje je čitav proces uradjen zakonito kroz proceduru preko UN vjerovatno bi danas tamo vladali teroristi !!! Cijela rasprava nije pokušaj trolovanja teme nego je prosto činjenica da naša vlast nema nikakvog kapaciteta da sagleda spoljnu politiku već služi kao protočni bojler prije svega USA ambasade i prihvataju što god im se stavi pod nos a bogomi i u korito !!! Zbog toga i dolazimo u nezgodne pozicije kad treba branit neku odluku koju niko ne bi volio da neka druga država sprovede kad bi CG bila žrtva terorista ...
    Опет си потврдио да Црна Гора није признала Ал Нусру.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  3. #14328
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    Da se zaustavi hapsenje svih lica dok se ne rijesi slucaj limenka. Nema veze , ubijes nekog samo kaze e sto ne hapsite mila i sudija ti kaze upravu si idi kuci.

    Zgazis pjesaka, kaze a sto je veskov sin na plazu, oni iz policije a bgm je u pravu ovaj momak, to je dovoljan razlog ajde i ti kuci.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Nijesi shvatio, ili nijesi pazljivo citao. Nidje nijesam napisao da treba zaustaviti sve slucajeve dok se ne rijesi Limenka - ona se nece nikad rijesiti.
    Nemam ja nikakv problem sa sprovodjenjem istrage protiv Medojevica. Imam problem sa selektivnom pravdom kakvu demonstrira Katnic.

    Mislio sam da je moje prethodno objasnjenje bilo jasno, ali kako ocigledno ima onih kojima to nije bilo dovoljno, ili nijesu ukljucili mozak dok su citali, jos jednom cu pokusati da objasnim. Kome opet ne bude jasno, nek vjeruje u ono sto mu srcu drago.

    Slucaj Medojevic: Medo je optuzen za pranje novca u iznosu od 30.000 eura. Nekoliko ljudi bliskih Medojevicu je uhapseno i nalazi se u pritvoru. Katnic je trazio ukidanje imuniteta Medojevicu, radi istrage i eventualnog odredjivanja pritvora. Cim je imunitet skinut, krenula je akcija policije, pretres stana, kancelarije, odnosenje kompjutera.

    Slucaj Limenka: Utvrdjena je steta od preko 10 miliona. Novac je otisao u dzepove "brata". Utvrdjeno je da je bilo zloupotrebe, prst je upiran u Veljovica, Brajovica...Sto je uradio Katnic? Je li trazio skidanje imuniteta? Za neke aktere nije ni bilo potrebe. Je li naredio pretres stanova, kancelarija, odnosenje kompjutera? Za iznos koji je preko 300 puta veci od ovog za sto je optuzen Medo. Katnic se zadovojio "izvidjanjem". Dok slucaj nije zastario. Kakav kontrast u odnosu na energicnu i brzu akciju u slucaju Medojevica! Ima li, stvarno, ikoga da to ne moze da vidi?

    Slucaj Telekom: SAD je sprovela istragu i utvrdila postojanje korupcije. Madjari su priznali davanje mita i platili su poazmasnje iznose Amerikancima. Navodno je oko 7,5 miliona placeno u vidu "konsultatntskih usluga", kako bi se obezbijedila niza cijena za Telekom. Medju onim koji su dobili novac bila je i "sestra". Ukupna steta je znatno veca nego u slucaju Limenke. Sto je uradio Katnic? Nije bilo potrebe za skidanjem imuniteta. Je li naredio pretres stanova, poslovnih prostorija, kompjutera? Bilo sto od ovog? Nije. Nista od toga. Opet je "izvidjao". U slucaju Meda izgleda kao da postupa neki drugi Katnic.

    Zasto nije? Katnijc je los izvidjac?

    Svakom ko poznaje prilike u CG jasno je zasto. Zato sto postoji linija koju Katnic nece nikad preci. A on zna dobro dje je ta linija. Znaju i oni koji se prave da ne znaju. Nego potezu neku sasvim drugu pricu, kako bi skrenuli paznju s onog sto je srz ovog problema. Mada, ne iskljucujem da postoje i oni kojima ovo, zaista nije jasno. Crna Gora je poznata kao zemlja cuda.

    Dakle, jos jednom, zadnji put: nemam apsolutno nikakav problem sa istragom protiv Medojevica. Ako se utvrdi da je kriv, nek odgovara po zakonu. Taj standard bi morao da vezi za sve. Jednako. Bez izuzetka. Sve dok bude postojala "linija koja se ne prelazi", Crna Gora neci biti pravna drzava. Umjesto toga postojace selektivna pravda. Obzirom na stanje u pravosudju i demokratsku svijest gradjana Crne Gore, ne vidim sansu da ce se brzih dana nesto promijeniti.
    Last edited by Ostoja; 02-07-17 at 12:07.

  4. #14329
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Ahh, taj stari "a viđi njih" argument koji abolira sve što neko iz opozicije uradi.
    Negdje je na forumu pomenut slučaj kad je sin Vojvode od Kristala izbo nekog, odmah je krenula priča "kako Milov diže vjetrenjače"

    Da li iskreno misliš da je Medojević utajio/oprao manje od nekoliko miliona eura ? Liku koji se svojim lopovlukom zamjerio i Canetu Subotiću (po njegovim riječima), liku koji je sarađivao sa Zemuncima, liku koji je kupio stan od 100+ m2 u Maxim-u ne zna se od kojih para


    Click image for larger version. 

Name:	GlavauPijesku.jpg 
Views:	96 
Size:	9.6 KB 
ID:	149724

  5. #14330
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,278
    Thanks Thanks Given 
    422
    Thanks Thanks Received 
    2,620
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Sve dok bude postojala "linija koja se ne prelazi", Crna Gora neci biti pravna drzava.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  6. #14331
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo se Amfy pridruzio cirkusu u Farmi...pardon , skupstini
    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

  7. #14332
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,185
    Thanks Thanks Given 
    1,275
    Thanks Thanks Received 
    4,300
    Thanked in
    2,005 Posts

    Default

    The more things change, the more they stay the same.

  8. #14333
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,445
    Thanks Thanks Given 
    156
    Thanks Thanks Received 
    1,231
    Thanked in
    632 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tattoo View Post
    Evo se Amfy pridruzio cirkusu u Farmi...pardon , skupstini
    Jedan dzabalebaros dosao da posjeti druge dzabalebarose.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  9. #14334
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Никшић
    Posts
    318
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kad sam radio pod Ostrog slava mu i milost, imao sam priliku da pricam sa svjestenicima, malo smo ugrabili i s mitropolitom. Mogu da kazem da mu ispred skupstine, mozda nije mjesto, ali reci da je dzabalebaros, pa to je katastrofa. Ne samo njega nego bilo kog predstavnika vjera u CG. Moze od njih da se nauci puno o duhovnosti, poimanju zivota, smrti, bivstvovanju covjeka. U politici mislim da im nema mjesta, osim kad se politika direktno dohvati crkve. Ovo se moze tumaciti i kao saosjecanje. Saosjecanje i podrsku ce dobiti svako, pa i da je najgori olos ljudskog roda.

  10. #14335
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,445
    Thanks Thanks Given 
    156
    Thanks Thanks Received 
    1,231
    Thanked in
    632 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanCamp View Post
    Kad sam radio pod Ostrog slava mu i milost, imao sam priliku da pricam sa svjestenicima, malo smo ugrabili i s mitropolitom. Mogu da kazem da mu ispred skupstine, mozda nije mjesto, ali reci da je dzabalebaros, pa to je katastrofa. Ne samo njega nego bilo kog predstavnika vjera u CG. Moze od njih da se nauci puno o duhovnosti, poimanju zivota, smrti, bivstvovanju covjeka. U politici mislim da im nema mjesta, osim kad se politika direktno dohvati crkve. Ovo se moze tumaciti i kao saosjecanje. Saosjecanje i podrsku ce dobiti svako, pa i da je najgori olos ljudskog roda.
    Moze od njega da se nauci kako vodiTI firmu sa najvise nekretnina a ne placati porez.To sto me on moze nauciti ne interesuje me a i nije mu prvi put da promasuje mjesto svoje nadleznosti i da se petlja u ono sto mu nije posao.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  11. #14336
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BAR View Post
    Опет си потврдио да Црна Гора није признала Ал Нусру.
    BAR, problem nije je li crnogorska vlada priznala al nusru ili neku drugu oruzanu frakciju, problem je da nasa vlada nije priznala izabranu vlast i odakle joj pravo da ne prizna one iza kojih stoje glasovi gradjana Sirije, razumijes li uopste sto pricas i sto zastupas ?

  12. #14337
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,776
    Thanks Thanks Given 
    665
    Thanks Thanks Received 
    2,987
    Thanked in
    1,768 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by opmne View Post
    BAR, problem nije je li crnogorska vlada priznala al nusru ili neku drugu oruzanu frakciju, problem je da nasa vlada nije priznala izabranu vlast i odakle joj pravo da ne prizna one iza kojih stoje glasovi gradjana Sirije, razumijes li uopste sto pricas i sto zastupas ?
    Легално изабрана власт на једнопартијским изборима, која снагом оружја уз помоћ СССР-а а данас Русије влада Сиријом.Ја се потпуно слажем са политиком Обамнине администрације да се не мијеша у рат у Сирији, и да се обрачун остави спонзорима сукобљених страна Турској, петромонархијама, Русији и Ирану, али је јасно да власт у Сирији нема упориште у народу.То се најбоље види у огромном недостатку људства са којим се суочава асадова војска.


    Са друге стране Запад је јасно хтио да покаже да се не слаже са Асадовом политиком и признао је једно политичко тијело прогерсивних сунитских Арапа, који су већина, као легитимног представника власти у Сирији, као вид моралне подршке.
    Црна Гора је као кандидат за чланство у ЕУ дужна да слиједи политику исте.Са друге стране постоје и земље које немају такве уговорне односе па опет слиједе политику ЕУ, као рецимо Норвешка.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  13. #14338
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BAR View Post
    Легално изабрана власт на једнопартијским изборима, која снагом оружја уз помоћ СССР-а а данас Русије влада Сиријом.Ја се потпуно слажем са политиком Обамнине администрације да се не мијеша у рат у Сирији, и да се обрачун остави спонзорима сукобљених страна Турској, петромонархијама, Русији и Ирану, али је јасно да власт у Сирији нема упориште у народу.То се најбоље види у огромном недостатку људства са којим се суочава асадова војска.


    Са друге стране Запад је јасно хтио да покаже да се не слаже са Асадовом политиком и признао је једно политичко тијело прогерсивних сунитских Арапа, који су већина, као легитимног представника власти у Сирији, као вид моралне подршке.
    Црна Гора је као кандидат за чланство у ЕУ дужна да слиједи политику исте.Са друге стране постоје и земље које немају такве уговорне односе па опет слиједе политику ЕУ, као рецимо Норвешка.
    Vise od pola Svijeta priznaje takvu vlast u Siriji, a CG bira koju ce teroristicku organizaciju priznati za vlast u Siriji, mimo bilo kakvih izbora i sad stavove branis sovjetskim oruzjem i danas kazes Rusija vlada Sirijom, meni se cini da je Rusija tamo na poziv sirijske vlasti, odakle onda Amerika tamo ?
    Ima li vlast u Siriji uporiste u narodu pokazuje cinjenica da je zapad izasao sa stavom da Asad vise ne moze da vlada Sirijom, zasto nijew izasao sa stavom da se odrze demokratski izbori sa posmatracima iz svih organizacija koje prate izbore sirom planete, znas odlicno zasto ili da i to stavimo na racun sovjetskog oruzja ?

  14. #14339
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Никшић
    Posts
    318
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goldfinger View Post
    Moze od njega da se nauci kako vodiTI firmu sa najvise nekretnina a ne placati porez.To sto me on moze nauciti ne interesuje me a i nije mu prvi put da promasuje mjesto svoje nadleznosti i da se petlja u ono sto mu nije posao.
    Duznost drzave je da naplati porez. Nema te firme koja bi u pravnoj drzavi mogla da ne placa porez, ne osigurava radnike itd. Mijesto duhovne nadleznosti je mislim tesko zakonom definisati. Kazem da bi bilo bolje da se u politiku ne mijesa, ali evo slusah nesto malo u vijestima i ne cuh neke politicke poruke. Poenta moje price je da svjestenike nazivati dzabalebanima, to je isto kao da ja nekog doktora nazovem dzabalebanom, samo zato sto me njegov poziv ne interesuje. Dosta djece medju njima i mene, preko ljeta su zaposljavali i placali, sve visestruko vise od realne vrijednosti tog posla. Tako da su dosta pomagali djeci iz Niksica, za ostale gradove ne znam, da zarade preko ljeta, svi su bili ravnopravno angazovani i primani su prvo najugrozeniji, djeca nezaposlenih roditelja. Svako ima pravo na svoje misljenje, ali svaka prica ima i drugu stranu medalje.

  15. #14340
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,029
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BAR View Post
    Легално изабрана власт на једнопартијским изборима, која снагом оружја уз помоћ СССР-а а данас Русије влада Сиријом.Ја се потпуно слажем са политиком Обамнине администрације да се не мијеша у рат у Сирији, и да се обрачун остави спонзорима сукобљених страна Турској, петромонархијама, Русији и Ирану, али је јасно да власт у Сирији нема упориште у народу.То се најбоље види у огромном недостатку људства са којим се суочава асадова војска.


    Са друге стране Запад је јасно хтио да покаже да се не слаже са Асадовом политиком и признао је једно политичко тијело прогерсивних сунитских Арапа, који су већина, као легитимног представника власти у Сирији, као вид моралне подршке.
    Црна Гора је као кандидат за чланство у ЕУ дужна да слиједи политику исте.Са друге стране постоје и земље које немају такве уговорне односе па опет слиједе политику ЕУ, као рецимо Норвешка.
    Prvo nisu jednopartijski izbori kad vlast čini 6 partija a moralna podrška Obame je bila u naoružanju,treniranju i političkom pritisku na saveznike !!! Reći da su formacije koje su razorile drevni grad Palmiru,ubile ili proćerale sve što nije u skladu sa njihovim religijskim vjerovanjima nešto progresivno je stvarno sramota koliko god neko imao desničarske poglede kao što ti nalaziš idole u skinhedsima !!! Evo prilog od prije 5 godina
    deuscroix

  16. #14341
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,735
    Thanks Thanks Given 
    1,480
    Thanks Thanks Received 
    4,400
    Thanked in
    1,697 Posts

    Default


  17. #14342
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,680
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Kako se prosu Dajković danas sa saopštenjem
    http://www.vijesti.me/vijesti/pet-oo...h-scena-944950
    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

  18. #14343
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,579
    Thanks Thanks Given 
    7,480
    Thanks Thanks Received 
    4,574
    Thanked in
    1,772 Posts

    Default

    blue:

    Sent from Tapatalk
    #fakenews

  19. #14344
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    A vidite li kako je nekakvo blazenstvo i smirenje proslo Pipuna kad je poljubio ruku.
    Tacno je dobrota iz Rista sotone presla u njega, po faci mu se to vidi
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  20. #14345
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kakva goveda...
    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

  21. #14346
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,554
    Thanks Thanks Given 
    1,952
    Thanks Thanks Received 
    2,554
    Thanked in
    1,099 Posts

    Default

    Umirem, farma
    Tu es mon héro!

  22. #14347
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,278
    Thanks Thanks Given 
    422
    Thanks Thanks Received 
    2,620
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ASC View Post
    Ovaj je mortus pijan.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  23. #14348
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,554
    Thanks Thanks Given 
    1,952
    Thanks Thanks Received 
    2,554
    Thanked in
    1,099 Posts

    Default

    Aaahahahah popravi mi jutro, pa ovo je jad, kako se medo obliza
    Tu es mon héro!

  24. #14349
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Ovo je stvarno sprdnja što se čini. Pa se onda čudimo što nam pregovori traju 5 godina i ko zna još koliko - a kako ćemo bit iole ozbiljan kandidat kad institucijama rukovode ovakvi stručnjaci.

    Nurković ćuti kako je Kara izabrana

    Vlada je sredinom juna na predlog ministara saobraćaja Osmana Nurkovića imenovala za vršioca dužnosti pomoćnika za međunarodnu saradnju i evropske fondove Eminu Mujević Kara, suprugu izvršnog direktora Port od Adria Sedata Kara.
    Nurković je odbio da odgovori na pitanja “Vijesti” o njenom imenovanju.

    “Vijesti” su pitale na osnovu kojih referenci je Emina Mujević Kara imenovana na tu poziciju kada je prethodno bila savjetnik u Zavodu za intelektualnu svojinu. Pitanje Nurkoviću je i da li ona ispunjava zakonske uslove o minimumu tri godine iskustva u rukovođenju (zakon o državnim službencima i namještenicima) što je jedan od važnih uslova za imenovanje na neku od rukovodećih pozicija u ministarstvima i ako ispunjava gdje je prethodno bila na nekoj od rukovodećih pozicija.

    Emina Mujević Kara, kao kadar Bošnjačke stranke, je na poziciju vršioca dužnosti pomoćnika ministra saobraćaja došla iz Zavoda za intelektualnu svojinu gdje je bila samostalni savjetnik.

    http://www.vijesti.me/vijesti/nurkov...zabrana-944990
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  25. #14350
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    254 Posts

    Default

    Nešto vrlo slično ovome od prije dvije godine:

    http://www.vijesti.me/vijesti/suprug...inistra-827075

Page 574 of 1402 FirstFirst ... 744745245645705715725735745755765775785846246741074 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Iz raznih novina II
    By BrunoX in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 16634
    Last Post: 30-07-14, 22:19
  2. Replies: 27
    Last Post: 27-07-13, 08:57
  3. Iz raznih novina
    By G R A D in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 8017
    Last Post: 02-10-10, 00:17
  4. Iz raznih novina
    By Zvek_Zivi in forum Religija i filozofija
    Replies: 0
    Last Post: 13-02-06, 23:57

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •